XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Žitorađa - Lemind Livnica 1:2
2 Jastrebac - Žitorađa 2:0
3 Žitorađa - Radnik Rosa 3:0
4 Mladost - Žitorađa 2:1
5 Žitorađa - Železničar 0:1
6 Sloga - Žitorađa 4:3
7 Žitorađa - Jedinstvo 2:0
8 Žitorađa - Bobište 2:1
9 Radan - Žitorađa 3:1
10 Žitorađa - Pusta Reka 3:1
11 Gračanica - Žitorađa 3:2
12 Žitorađa - Manojlovce 2:0
13 Zloćudovo - Žitorađa 7:1
14 Žitorađa - BSK Bujanovac 3:2
15 Jablanica - Žitorađa 3:1
16 Lemind Livnica - Žitorađa 2:0
17 Žitorađa - Jastrebac 3:3
18 Radnik Rosa - Žitorađa 2:0
19 Žitorađa - Mladost 4:2
20 15.04.2007 Železničar - Žitorađa 2:1
21 18.04.2007 Žitorađa - Sloga 3:0
22 21.04.2007 Jedinstvo - Žitorađa 3:2
23 29.04.2007 Bobište - Žitorađa 4:1
24 06.05.2007 Žitorađa - Radan 0:0
25 12.05.2007 Pusta Reka - Žitorađa 3:2
26 19.05.2007 Žitorađa - Gračanica 5:0
27 26.05.2007 Manojlovce - Žitorađa 0:4
28 02.06.2007 Žitorađa - Zloćudovo 2:1
29 09.06.2007 BSK Bujanovac - Žitorađa 3:4
30 16.06.2007 Žitorađa - Jablanica 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Železničar (-1) 30 22 4 4 69
2 Radan 30 18 6 6 60
3 Zloćudovo (-1) 30 19 3 8 59
4 BSK Bujanovac 30 18 4 8 58
5 Radnik Rosa 30 16 3 11 51
6 Sloga 30 15 4 11 49
7 Jedinstvo (-1) 30 13 8 9 46
8 Žitorađa 30 13 2 15 41
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga grupa “Zapad” Bobište (-4) 30 12 8 10 40
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga grupa “Zapad” Jablanica 30 12 4 14 40
11 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću okružnu ligu Lemind Livnica 30 12 4 14 40
12 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću okružnu ligu Mladost 30 9 8 13 35
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Toplička okružna liga Jastrebac (-2) 30 9 6 15 31
14 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću okružnu ligu Pusta Reka (-7) 30 6 6 18 17
15 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću okružnu ligu Gračanica (-1) 30 3 6 21 14
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću okružnu ligu Manojlovce (-1) 30 4 2 24 13
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.