Mitrovački DEUS osvojio futsal Kup FSV

U predivnom ambijentu sportske hale „Pinki“ u Sremskoj Mitrovici, u subotu (26.12.2015.god) od 16,00 odigrana je finalna utakmica Futsal KUP-a na teritoriji FS Vojvodine između „KMF DEUS ROLOPLAST MOŠIĆ“ i KMF“ HAJDUK“ Kula. U veoma lepoj utakimici,domaći tim je zasluženo slavio 7:1 (5:0).

Strelci su bili Simić Nenad u 6.minutu, Popović Davor u 12. I 14. Min., Rakić Milan u 16.min.,Tomić Dragan u 20.min. i Čizmar Boris, u 35 i 39 min, za domaći DEUS, a za goste jedini strelac je bio Kiš Robert u 23. minutu.

Domaća ekipa je pokazala znatno bolju igru i po prvi put podigla pehar pobednika Futsal KUP-a na teritoriji FS VOjvodine,koji je inače dar Fudbalskog saveza Vojvodine, a isti je kapitenu domaće ekipe Đokić Alenu, predao komesar za takmičenje Obradović Milan. Ekipa KMF“Hajduk“, bez obzira na visok rezultata, pružila je dostojan otpor, naročito u drugom delu utakmice, uz nekoliko propuštenih prilika i nerealizovan kazneni udarac sa 10 metara u 33. minutu (pogođen okvir gola). Mora se priznati da su gosti bili ostetno hendikepirani neigranjem četvrotice ponajboljih igrača. Utakmicu su solidno sudili Radojčić Petar iz Inđije,Stantić Tadija iz Subotice, a delegat FSV je bio Čočić Sead. Sudijska dvojka je opravdano pokazala žute kartone domaći igračima Santrač Slobodanu,Novaković Marku i Antonić Aleksi, te gostujućim igračima Husak Robertu i Mrić Marku. Isključenih nije bilo.

Ekipa domaćih je nastupila u sledećem sastavu:Đokić Alen,Popović Davor,Živanović Aleksandar,Novaković Marko,Santrač Slobodan,Popović Vladimir,Simić Nenad,Tomić Dragan,Rakić Milan,Pavlović Dejan,Čizmar Boris i Antonić Aleksa. Ekipu je sa klupe predvodio ponovo trener Majes Dejan.

Ekipa KMF“Hajduk“ je nastupila u sastavu: Marić Marko /golman/, Kiš Robert, Husak Robert, Licenberger Viktor, Šinka Dejan, Jančevski Filip i Radović Dragan.

KMF“DEUS ROLOPLAST MOŠIĆ“ nastavlja takmičenje u završnici Futsal KUP-a Srbije,a kartoni dobijeni u takmičenju na teritoriji FSV se prenose u daljnje takmičenje.

Leteći Holandjanin 6 : 1 Hajduk
Tvrdjava 5 : 1 Apa Futsal
Forum 1 : 5 Srbobran
Viking 5 : 4 Kikinda
Tango 4 : 6 Telep