Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 709 utakmica za dan
Nedelja, 2 April 2017

Fudbal

02.04.2017 17:00 Arsenal 2 : 2 Manchester City
02.04.2017 14:30 Swansea 0 : 0 Middlesbrough
02.04.2017 15:30 Ingolstadt 2 : 1 Mainz 05
02.04.2017 17:30 Bayer Leverkusen 3 : 3 Wolfsburg
02.04.2017 15:00 Genoa 0 : 5 Atalanta
02.04.2017 15:00 Fiorentina 1 : 0 Bologna
02.04.2017 15:00 Palermo 1 : 3 Cagliari
02.04.2017 15:00 Chievo 1 : 2 Crotone
02.04.2017 20:45 Napoli 1 : 1 Juventus
02.04.2017 15:00 Pescara 1 : 1 Milan
02.04.2017 12:30 Torino 2 : 2 Udinese
02.04.2017 17:00 Lorient 1 : 0 Caen
02.04.2017 17:00 Montpellier 0 : 1 Toulouse
02.04.2017 21:00 Nice 2 : 1 Bordeaux
02.04.2017 15:00 Rennes 1 : 1 Lyon
02.04.2017 17:00 Nantes 2 : 1 Angers
02.04.2017 16:15 Real Madrid 3 : 0 Alavés
02.04.2017 12:00 Sevilla 0 : 0 Sporting Gijón
02.04.2017 20:45 Granada 1 : 4 Barcelona
02.04.2017 18:30 Valencia 3 : 0 La Coruña
02.04.2017 17:30 Cetinje 1 : 0 Mornar
02.04.2017 17:30 Radnički 0 : 4 Jezero
02.04.2017 17:30 Igalo 2 : 0 Otrant Olympic
02.04.2017 17:30 Čelik 0 : 2 Kom
02.04.2017 17:30 Bratstvo 0 : 1 Ibar
02.04.2017 14:00 Gusinje 0 : 1 Brskovo
02.04.2017 15:30 Borac (S) 2 : 2 Radnički (SM)
02.04.2017 15:30 Dunav 3 : 1 Železničar
02.04.2017 15:30 Železničar 0 : 2 Šumadija 1903
02.04.2017 15:30 Mihajlovac 1934 3 : 0 Jedinstvo Putevi
02.04.2017 15:30 Polet (LJ) 1 : 0 Loznica
02.04.2017 16:00 Vlasina 0 : 3 OFK Sinđelić
02.04.2017 16:00 Pukovac 1 : 0 Ozren
02.04.2017 16:00 Tabane 1970 2 : 2 Jedinstvo (B)
02.04.2017 11:00 Prva Iskra 1 : 0 Radnički (NB)
02.04.2017 15:30 Crvena Zvezda 2 : 0 Stepojevac Vaga
02.04.2017 15:30 Brodarac 1947 1 : 1 IMT
02.04.2017 10:00 Subotica 2 : 5 Polet (K)
02.04.2017 15:30 Tisa (A) 2 : 0 Budućnost (G)
02.04.2017 15:30 Tavankut 0 : 2 Potisje
02.04.2017 15:30 Bačka (P) 1 : 1 Mladost APA
02.04.2017 15:30 Dolina 0 : 0 Vršac united
02.04.2017 15:30 Vojvodina 1928 2 : 2 Radnički (K)
02.04.2017 15:30 Hajduk 1925 Podunavac 3 : 1 Sofeks
02.04.2017 10:00 Index 2 : 0 Slavija
02.04.2017 15:30 Sremac Vojka 1 : 4 Borac
02.04.2017 15:30 Hajduk (Č) 3 : 0 Hajduk (B)
02.04.2017 15:30 LSK Laćarak 3 : 1 Veternik
02.04.2017 15:30 Sušica 2 : 4 Bane
02.04.2017 15:30 Orlovac 1 : 1 Sloga
02.04.2017 15:30 Dragačevo 1 : 0 Karađorđe
02.04.2017 15:30 Tutin 2 : 0 Arsenal
02.04.2017 15:30 Šumadija (T) 2 : 2 Napredak
02.04.2017 15:30 Zvižd 2 : 0 Morava
02.04.2017 15:30 Mladi radnik 1940 0 : 3 RSK
02.04.2017 15:30 Borac 1932 3 : 0 Borac (Ž)
02.04.2017 15:30 Provo 1 : 0 Radnički Stobex
02.04.2017 15:30 Jedinstvo (Ub) 1 : 0 Sloga (S)
02.04.2017 16:00 Hajduk Veljko 0 : 4 Rtanj
02.04.2017 16:00 Moravica 4 : 2 OFK Bor
02.04.2017 16:00 Napredak 2 : 0 Bukovik
02.04.2017 16:00 Šarbanovac 3 : 2 Majdanpek
02.04.2017 16:00 Bošnjane 2 : 0 SFS Borac
02.04.2017 16:00 Levač 2 : 0 Rembas
02.04.2017 16:00 Župa 1 : 0 Jedinstvo
02.04.2017 16:00 OFK Lugomir 3 : 2 Žitorađa
02.04.2017 16:00 Jedinstvo (GM) 3 : 0 Morava (VH)
02.04.2017 16:00 Vranjska Banja 2 : 1 Budućnost (O)
02.04.2017 16:00 Mladost (M) 1 : 1 Jedinstvo (P)
02.04.2017 16:00 OFK Brzi Brod 2 : 1 Lužnica
02.04.2017 15:30 Turbina 2 : 1 Vrčin
02.04.2017 15:30 Budućnost 4 : 0 Sremčica
02.04.2017 11:00 Hajduk 1 : 2 Zvezdara
02.04.2017 15:30 PKB Padinska Skela 0 : 1 Torlak
02.04.2017 16:30 Vinogradar 1 : 0 Sutjeska
02.04.2017 16:30 Čantavir 2 : 0 Jadran (S)
02.04.2017 16:30 Eđšeg 1 : 2 Bajša
02.04.2017 16:30 Krivaja 0 : 2 Senta
02.04.2017 15:30 Slavija 2 : 2 Hajduk Junior
02.04.2017 15:30 Krila Krajine 4 : 0 ŽAK
02.04.2017 15:30 Rusin 1 : 1 BSK
02.04.2017 15:30 Mladost (BP) 2 : 0 Borac (BG)
02.04.2017 15:30 Lipar 0 : 3 Budućnost
02.04.2017 15:30 OFK Šikara 3 : 1 Stari Grad
02.04.2017 16:00 Borac (St) 2 : 1 Partizan (G)
02.04.2017 16:00 Strela 6 : 0 Partizan (U)
02.04.2017 16:00 Sloga (BNS) 1 : 2 Jugoslavija
02.04.2017 16:00 Vulturul 2 : 1 Budućnost (A)
02.04.2017 16:00 Polet 2 : 1 Vojvodina (C)
02.04.2017 16:00 Mladost (O) 2 : 0 Jedinstvo Stević
02.04.2017 15:30 C. Zvezda (VS) 0 : 3 OFK Kikinda
02.04.2017 15:30 Lehel 0 : 0 Mladost (L)
02.04.2017 15:30 Jedinstvo 3 : 0 Banat
02.04.2017 15:30 Naftagas (B) 6 : 0 Proleter 2006
02.04.2017 15:30 Mladost (BD) 3 : 1 C. Zvezda (RS)
02.04.2017 15:30 Hajduk 4 : 0 Hrtkovci
02.04.2017 15:30 FK Graničar 1924 4 : 2 Donji Petrovci
02.04.2017 15:30 Napredak 2 : 1 Rudar
02.04.2017 15:30 Jadran 4 : 3 Partizan
02.04.2017 16:30 Vinogradar 2 : 0 OFK Sirig
02.04.2017 16:30 Miletić 1 : 1 Jedinstvo
02.04.2017 16:30 Bačka 0 : 0 Mladost
02.04.2017 16:30 Titel 0 : 10 TSK
02.04.2017 16:30 Proleter 3 : 3 Tatra
02.04.2017 11:00 Real 3 : 0 Novi Pazar 1928
02.04.2017 16:00 Granit 1 : 1 Omladinac
02.04.2017 16:00 Ibar 2 : 1 OFK Ras
02.04.2017 16:00 Magnohrom 2 : 4 Polet
02.04.2017 16:00 Ribnica 2 : 0 Rudar
02.04.2017 16:00 Proleter 2 : 1 Stubal
02.04.2017 16:00 Mataruge 0 : 4 Borac
02.04.2017 16:00 Partizan 1 : 5 Srbija
02.04.2017 16:00 Kutlovo 1 : 1 Borac
02.04.2017 16:00 Vinogradi DB 1 : 2 Mladost
02.04.2017 16:00 Šumadija 1934 2 : 3 Kolonija
02.04.2017 16:00 Šumadinac 2 : 1 Sloga D
02.04.2017 16:00 Budućnost 2 : 3 Sloboda
02.04.2017 15:30 Napredak 0 : 0 Polet (T)
02.04.2017 15:30 Lunjevica 1 : 1 Zadrugar
02.04.2017 15:30 Jedinstvo (K) 2 : 0 Jedinstvo (GG)
02.04.2017 15:30 Parmenac 2 : 5 LFK Mladost
02.04.2017 15:30 Brezak 3 : 0 Ozrem PMH
02.04.2017 15:30 Omladinac (Z) 1 : 1 Slatina
02.04.2017 15:30 Donja Vrbava 2 : 0 Prijevor
02.04.2017 15:30 Spartak 3 : 0 Mladost (P)
02.04.2017 15:30 Udarnik 3 : 0 Podunavac
02.04.2017 15:30 Budućnost 0 : 0 Polet
02.04.2017 15:30 Osipaonica 1 : 1 7. Juli
02.04.2017 15:30 Crvena zvezda 2 : 1 Pobeda
02.04.2017 15:30 Mladi borac 4 : 3 Sloboda
02.04.2017 15:30 SASK 2 : 2 Sloga
02.04.2017 15:30 Šumadija 7 : 2 Omladinac
02.04.2017 15:30 Trnava 1 : 1 OFK Šatornja
02.04.2017 15:30 Junkovac 3 : 0 Banja 1957
02.04.2017 15:30 Lokomotiva 3 : 6 Vinča
02.04.2017 15:30 BSK 0 : 2 Proleter 1976
02.04.2017 15:30 OFK Aranđelovac 4 : 0 Vitlina-Bokanja
02.04.2017 15:30 ŽSK 2 : 1 Borac
02.04.2017 15:30 Rudar (S) 2 : 1 Rudar (Kr)
02.04.2017 15:30 Makce 3 : 1 Krilaš
02.04.2017 15:30 Sloga (B) 2 : 1 Sloga 33
02.04.2017 15:30 Borac (K) 1 : 1 Đerdap
02.04.2017 15:30 Radnik (S) 2 : 0 Polet (SD)
02.04.2017 15:30 Budućnost (V) 0 : 2 Napredak 1936
02.04.2017 16:00 Borac (V) 1 : 1 Borac (L)
02.04.2017 16:00 Mladi Borac 1 : 1 Jedinstvo
02.04.2017 16:00 Majur 2 : 0 Podrinje
02.04.2017 16:00 Hajduk Stanko 1 : 1 Radnički Šabački
02.04.2017 16:00 Cer 2 : 1 Jevremovac
02.04.2017 16:00 Antimon 2 : 5 Sindjelić
02.04.2017 15:30 Kačer 1 : 1 Trlić
02.04.2017 15:30 Tulari 1 : 1 Sovljak
02.04.2017 15:30 Mladost 2 : 1 Tvrdojevac
02.04.2017 15:30 Brezovica 0 : 0 ZSK
02.04.2017 15:30 Iskra 0 : 0 OFK Jabučje
02.04.2017 14:30 Železničar 5 : 0 Čajetina
02.04.2017 14:30 Višesava 1 : 1 Zlatar
02.04.2017 14:30 Prvi partizan 1 : 0 Jasen
02.04.2017 14:30 Polet 2 : 1 Perućac
02.04.2017 12:00 Ariljska rampa 6 : 0 Ježevica
02.04.2017 16:00 Omladinac 2 : 0 Rgotina
02.04.2017 Trebič 3 : 2 ŠSK
02.04.2017 Kablovi 3 : 0 Bučje Topla
02.04.2017 16:00 Sloga 0 : 3 Graničar
02.04.2017 Radnički (L) 3 : 1 OFK Knjaz
02.04.2017 16:30 Napredak (D) 3 : 1 Hajduk
02.04.2017 16:30 Dragocvet 5 : 1 Partizan
02.04.2017 16:30 Mladost (J) 1 : 2 OFK Bratstvo
02.04.2017 16:30 Kušiljevo 3 : 1 OFK Batinac
02.04.2017 16:30 Bratstvo 1 : 2 Resavac
02.04.2017 16:30 Juhor 4 : 1 Morava
02.04.2017 16:00 Sloga 4 : 1 Čitluk
02.04.2017 16:00 13. April 1 : 1 Mačkovac
02.04.2017 16:00 Vinogradar 1 : 1 FUD
02.04.2017 16:00 Jastrebac 3 : 1 Ribnik
02.04.2017 16:00 Kupci 8 : 0 Mladi radnik
