Igraće se majstorica u Požarevcu
U Kleku je odigrana četvrta utakmica plej – auta između OK Klek Srbijašume i Mladog Radnika iz Požarevca. Gosti su doputovali sa prednošću od 2 – 1 u pobedama, ali im je četa trenera Davora Ćuka oduzela meč loptu. Klečani su slavili sa 3:2 i izjednačili na 2 – 2 u pobedama.

OK Klek

Hala: OŠ „Miloš Grbić“ u Kleku. Gledalaca: 200. Sudije: Dejan Rogić i Aleksandar Petrović. Trajanje meča: 110 minuta. Rezultat u seriji: 2:2.

Klek Srbijašume – Mladi radnik 3: 2 (25:22, 24:26, 25:19, 24:26, 15:10)

KLEK SRBIJAŠUME: Tomić 15, Ateljević 12, Grče, Grbić, Tanović 4, Narančić 13, Salatić, Roljić 22, Đukanović, Providžalo 12, Petrović, Slavnić (libero). Trener: Davor Ćuk.

PerSu marketi

MLADI RADNIK: Pantić 13, Savić 4, Kovačević 11, Petrović 7, Mašulović 10, Jevtić 16, Vidakov (libero), Milošević 10, Peković, Kočanović 2, Popović 5. Trener: Saša Joksimović.

Klek Srbijašume i Mladi radnik će u majstorici u Požarevcu odlučiti ko će biti deseti član Viner štetiše Super lige u sezoni 2015/16. Klečani su se pred svojim navijačima izborili za peti meč, a verovali ili ne i u četvrtom uzastopnom susretu ova dva rivala igran je peti set! Klek je bolje počeo meč, a mogao je do pobede i pre pomenutog petog seta.

Dva puta su domaći vodili, posle prvog i trećeg perioda, a u drugom i četvrtom setu bilo je daleko uzbudljivije. I u oba navrata bolji su bili Požarevljani, koji su tada imali čvršće nerve, oba puta rezultat je glasio 26:24. U taj – breku Klek je vodio od starta, imao je 3:0, potom je samo uvećavao razliku, sve do konačnih 15:10. Majstorica je na programu u petak u dvorani SC „Požarevac“, sa početkom u 19 časova.

Partizan 3 : 0 Ribnica
Radnički 1 : 3 Crvena Zvezda
Spartak 0 : 3 Vojvodina NS Seme
Novi Pazar-Junior 3 : 0 Đerdap
Mladi radnik 3 : 2 Inđija