XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 49 utakmica za dan
Subota, 2 Decembar 2006

Fudbal

02.12.2006 Voždovac 1 : 1 Zemun
02.12.2006 Smederevo 1 : 1 Hajduk K
02.12.2006 Crvena Zvezda 2 : 1 Borac
02.12.2006 Mladost A 1 : 1 Bežanija
02.12.2006 Vojvodina 4 : 2 Banat
02.12.2006 Inđija 1 : 1 Spartak
02.12.2006 Sevojno 1 : 2 Dinamo
02.12.2006 Novi Pazar 0 : 0 ČSK Pivara
02.12.2006 Rad 0 : 1 BSK Borča
02.12.2006 Obilić 0 : 1 Mladost (L)
02.12.2006 Radnički (N) 1 : 2 Napredak
02.12.2006 Mladenovac 2 : 2 Habitfarm

Košarka

02.12.2006 Ergonom 88 : 108 Mega Ishrana
02.12.2006 Zdravlje 77 : 82 Vojvodina
02.12.2006 Radnički 97 : 100 Sloga
02.12.2006 Mašinac 65 : 50 OKK Beograd
02.12.2006 Metalac 68 : 85 Vizura Ušće
02.12.2006 Radnički Invest 91 : 81 Tamiš
02.12.2006 Kovin 76 : 66 Stara Pazova
02.12.2006 Partizan 104 : 66 Radnički

Odbojka

02.12.2006 Obilić 3 : 1 Smederevo
02.12.2006 Borac 0 : 3 Dinamo
02.12.2006 VGSK 3 : 1 Putevi
02.12.2006 Zrenjanin 023 3 : 1 Obilić
02.12.2006 Kolubara 1 : 3 Jedinstvo
02.12.2006 Vizura 3 : 0 Srbijanka-Lasta
02.12.2006 Šumadija Aqua Viva 0 : 3 Lazarevac

Rukomet

02.12.2006 ORK Niš 30 : 27 Vrbas
02.12.2006 Vojvodina Univ. 24 : 28 Proleter Naftagas
02.12.2006 Mladost Čelik 28 : 26 PKB
02.12.2006 Partizan Si and Si 29 : 25 Metaloplastika
02.12.2006 Kolubara 28 : 27 Jugović Unimet
02.12.2006 Mladost Radnički 35 : 26 Planinka Prolom V.
02.12.2006 Jugopetrol Žel. 27 : 36 Crvena Zvezda
02.12.2006 Sintelon 37 : 30 BSK Heba
02.12.2006 Dinamo 24 : 29 Zemun
02.12.2006 Napredak 29 : 30 Bask
02.12.2006 Leskovac 31 : 31 Crvena Zvezda
02.12.2006 Crvenka 29 : 21 Zlatar
02.12.2006 Spartak 35 : 27 Obilic
02.12.2006 Mladost Radnicki 28 : 26 Rudar
02.12.2006 Gradnulica 19 : 26 Župa
02.12.2006 Radnički 29 : 27 Priboj
02.12.2006 Jagodina 33 : 29 Max Sport
02.12.2006 Gornji Milanovac 32 : 24 Pančevo
02.12.2006 Naisa 2 34 : 26 Voždovac
02.12.2006 Vrnjačka Banja 34 : 23 Temerin
02.12.2006 Knjaževac 29 : 27 Sloga
02.12.2006 Metalac 27 : 28 Železnicar
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu