MFL Kraljevo: Magnorom - Zvezda 4:0

Na otvaranju prolećne polusezone, fudbaleri Magnohroma su na svom "Starom aerodromu" savladali Zvezdu iz Čukojevca rezultatom 4: 0 (1: 0). Bukvalno od prvog napada na utakmici krenula je dominacija domaće ekipe, a prvi je u šansi bio Dukić, ali se nije najbolje snašao. Već iduću priliku iskoristio je Šćepović, rutinski sačekavši loptu na II stativi sigurno je zatresao mrežu gostiju. U 24. min. posle solo prodora Aleksandrovića gosti rukom zaustavljaju loptu u svom 16-ercu, penal za domaće, Baščarević pogađa samo stativu. Gosti potpuno bezopasni, jedina prilika posle šuta sa centra igrališta kada lopta "seda" na prečku i odlazi u gol-aut.

U II delu domaća ekipa dodaje gas i dolazi do sigurnog vođstva u 63. min. kada Aleksandrović sa nekih 20-ak metara pogađa malu mrežu gola gostiju. U 77. Dukić povećava na 3: 0, a Belaćević u 81. minutu efektno završava najlepšu akciju na utakmici udarcem sa 16m, stavivši na taj način tačku na konačan rezultat kao i na svoju odličnu igru.

Odlično otvaranje sezone domaće ekipe, vidno zalaganje svih igrača, pravi pogodak sa pojačanjima iz proteklog prelaznog roka, daju nadu da će Magnohrom u prolećnom delu silno napredovati na tabeli. Prva prepreka na tom putu je ekipa Tavnika, koja u narednom kolu dočekuje ekipu iz Pic-male.

Kraljevo, 24. 03. 2012. Igralište: Stari aerodrom; Gledalaca: 100; Delegat: S. Kovačević; Sudija: Markićević; Pomoćnici: Milutinović i Simonović; Strelci: Šćepović u 7. Aleksandrović u 63. Dukić u 77. i Belaćević u 81. minutu (Magnohrom); Žuti kartoni: Krstić (Magnohrom), T. Miletić (Zvezda); Igrač utakmice: Dragan Belaćević.

Magnohrom: A. Gvozdenović, Baščarević, Petrović, Belaćević, Krstić, Jeremić, Aleksandrović (Jevtović), N. Gvozdenović, Dukić (M. Gvozdenović), Filipović, Šćepović (Debeljak).

Zvezda: Z. Vulović, M. Radonjić, D. Radonjić (N. Radonjić), T. Miletić, B. Radonjić, Pešterac, Velimirović, V. Miletić, I. Vulović, Premović (M. Miletić), Virijević.

Čibukovac 4 : 2 Lazac
Granit 2 : 0 Jedinstvo
Gruža 2 : 1 Žiča
Mladost 0 : 4 Šumadija
ND 2011 7 : 0 Vrnjci
Mlada krila 2 : 1 Morava