Futsal Vojvodine Vrščani bolji od Kačarevaca u derbiju

Igrači Kraljevićeva i Foruma

U nekadašnjem derbiju dva Južnobanatska rivala lider iz Vršca bio je bolji u prvih 20 minuta igre i stekao rezultatsku prednost koji je do kraja meča sačuvao i osvoji tri boda.1. Domaći igrači imali su dvaputa prednost golovima mladog Majkića, ali su posle dobrih i brzihakcija gosti preokrenuli rezultatistakao se trostruki strelac Dobrosavljević. U timu Kačarevaca istakli su se kapiten Stojanovski, Čučak i Mitkovski, a u timu vrščana pored strelca Dobrosavljevića, golman Borković, Karanfilovski, Ševo, Vrtunić i Malidžan bili su iznad ostalih na terenu

Kraljevićevo - Forum 3:6 (2:4)

Kačarevo. Hala Kačarevo. Gledalaca: 100. Sudije: Nemanja Ranković (Jarak) i Vladimir Blažon (Ruma) . Strelci: 1:0 Majkić u 4, 1:1 Malidžan u 7, 2:1 Majkić u 14, 2:2 Vrtunić u 15, 2:3 Dobrosvljević u17, 2:4 Dobrosavljević u 18, 2:5 Karanfilovski u 28, 2:6 Dobrosavljević u 33, 3:6 Damjanov u 34 minuti. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 3 (2-1), Forum 4 (1-3).

KRALjEVIĆEVO: GEORGIJEVSKI, MITKOVSKI, ČUČAK, STOJANOVSKI, MAJKIĆ, Damjanov, Stoiljković, Bundra, Josimovski, Zlatković, Zlatanović.

FORUM: BORKOVIĆ, MALIDžAN, MANDIĆ, VLAHOVIĆ, KARANFILOVSKI, Ševo, Vrtunić, Dobrosavljević, Ivljanin, Milovac, Radisavljević, Pešterac.

Igrač utakmice: Dobrosavljević.

Omladinac 12 : 1 Nova Pazova
Bečej 2003 4 : 7 Full Feel
Kraljevićevo 3 : 6 Forum