Raška okružna liga: Magnohrom - Radnički 4:0

Nova pobeda fudbalera Magnohroma na domaćem terenu.U utakmici 23.kola savladan je Radnički iz Kovača rezultatom 4:0.Osvojena su 3 veoma značajna boda,koja domaćoj ekipi produžavaju nadu u borbi za opstanak.Da su domaći ovako igrali i u prethodnim utakmicama kod kuće,opstanak bi davno bio obezbeđen.

Od samog početka domaći su krenuli silovito,dok su gosti prilike vrebali iz kontranapada.U takvoj igri bolje se snašao domaćin koji je preko mladog Alekse Janića u 13. i 45. minutu iskoristio dva kiksa odbrane gostiju.Svoj treći gol Janić postiže  u 85. minutu,a konačnih 4:0 postavlja rezervista Jovanović.Možda bi gosti prošli i bolje da do izražaja nije došla nedisciplina igrača ovog tima:u 26.minutu crveni karton zbog dve javne opomene dobija kapiten Žarković,a u 70.golman Grbović ne uspeva da realizuje jedanaesterac.Uopšte gledano,gostujuća ekipa ne liči na onu ekipu iz I dela prvenstva,koja je plenila lepom i efikasnom igrom.Uostalom,već su dospeli u opasnu zonu,pa će im svaki naredni meč biti borba za goli ligaški život.

Koliko je domaćima važno što su osvojili 3 boda,isto toliko je i bitno što su dobili još jednog mladog igrača na koga mogu ozbiljno da računaju.O kvalitetima mladog Alekse Janića (94.godište) tek će se čuti,za početak samo i to da je dan ranije na utakmici omladinske lige za svoj tim postigao takođe het-trik. U narednom kolu,crveni đavoli gostuju u Baljevcu,gde će,poštujući tradiciju u kojoj ostvaruju dobre rezultate,pokušati  da ostvare pozitivan rezultat.

Igralište: Stari aerodrom. Gledalaca: 50. Sudija: Milanović , pomoćnici: Grujičić  i Blažeski. Žuti kartoni: Petrović, Jovandarić, Jeremić i Nikolić (Magnohrom), Stojanović i Šćepović (Radnički). Crveni karton:Žarković (Radnički). Igrač utakmice: Aleksa Janić (Magnohrom).

MAGNOHROM: Ponorac, Čingelić, Mijalačković, Petrović, Nikolić , Jeremić , Jovandarić , Aleksandrović (Matović), Janić (Jovanović), Filipović , Okošanović .

RADNIČKI: Grbović,Terzić (Milošević), Stojanović (Lukić), Bogavac, Žarković , Raković, Stanković, Lazarević, Memedović, Šćepović, Čukanović (Stanković).

Borac (A) 0 : 2 Braća Vuković
Mataruge 1 : 1 Grdica
Borac (V) 1 : 0 Morava
Magnohrom 4 : 0 Radnički
Kraljevo Hajduk 3 : 5 Rudar
Goč 3 : 0 Radnik