XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 11:00 Car Konstantin - SFK Moravac 0:0
2 25.08.2013 17:00 Tabane Trgovački - Car Konstantin 4:1
3 01.09.2013 11:00 Car Konstantin - Žitorađa 2:0
4 08.09.2013 16:30 Dubočica 1923 - Car Konstantin 1:0
5 15.09.2013 11:00 Car Konstantin - Trstenik PPT 0:0
6 22.09.2013 16:00 Hajduk Veljko - Car Konstantin 1:0
7 29.09.2013 11:00 Car Konstantin - Radnički (P) 1:3
8 06.10.2013 15:30 Kopaonik - Car Konstantin 2:1
9 13.10.2013 11:00 Car Konstantin - Moravac Orion 1:0
10 20.10.2013 15:00 Radnički (S) - Car Konstantin 1:1
11 27.10.2013 11:00 Car Konstantin - Jedinstvo (P) 2:1
12 03.11.2013 11:00 Car Konstantin - Đerdap 1:0
13 10.11.2013 13:30 Sloga (D) - Car Konstantin 2:1
14 17.11.2013 11:00 Car Konstantin - Sinđelić 2:1
15 24.11.2013 13:00 Timočanin - Car Konstantin 3:2
16 16.03.2014 15:00 SFK Moravac - Car Konstantin 4:1
17 23.03.2014 11:00 Car Konstantin - Tabane Trgovački 2:1
18 30.03.2014 15:30 Žitorađa - Car Konstantin 1:1
19 06.04.2014 11:00 Car Konstantin - Dubočica 1923 1:0
20 13.04.2014 16:00 Trstenik PPT - Car Konstantin 0:1
21 16.04.2014 16:00 Car Konstantin - Hajduk Veljko 2:1
22 20.04.2014 16:30 Radnički (P) - Car Konstantin 2:0
23 27.04.2014 11:00 Car Konstantin - Kopaonik 3:0
24 04.05.2014 16:30 Moravac Orion - Car Konstantin 4:0
25 11.05.2014 11:00 Car Konstantin - Radnički (S) 1:1
26 25.05.2014 17:00 Jedinstvo (P) - Car Konstantin 3:2
27 28.05.2014 17:00 Đerdap - Car Konstantin 5:0
28 01.06.2014 11:00 Car Konstantin - Sloga (D) 3:2
29 08.06.2014 17:30 Sinđelić - Car Konstantin 1:0
30 15.06.2014 17:30 Car Konstantin - Timočanin 4:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Moravac Orion 30 19 6 5 63
2 Trstenik PPT 30 15 4 11 49
3 Hajduk Veljko 30 14 7 9 49
4 Radnički (P) 30 15 3 12 48
5 Tabane Trgovački 30 12 9 9 45
6 Đerdap 30 13 4 13 43
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" SFK Moravac 30 12 6 12 42
8 Sloga (D) 30 13 3 14 42
9 Car Konstantin 30 12 5 13 41
10 Timočanin 30 12 5 13 41
11 Radnički (S) 30 12 4 14 40
12 Sinđelić 30 11 6 13 39
13 Kopaonik 30 12 3 15 39
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Jedinstvo (P) (-1) 30 12 3 15 38
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Žitorađa (-1) 30 10 4 16 33
16 Klub se ugasio Ispada u novoformiranu Zonu FSRIS "Jug" Dubočica 1923 (-1) 30 7 6 17 26
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu