09.04.2013 S.Blagojević

Prva rasinska liga: Trudbenik - Jovan Kursula 1:0

Dobar fudbal viđen je u lokalnom derbiju, iako su vremenski uslovi bili na ivici da se utakmica igra. Uz dosta tršanja i velikog broja šansi , šteta što strelci nisu bili malo ubojitiji pre svega Lazarević kod domaćih i Mihajlović kod gostiju. Pobedonosni gol postigao je Milić u 21 minutu inače igrač ponikao upravo u Varvarinu koji je idealan centaršut Simića iskoristio i glavom zatresao mrežu nemoćnog Dimitrijevića. Strelci: 1:0 Milić u 21 minutu. Igralište Trudebenika u Stalaću, gledalaca 150. Sudija Goran Jevtić(Kruševac) 7, 5. Opomenuti igrači: Anđelković i Petković (Jovan Kursula) TRUDBENIK: Nešić 7, Stanojević 8, Pavlović 7, Vukadinović 7, Bojan Nagulić 7, 5, Milić 8, Tomašević 7, 5, Aksentijević 7, A. Gazibarić 7( S. Gazibarić 7, 5), Simić 7, 5, Lazarević 7. JOVAN KURSULA: Dimitrijević 7, Anđelković 7, Nikola Savić 6, 5, Petković 6, 5, Popović 7, Blagojević 7, Krstić 6, 5, Tomić 6, Mihajlović 7, Zoran Avramović 7, Aleksandar Avramović 6, 5(Marko Savić 7) IGRAČ UTAKMICE: MILOŠ STANOJEVIĆ (Trudbenik).

Na slici: Strelac Milan Milić beli dres

Poljoprivrednik 3 : 5 Trajal
Šanac 2 : 0 Gradina
FUD 2 : 1 Blagotin
Jastrebac 3 : 1 Naupare
Jasika 2 : 1 Sloga (D)
Trudbenik 1 : 0 Jovan Kursula
Jedinstvo 1936 2 : 1 Mladost