18.03.2013 S.Blagojević

Rasinska okružna liga: Trajal - Jovan Kursula 2:3

Senzacija u Kruševcu, gosti iz Varvarina zasluženo nose 3 boda sa gostovanja lideru na tabeli. . Prvo poluvreme proteklo je u nadmoćnosti Trajala, poveli su domaći već u 8 minutu preko odličnog Stojanovića ali je danas odlični špic Varvarinaca nekada prvi strelac Pomoravsko-timočke zone Miloš Mihajlović velemajstorski izjednačio. Drugo poluvreme pripalo je gostima najpre je posle prekršaja u šesnaestercu nad Mihajlovićem kapiten gostiju Nikola Savić doveo Kursulu u vođstvo od 1:2 da bi u 75. minutu Rakić takođe sa bele tačke pogodio za 2:2. Konačan rezultat 2:3 postavio je Popović posle solo akcije u saradnji sa Zoranom Avramovićem, pošto je predliblao i golmana domaćih Nikolu Jovanovića u 81 minutu. Posle toga gosti su preko Tomića pogodili i prečku ali je rezultat ostao nepromenjen.

Strelci: 1:0 Stojanović u 8, 1:1 Mihajlović u 41, 1:2 Nikola Savić u 51. minutu iz KU, 2:2 Rakić u 75. minutu iz KU, 2:3 Popović u 81. minutu. Stadion Trajala, gledalaca 150. Sudija Vladica Tomić /Aleksandrovac 7). Opomenuti igrači: Vujović(Trajal), Petković, Tomić, Veljić, Zoran Avramović, Rakić i Krstić (Jovan kursula). IGRAČ UTAKMICE: MILOŠ MIHAJLOVIĆ (Jovan Kursula).

TRAJAL: Nikola Jovanović 7, 5, Matić 6(Ristić-), Lazić 7, Nedić 7, Lazar Jovanović 7, Arsić 7, Stojanović 7, 5, Rakić 7, Milanović 7, Bogdanović 7, Vujović 7(Krstić7)
JOVAN KURSULA: Dimitrijević 7, 5, Boškovac 7(Rakić 7), Veljić 7, 5, Popović 8, Alek. Avramović 7(Anđelković 7), Tomić 7, 5, Mihajlović 8, Zoran Avramović 7, 5, (Marko Savić -), Krstić 7.

Na slici: Gen. sekretar FK Jovan Kursula u razgovoru sa Raca Slobodanom i Srbimirom Anđelkovićem gen. sekom FSRO

Trajal 2 : 3 Jovan Kursula
Sloga (D) 3 : 2 Mladost
Naupare 4 : 1 Jedinstvo 1936
Blagotin 1 : 1 Trudbenik
Sloga (Ć) 1 : 0 Jasika