PFL Sremska Mitrovica: Hajduk (D) - OFK Brestač 2:1
Umesto da sve dileme oko pobednika reše u prvih pola sata igre Divošani su čekali 90 minuta. Kao i u Donjim Petrovcima sreća je bila njihov saveznik pa su na kraju zabeležena važna 3 boda. Na otvaranju utakmice nizali su se promašaji domaćina, u prvom redu Ilića. Treba napomenuti da je napadače domaćih onemogućio da zatresu mrežu dobrim odbranama golman gostiju, Mladenović. Ubrzo je usledila kazna na drugoj strani, pa je Inajetović efektno završio kontra napad za vođstvo gostiju na poluvremenu.

U drugom delu igre Drašković je na asistenciju Ilića uspeo da izjednači rezultat, a samo 10-ak minuta kasnije biva neprecizan sa “bele tačke”. Domaći su do kraja utakmice uložili dosta truda da preokrenu rezultat, a zaslužena nagrada stiže u nadoknadi vremena kada je Ilić uspeo da zatrese mrežu za konačnih FK Hajduk - FK Brestač 2:1.

Hajduk (Divoš) - Brestač 2:1 (0:1)

Gledalaca 100. Sudija: Predrag Svilenković (Nova Pazova). Strelci: Drašković u 61. i Ilić u 90. minutu. (FK Hajduk), a Inajetović u 33. minutu (FK Brestač).

FK Hajduk: Đurić 7, Avramović 7, Radosavljević 7 (Maričić), Pavlović 8, Slavković 7, Stankić 7, Ilić 8, Jovanović 7, Lazić 8, Drašković (K) 7, Trebovac 7.

FK Brestač: Mladenović 8, Milenković 6, Vukojev 7, Belić 6, M. Kovačević (K) 7, D. Kovačević 6, V. Glušac 6 (Savatić), Inajetović 7, Jovičić 7, Marković 8, Savić 7.

Partizan 2 : 0 Jadran
Hajduk 1925 Podunavac 0 : 0 1. Maj Ruma
Hajduk (D) 2 : 1 OFK Brestač
Jedinstvo (M) 1 : 1 Donji Petrovci
Napredak (P) 2 : 0 Graničar 1924
Rudar 2 : 0 OFK Zeka Buljubaša