REZULTATI
KLUBOVI
Unesite ime kluba:
Rezultati
Izaberite dan za prikaz rezultata:

Pronađeno ukupno 431 utakmica za dan: Nedelja, 10 Jun 2012


Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Zapad" - 30.kolo
17:00 Radnički Stobeks 2:1 Jedinstvo
17:00 Jasenica 1911 3:2 Sloga (P)
17:00 Sloboda (Č) 1:0 Železničar
17:00 Sloga (BB) 1:1 Mačva
17:00 Partizan (BB) 2:0 Sloga (PM)
17:00 Vujić Valjevo 3:1 Jedinstvo Putevi
17:00 Rudar 3:0 Šumadija

Muškarci - Zone - Zona "Morava" - 30.kolo
17:00 Sloboda (G) 6:0 Takovo
17:00 Mokra Gora 2:2 Omladinac
17:00 Tutin 3:1 Metalac
17:00 Prijevor 5:2 Trepča
17:00 Partizan 2:4 Orlovac
17:00 Bane 1:1 Polet (T)
17:00 Vodojaža 0:0 Jošanica

Muškarci - Zone - Zona "Dunav" - 30.kolo
17:00 Sloga (D) 6:4 Železničar
17:00 Mladi radnik 4:3 Morava
17:00 Borac (Ž) 2:1 Sloga (B)
17:00 Zvižd 1:0 Seljak
17:00 Borac (VL) 2:4 Karađorđe (T)
17:00 Crvena zvezda 4:1 Vrbovac
17:00 Šumadinac 2:2 Gruža

Muškarci - Zone - Zona "Drina" - 30.kolo
17:00 Drina 1:1 Zlatar
17:00 Loznica 4:1 Sevojno
17:00 Zlatibor 1:2 Radnički
17:00 Miloš Pocerac 2:1 FAP
17:00 Jedinstvo 1:1 Krušik
17:00 Zadrugar 1:0 OFK Osečina
17:00 Budućnost 3:0 Ribnica
17:00 Sloga (S) 2:1 Polimlje

Muškarci - Zone - Beogradska BIP zona - 34.kolo
17:30 Lepušnica 1:5 Borac (O)
17:30 Resnik 2:0 Sremčica
17:30 Budućnost (D) 5:1 Posavac Tišma
17:30 Vinča 4:2 Železnik Lavovi
17:30 Železničar 1:1 GSP Polet
17:30 Lokomotiva 1:1 IMT
17:30 Palilulac 1:4 Grafičar
17:30 Radnički (R) 4:5 Turbina
17:30 Bulbulderac 0:2 Trudbenik

Muškarci - Okružne lige - PFL - Raška okružna liga - 29.kolo
18:00 Radnički 2:5 Goč
18:00 Ibar 2:6 Karađorđe
18:00 Mataruge 4:4 Braća Vuković
18:00 Rudar 2:3 Kraljevo Hajduk
18:00 Borac (V) 2:2 Polet (R)
18:00 Morava (S) 5:4 Grdica
18:00 Budućnost 2:2 Ribnica (J)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Moravička okružna liga - 29.kolo
17:00 Jedinstvo (GG) 1:1 Omladinac
17:00 Slatina 1:3 Rudar
11:00 Prilike 4:2 Spartak
17:00 Šumadija 2:2 Donja Vrbava
17:00 Mladost 1:2 Napredak
17:00 Vujan 4:1 Ovčar
17:00 Dragačevo 0:1 Morava
17:00 Brezak 5:4 Jedinstvo (K)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Šumadijska okružna liga - 29.kolo
17:30 Karađorđe 3:2 Banja
17:30 Rača Popović 3:1 Aranđelovac
17:30 Borac 1:1 Marjan
17:30 Šumadija 6:2 Junkovac
17:30 Šumadinac (S) 3:0 Bokanja
17:30 Šumadinac (N) 4:2 Beli orlovi
17:30 Lokomotiva 6:2 Sloga
17:30 Partizan 2:1 Vinča

Muškarci - Okružne lige - PFL - Podunavska okružna liga - 29.kolo
Budućnost 2:0 Omladinac
Jedinstvo 3:0 Osipaonica
Sloga 3:0 Cerovac
Udarnik 4:1 Radnik
Borac 6:0 Bresje Superior

Muškarci - Okružne lige - PFL - Braničevska okružna liga - 28.kolo
17:00 Dragoš 2:2 Mlava
17:00 Mladi Borac 3:2 Mladost
17:00 Šapine 3:0 Sloga K
17:00 Beli Orao 1:1 Integral
17:00 Petar Dobrnjac 2:0 Vihor
17:00 Železničar 1:2 VGSK
17:00 Sloga B 2:2 Crni Vrh

Muškarci - Okružne lige - PFL - Mačvanska okružna liga - 28.kolo
18:00 Hajduk Stanko 2:3 Mladost (P)
18:00 Jedinstvo 0:3 Borac
18:00 Sloga 2:6 Antimon
18:00 Napredak 1:2 Mačva 2005
18:00 Gučevo 4:0 Radnički
18:00 Lipolist 4:3 Mladost (DD)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Kolubarska okružna liga - 29.kolo
17:00 Milenko Pavlović 4:3 Banjani
17:00 Brežđe 0:3 Radnik
17:00 Brezovica 1:0 Sovljak
17:00 Trlić 5:1 Proleter
17:00 Tulari 5:1 OFK Divci
17:00 ZSK 5:2 Ribnikar

Muškarci - Okružne lige - PFL - Zlatiborska okružna liga - 29.kolo
17:00 Bioska 2:5 Zlatibor voda
17:00 Jedinstvo 3:2 Budućnost
17:00 Sečica 3:1 Napredak
17:00 Polet 3:0 Ariljska Rampa
17:00 Crnokosa 4:1 Višesava
17:00 Perućac 1:3 Omladinac
17:00 Železničar 2:0 Luna Avijatičar
17:00 Jasen 0:3 GP Zlatibor

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Niška liga - 29.kolo
17:30 Jedinstvo 5:4 Crvena zastava
17:30 Aluminjum 2:1 Sloboda
17:30 Budućnost (PK) 1:2 Omladinac
17:30 OFK Niš 1:2 Budućnost (P)
17:30 Mladost 4:2 Rudar
17:30 Radnički 3:2 Proleter
17:30 Brzi Brod 7:2 Mramor
17:30 Delijski Vis 3:0 Vrtište

Muškarci - Okružne lige - PFL - Nišavska okružna liga - 29.kolo
17:00 Naša krila 1936 1:5 Doljevac 1971
17:00 Jastrebac 4:0 Toplica
17:00 Morava 3:0 Bukovik
17:00 Palilula 2:4 Mladost (B)
17:00 Borac 5:0 Orljane
17:00 Zemljoradnik 2:3 Rutevac
17:00 Rad 2:1 Radnički 1947 (Č)
17:00 Rasovača 4:0 Napredak

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva jablanička okružna liga - 31.kolo
17:30 Plantaža 2:2 Jedinstvo (GS)
17:30 Mladost 3:4 Jedinstvo (G)
17:30 Jablanica 3:1 Gradac
17:30 Bobište 4:1 Čekmin
17:30 Radan 9:0 Umac
17:30 Veternica 1:1 Progres

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pomoravska okružna liga - 30.kolo
18:00 Vinogradar 2:3 Jedinstvo
18:00 Napredak (Z) 1:1 Napredak (S)
18:00 Budućnost 2:1 Mladost (K)
18:00 Dragocvet 9:4 Istok 63
18:00 Sloga 1:0 Lugomir
18:00 Kušiljevo 4:5 Levač
18:00 Sindjelic 1:1 Morava
18:00 Vinorača 2:2 Mladost (J)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Borska okružna liga - 29.kolo
17:00 Krivelj 2:1 Sloga
17:00 Ključ 3:3 Radujevac
17:00 Rudna Glava 3:0 Rajac
17:00 Brestovac 4:2 Zlot
17:00 Brodoremont 2:2 Rudar

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva rasinska okružna liga - 30.kolo
17:30 Dedina 2:4 Poljoprivrednik
17:30 Jovan Kursula 4:4 Jasika
17:30 Bošnjane 6:1 Naupare
17:30 Trajal 5:2 Blagotin
17:30 Donji Kopaonik 1:5 Trudbenik
17:30 Sloga 3:0 Jastrebac
17:30 Jedinstvo 1936 3:0 Velika Drenova
17:30 Gornji Stepoš 2:4 Mladost

Muškarci - Okružne lige - PFL - Zaječarska okružna liga - 26.kolo
17:30 Rudar (P) 2:3 Bučje
17:30 Sloga (Ž) 3:0 Borac
17:30 Omladinac 3:2 BSK
17:30 ŠSK 2:6 Osnić

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Pančevo - 28.kolo
17:00 Vršac United 4:0 Partizan (U)
17:00 Radnički (K) 3:0 Spartak
17:00 Sloga (BNS) 6:0 Tempo
17:00 BAK 5:1 Slavija
17:00 Partizan (G) 2:2 Polet
17:00 Vulturul 1:0 Jugoslavija
17:00 Radnički (B) 3:1 Borac (S)

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Subotica - 29.kolo
17:30 Tisa 2:1 Čantavir
17:30 Panonija IM Topola 0:1 Vinogradar
17:30 Jadran 0:0 Proleter
17:30 Bačka 1:1 Krivaja
17:30 Potisje 2:2 Preporod
17:30 Tavankut 6:0 Subotica
17:30 Sloboda 0:6 Njegoš
17:30 Čoka 1:2 Bajša

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Zrenjanin - 29.kolo
17:30 OFK Klek 1:3 Mladost (BD)
17:30 Rusanda 2:0 Crvena Zvezda (RS)
17:30 Krajina 3:2 Crvena zvezda (VS)
17:30 Vojvodina 1928 2:0 Bilećanin
17:30 Borac (Z) 5:2 Potisje
17:30 Naftagas 0:0 Mladost (L)
17:30 Borac (A) 4:2 Begej
17:30 Naftagas (B) 0:1 Gradnulica

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sombor - 28.kolo
17:00 BSK 4:2 ŽAK
17:00 Kula 1:1 Zadrugar
17:00 Omladinac (B) 2:0 Mladost
17:00 Graničar (R) 4:3 Omladinac (D)

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sremska Mitrovica - 30.kolo
Hajduk (V) 6:0 Graničar
Hajduk (B) 4:1 Jadran
Mladost 0:1 Šumar
LSK Laćarak 4:0 Partizan
Radnički 5:4 Hajduk (Š)
Zeka Buljubaša 1:1 Sloga Milšped

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska BIP liga - 34.kolo
17:30 Borac 4:1 Komgrap
17:30 Prva Iskra 4:2 Milutinac
17:30 PKB Kovilovo 0:0 Radnički
17:30 Strelac 2:2 Policajac
17:30 Crvena zvezda 5:1 Poštar Zvezdara
17:30 Baćevac 4:2 Vrčin
17:30 IMR 1:0 Šumadija
17:30 Rudar 3:0 Brodarac
17:30 PIK Zemun 4:2 Dunavac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Okružna liga Kosovska Mitrovica - 14.kolo
Sočanica 3:0 Radnik

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga liga Kragujevca - 29.kolo
17:00 Ćava 2:1 Mladost
17:00 Srbija 3:0 Mladost Teferič
17:00 Kremenac 0:1 Dobrača
17:00 Kragujevac 4:2 Botunje
17:00 Seljak 0:2 Korićani
17:00 Šumarice 2008 1:0 OFK Bagremar
17:00 Košutnjak 2:0 Hajduk

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Čačak - 25.kolo
17:00 Planinac 3:0 Mladost (P)
17:00 Zadrugar 0:0 Morava
17:00 Premeća 2:5 Budućnost
17:00 Polet 1:5 Miokovci
17:00 Malba 2:3 Rakova

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Lučani - 22.kolo
17:30 Dedinje Junajted 2:1 Vrelo
17:30 Brezova 1:3 Bjelica
17:30 Radnički 0:6 Kotraža
17:30 Jedinstvo 2:1 Gorušica
11:00 Gradina 1:1 Jelica

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Mlava” - 25.kolo
Radnički 4:2 Bata Bulić
Krilaš 3:1 Jedinstvo
Napredak (T) 2:0 Polet
Mladost 2:1 Rudar
Omladinac (B) 0:2 Trgovački
Omladinac (S) 5:3 Sloga
Zadrugar 1:2 Napredak (VC)

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Dunav“ - 25.kolo
17:00 Žitkovica 3:0 Dunavac (P)
17:00 Dunavac (K) 2:1 Jedinstvo (D)
17:00 RSK 1:1 Makce
17:00 Jedinstvo (LJ) 1:0 Sloga (Ć)
17:00 Sloga (D) 3:4 Napredak (N)
17:00 Đerdap 6:0 Polet
Napredak (B) 3:0 Pobeda

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Jadar” - 29.kolo
18:00 Podrinje 6:1 Velika Reka
18:00 Granit 6:5 Cer
18:00 Lonjin 0:3 Studenac
18:00 Mladost 4:2 Jedinstvo (Z)
18:00 Sloga 4:1 TE Gučevo
18:00 Jedinstvo (MZ) 3:4 Stolice

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga "Pocerina" - 29.kolo
17:30 Mladost (PP) 5:2 OFK Jelen
17:30 Korman 3:3 Pocerina
17:30 Dobrava 0:1 Karađorđe
17:30 Mladost (Z) 2:3 OFK Varna
17:30 Sloga (K) 1:1 Galeb
17:30 Mrovska 2:0 Dumaca
17:30 Vlašić 4:3 Pričinović
17:30 Sloga (M) 1:12 Provo

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Mačva” - 29.kolo
17:30 Omladinac (B) 2:1 Milicionar
17:30 Omladinac (S) 1:1 Sloga (D)
17:30 Majur 6:0 Budućnost
17:30 Drina 5:0 Sloga (B)
17:30 Proleter 1:2 Partizan
17:30 Napredak 7:1 Gorki
17:30 Duško 0:1 Sloga (P)
17:30 Mladi Borac 6:0 Sloboda

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Ljig-Mionica - 24.kolo
14:30 Orao 0:3 Veliševac
17:30 Liplje 2:4 Borac

Muškarci - Međuopštinske lige - Prva liga Valjevo - 22.kolo
17:00 Tešnjar 3:0 Gradac
17:00 Zadrugar 4:0 OFK Povlen
17:00 Pričević 5:9 Mladost Kamenica
17:00 Lukavac 2:1 Kotešica
17:00 Iskra 5:3 Polet

Muškarci - Međuopštinske lige - Prva opštinska liga Ub - 25.kolo
17:00 Vrelo 3:1 Jedinstvo
17:00 Tvrdojevac 6:3 Dokmir
17:00 Brgule 2:3 Joševa
17:00 Omladinac 2:2 Paljuvi
17:00 Sloga 2:2 Čučuge
17:00 OFK Stublenica 3:1 Gunjevac

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Požega - 25.kolo
17:30 Glumač 4:5 Lazarica
15:00 Pobeda 4:5 Duškovci
17:30 Savinac 2:2 Ježevica
15:00 Blagaja 1:3 Dobrinjac
17:30 Gorobilje 5:0 Borac (SD)

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Niška liga - 29.kolo
Mladost (DM) 4:2 Secanica
Stevan Nešticki 3:0 Koca
Morava 4:2 Vulkan
17:30 Zeleznicar 2:4 Čegar
Morava 3:0 Mladost
Moravac 0:3 Supovac

