XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 856 utakmica za dan
Nedelja, 9 April 2017

Fudbal

09.04.2017 17:00 Borac 0 : 1 Napredak
09.04.2017 17:00 Rad 0 : 4 Crvena zvezda
09.04.2017 17:00 Spartak ŽK 0 : 0 Metalac
09.04.2017 17:00 Čukarički 1 : 1 Mladost
09.04.2017 17:00 Javor Matis 0 : 1 Voždovac
09.04.2017 17:00 Vojvodina 1 : 1 Radnički (N)
09.04.2017 17:00 OFK Bačka 1 : 0 Novi Pazar
09.04.2017 15:30 Zemun 4 : 0 Radnički
09.04.2017 15:30 Sloboda 3 : 1 Kolubara
09.04.2017 16:00 Bežanija 1 : 1 BSK Borča
09.04.2017 15:30 Budućnost 2 : 1 OFK Beograd
09.04.2017 17:00 Everton 4 : 2 Leicester
09.04.2017 14:30 Sunderland 0 : 3 Manchester Utd
09.04.2017 15:30 Hertha BSC 2 : 0 Augsburg
09.04.2017 17:30 Ingolstadt 3 : 2 Darmstadt 98
09.04.2017 12:30 Sampdoria 2 : 2 Fiorentina
09.04.2017 15:00 Udinese 3 : 0 Genoa
09.04.2017 15:00 Crotone 2 : 1 Internazionale
09.04.2017 20:45 Lazio 0 : 3 Napoli
09.04.2017 15:00 Milan 4 : 0 Palermo
09.04.2017 15:00 Bologna 0 : 3 Roma
09.04.2017 15:00 Cagliari 2 : 3 Torino
09.04.2017 17:00 Saint-Étienne 1 : 1 Nantes
09.04.2017 21:00 PSG 4 : 0 Guingamp
09.04.2017 15:00 Toulouse 0 : 0 Marseille
09.04.2017 16:15 Celta Vigo 0 : 2 Eibar
09.04.2017 20:45 Las Palmas 4 : 1 Betis
09.04.2017 18:30 Osasuna 2 : 1 Leganés
09.04.2017 12:00 Granada 1 : 3 Valencia
09.04.2017 15:00 Berane 0 : 0 Jezero
09.04.2017 15:00 Cetinje 0 : 3 Otrant Olympic
09.04.2017 15:00 Radnički 2 : 6 Kom
09.04.2017 15:00 Igalo 1 : 0 Ibar
09.04.2017 15:00 Čelik 1 : 2 Bratstvo
09.04.2017 16:00 Fair Play 0 : 7 Brskovo
09.04.2017 16:00 Petnjica 1 : 1 OFK Borac
09.04.2017 16:00 Ribnica 1 : 1 Zabjelo
09.04.2017 16:30 Crvena stijena 0 : 2 OFK Mladost 1970
09.04.2017 16:00 Železničar 3 : 0 Borac (S)
09.04.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Radnički 1923
09.04.2017 15:30 Jošanica 2 : 0 Železničar
09.04.2017 16:00 Moravac Orion 0 : 1 Jedinstvo (P)
09.04.2017 16:00 Temnić 1924 2 : 2 Radnički (S)
09.04.2017 16:00 Radan 0 : 0 Timok
09.04.2017 11:00 Car Konstantin 2 : 0 Trstenik PPT
09.04.2017 16:00 BSK Batajnica 2 : 0 Teleoptik
09.04.2017 11:00 Žarkovo 1 : 0 BASK
09.04.2017 11:00 Grafičar 2 : 1 Brodarac 1947
09.04.2017 16:00 Stepojevac Vaga 2 : 2 Prva Iskra
09.04.2017 11:00 Radnički (NB) 2 : 1 Dorćol
09.04.2017 16:00 Mladost (T) 2 : 0 OFK Vrbas
09.04.2017 16:00 Zadrugar 0 : 3 Tavankut
09.04.2017 16:00 Budućnost (G) 4 : 0 Radnički (S)
09.04.2017 16:00 Tekstilac 2 : 3 Subotica
09.04.2017 16:00 ŽAK 0 : 2 Dinamo 1945
09.04.2017 16:00 Slavia 0 : 3 Vojvodina 1928
09.04.2017 16:00 Polet (N) 2 : 2 Jedinstvo (BK)
09.04.2017 10:00 Kabel 3 : 0 LSK Laćarak
09.04.2017 16:00 Kupinovo 2 : 1 ŽSK
09.04.2017 16:00 Hajduk (B) 3 : 2 Sremac Vojka
09.04.2017 16:00 Borac 2 : 3 Index
09.04.2017 10:00 Sofeks 0 : 0 Mladost (BJ)
09.04.2017 15:30 Ovčar 0 : 0 Tutin
09.04.2017 15:30 Karađorđe 1 : 2 Orlovac
09.04.2017 15:30 Borac 1932 0 : 2 Šumadija (T)
09.04.2017 15:30 Proleter 4 : 2 Mladi radnik 1940
09.04.2017 15:30 RSK 2 : 1 Zvižd
09.04.2017 15:30 Morava 0 : 0 Gruža
09.04.2017 15:30 Petar Dobrnjac 0 : 1 Radnički 1926
09.04.2017 15:30 Homoljac 1 : 1 Napredak
09.04.2017 15:30 OFK Divci 1 : 0 Sevojno
09.04.2017 15:30 Drina 0 : 1 Jedinstvo (Ub)
09.04.2017 15:30 Sloga (S) 1 : 0 Ribnica
09.04.2017 15:30 OFK Osečina 0 : 0 Radjevac
09.04.2017 15:30 Polimlje 1 : 1 Provo
09.04.2017 15:30 Radnički Stobex 2 : 0 Jedinstvo 1945
09.04.2017 16:00 Malošište 0 : 1 BSK
09.04.2017 16:00 Zaplanjac 3 : 2 Napredak
09.04.2017 16:00 Bukovik 0 : 0 Svrljig
09.04.2017 16:00 Timočanin 4 : 2 Moravica
09.04.2017 16:00 Rtanj 3 : 0 Brodoremont
09.04.2017 16:00 Poljoprivrednik 2 : 2 Morava 1918
09.04.2017 16:00 Trajal 2 : 0 OFK Lugomir
09.04.2017 16:00 Žitorađa 1 : 1 OFK Topličanin
09.04.2017 16:00 Sloga 3 : 3 Kopaonik
09.04.2017 16:00 Juhor 2 : 4 Župa
09.04.2017 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Levač
09.04.2017 16:00 Rembas 1 : 1 Bošnjane
09.04.2017 16:00 Morava (VH) 1 : 0 Sloga (L)
09.04.2017 16:00 Budućnost (P) 5 : 1 OFK Brzi Brod
09.04.2017 15:00 Ropotovo 0 : 3 Mladost (M)
09.04.2017 16:00 Vrčin 1 : 2 Jedinstvo
09.04.2017 16:00 Turbina 1 : 2 Borac (L)
09.04.2017 16:00 Budućnost 1 : 2 Torlak
09.04.2017 11:00 Hajduk 1 : 0 PKB Padinska Skela
09.04.2017 16:30 Preporod 0 : 3 Njegoš
09.04.2017 16:30 Proleter (RS) 4 : 0 Krivaja
09.04.2017 16:30 Senta 6 : 1 Eđšeg
09.04.2017 16:30 Bajša 3 : 0 Panonija IM Topola
09.04.2017 16:30 Napredak 3 : 1 Čantavir
09.04.2017 16:30 Jadran (F) 2 : 0 Vinogradar
09.04.2017 16:30 Sutjeska 0 : 1 Obilić
09.04.2017 16:00 Hajduk Junior 5 : 1 Polet (S)
09.04.2017 16:00 Terekveš 5 : 0 OFK Šikara
09.04.2017 16:00 Stari Grad 3 : 0 Mladost (K)
09.04.2017 16:00 Hercegovac 2 : 1 Lipar
