Prva Niška Liga: OFK Niš - Radnički (T) 6:0

Igralište na Pantaleju, gledalaca 100 i još jedna pobeda našeg tima i to najubedljivija ove sezone, ustvari najubedljivija pod vodjstvom trenera Predraga Djordjevića od kada vodi tim. Svi uslovi su bili ispunjeni da vidimo još jednu lepu utakmicu i to su domaći igrači i učinili, prosto su pregazili goste koji mogu biti zadovoljni što je rezultat samo 6-0. A početak i nije baš to pokazivao, čak su i gosti prvi pripretili kada su pogodili prečku posle udaraca sa više od 40 metara, ali to će se ispostaviti i jedini šut ka golu našeg tima, a igrao se sedmi minut.

1-0 Todorović 23 min, posle lepe solo akcije, 2-0 Čukić 38 min posle prodora Dušanića u stilu Mesija, 3-0 Jakovljević 60 minut, prelep gol posle šuta sa ivice šesnaesterca, 4-0, 5-0, 6-0 Dušanić sva tri pogodtka njemu svojstvena, Bilo bi i previše da se opišu svi pokušaji domaćih i svi detalji ali jedan se mora izdvojiti: 65 minut kada trener Djordjević uvodi Radonjića, rezervnog golmana koji menja Stojkovića i beleži nastup za prvi tim i postaje najmaladji igrač koji je debitovao u prvom timu u istoriji OFK Niša sa 16 godina i nekoliko meseci.

Crvena zastava 0 : 1 Mladost
OFK Niš 6 : 0 Radnički
Budućnost (PK) 1 : 4 Brzi Brod
Aluminjum 1 : 3 Delijski Vis
Jedinstvo 1 : 1 Vrtište
Sloboda 2 : 1 Mramor
Omladinac 3 : 1 Proleter
Budućnost (P) 6 : 2 Rudar