Prva Niška liga: OFK Niš - Mramor 2:2

Derbi drugog kola je oprovdao očekivanja i prisutni na igralištu su  zadovoljni otišlii kućama. Počeli su domaći odlično i već u trećem minutu stopostotna šansa Rašić izlazi sam ispred golmana ali njegov šut završava pored stative, a onda je usledila ravnopravna utakmica sve do 25. minuta kada domaći preuzimaju incijativu i dominiraju ali se iskusna i dobra ekipa gostiju dobro branila. Počelo je drugo poluvreme trener domaćih a na današnjoj utakmici i igrać na poluvremenu uvodi Šaina. Nakon  toga počinje totalna ofanziva na gol gostiju i posle dve kolosalne šanse Šaina u 53.  minutu i Rašića u 57. minutu gosti iz čudne akcije stižu do vodjstva. Domaći nastavljaju sa napadima utakmica postaje sve napetija nekoliko žutih kartona tempo utakmice je podignut na najveći nivo i domaći posle sjajne akcije Jakovljevića i lepe asistencije Djordjevića dolaze do izjednačenja, realizator Rašić u 63. minutu. U 67. minutu gostiju ostaju sa igračem manje, a u 71. minutu domaći vode duga lopta Ilića Rašić sjajnim šutem sa ivice šesnaesterca dovodi svoj tim u vodjstvo i onda presudna dva detelja. U 75. minut solo akcija Djordjevića izlazi sam ispred golmana  šutrira u gornji levi ugao ali sjajna intervencija golmana gostiju ipak mora se priznati da ovako iskusan igrač mora da realizuje ovu šansu, istu šansu ima i Kašumović par minuta kasnije kada odličnu asistenciju Djordjevića ne pretvara u pogodak.  I onda sledi kazna ne dosudjen faul na sredini terena za domaće gosti dolaze do lopte i posle smušene intervencije  Stojkovića dolaze do izjednačenja za konačnih 2:2. Gledalaca 100. Vreme topolo, igraliste na Pantaleju u sjajno pripremljen za igru.

Crvena zastava 0 : 1 Brzi Brod
Radnički 2 : 0 Delijski Vis
Mladost 4 : 0 Vrtište
OFK Niš 2 : 2 Mramor
Budućnost (PK) 3 : 1 Proleter
Aluminjum 3 : 0 Rudar
Jedinstvo 1 : 2 Budućnost (P)
Sloboda 1 : 2 Omladinac