09.04.2017 16:00 Budućnost 2 : 0 Mladost (BP)
09.04.2017 16:00 Borac (BG) 2 : 1 Rusin
09.04.2017 16:00 BSK 0 : 2 Krila Krajine
09.04.2017 16:00 Partizan (G) 2 : 2 BAK
09.04.2017 16:00 Crvena zvezda 2 : 5 Mladost (O)
09.04.2017 16:00 Vojvodina (S) 3 : 0 Polet
09.04.2017 16:00 Vojvodina (C) 1 : 0 Vulturul
09.04.2017 16:00 Budućnost (A) 1 : 2 Sloga (BNS)
09.04.2017 16:00 Jugoslavija 2 : 0 Strela
09.04.2017 16:00 C. Zvezda (RS) 5 : 1 Naftagas (B)
09.04.2017 16:00 Banat 2 : 2 Naftagas (E)
09.04.2017 16:00 Omladinac 3 : 1 Lehel
09.04.2017 16:00 Borac 6 : 2 C. Zvezda (VS)
09.04.2017 16:00 Hrtkovci 7 : 4 Sloven
09.04.2017 16:00 Sloboda 2 : 0 Jadran
09.04.2017 16:00 Budućnost 1 : 1 Podrinje
09.04.2017 16:00 Borac 1 : 0 Napredak
09.04.2017 16:00 Donji Petrovci 0 : 2 Hajduk
09.04.2017 16:30 Vinogradar 3 : 2 Jedinstvo
09.04.2017 16:30 Miletić 0 : 2 TSK
09.04.2017 16:30 Bačka 1 : 2 Borac
09.04.2017 16:30 Titel 0 : 4 Petrovaradin
09.04.2017 16:30 Mataruge 2 : 2 Real
09.04.2017 16:30 Borac 0 : 5 Proleter
09.04.2017 16:30 Stubal 1 : 4 Goč
09.04.2017 16:30 Radnik 2 : 1 Ribnica
09.04.2017 16:30 Polet 2 : 1 Ibar
09.04.2017 16:30 OFK Ras 1 : 0 Granit
09.04.2017 16:00 Budućnost 2 : 1 Partizan
09.04.2017 16:00 Sloboda 3 : 1 Šumadinac
09.04.2017 16:00 Sloga D 1 : 2 Ćava
09.04.2017 16:00 Jedinstvo 2 : 0 Šumadija 1934
09.04.2017 16:00 Kolonija 0 : 2 Vodojaža
09.04.2017 16:00 Mladost 0 : 3 Kutlovo
09.04.2017 16:00 Borac 2 : 1 Srbija
09.04.2017 15:30 Polet (T) 0 : 0 Spartak
09.04.2017 15:30 Mladost (P) 2 : 2 Donja Vrbava
09.04.2017 15:30 Prijevor 1 : 2 Omladinac (Z)
09.04.2017 15:30 Ozrem PMH 0 : 6 Parmenac
09.04.2017 15:30 Backovac Junajted 4 : 1 Jedinstvo (K)
09.04.2017 15:30 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Lunjevica
09.04.2017 15:30 Zadrugar 2 : 1 Napredak
09.04.2017 15:30 Omladinac 0 : 3 SASK
09.04.2017 15:30 Sloga 0 : 3 Mladi borac
09.04.2017 15:30 Sloboda 2 : 1 Cerovac 2013
09.04.2017 15:30 Bresje Superior 3 : 2 Crvena zvezda
09.04.2017 15:30 Pobeda 1 : 2 Osipaonica
09.04.2017 15:30 7. Juli 2 : 1 Budućnost
09.04.2017 15:30 Polet 1 : 1 Udarnik
09.04.2017 15:30 Prvi srpski ustanak 2 : 1 Omladinac
09.04.2017 15:30 Borac 5 : 0 OFK Aranđelovac
09.04.2017 10:00 Vitlina-Bokanja 1 : 1 BSK
09.04.2017 15:30 Proleter 1976 7 : 0 Lokomotiva
09.04.2017 15:30 Vinča 2 : 0 Junkovac
09.04.2017 15:30 Banja 1957 2 : 2 Trnava
09.04.2017 15:30 Rudar (Kr) 0 : 0 Budućnost (V)
09.04.2017 15:30 Napredak 1936 2 : 1 Trgovački
09.04.2017 15:30 Mladost (B) 1 : 2 Rudar 2001
09.04.2017 15:30 Mlava (ML) 3 : 1 Radnik (S)
09.04.2017 15:30 Krilaš 1 : 4 Rudar (S)
09.04.2017 16:30 Borac (L) 3 : 1 Antimon
09.04.2017 16:30 Jevremovac 2 : 0 Hajduk Stanko
09.04.2017 16:30 Mladost (P) 2 : 1 Mačva 2005
09.04.2017 16:30 Mladost (PP) 2 : 1 Majur
09.04.2017 16:30 Podrinje 2 : 1 Mladi Borac
09.04.2017 16:30 Jedinstvo 5 : 2 Borac (V)
09.04.2017 15:30 Iskra 5 : 2 Junior Novo Naselje
09.04.2017 15:30 Joševa 0 : 4 Brezovica
09.04.2017 15:30 ZSK 0 : 0 Mladost
09.04.2017 15:30 Tvrdojevac 0 : 3 Tulari
09.04.2017 15:30 Sovljak 0 : 0 Kačer
09.04.2017 15:30 Trlić 2 : 0 Tešnjar
09.04.2017 13:00 Ariljska rampa 0 : 0 Crnokosa
09.04.2017 15:00 Ježevica 1 : 2 Polet
09.04.2017 15:00 Perućac 1 : 3 Prvi partizan
09.04.2017 15:00 Jasen 2 : 2 Višesava
09.04.2017 15:00 Budućnost 3 : 0 Savinac
09.04.2017 16:00 Jedinstvo (K) 3 : 2 Železničar
09.04.2017 16:00 Branik 3 : 1 Brestovac
09.04.2017 11:00 Sloga 2 : 0 Čubra
09.04.2017 16:00 Radnički 4 : 1 Rudna Glava
09.04.2017 16:00 Deli Jovan 7 : 1 BSK
09.04.2017 16:00 Nemetali 0 : 2 Slatina
09.04.2017 16:00 Moravac (ZT) 3 : 3 Crvena Zvezda
09.04.2017 16:00 Rudar Alpos 3 : 1 Radnički 1924
09.04.2017 16:00 Morava (Ž) 3 : 1 Mladost 1976
09.04.2017 16:00 Rasovača 5 : 1 Doljevac 1971
09.04.2017 16:00 Orljane 1 : 1 Mladost (Ba)
09.04.2017 16:00 Radnički 1947 4 : 2 Naisus 1977
09.04.2017 16:00 Naša krila 7 : 0 Jedinstvo GVD
09.04.2017 Radnički (L) 6 : 1 Omladinac
09.04.2017 16:00 OFK Knjaz 2 : 0 Sloga
09.04.2017 16:00 Graničar 2 : 4 Malinik
09.04.2017 OFK Grlište 1 : 2 Kablovi
09.04.2017 16:00 Bučje Topla 1 : 3 Trebič
09.04.2017 ŠSK 5 : 1 Midžor
09.04.2017 Osnić 2 : 1 Rudar (G)
09.04.2017 16:30 Vratarnica 0 : 2 Rgotina
09.04.2017 16:30 Budućnost 3 : 2 Juhor
09.04.2017 16:30 Morava 3 : 3 Bratstvo
09.04.2017 16:30 Resavac 2 : 1 Kušiljevo
09.04.2017 16:30 OFK Batinac 1 : 2 Mladost (J)
09.04.2017 16:30 OFK Bratstvo 3 : 0 OFK Tekstilac
09.04.2017 16:30 Napredak (Z) 2 : 3 Dragocvet
09.04.2017 16:30 Partizan 3 : 1 Napredak (D)
09.04.2017 16:00 Šanac 4 : 1 Kupci
09.04.2017 16:00 Mladi radnik 1 : 4 Jastrebac
09.04.2017 16:00 Parunovac 4 : 2 Vinogradar
09.04.2017 16:00 FUD 1 : 3 13. April
09.04.2017 16:00 Mačkovac 2 : 0 Sloga
