Mašinac stao u polufinalu Kupa

Niške fudbalerke nisu ponovile uspeh od prošle godine i plasirale se u finale Kupe pošto su u polufinalu izgubile od aktuelnog šampiona Spartaka rezultatom 6:1 (2:1). Mašinac je dobro počeo meč, poveo već u 4. minutu kada je Bojana Trbulin postigla gol nakon centrašuta Jovane Vasiljković. Samo tri minuta kasnije Spartak je izjednačio preko Nevene Damjanović, a u 15. minutu i poveo golom Alegre Poljak. U drugom poluvremenu Spartak je bio dominantan, bivša igračica Mašinca Milena Nikoloć je sa tri gola, za manje od 15 minuta, potvrdila pobedu Subotičanki. Ona je bila precizna u 46, 55. i 60. minutu. Konačan rezultat postavila je Tijana Filipović u 82. minutu.