Trijumf Radničkog na kraju jesenjeg dela prvenstva

Fudbaleri Radničkog u poslednjem 17. kolu jesenjeg dela prvenstva u Srpskoj ligi Vojvodina uspeli su da na teškom gostovanju u Subotici protiv ekipe Bačke osvoje sva tri boda rezultatom 1:3 i tako zauzmu odlično sedmo mesto u konkurenciji 18. ekipa koja se takmiče u ovoj ligi.

Poveli su domaći golom Medića  u 10 minutu, ali su onda golovima Milivojeva u 16, Jeftića u 26. minutu i Zakića u sudijskoj nadoknadi fudbaleri Radničkog došli do preokreta i zaslužene pobede.

FK Bačka 1901: Jović, Spremo, Kiš, Orčić, Simić, Šormaz, Matijević, Krmar, Vukelić, Manojlović, Medić. Zamenici: Gabrić, Višnjić, Kotaraš, Francišković, Bjelobrk, Vojnić i Glišović.  Trener: Pavićević Savo.

FK Radnički : Đurić, Jovanov, Bjelica, Grbić, Jeftić, Krstinić ,Milivojev, Kovačević, Kiš, Runjevac. Zamenici: Baćan, Lisičić-Vuković, Zakić. Trener: Predrag Kandić.

Dinamo 1945 1 : 1 Cement
Radnički (NP) 1 : 2 ČSK Pivara
Radnički (SM) 5 : 0 Mladost
Hajduk 1912 1 : 1 OFK Vršac
Bačka 1901 1 : 3 Radnički (ZR)
Crvena zvezda 0 : 1 Železničar