09.04.2017 Jastreb 0 : 3 Dobrič
09.04.2017 16:00 Jastrebac 3 : 1 Trbunje
09.04.2017 16:00 Vulkan 2 : 3 Crvena zastava
09.04.2017 16:00 Sloga 1948 5 : 2 Palilulac
09.04.2017 16:00 Mladost 1 : 1 OFK Niš
09.04.2017 16:00 Vrtište 1 : 0 Aluminijum
09.04.2017 16:00 Rudar 3 : 1 Morava
09.04.2017 16:00 Proleter (M) 2 : 1 Budućnost
09.04.2017 16:00 Gnjilan 1 : 1 Zadrugar
09.04.2017 16:00 Mladost (PR) 3 : 0 Zvezda
09.04.2017 16:00 Jablanica 4 : 1 Jedinstvo (GS)
09.04.2017 16:00 Železničar 4 : 2 Radnički (P)
09.04.2017 16:00 Polet 2 : 1 Progres
09.04.2017 16:00 Vučje 1 : 1 Umac
09.04.2017 16:00 Plantaža 0 : 0 Zloćudovo
09.04.2017 16:00 Mladi Borac 2 : 5 Sloga
09.04.2017 16:00 Brza 4 : 1 Čekmin
09.04.2017 16:00 Kumarevo 65 4 : 1 Jedinstvo (Š)
09.04.2017 16:00 Omladinac (DS) 4 : 1 Bobište
09.04.2017 Čelik 3 : 1 Pavlovac
09.04.2017 Ternoci 7 : 2 Crnotince
09.04.2017 Lugina 2 : 2 Trešnjevka
09.04.2017 Vihor 7 : 0 BSK Bujanovac
09.04.2017 Mladost (B) 2 : 0 Levosoje
09.04.2017 16:00 Rudar 1969 4 : 6 Glama
09.04.2017 16:00 Morava 2 : 3 Mineralac
09.04.2017 Ugljare 2 : 0 Gračanica
09.04.2017 Radnički 0 : 3 Čaglavica
09.04.2017 16:00 Borac 1 : 3 Šumadinac
09.04.2017 16:00 Poštar Zvezdara 3 : 0 Institut
09.04.2017 16:00 Komgrap 1 : 3 13. Maj Zemun
09.04.2017 16:00 Lepušnica 2 : 1 Dunav
09.04.2017 16:00 Banja 1 : 1 PKB Kovilovo
09.04.2017 10:00 Brodarac 4 : 0 Zmaj 1953
09.04.2017 16:00 Mladi proleter 1 : 4 Sinđelić 2012
09.04.2017 16:00 Mladost (B) 1 : 1 Polet
09.04.2017 16:00 Strelac 0 : 3 Mladost (C)
09.04.2017 10:00 Radnički 3 : 0 Rušanj
09.04.2017 16:00 BSK 3 : 0 Barajevo
09.04.2017 10:00 Selo Mladenovac 4 : 2 Mladenovac
09.04.2017 16:00 Ropočevo 1 : 1 Pudarci
09.04.2017 16:00 Mladost 3 : 1 Kovačevac
09.04.2017 16:00 Velika Krsna 1 : 1 Dunavac
09.04.2017 16:00 Hajduk 2 : 0 Kosmaj
09.04.2017 16:30 Supska 3 : 1 Napredak (S)
09.04.2017 16:30 Istok 63 4 : 2 Šumadija
09.04.2017 16:30 15. Avgust 1950 3 : 1 Moravac
09.04.2017 16:30 Omladinski 0 : 2 Mladost (S)
09.04.2017 16:30 Javor 0 : 0 Zemljoradnik
09.04.2017 16:30 Sloga 3 : 4 Šumadinac
09.04.2017 16:30 Kupinovac 2 : 1 Vinorača
09.04.2017 16:30 Osaonica 4 : 0 Ursule
09.04.2017 16:30 Mladost (D) 5 : 1 Morava
09.04.2017 16:30 Mladi radnik 3 : 1 Zenit
09.04.2017 16:30 Mladost (G) 4 : 1 Mladost (K)
09.04.2017 16:30 Sinđelić 1934 0 : 4 Kolare
09.04.2017 16:30 Pobeda 1976 1 : 9 Polet (V)
09.04.2017 11:00 Napredak 2012 2 : 2 Borac
09.04.2017 11:00 Ratar 1 : 1 Polet (R)
09.04.2017 16:00 Sloga 3 : 0 Palilulac
09.04.2017 16:00 Sloboda 2013 3 : 5 Hajduk
09.04.2017 13:30 Bukovik 2 : 1 Slemen
09.04.2017 16:00 Rtanj 2 : 0 Pobeda
09.04.2017 16:00 Gradac 4 : 1 Mladost (DL)
09.04.2017 16:00 Šumadija 4 : 0 Real
09.04.2017 16:00 Sloboda (DB) 9 : 1 Napredak
09.04.2017 16:00 Atletiko 2 : 3 Mladost (B)
09.04.2017 16:00 Mladost (V) 3 : 0 Milanovo
09.04.2017 16:00 Jedinstvo (G) 1 : 1 OFK Morava
09.04.2017 16:00 Sušica 2012 5 : 1 Lemind
09.04.2017 16:00 Marjan MB 0 : 3 BSK
09.04.2017 16:00 BUSK 3 : 0 Petrovčić
09.04.2017 16:00 Busije 4 : 0 Posavac Tišma
09.04.2017 16:00 Rekreativo 011 2 : 0 Šećeranac Ada
09.04.2017 16:00 Atakante 1 : 3 Studenski Grad
09.04.2017 16:30 Bratstvo 1 : 1 Žednik
09.04.2017 16:30 Đurđin 3 : 0 Bikovo
09.04.2017 16:30 Udarnik Višnjevac 1 : 4 Palić
09.04.2017 16:30 Lokomotiva 1 : 1 Elektrovojvodina
09.04.2017 16:30 OFK Mala Bosna 2015 3 : 1 Solid
09.04.2017 16:00 Iskra 2 : 1 Tomislavci
09.04.2017 16:00 Pobeda 2 : 1 Mladost
09.04.2017 16:00 Budućnost 2 : 0 Jedinstvo
09.04.2017 16:00 Mladost Radost 2 : 1 Vojvodina
09.04.2017 16:30 AFK 2 : 0 Čoka
09.04.2017 16:30 Šampion 6 : 0 Jedinstvo (M)
09.04.2017 16:30 Tromedja 7 : 3 Graničar
09.04.2017 16:30 Tisa 1 : 4 Hajduk
09.04.2017 16:30 Horgoš 1911 2 : 0 Sloga
09.04.2017 16:00 Graničar (R) 2 : 1 Dunav
09.04.2017 16:00 Omladinac (B) 1 : 1 Radnički 1918
09.04.2017 16:00 Hajduk (S) 0 : 2 Stanišić
09.04.2017 16:00 Aleksa Šantić 3 : 1 Kula
09.04.2017 16:00 Soko 0 : 3 Kulpin
09.04.2017 16:00 Krivanj 3 : 2 Maglić
09.04.2017 16:00 Naša Zvezda 1 : 0 Tvrdjava
09.04.2017 16:00 Borac 1 : 2 Neštin
09.04.2017 16:00 Budućnost 0 : 3 Vojvodina
09.04.2017 16:00 Banat 2 : 1 Borac (VS)
09.04.2017 16:00 Vojvodina (CC) 2 : 1 Ratar
09.04.2017 16:00 Karaš (K) 2 : 1 Radnički 1927
09.04.2017 16:00 Hajdučica 5 : 0 Dobrica
09.04.2017 16:00 Ševac 3 : 2 Dunav
09.04.2017 16:00 Partizan (K) 3 : 2 Vladimirovac
09.04.2017 16:00 Borac (VG) 3 : 2 Potporanj
09.04.2017 16:00 Tempo 5 : 0 Pobeda
09.04.2017 16:00 Mladost 1 : 0 Unirea
09.04.2017 16:00 Omladinac 1927 2 : 1 Glogonj
09.04.2017 16:00 Polet 2 : 0 Radnički (B)
09.04.2017 16:00 Kolonija 0 : 7 Proleter
09.04.2017 16:00 Budućnost (BB) 8 : 2 Jedinstvo
09.04.2017 16:00 BSK Bavanište 6 : 1 Borac
09.04.2017 16:00 Stari Tamiš 0 : 2 Omladinac (D)
09.04.2017 16:00 Omladinac 4 : 0 OFK Gradnulica
09.04.2017 16:00 Zlatica 0 : 1 Zadrugar
09.04.2017 16:00 OFK Klek 0 : 1 Radnički 1911
09.04.2017 16:00 ASK 4 : 3 ŽFK Banat
09.04.2017 16:00 MSK 1 : 1 Potisje
09.04.2017 16:00 Jedinstvo 0 : 2 Rusanda
09.04.2017 16:00 Borac (I) 2 : 0 Vojvodina (NM)
09.04.2017 16:00 Vojvodina (B) 2 : 3 Terekves
09.04.2017 16:00 Napredak (Č) 2 : 2 Bega
09.04.2017 16:00 2. Oktobar 7 : 0 Roham
09.04.2017 16:00 1.Oktobar 2 : 1 Proleter
09.04.2017 16:00 Mladost 1 : 0 Fruškogorac
09.04.2017 16:00 Jedinstvo (M) 1 : 2 PSK Putinci
09.04.2017 16:00 OFK Zeka Buljubaša 4 : 1 OFK Brestač
09.04.2017 16:00 Borac 3 : 1 Graničar (O)
09.04.2017 16:00 Obilić 1993 2 : 8 Železničar
09.04.2017 16:00 Sloga 5 : 0 Jedinstvo (P)
09.04.2017 16:00 Napredak 2 : 1 Hajduk
09.04.2017 16:30 Susek 1 : 4 Železničar
09.04.2017 16:30 Fruškogorac 2 : 0 Jedinstvo
09.04.2017 16:30 Borac 1 : 1 Moskva
09.04.2017 16:30 Mladost (V) 1 : 0 Mlada krila
09.04.2017 16:30 Lazac 1 : 1 Napredak (G)
09.04.2017 16:30 Popovići 1 : 3 Zvezda
09.04.2017 16:30 Tavnik 4 : 3 Kraljevo Hajduk
09.04.2017 16:30 Metalac 3 : 3 Grdica
09.04.2017 16:30 Partizan 0 : 5 Gruža
09.04.2017 16:30 Budućnost (K) 2 : 0 Borac (A)
09.04.2017 16:00 Maršić 2 : 3 Zastava
09.04.2017 16:00 OFK Žeželj 3 : 3 Divostin
09.04.2017 16:00 Hajduk 0 : 2 Seljak
09.04.2017 16:00 Azbest 4 : 6 21. oktobar
09.04.2017 16:00 Korićani 6 : 0 Kremenac
09.04.2017 Lugovi 3 : 0 Prijatelji
09.04.2017 Morava (M) 2 : 1 Čačak 94
09.04.2017 Kej 1 : 1 Gavrilo Princip
09.04.2017 Vujan 1 : 2 Malba
09.04.2017 Planinac 3 : 0 Budućnost
09.04.2017 Morava (K) 1 : 0 Rudar
09.04.2017 16:00 Vrelo 2 : 5 Voćar
09.04.2017 16:00 Jedinstvo 6 : 0 Jelica
09.04.2017 16:00 Gradina 1 : 3 Sloga
09.04.2017 16:00 Prilike 3 : 1 Dedinje Junajted
09.04.2017 16:00 Jablanica 3 : 1 Sparta
09.04.2017 16:00 Omladinac 1 : 3 Velereč 94
09.04.2017 16:00 Mladost 09 1 : 2 Ozremica
09.04.2017 16:00 Šumadija 4 : 0 Šilopaj
09.04.2017 15:30 Budućnost 0 : 2 Vrbovac
09.04.2017 15:30 Jezava 3 : 0 Vučak
09.04.2017 15:30 OFK Slavija 7 : 0 Hajduk Veljko 1934
09.04.2017 15:30 Skobalj 2 : 2 Železničar
09.04.2017 15:30 Drugovac 4 : 1 Kolarac
09.04.2017 15:30 Badljevica 1 : 3 Landol
09.04.2017 15:30 Petrijevac 1 : 2 Omladinac
09.04.2017 Udarnik 1 : 2 Radnik
09.04.2017 15:30 Ranilović 2 : 2 Šamot
09.04.2017 15:30 Sloga 1 : 2 Kopljari
09.04.2017 15:30 Šumadinac (N) 4 : 0 Jasenica
09.04.2017 15:30 Žabare 0 : 3 B 2000
09.04.2017 15:30 Plaskovac 4 : 3 Šumadinac (S)
09.04.2017 15:30 Mladi rudar 1 : 1 Brezovac
09.04.2017 15:30 Partizan 14 : 0 Budućnost
09.04.2017 15:30 Udarnik 4 : 2 Mladost MG
09.04.2017 15:30 Kotlenik 2 : 2 Sloga (M)
09.04.2017 10:00 Karađorđe 0 : 3 Bare
09.04.2017 15:30 Pobeda (S) 1 : 0 Pobeda (Đ)
09.04.2017 15:30 Grivac 1 : 3 BSK
09.04.2017 15:30 Mladost (R) 4 : 0 Crvena zvezda
09.04.2017 15:30 Omladinac (S) 0 : 2 Napredak (S)
09.04.2017 15:30 Integral 3 : 2 Dragoš
09.04.2017 15:30 Stig (MC) 2 : 1 Rade Milošević
09.04.2017 15:30 Sloga 1952 1 : 3 BSK
09.04.2017 15:30 Bata Bulić 1 : 4 Zadrugar (T)
09.04.2017 15:30 Kurjače 2 : 1 Radnički (P)
09.04.2017 15:30 Dunavac (P) 5 : 2 Sloga (Ć)
09.04.2017 15:30 Železničar 2 : 3 Jedinstvo (LJ)
09.04.2017 15:30 Žika Marković Uča 2 : 0 Obilić
09.04.2017 15:30 Desine 4 : 0 Jedinstvo (D)
09.04.2017 15:30 Napredak (P) 0 : 0 Napredak 1934
09.04.2017 16:30 Gorki 6 : 0 Proleter
09.04.2017 16:30 Cer 4 : 5 Budućnost (PD)
09.04.2017 16:30 Sloga (B) 1 : 2 Duško
09.04.2017 16:30 Omladinac 3 : 3 Mladost (MM)
09.04.2017 16:30 Vlašić 3 : 1 OFK Jelen
09.04.2017 16:30 Miloš Pocerac 2013 5 : 2 Mladost 2013
09.04.2017 16:30 Karađorđe 4 : 2 Radnički (К)
09.04.2017 16:30 Varna 012 0 : 3 Trešnjevka
09.04.2017 16:30 Vojvoda Stepa Stepanović 1 : 2 Šipurske Livade
09.04.2017 16:30 Rankovac 1 : 6 Cerić
09.04.2017 16:30 Dobrava 2 : 3 Torpedo
09.04.2017 16:30 7. Juli 2 : 3 Jedinstvo (Z)
09.04.2017 16:30 Mladost (DD) 3 : 2 Stolice
09.04.2017 16:30 Prva Iskra 3 : 2 Gučevo
09.04.2017 16:30 Borac (K) 2 : 2 Sloga (LŠ)
09.04.2017 16:30 Sloga (S) 1 : 4 Vidojevica
09.04.2017 16:30 Cerova 0 : 2 Velika Reka
09.04.2017 15:30 Dimitrije Tucović 4 : 1 OFK Paljuvi
09.04.2017 15:30 OFK Stublenica 3 : 4 Polet (T)
09.04.2017 15:30 Polet 1 : 2 Liplje
09.04.2017 15:30 Mladost 3 : 5 Kotešica
09.04.2017 15:30 Komanice 1 : 1 Popadić
09.04.2017 15:30 Rajac 4 : 1 Borac
09.04.2017 11:00 Jadar 2013 4 : 2 Kolubara 2
09.04.2017 15:30 Milenko Pavlović 4 : 2 OFK Brđanac
09.04.2017 16:00 Bakionica 2 : 1 Glumač
09.04.2017 16:00 Trešnjica 4 : 1 Gorobilje
09.04.2017 13:00 Pobeda 1 : 3 Lauš
09.04.2017 16:00 Sečica 1 : 3 Avijatičar
09.04.2017 16:00 Napredak 3 : 1 Borac
09.04.2017 13:00 Dobrinjac 0 : 2 Omladinac
09.04.2017 13:00 Plavi Tok 0 : 2 Duškovci
09.04.2017 16:00 Napredak 1 : 1 Kladušnica
09.04.2017 16:00 Egeta 3 : 2 Omladinac
09.04.2017 16:00 Pontes 4 : 1 Rtkovo
09.04.2017 16:00 Lovćen 10 : 2 Velika Vrbica
09.04.2017 16:00 Koča Andjelković 7 : 3 Milutinovac
09.04.2017 16:00 Kovilovo 0 : 1 Urovica
09.04.2017 16:00 Polet 1 : 2 Slatina
09.04.2017 16:00 Rečka 2 : 2 Graničar
09.04.2017 11:00 Čarapan 2 : 6 Sloga
09.04.2017 11:00 Žabare 3 : 1 Rasina
09.04.2017 16:00 Borac 3 : 1 Gornji Stepoš
09.04.2017 11:00 Bukovica 7 : 0 BSK
09.04.2017 16:00 Dedina 3 : 2 Mladost VPD
09.04.2017 16:00 Kapidžija 0 : 4 Knez Lazar
09.04.2017 16:00 Polet 57 1 : 1 Varvarin
09.04.2017 16:00 Sloga 1 : 2 Donji Kopaonik
09.04.2017 16:00 Rubin (DS) 5 : 0 Omladinac
09.04.2017 16:00 Borac 6 : 0 Beli Orlovi
09.04.2017 16:00 Minel 3 : 1 Mladost
09.04.2017 16:00 Sveti Stefan 3 : 4 Heroj Polet
09.04.2017 16:00 Dunavac 0 : 1 Pinosava
09.04.2017 16:00 Pionir 3 : 1 Podunavac
09.04.2017 16:00 Poštar 2 : 1 Crvenka
09.04.2017 11:00 Mladost (MI) 3 : 2 Vis
09.04.2017 13:30 OFK Slatina 0 : 3 Stojnik
09.04.2017 16:00 OFK Rogača 5 : 0 Popović
09.04.2017 16:00 Sloga 4 : 2 Sloboda
09.04.2017 16:00 Željuša 7 : 1 Pobeda
09.04.2017 16:00 Veliki Suvodol 1 : 3 Lokomotiva
09.04.2017 16:00 Omladinac 3 : 3 Sečanica
09.04.2017 16:00 Durlan Siti 0 : 0 Supovac
09.04.2017 16:00 Čegar 1946 0 : 2 Mladost
09.04.2017 16:00 Stevan Nešticki 3 : 2 Morava 1949
09.04.2017 16:00 Čegar 2013 5 : 2 Delijski Vis
09.04.2017 16:00 Marina Kutina 0 : 2 Knežica
09.04.2017 16:00 Elid 3 : 0 Toplica
09.04.2017 11:00 10. februar 2 : 8 Moravac
09.04.2017 16:00 Dinamo 1923 6 : 1 Telečka
09.04.2017 16:00 Panonija 2 : 0 Sport
09.04.2017 16:00 KFK Kula 3 : 0 OFK Metalac
09.04.2017 16:00 Jedinstvo (R) 1 : 2 Partizan
09.04.2017 16:30 Sloga Trgošped 0 : 3 Mrovska
09.04.2017 16:30 Petrovac 74 2 : 1 Mladost (Z)
09.04.2017 16:30 Skupljen 2013 1 : 1 Polet
09.04.2017 16:30 Provo 2015 3 : 5 Mladost (B)
09.04.2017 16:30 Hajduk 10 : 1 Sloga (R)
09.04.2017 11:00 Verko 0 : 1 Sloga 1949
09.04.2017 11:00 Dragojevac 5 : 2 Jedinstvo 2014
09.04.2017 16:00 Tisa 1933 1 : 1 Proleter
09.04.2017 16:00 Borac 3 : 1 Mladost
09.04.2017 16:00 Partizan 2 : 5 KSK Konak 1926
09.04.2017 16:00 Sloga 0 : 0 Tamiš
09.04.2017 16:00 Krtinska 1 : 3 Borac
09.04.2017 16:00 Zvezda 2 : 1 Belo Polje
09.04.2017 16:00 Ljubinić 0 : 2 Duboko
09.04.2017 16:00 Partizan 0 : 1 Rekreativo
09.04.2017 16:00 Sloga 0 : 1 Omladinac
09.04.2017 16:00 Rvati 1 : 2 Posavina
09.04.2017 15:30 OFK Povlen 5 : 0 Dupljaj
09.04.2017 15:30 Sloga Gorić 0 : 2 Rakac Stave
09.04.2017 15:30 Lukavac 3 : 0 Beloševac
09.04.2017 11:00 Mladi radnik 3 : 1 Mali korak
09.04.2017 12:30 Paune 0 : 2 Žabari
09.04.2017 11:00 Bujačić 2 : 0 Gradac Pričević
09.04.2017 15:30 Dupljaj 2016 1 : 0 Zadrugar
09.04.2017 11:00 Doljane Meševo 3 : 4 Mudrakovac
09.04.2017 11:00 Zdravinje 7 : 0 Polet (K)
09.04.2017 11:00 Polet (Š) 2 : 3 Zmajevac
09.04.2017 11:00 Grkljane 7 : 4 Mladost 2015
09.04.2017 16:00 Kruševica 2 : 2 Srnje
09.04.2017 16:00 Konjuh 7 : 0 Vratare
09.04.2017 16:00 Globoder 2 : 1 Pasjak 2013
09.04.2017 16:00 Meševo 1 : 0 Gaglovo
09.04.2017 11:00 Rudar 1973 1 : 1 Nomanica
09.04.2017 11:00 B.S.K. 1 : 2 Borac
09.04.2017 11:00 Melnica 1 : 0 Vukan
09.04.2017 11:00 Mladost (L) 7 : 0 Udarnik 2015
09.04.2017 17:00 OFK Radnički 1 : 0 Sloga
09.04.2017 17:00 Rudar 1 : 3 Budućnost (D)
09.04.2017 17:00 Polet 2 : 1 Mladost (Č)
09.04.2017 17:00 Bistrica 3 : 0 Borac (A)
09.04.2017 17:00 Mladi Borac 4 : 2 BSK
09.04.2017 12:30 Proleter 0 : 14 Toplica
09.04.2017 15:30 Gornji Mušić 3 : 3 Paštrić
09.04.2017 15:30 Orao 1 : 3 Stari drugari
09.04.2017 15:30 Gornji Lajkovac 3 : 2 Babajić
09.04.2017 12:30 Tolić 2 : 7 Mladost
09.04.2017 15:30 Sloga (L) 1 : 2 Dunav
09.04.2017 15:30 Ljubičevo 1 : 3 Metalac
09.04.2017 15:30 Proleter 1932 4 : 1 Sopot
09.04.2017 15:30 Vihor 5 : 2 Vojvoda Milenko
09.04.2017 15:30 Zemljoradnik 1932 2 : 4 Sloga (Dr)
09.04.2017 15:30 Pobeda (SK) 4 : 0 Beli Orao
09.04.2017 15:30 Mlava (B) 0 : 1 Napredak (B)
09.04.2017 16:30 Morava 1 : 5 Hajduk
09.04.2017 16:30 Napredak 3 : 1 Omladinac
09.04.2017 16:30 Mladost 0 : 2 Jedinstvo
09.04.2017 16:30 Partizan 1 : 3 Belica
09.04.2017 16:30 Trnava 3 : 1 OFK Borac
09.04.2017 16:30 Resava 6 : 0 Mladi radnik
09.04.2017 16:30 Zelenika 1 : 1 Mladi borac
09.04.2017 16:30 Resavac 1 : 4 Beljanica
09.04.2017 16:00 Janošik 0 : 0 Graničar
09.04.2017 16:00 Topoljak 4 : 2 Omladinac
09.04.2017 16:00 Vinogradar 0 : 1 Rujišnik
09.04.2017 15:30 OFK Takovo 1 : 2 Vrelo
09.04.2017 15:30 Omladinac 5 : 1 Jedinstvo
09.04.2017 15:30 Kolubara 3 : 0 Brgule
09.04.2017 13:00 Pambukovica 3 : 2 Murgaš 2012
09.04.2017 11:00 Sloga 1 : 2 Čučuge
09.04.2017 15:30 Dokmir 2 : 2 Zvizdar 2012
09.04.2017 16:30 Napredak 1 : 0 Heroj
09.04.2017 16:30 Budućnost 2 : 4 Mladost
09.04.2017 16:30 ISK Izvor 1 : 0 OFK Juhor 2016
09.04.2017 16:30 Popovac 1 : 1 Donja Mutnica
09.04.2017 16:30 Sloboda 2 : 1 Razvitak
09.04.2017 16:30 Polet 4 : 3 Radnik
09.04.2017 Sloga 1 : 2 Mladost (DB)
09.04.2017 Rudar 3 : 0 Hajduk
09.04.2017 Mladost (B) 3 : 0 Jelav
09.04.2017 16:30 Vrnjci 3 : 4 Jedinstvo
09.04.2017 16:30 Mladost 1981 1 : 2 Lasta
09.04.2017 16:30 Miločajac 5 : 1 Šumadija
09.04.2017 16:30 Kablar 0 : 3 Jovo Kursula
09.04.2017 16:30 Stara Čaršija 0 : 2 Zgodačica
09.04.2017 13:30 BSK 2014 0 : 2 Omladinac
09.04.2017 16:30 Studen Vitez 1 : 2 Mineral 2015
09.04.2017 16:30 Progorelica 3 : 1 Morava
09.04.2017 16:30 Budućnost 1 : 3 Bane 1931
09.04.2017 11:00 Budućnost MI 2 : 2 Mladost (R)
09.04.2017 11:00 Radoje Domanović 4 : 1 Borac
09.04.2017 11:00 Krćevac 04 6 : 0 Maskar
09.04.2017 16:00 Sloven 0 : 4 Donji Srem
09.04.2017 16:00 Vitez 1 : 6 Sremac
09.04.2017 16:00 Mladost 2 : 1 Kameni
09.04.2017 16:00 Srem 1 : 0 Hajduk
09.04.2017 16:00 Šumar 1 : 1 Lovac
09.04.2017 10:00 Beli Orlovi 0 : 4 Partizan
09.04.2017 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Mladost(P)
09.04.2017 16:00 OFK Bačka 1945 1 : 1 Proleter
09.04.2017 16:00 Bačka 3 : 0 Mladost
09.04.2017 16:00 Bački Hajduk 1 : 2 Sloga
09.04.2017 16:00 Borac 8 : 1 Slavija
09.04.2017 11:00 Mladost 3 : 1 Radnik
09.04.2017 11:00 Stojan Lazarac 0 : 3 Šumice
09.04.2017 15:30 Pečanica 3 : 2 Ram
09.04.2017 15:30 Baštovan 2015 3 : 0 Pek
09.04.2017 15:30 Sloga-TOP 6 : 1 Mirko Tomić
09.04.2017 15:30 Srednjevo 1 : 1 Dunavac 1929
09.04.2017 15:30 Kumane 2 : 0 Stiški Kurjak
09.04.2017 15:30 Sirakovo 4 : 2 Mladi Borac
09.04.2017 16:00 27. Oktobar 1 : 5 Graničar
09.04.2017 16:00 S.V.Radnički 4 : 1 Sloga
09.04.2017 16:00 Planinac 1 : 2 Sremac
09.04.2017 16:00 Jedinstvo (R) 3 : 4 Fruškogorac
09.04.2017 16:00 Polet 4 : 1 Jedinstvo (K)
09.04.2017 16:00 Vojvodina 1 : 0 Fruška Gora
09.04.2017 16:00 Car Uroš 6 : 0 Borac
09.04.2017 16:00 Jednota 2 : 2 Borac
09.04.2017 16:00 Jedinstvo 5 : 1 Omladinac
09.04.2017 16:00 Napredak 3 : 0 OFK Bingula
09.04.2017 16:00 OFK Bačinci 3 : 1 Graničar
09.04.2017 16:00 OFK Bikić 8 : 2 Sremac
09.04.2017 16:00 ČSK 1939 1 : 5 Borac (J)
09.04.2017 16:00 Krušedol 0 : 2 Sloga (K)
09.04.2017 16:00 Polet 7 : 0 Dunav
09.04.2017 16:00 Sloga (M) 4 : 2 Fruškogorac
09.04.2017 11:00 Volujac 2 : 1 Mladost (S)
09.04.2017 11:00 Zablaće 0 : 4 Maovi MH
09.04.2017 16:00 Sloga 4 : 0 Borac
09.04.2017 16:00 Napredak 1 : 1 Kosmajac
09.04.2017 16:00 Šumadija 1962 8 : 0 Omladinac
09.04.2017 16:00 Vlaška 1950 3 : 0 Rabrovac
09.04.2017 16:00 Šepšin 2 : 2 OFK Student
09.04.2017 11:00 Korman 2 : 0 Borac BTG
09.04.2017 11:00 Jedinstvo 2 : 6 Sava
09.04.2017 11:00 Mladost 1 : 2 Pričinović
09.04.2017 OFK Orašje 1 : 2 Parcane
09.04.2017 16:30 Grabovica : Čobanče
09.04.2017 16:30 Crnča 0 : 0 Selanac
09.04.2017 16:30 Vrhpolje 6 : 2 Sloga DB
09.04.2017 15:30 Električar 1 : 2 Mrčkovac
09.04.2017 15:30 Borac 2016 1 : 1 OFK Braničevo
09.04.2017 15:30 Polet 1 : 1 Žitkovica
09.04.2017 15:30 Mladost 1970 5 : 0 OFK Vinci
09.04.2017 15:30 Mladost 1 : 0 Karađorđe
09.04.2017 15:30 Mladost : Badnjevac
09.04.2017 Sloga 1 : 8 Ratkovac
09.04.2017 16:30 Sloboda 6 : 0 Oniks
09.04.2017 12:30 Rojkovac 5 : 1 Skela
09.04.2017 11:00 Roma 1 : 2 Munja
09.04.2017 17:00 Lazarevac 4 : 4 Proleter
09.04.2017 17:00 Strmovo 2 : 3 Vreoci
09.04.2017 17:00 Dimitrije Tucović 1 : 4 Mladi Radnik
09.04.2017 16:00 Radnički 1919 2 : 3 Metalmania
09.04.2017 13:00 Jagodina 0 : 2 Radnički (V)
09.04.2017 11:00 Mačva 2 : 6 Rad
09.04.2017 14:00 Vojvodina 0 : 0 Bačka (BP)
09.04.2017 10:00 TSC 3 : 2 Inđija
09.04.2017 12:00 Indeks 0 : 4 Proleter
09.04.2017 10:00 Radnički (SM) 3 : 2 Veternik
09.04.2017 10:00 Radnički (NP) 4 : 1 OFK Hajduk
09.04.2017 10:00 Begej 0 : 3 Vršac
09.04.2017 10:00 Jedinstvo 2 : 2 Omladinac
09.04.2017 10:00 ČSK Pivara 6 : 1 Njerš Ištvan
09.04.2017 13:00 Novi Pazar 5 : 1 Sloga (K)
09.04.2017 10:00 Budućnost-Krušik 2014 : Radnički Stobex
09.04.2017 10:00 Loznica : Savacijum
09.04.2017 11:00 IMT 1 : 4 BSK Borča
09.04.2017 10:00 Balkan 9 : 0 Žarkovo
09.04.2017 12:00 Sindjelic 3 : 3 BASK
09.04.2017 11:00 Zuce MK 2 : 3 Crvena zvezda MML MK
09.04.2017 11:30 Lokomotiva MK 9 : 1 Studenski Grad MK
09.04.2017 17:00 PKB 0 : 2 011
09.04.2017 16:30 Novi Beograd 2 : 3 Vinča
09.04.2017 15:30 Jagodina 1 : 2 Novi Pazar
09.04.2017 12:00 Vojvodina 4 : 1 TSC
09.04.2017 12:00 Spartak 4 : 0 Radnički (Zr)
09.04.2017 12:00 Vršac 8 : 3 Vršac United
09.04.2017 12:00 Bečej 1918 3 : 1 Hajduk junior
09.04.2017 12:00 Apolon 2 : 2 Radnički 1923
09.04.2017 15:30 Mokra Gora 0 : 1 Jošanica
09.04.2017 12:00 OFK Šabac 2 : 1 Donjošorac Sunrise
09.04.2017 12:00 Mačva (Š) 4 : 0 Mačva 2005
09.04.2017 14:00 Internacional 3 : 4 Radnički (O)
09.04.2017 10:00 Voždovac MK 2 : 3 Rad MK
09.04.2017 11:00 OFK Beograd MK 1 : 1 Teleoptik MK
09.04.2017 13:00 011 MK 4 : 0 BASK MK
09.04.2017 10:00 Studentski grad MK 0 : 0 Zemun MK
09.04.2017 10:00 Mladi borac : Bresje Superior
09.04.2017 Rudar 3 : 0 Napredak
09.04.2017 1. Maj 3 : 0 Donji Petrovci
09.04.2017 Partizan 4 : 2 Hrtkovci
09.04.2017 10:00 Vinogradar 0 : 7 Bačka 1901
09.04.2017 10:00 Polet 3 : 1 Ševac
09.04.2017 13:00 Prva Iskra 6 : 0 Zadrugar
09.04.2017 15:00 Graficar 1 : 1 Hajduk
09.04.2017 13:00 OFK Balkan 1 : 1 IMT
09.04.2017 10:00 Avala 1939 1 : 3 Vinca
09.04.2017 11:00 Beograd 1929 3 : 2 Žarkovo
09.04.2017 10:00 OLE 5 : 0 Palilulac
09.04.2017 11:00 Torlak 1 : 2 Postar 1930
09.04.2017 14:00 Novi Beograd MK 2 : 1 OFK Zabrežje MK
09.04.2017 12:30 Petar Puača 4 : 1 Železničar
09.04.2017 10:00 Vojvodina 4 : 0 CFK
09.04.2017 10:00 Spartak 4 : 1 Proleter 2006
09.04.2017 10:00 Srem 3 : 1 Novi Sad 1921
09.04.2017 10:00 Kikinda 1909 6 : 2 Radnički (K)
09.04.2017 10:00 Vršac 3 : 1 Bečkerek 023
09.04.2017 10:00 Dinamo 1945 1 : 4 Radnički (Zr)
09.04.2017 10:00 Bačka 1901 2 : 12 TSC
09.04.2017 10:00 Bečej 1918 3 : 1 Hajduk junior
09.04.2017 11:00 Bane 0 : 0 Sport Klub 99
09.04.2017 12:00 Apolon 4 4 : 0 Pazar Juniors
09.04.2017 15:00 Apolon 3 : 2 AS
09.04.2017 11:00 Novi Pazar 2 : 5 Kiker
09.04.2017 11:00 Šumadija 1903 3 : 0 Radnički 1923
09.04.2017 13:00 Sloga (K) 5 : 1 Jošanica
09.04.2017 10:00 Omladinac 2014 4 : 2 Ribnica
09.04.2017 10:00 OFK Šabac 5 : 2 Donjošorac Sunrise
09.04.2017 10:00 Mačva (Š) 3 : 1 Mačva 2005
09.04.2017 10:30 Zemun 6 : 0 FSFV
09.04.2017 18:00 011 3 : 4 Rad
09.04.2017 13:00 Vozdovac 1 : 1 OFK Beograd
09.04.2017 11:00 Kolonija 7 : 1 Budućnost
09.04.2017 11:00 Jedinstvo Stević 4 : 2 Spartak 1911
09.04.2017 10:00 Partizan 2 : 0 Vršac united
09.04.2017 10:00 Sloga 2 : 0 Banat
09.04.2017 10:00 Pobeda 2 : 1 Posavina
09.04.2017 14:00 Trepča 0 : 5 OFK National AG
09.04.2017 10:30 Rudar 0 : 1 ND 2011
09.04.2017 10:00 Lola 4 : 2 Buducnost
09.04.2017 10:00 Institut 4 : 1 Graficar
09.04.2017 13:00 Zuce 5 : 2 GSP Polet
09.04.2017 09:00 Dorcol 2 : 0 13. Maj
09.04.2017 10:00 Banja 4 : 0 Rakovica
09.04.2017 17:00 Hajduk 5 : 4 Postar 1930
09.04.2017 10:00 Radnički 2 : 2 Radnički NB
09.04.2017 09:00 Lokomotiva 1 : 2 Internacional
09.04.2017 09:00 Sindjelic 2 : 1 Bežanija
09.04.2017 10:00 Sopot 1 : 1 Seceranac Ada
09.04.2017 08:30 Zemun MK 1 : 0 OFK Beograd MK
09.04.2017 10:00 BSK Borča MK 0 : 3 Čukarički MK
09.04.2017 10:00 Partizan MK 3 : 2 Crvena zvezda MK
09.04.2017 11:00 Petlić MK 2 : 7 Ada MK
09.04.2017 12:00 Boleč MK 4 : 0 Sinđelić MK
09.04.2017 14:30 PKB MK 0 : 6 Lokomotiva MK
09.04.2017 Morava 0 : 2 Lavice Dubočica
09.04.2017 Krstarica 1 : 0 Knjaževac 2015
09.04.2017 Jagodina 9 : 0 Majdanpek
09.04.2017 12:00 Bačka 1901 0 : 6 TSC
09.04.2017 10:00 Spartak 6 : 0 Vinogradar
09.04.2017 10:00 Partizan 0 : 4 Zabrezje
09.04.2017 10:00 Jedinstvo 6 : 2 Omladinac
09.04.2017 10:00 Skela 3 : 1 Zadrugar
09.04.2017 10:00 Buducnost 11 : 0 Sloga
09.04.2017 16:00 Trepča 0 : 9 OFK National AG
09.04.2017 12:00 Rudar 3 : 2 Sočanica
09.04.2017 Sloga 1 : 2 Senta
09.04.2017 Horgoš 1911 5 : 1 Potisje
09.04.2017 Kevi 0 : 6 Njerš Ištvan
09.04.2017 09:00 Atakante 6 : 0 Zvezdara
09.04.2017 14:30 Sindjelic 8 : 0 Lepusnica
09.04.2017 14:00 IMT B 5 : 12 OLE
09.04.2017 11:00 Radnicki NB 3 : 2 BSK 1925 B
09.04.2017 14:00 Torlak 2 : 0 Brodarac 1947
09.04.2017 10:00 Zmaj 1953 3 : 10 Zemun B

Košarka

09.04.2017 20:00 Smederevo 1953 78 : 98 Dynamic BG
09.04.2017 20:30 Kris Kros 95 : 85 Topola
09.04.2017 20:00 Jedinstvo 98 : 75 Stara Pazova
09.04.2017 18:00 Crvenka 83 : 87 Sveti Đorđe
09.04.2017 16:30 Mileševac 70 : 88 Zlatar
09.04.2017 18:00 Železničar 110 : 63 Priboj
09.04.2017 19:15 Mladost 93 : 72 Radan
09.04.2017 16:00 Vlasotince 61 : 94 Jablanica
09.04.2017 17:00 Žitko Basket 76 : 97 Zemun
09.04.2017 13:00 Tisa 89 : 83 Sivac
09.04.2017 16:30 Mladost Veternik 75 : 80 Sloboda NS
09.04.2017 19:00 Jadran 106 : 70 Jedinstvo
09.04.2017 13:00 Paraćin 112 : 71 Basket
09.04.2017 17:30 Sloga (PM) 72 : 60 Bane
09.04.2017 18:00 Stragari 74 : 63 Trepča
09.04.2017 17:20 Cerak 67 : 104 BASK
09.04.2017 14:00 Ljubovija 56 : 62 Bor
09.04.2017 16:00 Duga 75 : 56 Radnički 2016
09.04.2017 12:30 Gimnazijalac 77 : 64 Loznica
09.04.2017 18:00 Beočin 70 : 65 Proleter
09.04.2017 16:00 Srbobran 71 : 76 Radnički

Odbojka

09.04.2017 20:00 Toplički Vitezovi 3 : 2 FAP Livnica
09.04.2017 19:00 Dubočica 3 : 0 Metalac Takovo
09.04.2017 19:00 Srem Iton 3 : 0 Bečej
09.04.2017 16:40 Lucky Star 3 : 1 Loznica
09.04.2017 16:00 Šumadija 3 : 2 Rudar
09.04.2017 20:00 Gračac 1 : 3 Knez Lazar
09.04.2017 18:00 Arilje 3 : 0 Ribnica 2
09.04.2017 12:00 Lotus 0 : 3 Novi Pazar 2
09.04.2017 13:30 Partizan 3 : 1 Putevi
09.04.2017 17:00 Banat 3 : 0 Šid
09.04.2017 18:00 Topličanin 3 : 0 MOK Topličanin 97
09.04.2017 15:00 Desetka 3 : 1 Mladost
09.04.2017 16:00 Borac 3 : 0 Vranje
09.04.2017 15:30 Pirot 3 : 1 Hajduk Veljko
09.04.2017 17:15 Beograd 3 : 2 Smederevo
09.04.2017 17:00 Leskovac 98 3 : 1 FOK
09.04.2017 18:00 Žabalj Volej 0 : 3 Millennium
09.04.2017 16:00 Sterija 1 : 3 Ub
09.04.2017 17:00 Jagodina 3 : 1 Student
09.04.2017 15:00 Borac (Č) 2 : 3 Spartak (LJ)
09.04.2017 16:00 Ekonomac 3 : 2 Bambi volej
09.04.2017 17:00 Desetka 3 : 0 Stampedo
09.04.2017 17:00 Ruma 3 : 1 Panonija
09.04.2017 16:00 Lazarevac 3 : 0 Zaslon
09.04.2017 13:00 Tehničar 3 : 1 Ribnica
09.04.2017 16:00 Srbijanka 014 3 : 0 Mali Zvornik
09.04.2017 18:30 Fortuna plus 3 : 0 Smeč 5

Rukomet

09.04.2017 19:00 Inđija 23 : 23 Mokra Gora
09.04.2017 17:30 Srem Sm 23 : 24 ŽSK
09.04.2017 18:00 Vrbas 36 : 26 Mladost
09.04.2017 20:00 Sivac 31 : 33 Banatski Karlovac
09.04.2017 20:00 Novi Beograd 37 : 28 Metalac
09.04.2017 19:00 Jedinstvo 1974 19 : 22 Rekreativo
09.04.2017 18:00 Studentski grad 21 : 27 Mačva
09.04.2017 14:30 Hisar 22 : 38 Planinka
09.04.2017 19:00 Vlasotince 28 : 23 Jagodina
09.04.2017 18:30 ORK Bor 25 : 31 BSK Heba
09.04.2017 18:00 Mladost 27 : 25 Arilje
09.04.2017 20:00 Beli andjeo 22 : 20 Lokomotiva
09.04.2017 17:00 Vladimirovac 26 : 22 Slavija
09.04.2017 16:00 Putinci 25 : 27 Dolovo
09.04.2017 19:00 Metaloplastika 2 40 : 31 Prva Iskra Barič
09.04.2017 15:30 Beograd 34 : 31 Ub
09.04.2017 17:00 Smederevo 25 : 20 Lazarevac
09.04.2017 18:00 Progres 41 : 25 Morava
09.04.2017 19:00 Morava 84 26 : 30 Pirot
09.04.2017 18:00 Zlatar 2 30 : 22 Hidroelektrana
09.04.2017 19:00 Sjenica 37 : 23 Užice
09.04.2017 14:00 Sloga 30 : 28 Omladinac
09.04.2017 18:00 Prigrevica 29 : 29 Somborelektro
09.04.2017 19:00 Vojput 2 37 : 25 Sombor
09.04.2017 17:00 Unirea 24 : 19 Omladinac (D)
09.04.2017 16:30 Omladinac (I) 31 : 16 Gaj
09.04.2017 16:30 Nova Pazova 39 : 27 Hajduk
09.04.2017 17:00 Radnički 36 : 16 Ruma
09.04.2017 20:00 Župa 22 : 31 Minaqua Vojvodina
09.04.2017 16:00 Požarevac 24 : 29 Pančevo
09.04.2017 18:00 Metalac 20 : 30 Mladi radnik
09.04.2017 19:00 Mladost (NP) 23 : 20 Voždovac 1955
09.04.2017 20:00 Petrovac 19 : 15 ORK Loznica
09.04.2017 17:00 Metalac 2015 24 : 32 Radnički
09.04.2017 20:00 Topličanin 27 : 21 Mladost
09.04.2017 12:15 Bekament Bukovička Banja 2 37 : 14 Metalac AD
09.04.2017 19:30 Napredak 12 44 : 12 Košutnjak
09.04.2017 20:00 Čačak 24 : 39 Prijepolje
09.04.2017 18:30 Halas Jožef 19 : 18 Spartak
09.04.2017 19:30 Srem 46 : 14 Radnički
09.04.2017 19:30 Partizan 22 : 30 Sloven
09.04.2017 19:30 Mokrin 33 : 17 Apatin
09.04.2017 13:00 Niška Banja 19 : 22 Vlasotince

Futsal

09.04.2017 19:30 Forum 11 : 0 Srbobran
09.04.2017 19:00 Hajduk 3 : 4 International
09.04.2017 19:00 Viking 10 : 1 Apa Futsal
09.04.2017 19:00 Kraljevićevo 4 : 3 Bečej 2003
09.04.2017 20:30 Partenon 0 : 5 Mašinac
09.04.2017 18:00 Raška 2 : 4 RB
09.04.2017 18:15 Intelektualac 3 : 4 Srpska BGD
09.04.2017 22:30 Banjica 2 : 5 Gročanski
09.04.2017 19:00 Zlatar 033 3 : 0 Bezbednost 192
09.04.2017 18:00 92 0 : 3 Kosjerić
09.04.2017 17:00 Indians 2013 5 : 0 Kikinda
09.04.2017 16:30 As 3 : 8 Zufo

Ragbi 13

09.04.2017 12:30 Car Dušan Silni 8 : 60 Soko
09.04.2017 15:00 Morava Gepardi 10 : 50 Radnički (NB)

Američki fudbal

09.04.2017 15:00 Celtis Sombor 6 : 32 Blue Dragons Beograd
09.04.2017 15:00 Sirmium Legionaries SM 46 : 27 Panthers Pančevo
09.04.2017 15:00 Royal Crowns Kraljevo 28 : 0 Hawks Obrenovac
09.04.2017 13:00 Smederevo Bedemi 28 : 8 Imperatori Niš
Dejann i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Održana šesta sednica Odbora za hitna pitanja FS Beograda Na 6. sednici 52. saziva Odbora za hitna pitanja FS Beograda koja je održana 25. jula 2017. godine doneto je nekoliko važnih odluka: Odluka o sastavu Međuopštinske lige grupa ’’A’’ i ’’B’’, kao i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2017/2018 . Odluka o kalendaru takmičenja Međuopštinske lige grupa ’’A’’ i ’’B’’, kao i Opštinske lige Barajevo za jesenji deo takmičarske sezone 2017/2018 . Odbor za hitna pitanja FS Beograda je na ovom sastanku doneo i Odluku o produženju ugovora o snimanju utakmica Srpske lige grupa Beograd i Odluku o uslovnom prijemu u članstvo Fudbalskog saveza Beograda ŽFK „ZEMUN“.
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu