Grdica-Karađorđe 1:1
Utakmica između domaće Grdice i Karađorđa, odigrana je po izuzetno teškim uslovima za igru, a konačan rezultat meča je 1:1. Zbog kiše koja je neprestano padala nekoliko dana, teren je bio bukvalno uništen. Ipak, i pored toga, igrači obe ekipe prikazali su veoma borbenu i požrtvovanu igru. Prvu ozbiljniju šansu za gol imao je tim Grdice u osmom minutu. Sjajno izveden slobodan udarac i loptu koja je išla prema golu, golman Kecović boksuje u polje. Već u 15. minutu, stopostotna šansa za ekipu Karađorđa. Po levoj strani se probio Baltić, uputio loptu u šesneasterac domaćih, loptu je primio Aleksić, prosledio je pozadi, na koju natrčava kapiten Đoković i kada su svi videli loptu u mreži, Zdravić je „skida“ sa gol crte. U 32. minutu, dogodio se težak sudar dva igrača, domaćeg Zdravića i gostujućeg Ristića. Oba igrača su izneta sa terena, s tim što je u ovoj borbi za loptu gore prošao Ristić. On je zadobio, usled udarca, otvoreni prelom jagodične kosti i hitno je prebačen u gradsku bolnicu. U poslednjih desetak minuta prvog poluvremena, beležimo još po jedan šut prema golu sa obe strane, iz slobodnih udaraca. Oba puta je lopta otišla preko prečke. Posle paklenog ritma u prvom poluvremenu, ekipe su otišle na zasluženi odmor.

U prvih petnaest minuta u drugom poluvremenu, izglednije šanse za gol su imali igrači Karađorđa, ali ipak je do prvog pogotka došla domaća ekipa. Fenomenalan prodor Nikole Ajdačića po desnoj strani, koji je poslao loptu u šesneasterac gostiju , na pravom mestu se nalazi džoker sa klupe Milan Aleksić, koji šalje loptu iza leđa golmana Kecovića. 1: 0 za Grdicu. Gostujuća ekipa kreće na sve ili ništa. Već u sledećim napadima pogađaju dva puta stativu. Na izjednačujući pogotak čekalo se do 72. minuta. Slobodan udarac po sredini za Karađorđe. Lopta je upućena u u šesnaest metara domaćina, na svom putu udara u igrača Grdice, menja pravac i dolazi pravo u noge Petra Milevića, kome sa sedam metara nije bilo teško da savlada mladog golmana Ćorovića. 1:1. Igrači obe ekipe se nisu zadovoljili podelom bodova i smenjivali su se u napadima poslednjih deset minuta. Ipak, utakmica se završila rezultatom 1:1, a na kraju je publika nagradila aplauzom igrače i jednog i drugog tima, na borbenoj ali fer igri.