Goleada u Zagorici

U komšijskom derbiju, u duelu ekipa iz donjeg dela tabele,fudbaleri Sloge savladali si ekipu BSK-a rezultatom 4:3. Domaći fudbaleri krenuli su ofanzivno od prvog minuta.Već u 3.minutu Pavković je izašao sam ispred golmana Slavkovića, ali je šutirao pored gola.U 28.minutu, u jedinoj napadačkoj akciji gostiju prvog dela igre,Veljković je doveo goste u vođstvo. Fudbaleri Sloge su mogli da dođu do izjednačenja u 31.i 43.minutu, prilike su imali Vesić i Ivanović.U oba navrata istakao se golman BSK-a Slavković.

U drugom poluvremenu domaći igrači su zaigrali angažovanije.U 55.minutu Vesić je rezantnim udarcem sa 20 metara savladao nemoćnog golmana Slavkovića.Dok su fudbaleri Sloge stvarali prilike i propisno se ispromašivali Pavković u 58. i Ivanović u 61.minutu. Igrači BSK-a su iz kontranapada ugrožavali golmana Dimitrijevića.U 63.minutu Rankić je coveo goste u vođstvo, a u 69.minutu Ranković je povisio na 3:1.Nošeni frenetičnim navijanjem,domaći igrači zaigrali su još ofanzivnije. Miloš Stevanović je svoju dobru igru krunisao golom u 79.minutu, smanjivši rezultat na 3:2.Igrao se 84. minut kada je Milić iskoristio gresku odbrane gostiju i izjednačio rezultat.U 89.minutu Ivanivić je postigao četvrti gol za Slogu i doneo ogromnu radost domaćinu.Gledaoci,kojih je na ovom meču bilo oko 200 aplauzima su nagradili oba tima za prikazanu igru.

OFK Šatornja 1 : 1 Bokanja
Trešnjevica 6 : 2 Proleter
Radoje Domanović 4 : 2 Jasenica
Vinča 1 : 0 Šamot
Prvi srpski ustanak 2 : 1 Mladi rudar
Sloga 4 : 3 BSK Belosavci
Borac 2 : 3 Mladost