02.04.2017 16:00 Dobrič 3 : 0 Jug Bogdan
02.04.2017 16:00 Omladinac 1 : 2 Dunđerski
02.04.2017 11:30 Svetlost : Partizanski put
02.04.2017 11:30 Mladost 1982 3 : 0 Real
02.04.2017 11:00 Crvena zastava 3 : 3 Proleter (DV)
02.04.2017 16:00 Budućnost 0 : 4 AZ Borac 2014
02.04.2017 16:00 Morava 5 : 1 Proleter (M)
02.04.2017 16:00 Vulkan 3 : 0 Sloboda
02.04.2017 15:30 Zadrugar 2 : 2 Mladost (PR)
02.04.2017 15:30 Borac 3 : 1 Gnjilan
02.04.2017 15:30 Napredak 4 : 2 Padež
02.04.2017 15:30 Jedinstvo (GS) 1 : 0 Bobište
02.04.2017 15:30 Čekmin 3 : 2 Kumarevo 65
02.04.2017 15:30 Sloga 5 : 1 Brza
02.04.2017 15:30 Zloćudovo 2 : 0 Mladi Borac
02.04.2017 15:30 Umac 4 : 0 Plantaža
02.04.2017 15:30 Progres 3 : 0 Vučje
02.04.2017 15:30 Radnički (P) 1 : 1 Polet
02.04.2017 15:30 Jablanica 5 : 0 Železničar
02.04.2017 15:00 Trešnjevka 0 : 3 OFK Alakince
02.04.2017 15:00 Čelik 1 : 1 Mladost (S)
02.04.2017 Čaglavica 0 : 1 Sitnica
02.04.2017 Gračanica 3 : 0 Radnički
02.04.2017 15:30 Sinđelić 2 : 3 Borac
02.04.2017 15:30 Zmaj 3 : 2 Mladi Proleter
02.04.2017 15:30 PKB Kovilovo 1 : 2 Brodarac
02.04.2017 15:30 Dunav 8 : 2 Banja
02.04.2017 11:00 13. Maj Zemun 4 : 1 Lepušnica
02.04.2017 15:30 Institut 0 : 3 Komgrap
02.04.2017 15:30 Šumadinac 0 : 2 Poštar Zvezdara
02.04.2017 15:30 Urovci 1 : 2 Zabrežje
02.04.2017 15:30 Rušanj 1 : 2 Burovo
02.04.2017 15:30 Polet 3 : 1 Strelac
02.04.2017 15:30 Kosmaj 8 : 0 Selo Mladenovac
02.04.2017 15:30 Dunavac 0 : 1 Boleč
02.04.2017 15:30 Kovačevac 2 : 0 Velika Krsna
02.04.2017 15:30 Pudarci 0 : 1 Vinča
02.04.2017 16:30 Omladinac 4 : 2 Supska
02.04.2017 16:30 Zemljoradnik 2 : 1 Borac 1805
02.04.2017 16:30 Moravac 2015 0 : 0 Javor
02.04.2017 16:30 Mladost (S) 4 : 4 Rudar Stenjevac
02.04.2017 16:30 Moravac 4 : 0 Rudar
02.04.2017 16:30 Šumadija 4 : 2 15. Avgust 1950
02.04.2017 16:30 Napredak (S) 4 : 1 Istok 63
02.04.2017 16:30 Kolare 4 : 1 Sloga
02.04.2017 16:30 Mladost (K) 2 : 1 Sinđelić 1934
02.04.2017 16:30 Morava 2 : 4 Mladi radnik
02.04.2017 16:30 Ursule 2 : 2 Mladost (D)
02.04.2017 16:30 Vinorača 2 : 1 Osaonica
02.04.2017 16:30 Šumadinac 4 : 0 Crni Vrh
02.04.2017 16:30 Jedinstvo 5 : 0 Pobeda 1976
02.04.2017 16:30 Jastrebac 0 : 0 Mladi Radnik
02.04.2017 11:00 OFK Rutevac 1908 3 : 0 Planinac 2015
02.04.2017 16:30 Borac 2 : 2 OFK Sloga (D)
02.04.2017 11:00 Sloga (K) 2 : 2 Napredak 2012
02.04.2017 16:00 Jedinstvo 1952 0 : 1 Sloboda 2013
02.04.2017 16:00 Palilulac 3 : 1 Mladost
02.04.2017 15:30 Mladost (DL) 3 : 0 BSK
02.04.2017 11:00 Lemind 4 : 1 Marjan MB
02.04.2017 15:30 OFK Morava 2 : 3 Sušica 2012
02.04.2017 11:00 Milanovo 1 : 2 Jedinstvo (G)
02.04.2017 15:30 Mladost (B) 2 : 4 Mladost (V)
02.04.2017 15:30 Napredak 0 : 4 Atletiko
02.04.2017 15:30 Navalin 1 : 3 Sloboda (DB)
02.04.2017 15:30 Real 3 : 2 Bratstvo
02.04.2017 15:30 Gradac 3 : 1 Šumadija
02.04.2017 12:30 011 1 : 4 BUSK
02.04.2017 10:00 Šećeranac Ada 1 : 1 Atakante
02.04.2017 16:30 Solid 10 : 0 Bratstvo
02.04.2017 16:30 Elektrovojvodina 5 : 2 Hajduk
02.04.2017 16:30 Palić 0 : 2 Lokomotiva
02.04.2017 16:30 Bikovo 3 : 0 Udarnik Višnjevac
02.04.2017 16:30 Žednik 0 : 4 Đurđin
02.04.2017 16:30 Slavija : Tisa
02.04.2017 16:30 Graničar : Tornjoš
02.04.2017 16:30 Čoka 0 : 3 Šampion
02.04.2017 15:30 Dunav 1 : 2 Kordun
02.04.2017 15:30 Radnički 1918 1 : 1 Omladinac (D)
02.04.2017 15:30 Graničar (R) 1 : 1 Omladinac (B)
02.04.2017 16:00 Maglić 0 : 1 Vojvodina
02.04.2017 16:00 Neštin 4 : 0 Budućnost
02.04.2017 16:00 Kulpin 4 : 0 Borac
02.04.2017 16:00 Krivanj 1 : 0 Naša Zvezda
02.04.2017 16:00 Borac (VS) 3 : 0 Potporanj
02.04.2017 16:00 Dunav 1 : 1 Partizan (K)
02.04.2017 16:00 Dobrica 2 : 1 Ševac
02.04.2017 16:00 Ratar 2 : 2 Karaš (K)
02.04.2017 16:00 Banat 0 : 1 Vojvodina (CC)
02.04.2017 16:00 Glogonj 0 : 1 Polet
02.04.2017 16:00 Unirea 2 : 0 Omladinac 1927
