XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 11:00 Car Konstantin - SFK Moravac 0:0
2 25.08.2013 17:00 SFK Moravac - Đerdap 2:2
3 01.09.2013 16:30 Sloga (D) - SFK Moravac 1:3
4 08.09.2013 16:30 SFK Moravac - Sinđelić 0:2
5 15.09.2013 16:00 Timočanin - SFK Moravac 2:1
6 22.09.2013 16:00 Jedinstvo (P) - SFK Moravac 2:0
7 29.09.2013 15:30 SFK Moravac - Tabane Trgovački 1:1
8 06.10.2013 15:30 Žitorađa - SFK Moravac 2:1
9 13.10.2013 15:00 SFK Moravac - Dubočica 1923 4:1
10 20.10.2013 15:00 Trstenik PPT - SFK Moravac 1:0
11 27.10.2013 14:00 SFK Moravac - Hajduk Veljko 2:2
12 03.11.2013 14:00 Radnički (P) - SFK Moravac 3:0
13 10.11.2013 13:30 SFK Moravac - Kopaonik 1:0
14 17.11.2013 13:30 Moravac Orion - SFK Moravac 1:0
15 24.11.2013 13:00 SFK Moravac - Radnički (S) 2:0
16 16.03.2014 15:00 SFK Moravac - Car Konstantin 4:1
17 23.03.2014 15:00 Đerdap - SFK Moravac 2:1
18 29.03.2014 15:30 SFK Moravac - Sloga (D) 1:0
19 06.04.2014 16:00 Sinđelić - SFK Moravac 1:0
20 12.04.2014 16:00 SFK Moravac - Timočanin 2:0
21 16.04.2014 16:00 SFK Moravac - Jedinstvo (P) 5:0
22 19.04.2014 16:30 Tabane Trgovački - SFK Moravac 0:0
23 26.04.2014 16:30 SFK Moravac - Žitorađa 1:0
24 03.05.2014 16:30 Dubočica 1923 - SFK Moravac 0:0
25 10.05.2014 16:30 SFK Moravac - Trstenik PPT 3:1
26 25.05.2014 17:00 Hajduk Veljko - SFK Moravac 2:1
27 28.05.2014 17:00 SFK Moravac - Radnički (P) 1:0
28 01.06.2014 17:00 Kopaonik - SFK Moravac 4:2
29 08.06.2014 17:30 SFK Moravac - Moravac Orion 1:0
30 15.06.2014 17:30 Radnički (S) - SFK Moravac 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Moravac Orion 30 19 6 5 63
2 Trstenik PPT 30 15 4 11 49
3 Hajduk Veljko 30 14 7 9 49
4 Radnički (P) 30 15 3 12 48
5 Tabane Trgovački 30 12 9 9 45
6 Đerdap 30 13 4 13 43
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" SFK Moravac 30 12 6 12 42
8 Sloga (D) 30 13 3 14 42
9 Car Konstantin 30 12 5 13 41
10 Timočanin 30 12 5 13 41
11 Radnički (S) 30 12 4 14 40
12 Sinđelić 30 11 6 13 39
13 Kopaonik 30 12 3 15 39
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Jedinstvo (P) (-1) 30 12 3 15 38
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Žitorađa (-1) 30 10 4 16 33
16 Klub se ugasio Ispada u novoformiranu Zonu FSRIS "Jug" Dubočica 1923 (-1) 30 7 6 17 26
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu