Futsal liga Vojvodine Pobeda Kraljevićeva na startu sezone

Fudbaleri Kraljevićeva i SU KMF Omladinac

U otvorenoj igri sa puno duela domaći igrači ostvarili su na startu sezone pobedu protiv dobre ekipe iz Novih Banovaca. U 10. minutu posle dobre i brze akcije Kačareaca Čučak je savladao golmana Vasića za vođstvo. Tri minuta kasnije Šiklić je iskoristio dodavanje i postigao izjednačujući pogodak. Dobru igru domaćih krunisao je pogotkom Majkić do odlaska na odmor.

U drugom poluvremenu gosti su imali više od igre, ali su domaći igrači Čučak, Ilić, Stojanovski iz kontranapada propustili bolje prilike pred golom Vasića da postignu pogotke. Poslešestog prekršaja gosti su golomTurčinovića sa 10 metara izjednačili. U poslednjem minutu najbolji akter meča Bojan Ilić je uspeo da majstorski pogodi mrežu i donese požbedu svom timu.

Kraljevićevo - SU KMF Omladinac 3:2 (2:1)

Kačarevo.Hala sportova. Gledalaca: 80. Sudije: Nemanja Ranković (Jarak) i Vladimir Blažon (Ruma). Strelci: 1:0 Čučak u 10, 1:1 Šiklić u 13, 2:1 Majkić u 17, 2:2 Turčinović u 38, 3:2 Ilić u 40. minutu. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 7 (1-6), SU Omladinac 7 (3-4). Žuti kartoni: Ilić (Kraljevićevo), Turčinović (SU Omladinac). Igrač utakmice: Ilić.

KRALjEVIĆEVO: GEORGIJEVSKI, ILIĆ, MAJKIĆ,, STOILjKOVIĆ, STOJANOVSKI, Janković, Zlatković, Čučak, Vučković, Anđelković, Mitanovski, Zlatanović.

SU KMF OMLADINAC: VASIĆ, BAJIĆ, TURČINOVIĆ, B.MEDIĆ, MILEŠEVIĆ, Šiklić, F.Medić, Ružičić, Milovčević, Drča, Rašula, Krmelić, Sretenović, Milinković.

Tisa 3 : 0 Nova Pazova
Forum 8 : 2 Full Feel
Kraljevićevo 3 : 2 Omladinac