02.04.2017 16:00 Pobeda 0 : 1 Mladost
02.04.2017 16:00 Spartak 1911 4 : 1 Tempo
02.04.2017 16:00 Borac 0 : 2 Stari Tamiš
02.04.2017 16:00 Jedinstvo 3 : 0 BSK Bavanište
02.04.2017 16:00 Proleter 6 : 2 Budućnost (BB)
02.04.2017 16:00 Dolovo 9 : 1 Kolonija
02.04.2017 15:30 Potisje 7 : 1 Jedinstvo
02.04.2017 15:30 ŽFK Banat 2 : 3 MSK
02.04.2017 15:30 Radnički 1911 1 : 0 ASK
02.04.2017 15:30 Zadrugar 1 : 1 OFK Klek
02.04.2017 15:30 OFK Gradnulica 1 : 0 Zlatica
02.04.2017 15:30 OFK Stajićevo 1 : 1 Omladinac
02.04.2017 15:30 Proleter 4 : 5 Borac (I)
02.04.2017 15:30 Roham 3 : 4 Delija
02.04.2017 15:30 Bega 1 : 2 2. Oktobar
02.04.2017 15:30 Terekves 2 : 3 Napredak (Č)
02.04.2017 15:30 Vojvodina (NM) 2 : 1 Vojvodina (B)
02.04.2017 15:30 Hajduk 1 : 2 Mladost
02.04.2017 15:30 Jedinstvo (P) 1 : 0 Napredak
02.04.2017 15:30 Graničar (O) 4 : 2 Obilić 1993
02.04.2017 15:30 PSK Putinci 2 : 1 OFK Zeka Buljubaša
02.04.2017 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Borac
02.04.2017 16:30 Čenej 1 : 1 Fruškogorac
02.04.2017 16:30 Bačka 4 : 1 Susek
02.04.2017 10:00 Mlada krila 1 : 1 Jedinstvo (D)
02.04.2017 16:00 Gruža 3 : 1 Budućnost (K)
02.04.2017 16:00 Kraljevo Hajduk 1 : 1 Metalac
02.04.2017 16:00 Zvezda 0 : 1 Tavnik
02.04.2017 16:00 Napredak (G) 0 : 1 Popovići
02.04.2017 16:00 Mladost (V) 0 : 2 Lazac
02.04.2017 16:00 Kremenac 0 : 1 Erdoglija
02.04.2017 16:00 21. oktobar 2 : 4 Korićani
02.04.2017 16:00 Seljak 6 : 3 Azbest
02.04.2017 16:00 Divostin 0 : 3 Hajduk
02.04.2017 16:00 Košutnjak 1 : 1 OFK Žeželj
02.04.2017 16:00 Zastava 3 : 1 OFK Bagremar
02.04.2017 Rudar 2 : 1 Lugovi
02.04.2017 Budućnost 2 : 1 Morava (K)
02.04.2017 Malba 0 : 2 Planinac
02.04.2017 Gavrilo Princip 1 : 1 Rakova
02.04.2017 Čačak 94 1 : 0 Kej
02.04.2017 Prijatelji 0 : 3 Morava (M)
02.04.2017 16:00 Sloga 1 : 2 Prilike
02.04.2017 16:00 Jelica 2 : 0 Gradina
02.04.2017 16:00 Voćar 1 : 5 Jedinstvo
02.04.2017 16:00 Gorušica 9 : 0 Vrelo
02.04.2017 16:00 Brezova 4 : 4 Bratstvo
02.04.2017 15:30 Vrbovac 1 : 0 Železničar
02.04.2017 15:30 Hajduk Veljko 1934 2 : 2 Skobalj
02.04.2017 15:30 Vučak 1 : 2 OFK Slavija
02.04.2017 15:30 Budućnost 1 : 0 Jezava
02.04.2017 15:30 Landol 6 : 1 Petrijevac
02.04.2017 15:30 Kolarac 1 : 5 Badljevica
02.04.2017 15:30 Lunjevac 3 : 0 Drugovac
02.04.2017 11:00 Selevac 0 : 4 Glavaš
02.04.2017 15:30 Budućnost 5 : 2 Ranilović
02.04.2017 15:30 Brezovac 0 : 7 Partizan
02.04.2017 11:00 Šumadinac (S) 3 : 4 Mladi rudar
02.04.2017 11:00 B 2000 3 : 1 Plaskovac
02.04.2017 15:30 Jasenica 2 : 0 Žabare
02.04.2017 15:30 Kopljari 1 : 4 Šumadinac (N)
02.04.2017 15:30 Šamot 1 : 0 Sloga
02.04.2017 15:30 Crvena zvezda 3 : 1 Udarnik
02.04.2017 15:30 BSK 0 : 1 Mladost (R)
02.04.2017 15:30 Pobeda (Đ) 7 : 0 Grivac
02.04.2017 15:30 Bare 3 : 1 Pobeda (S)
02.04.2017 15:30 Marjan 0 : 0 Karađorđe
02.04.2017 15:30 Sloga (M) 0 : 3 Omladinac (V)
02.04.2017 15:30 Mladost MG 6 : 1 Kotlenik
02.04.2017 15:30 Zadrugar (T) 3 : 1 Omladinac (S)
02.04.2017 15:30 BSK 4 : 2 Bata Bulić
02.04.2017 15:30 Omladinac (Š) 3 : 0 Sloga 1952
02.04.2017 15:30 Dragoš 1 : 0 Stig (MC)
02.04.2017 15:30 Napredak (S) 1 : 2 Integral
02.04.2017 15:30 Napredak 1934 1 : 1 Kurjače
02.04.2017 15:30 Jedinstvo (D) 1 : 5 Napredak (P)
02.04.2017 15:30 Obilić 2 : 1 Desine
02.04.2017 15:30 Dizel 0 : 1 Žika Marković Uča
02.04.2017 15:30 Sloga (Ć) 0 : 4 Železničar
02.04.2017 15:30 Radnički (P) 0 : 0 Dunavac (P)
02.04.2017 16:00 Mladost (MM) 2 : 1 Napredak
02.04.2017 16:00 Sloga (D) 1 : 0 Omladinac
02.04.2017 16:00 Duško 2 : 0 Drina
02.04.2017 16:00 Budućnost (Z) 0 : 3 Sloga (B)
02.04.2017 16:00 Borac (Š) 1 : 1 Milicionar
02.04.2017 16:00 Budućnost (PD) 5 : 2 Torpedo
02.04.2017 16:00 Proleter 2 : 1 Cer
02.04.2017 16:00 Torpedo 0 : 2 Dušan Silni
02.04.2017 16:00 Cerić 3 : 1 Dobrava
