XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.09.2006 PKB - Sintelon 33:43
2 30.06.2006 BSK Heba - PKB 30:30
3 07.10.2006 PKB - Crvena Zvezda 33:39
4 14.10.2006 Planinka Prolom V. - PKB 36:32
5 21.10.2006 PKB - Jugović Unimet 34:30
6 01.11.2006 Metaloplastika - PKB 32:29
7 04.11.2006 PKB - Vrbas 34:28
8 11.11.2006 PKB - Proleter Naftagas 26:29
9 18.11.2006 ORK Niš - PKB 30:27
10 25.11.2006 PKB - Vojvodina Univ. 28:27
11 02.12.2006 Mladost Čelik - PKB 28:26
12 06.12.2006 PKB - Partizan Si and Si 21:28
13 09.12.2006 Kolubara - PKB 28:27
14 16.12.2006 PKB - Mladost Radnički 33:29
15 20.12.2006 Jugopetrol Žel. - PKB 27:33
16 17.02.2007 Sintelon - PKB 32:28
17 24.02.2007 PKB - BSK Heba 47:38
18 03.03.2007 Crvena Zvezda - PKB 32:28
19 10.03.2007 PKB - Planinka Prolom V. 30:30
20 17.03.2007 Jugović Unimet - PKB 30:25
21 21.03.2007 PKB - Metaloplastika 29:28
22 24.03.2007 Vrbas - PKB 28:25
23 31.03.2007 Proleter Naftagas - PKB 39:37
24 15.04.2007 PKB - ORK Niš 28:25
25 21.04.2007 Vojvodina Univ. - PKB 30:27
26 25.04.2007 PKB - Mladost Čelik 36:25
27 28.04.2007 Partizan Si and Si - PKB 38:32
28 11.05.2007 PKB - Kolubara 30:28
29 19.05.2007 Mladost Radnički - PKB 22:29
30 26.05.2007 PKB - Jugopetrol Žel. 43:38
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Crvena Zvezda 30 26 1 3 53
2 Partizan Si and Si 30 24 4 2 52
3 Proleter Naftagas 30 16 4 10 36
4 Jugović Unimet 30 17 1 12 35
5 Kolubara 30 15 3 12 33
6 Sintelon 30 15 3 12 33
7 Metaloplastika 30 14 1 15 29
8 Mladost Radnički 30 12 4 14 28
9 Mladost Čelik 30 11 6 13 28
10 Planinka Prolom V. 30 11 5 14 27
11 PKB 30 12 2 16 26
12 ORK Niš 30 12 2 16 26
13 Vrbas 30 9 5 16 23
14 Vojvodina Univ. 30 9 4 17 22
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga BSK Heba 30 9 2 19 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Jugopetrol Žel. 30 3 3 24 9
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu