Četiri gola zahvalnosti navijačima

U poslednjoj utakmici na svom terenu u ovoj sezoni fudbaleri Sloge ubedljivo su savladali ekipu Žabara iz istoimenog mesta rezultatom 4:0, i tako se na najbolji način odužili navijačima za podršku koju su im pružali tokom svih prethodnih mečeva. Žestokom ritmu, koji su nanetnuli domaći, gosti su odolevali do 6-og minuta,kada je Jelesijević prošao po desnoj strani i sa 10-ak metara savladao Nedeljkovića. Fudbaleri Sloge su do gola mogli u 22. minutu, ali  je  Dimitrijević sa 20-ak metara pogodio stativu. Da domaći odu na petnaestominutni odmor sa minimalnom prednošću pobrinuo se golman gostiju, koji je u 43. minutu sa 5 metara zaustavio udarac Jelesijevića.

I drugo poluvreme je počelo šansama domaćih. Č.Petrović je (posle centaršuta Vesića) sa 5 metara glavom šutirao preko gola. Pitanje pobednika (ako se to uopšte na ovom meču i dovodilo u pitanje) rešio je Marko Jelesijević sa dva gola. Najpre je u 65. minutu iskoristio dodavanje Milića i sa 7-8 metara malo iskosa sa desne strane poslao loptu iza leđa Nedeljkovića. Dva minuta kasnije izveo je slobodan udarac sa 25 metara i poslao loptu u donji desni ugao golmana gostiju. U 72. minutu, posle kornera koji je izveo Lekić, Dimitrijević je glavom sa 7-8 metara postavio konačan rezultat.

Sloga (Zagorica) - Žabare 4:0

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 40. Delegat:Ivan Gavrilović (Ovsište). Sudija:Nikola Popović (Natalinci), pomoćnici: Đorđe Stevanović (Vinča) i Jovica Vladović (Stojnik). Strelci: Marko Jelesijević u 6.,67. i 69.minutu i Dimitrijević u 72. minutu za Slogu. Žuti kartoni:Marković, A.Petrović (Žabare).

Sloga: Radonjić, Miloš Stevanović, Dimitrijević, Đ.Vesić, Milan Stevanović, Jovanović (od 65.Milić), J.Petrović, Č.Petrović, Jakovljević, Jelesijević.

Žabare: Nedeljković, A.Petrović, M.Vesić, Reljić, Simić, Janković, Radošević, Marković, B.Petrović, Mihailović, Peković.

Šumadinac (S) 6 : 2 Jasenica
Proleter 6 : 2 Misača
Mladi rudar 0 : 5 Šumadinac (N)
Kopljari 4 : 0 Šamot
Budućnost 6 : 0 Ranilović
Sloga 4 : 0 Žabare