XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 12.08.2023 10:00 Sinđelić - Brodarac 2:1
2 19.08.2023 17:00 Rad - Sinđelić 2:1
3 26.08.2023 10:00 Sinđelić - Zvezdara 0:1
4 01.09.2023 17:00 Torlak - Sinđelić 2:1
5 09.09.2023 10:00 Sinđelić - Budućnost 2:0
6 16.09.2023 11:00 Prva iskra - Sinđelić 2:1
7 23.09.2023 10:00 Sinđelić - UŔće Novi Beograd 0:2
8 29.09.2023 15:30 BASK TEK - Sinđelić 1:1
9 07.10.2023 10:00 Sinđelić - PKB 1:1
10 14.10.2023 15:00 Zemun - Sinđelić 2:1
11 21.10.2023 10:00 Sinđelić - Radnički 1:0
12 27.10.2023 14:00 Studentski grad - Sinđelić 1:0
13 04.11.2023 10:00 Sinđelić - Jedinstvo 2:2
14 11.11.2023 10:00 Sinđelić - Teleoptik 0:2
15 18.11.2023 11:00 GSP Polet Dorćol - Sinđelić 1:3
16 02.03.2024 12:00 Brodarac - Sinđelić 2:0
17 09.03.2024 10:00 Sinđelić - Rad 4:0
18 17.03.2024 15:00 Zvezdara - Sinđelić 1:1
19 23.03.2024 10:00 Sinđelić - Torlak 1:0
20 30.03.2024 16:00 Budućnost - Sinđelić 2:3
21 06.04.2024 10:00 Sinđelić - Prva iskra 0:3
22 13.04.2024 16:00 UŔće Novi Beograd - Sinđelić 0:2
23 17.04.2024 16:30 Sinđelić - BASK TEK 1:1
24 21.04.2024 16:30 PKB - Sinđelić 1:1
25 27.04.2024 10:00 Sinđelić - Zemun 0:2
26 04.05.2024 16:30 Radnički - Sinđelić 5:3
27 11.05.2024 10:00 Sinđelić - Studentski grad 1:1
28 19.05.2024 17:00 Jedinstvo - Sinđelić 5:0
29 25.05.2024 17:00 Teleoptik - Sinđelić 3:0
30 01.06.2024 17:00 Sinđelić - GSP Polet Dorćol 1:4
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu viŔeg ranga Zemun 30 21 6 3 69
2 Teleoptik 30 20 3 7 63
3 Zvezdara 30 13 8 9 47
4 Radnički (-2) 30 13 6 11 43
5 Studentski grad 30 12 6 12 42
6 UŔće Novi Beograd 30 11 7 12 40
7 Jedinstvo (-2) 30 11 9 10 40
8 GSP Polet Dorćol 30 11 7 12 40
9 BASK TEK (-3) 30 10 13 7 40
10 Brodarac 30 11 7 12 40
11 Play Out Prva iskra (-12) 30 15 6 9 39
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona PKB 30 11 6 13 39
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Budućnost (-6) 30 10 9 11 33
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Sinđelić 30 8 7 15 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Torlak 30 4 6 20 18
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Rad (-6) 30 4 4 22 10
Draca je postavio sliku
Baraž za popunu Područne lige Sombor: FK Radnički Sombor - OFK Stari Grad 5:0 (2:0)