02.04.2017 11:00 Šipurske Livade 1 : 0 Rankovac
02.04.2017 16:00 Trešnjevka 1 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
02.04.2017 16:00 Radnički (К) 5 : 1 Varna 012
02.04.2017 16:00 Mladost 2013 1 : 4 Karađorđe
02.04.2017 16:00 OFK Jelen 2 : 1 Miloš Pocerac 2013
02.04.2017 16:00 Milan Orlić 3 : 0 7. Juli
02.04.2017 11:00 Velika Reka 2 : 0 Azbukovica
02.04.2017 16:00 Vidojevica 2 : 1 Cerova
02.04.2017 16:00 Sloga (LŠ) 1 : 2 Sloga (S)
02.04.2017 16:00 Jedinstvo (MZ) 0 : 1 Borac (K)
02.04.2017 16:00 Gučevo 2 : 1 Jadar (S)
02.04.2017 16:00 Stolice 2 : 4 Prva Iskra
02.04.2017 16:00 Jedinstvo (Z) 5 : 0 Mladost (DD)
02.04.2017 15:30 Proleter 2 : 0 Mladost
02.04.2017 15:30 Polet (T) 2 : 3 Rudar
02.04.2017 15:30 OFK Paljuvi 2 : 3 OFK Stublenica
02.04.2017 15:30 OFK Brđanac 1 : 1 Polet
02.04.2017 15:30 Kolubara 2 2 : 1 Milenko Pavlović
02.04.2017 15:30 Borac 0 : 4 Jadar 2013
02.04.2017 15:30 Popadić 0 : 3 Rajac
02.04.2017 15:30 Kotešica 1 : 1 Komanice
02.04.2017 15:30 Liplje 1 : 1 Ribnikar
02.04.2017 15:30 Glumač 5 : 0 Duškovci
02.04.2017 12:30 Omladinac 6 : 0 Plavi Tok
02.04.2017 12:30 Borac 2 : 0 Dobrinjac
02.04.2017 12:30 Avijatičar 9 : 0 Napredak
02.04.2017 15:30 Lauš 3 : 2 Sečica
02.04.2017 15:30 Gorobilje 2 : 0 Pobeda
02.04.2017 12:30 Bakionica 4 : 3 Trešnjica
02.04.2017 16:00 Mala Vrbica 2 : 3 Napredak
02.04.2017 16:00 Velika Vrbica 0 : 4 Koča Andjelković
02.04.2017 16:00 Rtkovo 1 : 1 Lovćen
02.04.2017 16:00 Omladinac 3 : 1 Pontes
02.04.2017 16:00 Kladušnica 2 : 1 Egeta
02.04.2017 16:00 Sebečevac 1 : 6 Knez Lazar
02.04.2017 11:00 Mladost VPD 3 : 2 Kapidžija
02.04.2017 16:00 BSK 3 : 1 Dedina
02.04.2017 16:00 Gornji Stepoš 4 : 2 Bukovica
02.04.2017 16:00 Budućnost 5 : 1 Borac
02.04.2017 11:00 Sloga 1 : 0 Žabare
02.04.2017 16:00 14. Oktobar 0 : 2 Mladost
02.04.2017 16:00 Beli Orlovi 2 : 4 Stari Trstenik
02.04.2017 16:00 Gradina 2 : 2 Borac
02.04.2017 16:00 Rubin (Z) 1 : 1 Jugovići
02.04.2017 16:00 Donji Kopaonik 2 : 0 Rubin (DS)
02.04.2017 16:00 Trudbenik 3 : 2 Polet 57
02.04.2017 15:30 Podunavac 0 : 0 Poštar
02.04.2017 15:30 Pinosava 1 : 2 Pionir
02.04.2017 15:30 Heroj Polet 5 : 0 Dunavac
02.04.2017 15:30 Mladost 3 : 2 Sveti Stefan
02.04.2017 16:00 Nemenikuće 0 : 8 OFK Rogača
02.04.2017 16:00 Stojnik 0 : 0 Rudar 2012
02.04.2017 13:30 Vojvoda 5 : 0 OFK Slatina
02.04.2017 15:30 Pobeda 3 : 2 Mladost
02.04.2017 15:30 Temac 2 : 0 Jerma
02.04.2017 15:30 Rongo Siti 1 : 6 Sloga
02.04.2017 15:30 OFK Metalac 0 : 2 Jedinstvo (R)
02.04.2017 15:30 Telečka 0 : 3 Panonija
02.04.2017 15:30 Dinamo (S) 1 : 2 Dinamo 1923
02.04.2017 16:00 Jedinstvo 2014 5 : 0 Sloga Trgošped
02.04.2017 16:00 Sloga 1949 1 : 0 Dragojevac
02.04.2017 16:00 Sloga (R) 2 : 3 Verko
02.04.2017 16:00 Mladost (B) 6 : 5 Hajduk
02.04.2017 16:00 Polet 1 : 4 Provo 2015
02.04.2017 11:00 Mladost (Z) 0 : 0 Skupljen 2013
02.04.2017 11:00 Mrovska 3 : 0 Petrovac 74
02.04.2017 16:00 Posavina 2 : 0 Krtinska
02.04.2017 16:00 Omladinac 5 : 1 Jedinstvo
02.04.2017 16:00 Rekreativo 1 : 4 Sloga
02.04.2017 16:00 Duboko 3 : 0 Partizan
02.04.2017 16:00 Borac 1 : 1 Zvezda
02.04.2017 15:30 Zadrugar 2 : 4 OFK Povlen
02.04.2017 15:30 Gradac Pričević 1 : 0 Dupljaj 2016
02.04.2017 15:30 Žabari 1 : 2 Bujačić
02.04.2017 15:30 Mali korak 0 : 0 Paune
02.04.2017 12:00 Beloševac 1 : 0 Mladi radnik
02.04.2017 15:30 Rakac Stave 1 : 0 Lukavac
02.04.2017 11:00 Badince 0 : 0 Moravac (P)
02.04.2017 11:00 Rudar 1973 1 : 2 ŠFU Derbi 2016
02.04.2017 15:30 Borac 3 : 0 Radnik
02.04.2017 11:00 Omladinac (B) 9 : 0 Veliko Laole
02.04.2017 11:00 Napredak 3 : 1 Melnica
02.04.2017 16:30 BSK 1 : 1 OFK Radnički
02.04.2017 16:30 Sloboda 1 : 0 Mladi Borac
02.04.2017 16:30 Budućnost (D) 3 : 1 Polet
02.04.2017 16:30 Sloga 2 : 2 Rudar
02.04.2017 15:30 Toplica 1 : 0 Mladost
02.04.2017 15:30 Babajić 1 : 1 Tolić
02.04.2017 12:30 Stari drugari 1 : 2 Gornji Lajkovac
02.04.2017 15:30 Paštrić 6 : 2 Orao
02.04.2017 12:30 Proleter 0 : 12 Gornji Mušić
02.04.2017 15:30 Sloga (Du) 2 : 1 Proleter 1932
02.04.2017 15:30 Metalac 2 : 0 Mip Majdan
02.04.2017 15:30 Beli Orao 0 : 4 Mlava (B)
02.04.2017 15:30 Sloga (Dr) 3 : 1 Pobeda (SK)
02.04.2017 15:30 Vojvoda Milenko 3 : 2 Zemljoradnik 1932
02.04.2017 15:30 Stig 1955 1 : 0 Vihor
02.04.2017 16:30 OFK Borac 2 : 0 Morava
02.04.2017 16:30 Belica 4 : 2 Trnava
02.04.2017 16:30 Jedinstvo 0 : 1 Partizan
02.04.2017 16:30 Omladinac 1 : 0 Mladost
02.04.2017 16:30 Šantarovac 4 : 0 Napredak
02.04.2017 16:30 Sindjelić 4 : 0 Resavac
02.04.2017 16:30 Mladi borac 0 : 3 Planinac
02.04.2017 16:30 Mladi radnik 6 : 1 Zelenika
02.04.2017 16:00 Morava 6 : 0 Vinogradar
02.04.2017 16:30 Heroj 1 : 1 Radnik
02.04.2017 16:30 Donja Mutnica 3 : 0 Sloboda
02.04.2017 16:30 OFK Juhor 2016 3 : 1 Popovac
02.04.2017 16:30 Mladost 7 : 1 Jedinstvo
02.04.2017 13:30 Vihor 1 : 5 Budućnost
02.04.2017 16:30 Napredak 3 : 3 OFK Borac
02.04.2017 11:00 Mladost (R) 1 : 1 Radoje Domanović
02.04.2017 11:00 Jarmenovci 0 : 3 Mladost (J)
02.04.2017 Sloga 5 : 2 Borac
02.04.2017 Mladost 0 : 0 Bački Hajduk
02.04.2017 Proleter 1 : 2 Bačka
02.04.2017 Labudnjača 7 : 0 OFK Bačka 1945
02.04.2017 11:00 Premijer 5 : 0 Stojan Lazarac
02.04.2017 11:00 Radnik 0 : 1 Sloboda
02.04.2017 15:30 Mladi Borac 1 : 0 Pečanica
02.04.2017 15:30 Stiški Kurjak 2 : 6 Sirakovo
02.04.2017 15:30 Dunavac 1929 1 : 2 Kumane
02.04.2017 15:30 Mirko Tomić 0 : 3 Srednjevo
02.04.2017 15:30 Pek 1 : 0 Sloga-TOP
02.04.2017 15:30 Ram 2 : 3 Baštovan 2015
02.04.2017 16:00 Borac 0 : 0 27. Oktobar
02.04.2017 16:00 Fruška Gora 3 : 0 Car Uroš
02.04.2017 16:00 Jedinstvo (K) 0 : 4 Vojvodina
02.04.2017 16:00 Fruškogorac 2 : 1 Polet
02.04.2017 16:00 Sremac 3 : 1 Jedinstvo (R)
02.04.2017 16:00 Sloga 1 : 5 Planinac
02.04.2017 16:00 Graničar 1 : 0 S.V.Radnički
02.04.2017 16:00 Sremac 4 : 4 Jednota
02.04.2017 16:00 Graničar 0 : 2 OFK Bikić
02.04.2017 16:00 OFK Bingula 0 : 1 OFK Bačinci
02.04.2017 16:00 Omladinac 0 : 1 Sinđelić
02.04.2017 16:00 Borac 2 : 5 Jedinstvo
02.04.2017 16:00 Dunav 2 : 1 Sloga (M)
02.04.2017 16:00 Sloga (K) 5 : 2 Polet
02.04.2017 16:00 Borac (J) 1 : 4 Krušedol
02.04.2017 11:00 Mladost (S) 2 : 0 Zablaće
02.04.2017 11:00 Bojić 1 : 0 Volujac
02.04.2017 15:30 Rabrovac 1 : 1 Šepšin
02.04.2017 15:30 Omladinac 3 : 7 Vlaška 1950
02.04.2017 15:30 Kosmajac 0 : 6 Šumadija 1962
02.04.2017 15:30 Borac 1 : 4 Napredak
02.04.2017 15:30 Ivanča 1 : 1 Sloga
02.04.2017 11:00 Sava 5 : 0 Mladost
02.04.2017 11:00 Žabar 1 : 5 Korman
02.04.2017 11:00 OFK Šabac 4 : 0 Napredak
02.04.2017 Mladost 6 : 4 Velika Morava
02.04.2017 16:30 Dražmirovac 1 : 1 Sloboda
02.04.2017 16:00 Munja 2 : 1 Proleter
02.04.2017 16:30 Vreoci 6 : 0 Dimitrije Tucović
02.04.2017 16:30 Šumadinac 0 : 2 Strmovo
02.04.2017 16:30 Proleter 3 : 6 Petka
02.04.2017 16:30 20. Oktobar 3 : 1 Lazarevac
02.04.2017 14:00 Knjaževac 2015 4 : 3 Majdanpek
02.04.2017 Radnički 2012 5 : 1 Krstarica
02.04.2017 14:00 Spartak ŽK 1 : 1 Rad
02.04.2017 13:00 Voždovac 4 : 1 Mačva
02.04.2017 12:00 Napredak 1 : 1 Crvena zvezda
02.04.2017 15:00 Vojvodina 3 : 2 Radnički (P)
02.04.2017 10:00 Brodarac 3 : 1 OFK Beograd
02.04.2017 10:00 Lokomotiva 0 : 4 Partizan
02.04.2017 16:00 Radnički (V) 0 : 3 Čukarički
02.04.2017 13:00 Radnički (N) 0 : 0 Jagodina
02.04.2017 11:00 Rudar 3 : 0 Šumadija 1903
02.04.2017 16:00 Jošanica 0 : 2 Novi Pazar
02.04.2017 10:00 Radnički 1923 5 : 0 Budućnost (K)
02.04.2017 11:00 Savacijum : Budućnost-Krušik 2014
02.04.2017 10:00 Studentski Grad 1 : 0 BASK
02.04.2017 10:00 Žarkovo 0 : 10 Sindjelic
02.04.2017 12:00 BSK Borča 4 : 1 Balkan
02.04.2017 10:00 Radnički (O) 1 : 4 Internacional
02.04.2017 10:00 Vršac 2 : 1 Omladinac
02.04.2017 10:00 Jedinstvo (SP) 1 : 2 Begej
02.04.2017 10:00 Indeks 1 : 2 OFK Hajduk
02.04.2017 10:00 Veternik 0 : 8 Inđija
02.04.2017 12:00 Bačka 1901 1 : 0 Bačka
02.04.2017 10:00 Radnički (S) 6 : 1 Njerš Ištvan
02.04.2017 10:00 TSC 3 : 0 Krila Krajine
02.04.2017 15:00 Palilulac MK 4 : 3 Zemun B MK
02.04.2017 15:30 IMT MK 4 : 0 Zuce MK
02.04.2017 14:30 011 MK 1 : 5 Rad MK
02.04.2017 11:00 Budućnost 0 : 4 BSK 1925
02.04.2017 10:00 Milutinac 4 : 4 Dunavac Grocka
02.04.2017 12:00 Spartak ŽK 0 : 0 Rad
02.04.2017 16:00 Studentski Grad 0 : 2 Kiker
02.04.2017 11:00 Teleoptik 2 : 4 Crvena zvezda
02.04.2017 13:00 Vojvodina 4 : 0 Real Niš
02.04.2017 11:00 Novi Pazar 0 : 2 Čukarički
02.04.2017 12:00 Radnički 1923 5 : 0 Mokra Gora
02.04.2017 13:00 Rudar 2 : 0 Apolon
02.04.2017 12:00 Mačva 2005 : Savacium
02.04.2017 12:00 Radnički (V) 0 : 3 OFK Šabac
02.04.2017 10:00 BSK 3 : 0 011
02.04.2017 15:00 Teleoptik 2 : 2 Voždovac
02.04.2017 11:00 Teleoptik MK 3 : 0 BSK Borča MK
02.04.2017 11:00 Zemun MK 1 : 2 OFK Beograd MK
02.04.2017 12:00 Dinamo 1945 6 : 0 Železničar
02.04.2017 12:00 Radnički (NP) 3 : 2 Inđija
02.04.2017 12:00 Vrbas 1 : 3 Bečej 1918
02.04.2017 12:00 Hajduk junior 2 : 0 TSC
02.04.2017 11:00 Cerovac 2013 1 : 1 Polet
02.04.2017 10:00 Crvena zvezda 1 : 6 Pobeda
02.04.2017 15:30 Borac 3 : 3 1. Maj
02.04.2017 Sloven 1 : 4 Rudar
02.04.2017 10:00 Slavia 3 : 5 Mladost (O)
02.04.2017 10:00 Crvena Zastava 2 : 3 Jedinstvo
02.04.2017 10:00 Zadrugar 4 : 0 Posavina
02.04.2017 17:00 Vinca 2 : 1 GSP Polet
02.04.2017 17:00 Hajduk 2 : 1 OFK Balkan
02.04.2017 11:45 Postar 1930 0 : 4 DIF
02.04.2017 11:00 Omladinac 3 : 2 Torlak
02.04.2017 09:00 Internacional MK 0 : 2 OFK Beograd B MK
02.04.2017 10:00 Crvena Zvezda MML MK 3 : 2 Leštane MK
02.04.2017 12:30 Brodarac B MK 1 : 0 Šumadija 1962 MK
02.04.2017 13:00 Lokomotiva MK 2 : 3 Rad B MK
02.04.2017 10:00 Srem MK 4 : 3 13. Maj MK
02.04.2017 13:30 Pazar Juniors 3 : 0 Apolon
02.04.2017 10:00 Mačva 2005 2 : 1 Savacijum
02.04.2017 10:00 Radnički (V) 2 : 0 OFK Šabac
02.04.2017 10:00 Ribnica 0 : 1 Budućnost-Krušik 2014
02.04.2017 14:00 BSK 0 : 3 Vozdovac
02.04.2017 13:00 Teleoptik 1 : 1 011
02.04.2017 10:00 Radnički (NP) 6 : 1 Inđija
02.04.2017 10:00 Dinamo 1945 2 : 0 Železničar
02.04.2017 10:00 Bačka 1901 0 : 9 Spartak
02.04.2017 10:00 Vrbas 1 : 3 Bečej 1918
02.04.2017 10:00 Hajduk junior 0 : 9 TSC
02.04.2017 10:00 Arena Su 2 : 1 Spartak
02.04.2017 09:00 Sloga 10 : 2 Železničar
02.04.2017 11:00 Vojvodina (C) 1 : 23 Jedinstvo Stević
02.04.2017 12:00 Slavia 0 : 7 Dolina
02.04.2017 10:00 Jedinstvo 1 : 8 Partizan
02.04.2017 10:00 Pobeda 1 : 3 Belo Polje
02.04.2017 10:00 Posavina 3 : 3 Buducnost
02.04.2017 10:00 Polet 2 : 5 Obrenovac 1905
02.04.2017 11:00 GSP Polet 0 : 5 Dorcol
02.04.2017 10:00 Borac 0 : 5 Lola
02.04.2017 10:00 Balkan 2 : 4 OLE
02.04.2017 09:00 Postar 1930 1 : 4 Palilulac
02.04.2017 11:00 Beograd 1929 1 : 0 Banja
02.04.2017 12:00 Internacional 2 : 2 Dominus
02.04.2017 10:00 Kolubara 12 : 1 BASK
02.04.2017 12:00 Žarkovo 1 : 4 Sopot
02.04.2017 16:00 Milenium : Trijumf
02.04.2017 13:00 Studenski grad MK 0 : 2 Crvena zvezda MK
02.04.2017 09:00 Teleoptik MK 1 : 0 011 MK
02.04.2017 16:00 Voždovac MK 3 : 1 Altina MK
02.04.2017 09:00 Voždovac B MK 6 : 0 PKB MK
02.04.2017 11:00 Napredak MK 2 : 1 OFK Beograd B MK
02.04.2017 20:30 Radnički MK : Sinđelić MK
02.04.2017 10:00 Vinogradar 0 : 9 CFK
02.04.2017 15:00 Rudar 2 : 3 Luna
02.04.2017 Obilić 0 : 6 Njerš Ištvan
02.04.2017 Senta 0 : 1 Horgoš 1911
02.04.2017 AFK 1 : 0 Sloga
02.04.2017 12:00 Srem 0 : 6 Dominus
02.04.2017 12:30 OLE 3 : 0 Hajduk
02.04.2017 12:00 Lepusnica 3 : 1 Postar
02.04.2017 12:30 Zvezdara 1 : 13 Sindjelic
02.04.2017 10:00 Banja 1 : 9 Atakante
02.04.2017 14:00 Karioke 0 : 2 Lokomotiva
02.04.2017 14:45 Vinca 1 : 9 Radnički PDM
02.04.2017 09:00 Zemun B 1 : 1 Milutinac
02.04.2017 09:00 Forza 12 : 0 Zmaj 1953
02.04.2017 18:00 ŠF Rosenborg 3 : 2 PKB

Košarka

02.04.2017 20:00 Vojvodina 102 : 77 Proleter Naftagas
02.04.2017 19:00 Ub 62 : 101 Klik
02.04.2017 18:00 Novi Pazar 111 : 72 Crnokosa
02.04.2017 20:30 OKK Junior 61 : 77 Sokobanja
02.04.2017 18:30 Niš 80 : 77 Dimitrovgrad
02.04.2017 16:00 Borča 71 : 100 Žarkovo
02.04.2017 17:00 Sloboda NS 73 : 48 Karađorđevo
02.04.2017 13:00 Sivac 104 : 94 Star
02.04.2017 17:30 Petrovgrad 74 : 80 Tisa
02.04.2017 14:00 Bagljaš 60 : 66 Kadet
02.04.2017 16:00 Dinamo 100 : 80 Partizan
02.04.2017 19:30 Napredak Junior 67 : 57 Stragari
02.04.2017 18:00 Bane 73 : 83 Goč
02.04.2017 20:15 Umka 2009 76 : 61 Cerak
02.04.2017 14:00 Lazarevac 80 : 77 Vizura Shark
02.04.2017 17:00 Proleter 69 : 74 Beočin
02.04.2017 17:30 Radnički 70 : 56 Srbobran

Odbojka

02.04.2017 17:00 Zaslon 3 : 1 Antena
02.04.2017 18:00 Dubočica 1 : 3 Napredak 037
02.04.2017 18:00 Ribnica 2 0 : 3 Gračac
02.04.2017 16:00 Putevi 3 : 0 Lotus
02.04.2017 15:30 Novi Pazar 2 3 : 1 Partizan
02.04.2017 20:00 Mladost-Expans 3 : 1 Sombor
02.04.2017 15:00 Dunav Volley 3 : 1 Botafogo
02.04.2017 20:00 Vojvodina 2 3 : 0 Proleter
02.04.2017 17:00 Ozren 0 : 3 Borac
02.04.2017 17:30 FOK 3 : 0 Kraguj Radnički
02.04.2017 19:00 Ivanjica 3 : 2 Vrbas
02.04.2017 15:00 Žabalj Volej 0 : 3 Sterija
02.04.2017 16:00 Tehničar 3 : 0 Tara
02.04.2017 16:00 Aleksinac 0 : 3 Kuršumlija
02.04.2017 15:00 Topličanin 0 : 3 Majdanpek FBC
02.04.2017 17:00 Pirot 3 : 2 Paraćin
02.04.2017 16:30 Stampedo 3 : 0 Radan
02.04.2017 15:00 Leskovac-98 3 : 0 Desetka
02.04.2017 17:00 Zaječar 1 : 3 Bor
02.04.2017 12:30 Novi Sad 3 : 2 Volejstars
02.04.2017 14:30 Mladost (I) 0 : 3 Odbojka 013
02.04.2017 16:30 Panonija 3 : 1 Apatin
02.04.2017 15:30 Elan Volej 0 : 3 Ruma
02.04.2017 16:50 Lucky Star 3 : 0 Mladi Radnik
02.04.2017 16:00 Šumadija 3 : 1 Lazarevac
02.04.2017 17:00 Mali Zvornik 2 : 3 Fortuna plus

Rukomet

02.04.2017 18:30 Metaloplastika 29 : 23 Morava
02.04.2017 19:00 Partizan 32 : 31 Požarevac
02.04.2017 19:30 Topličanin 21 : 33 Obilić
02.04.2017 19:30 Kolubara 27 : 20 Inđija
02.04.2017 20:00 Crvena Zvezda 25 : 23 Srem Sm
02.04.2017 18:00 Metalac 19 : 28 Mačva
02.04.2017 19:00 Jagodina 35 : 35 Hisar
02.04.2017 18:00 Arilje 26 : 35 Karađorđe
02.04.2017 16:00 Metalac 37 : 26 Mladost
02.04.2017 16:30 Slavija 22 : 24 Metalac
02.04.2017 17:00 Bor 2 36 : 16 Đerdap
02.04.2017 19:00 Morava 37 : 44 Morava 84
02.04.2017 17:00 Radan 21 : 25 Progres
02.04.2017 13:30 Šamot 65 2 31 : 19 Zlatar 2
02.04.2017 14:00 Užice 32 : 36 Sloga
02.04.2017 19:00 Železničar 36 : 30 Sloga
02.04.2017 17:00 Junior 31 : 33 Bor RTB
02.04.2017 18:00 Radnički 24 : 25 Kikinda
02.04.2017 17:00 Rudar 19 : 16 Petrovac
02.04.2017 14:00 Naisa 2 27 : 21 Topličanin
02.04.2017 18:00 Košutnjak 24 : 37 Čačak
02.04.2017 15:00 Temerin 27 : 23 Sloven
02.04.2017 17:30 Mladost 25 : 18 Partizan
02.04.2017 18:00 Želja 30 : 28 Mokrin
02.04.2017 18:00 Morava Han 22 : 35 Vlasotince
02.04.2017 20:00 Vranje 35 : 18 Bor - RTB 2

Futsal

02.04.2017 13:30 Kragujevac 2011 2 : 7 Požarevac
02.04.2017 20:30 Mašinac 6 : 3 Raška
02.04.2017 20:15 Gročanski 0 : 9 Samo pravo
02.04.2017 12:30 Flach 3 : 0 92
02.04.2017 19:00 Šljivici : Bajina Bašta
02.04.2017 17:00 Indians 2013 6 : 6 Tisa
02.04.2017 19:30 Kikinda 5 : 2 Sombor
02.04.2017 20:00 Leskovac 3 : 1 Bele crkve

Ragbi 13

02.04.2017 16:30 Radnički 24 : 18 Crvena Zvezda

Američki fudbal

02.04.2017 15:30 Vukovi Beograd 41 : 7 Indians Inđija
02.04.2017 15:00 Mammoths Kikinda 12 : 14 Golden Bears Bor
02.04.2017 15:00 Pastuvi Požarevac 26 : 7 Novi Sad Wild Dogs
02.04.2017 14:00 Angel Warriors Čačak 6 : 45 Black Hornets