Prijateljska utakmica: Kupinovo - BSK 1:2

Iako su domaći fudbaleri imali dve izgledne prilike za postizanje golova: Petrović u 9. i Radošević u 16. minutu, prvi u vođstvo su došli gosti iz Batajnice. Posle odličnog šuta Trivkovića u 21. minutu, sa dvadesetak metara, lopta je zakačila Nedeljkovića i završila pod samom prečkog gola Travice. U 52. minutu nakon izvedenog slobodnog udarca Radoševića, Uzelac kratko odbija loptu, na koju natrčava Krstović i umesto izjednačenja, sve se završilo nekontrolisanim šutem napadača Kupinova. Međutim, Krstović se iskupio dva minuta kasnije, kada je vrlo lep centaršut Lukača, pretvorio u gol. Da je BSK vrlo kvalitetna i iskusna ekipa videlo se i u 77 minutu: Vučetić, koji je ne tako davno igrao za Kupinovo, šalje loptu u srce kaznenog prostora domaćina, gde je bio idealno postavljen Anđelić, kojem nije bilo teško da matira Travicu.

Kupinovo - BSK

Poslednju proveru pred start sezone u Novosadsko-sremskoj zoni, Kupinovo će imati 10. avgusta, kada organizuje memorijalni trijagonalni turnir, na kojem će učestvovati još Žarkovo i rumski Sloven.

Strelci: 0:1 Trivković u 21, 1:1 Krstović u 54, 1:2 Anđelić u 77. minutu. Kupinovo: gledalaca 100. Sudija: Zoran Perić (Kupinovo).

KUPINOVO: Travica, Ninić, Nedeljković, Đuričić, Lukač, Mihajlović, Dragojević, Radošević, Petrović, Mrkajić, Krstović. Igrali su još: Matić, Nikolić, Ljubojević, P. Majstorović, Vukić, Janković i Nović.

BSK: Uzelac, Popadić, Čeprnja, Dukić, Zagorac, Kašić, Nestorović, Vučetić, Trivković, Simović, Anđelić. Igrali su još: Čulić, Galonja, Majkić, Pejić, Ćuk, Vojvodić i Maljković.

Budućnost 4 : 2 Kupinovo
Sloga 3 : 3 ŽSK
Crvena zvezda 3 : 3 Jedinstvo (SP)
Sremac Vojka 1 : 1 Hajduk
Kabel 0 : 1 Index
Mladost 7 : 1 Borac
Omladinac 5 : 0 LSK Laćarak