Novi poraz Sloge

Fudbaleri Sloge doživeli su novi poraz na gostovanju.  Ovaj put poraženi su od ekipe Mladosti iz Jelenca rezultatom 6:2. Ekipa Sloge ušla je u meč veoma ofanzivno. Već u 8.minutu Jovanović je, posle asistencije Milića, doveo goste u vođstvo. Ubrzo je usledio preokret. Fudbaleri Mladosti postigli su dva gola za dva minuta. U 20. i 21.minutu precizni su bili Ignjatović Nemanja i Radonjić. Da domaćin ode na petnaestominutni odmor sa ubedljivom prednošću pobrinuo se Ignjatović Miloje u 38.minutu.

Fudbaleri Sloge krenuli su angažovanije u drugom poluvremenu. Stevanović je u 55.minutu sjajno proigrao Ivanovića koji je savladao golmana Markovića i smanjio rezultat na 3:2. Dilemu oko pobednika ovog meča otklonio je Ignjatović Miloje sa još dva svoja gola,u 84. i 88.minutu. Kuzmanović je je u 89.minutu stavio tačku na ovu utakmicu, postigavši šesti gol za domaću ekipu. Utakmica je odigrana po pravom jesenjem vremenu. Kiša, koja je sve vreme padala, igračima je otežavala kretanje na terenu, a malobrojnim navijačima praćenje utakmice.

Mladost ( Jelenac ) - Sloga ( Zagorica ) 6:2