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Merošina-Doljevac - 25.kolo
18:00 Padina 0:3 4. Juli
18:00 Dobrič 3:0 NS Tatko
18:00 Baličevac 3:3 Radnički

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga jablanička okružna liga - 22.kolo
Sloga 9:1 Polet
Napredak 2:1 Železničar
Radnički 3:0 Sloboda
Kumarevo 4:3 Lemind Livnica
Mladi Borac 5:0 Morava
Milanovo 3:0 MB

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Kladovo - 18.kolo
18:00 Kladušnica 3:0 Junior
18:00 Rtkovo 3:3 Napredak
18:00 Trajan 3:0 Omladinac

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga rasinska okružna liga - 26.kolo
17:30 Tomako 3:2 Omladinac
17:30 Župski biseri 4:3 Mladost T
17:30 Ušće 0:2 Gradina
17:30 Sloga L 10:3 Pobeda
17:30 Vinogradar 3:0 Mladost DK
17:30 Sloga D 5:1 Borac

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Kruševac - 26.kolo
17:00 Mudrakovac 5:1 Budućnost
17:00 Kapidzija 0:0 Šanac
17:00 Dušan Ristić 4:5 Modrica
17:00 Parunovac 1:1 Dvorane
17:00 Belović 3:0 Sloga
17:00 Kupci 2:0 Rasina
17:00 Čitluk 3:0 13.April

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Knjaževac - 9.kolo
17:30 Mladost 1:5 Trgovište
17:30 Borac 3:2 Gorica

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga "Zapad" - 28.kolo
17:00 Železničar 3:0 Strela
17:00 Omladinac (D) 6:3 Glogonj
17:00 Proleter 1:4 Budućnost (BB)
17:00 Borac (P) 2:0 Unirea
17:00 Plavi Dunav 1:0 Vojvodina
17:00 Pobeda 0:3 Mladost (V)

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga "Istok" - 32.kolo
17:00 Ratar 2:2 Dobrica
17:00 Crvena zvezda 5:1 Ševac
17:00 Borac (VG) 1:3 Budućnost (A)
17:00 Hajduk 4:3 Borac (VS)
17:00 Vinogradar 2:4 Dunav
17:00 Jedinstvo 3:0 Banat
17:00 Hajdučica 2:3 Potporanj

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Subotica - 22.kolo
17:30 Đurđin 0:3 Žednik
17:30 Dušan Silni 0:4 Udarnik
17:30 Bratstvo 3:2 Solid
17:30 Lokomotiva 5:0 Mala Bosna
17:30 Elektrovojvodina 1:1 Zrinjski 1932
17:30 Poljoprivrednik 3:3 Hajduk

Muškarci - Međuopštinske lige - Potiska liga (OFL Čoka-Novi Kneževac) - 16.kolo
17:00 Tromedja 1:7 Tisa
17:00 Radnički 6:2 Graničar

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Kikinda-Novi Bečej - 21.kolo
17:30 Vojvodina 8:0 Napredak
17:30 Delija 6:0 Borac
17:30 ŽAK 4:2 Polet
17:30 2. Oktobar 4:1 Jedinstvo

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Žitište-Nova Crnja - 18.kolo
17:30 Bega 11:0 Polet
17:30 Terekves 3:2 Olimpija
17:30 Omladinac 1:5 Roham
17:30 Proleter 5:0 1.Oktobar

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci - 25.kolo
17:00 Rusin 5:1 Dunav
17:00 Radnički 7:3 Panonija
17:00 Aleksa Šantić 5:0 Terekveš
17:00 OFK Odžaci 3:0 OFK Šikara
17:00 Lipar 2:2 OFK Metalac
17:00 Dinamo 0:1 Rastina 1918
17:00 Jedinstvo 0:6 OFK Mladost

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga sremska liga - 26.kolo
Graničar K 2:0 Borac
Hrtkovci 4:0 OFK Brestač
Graničar G 1:1 Jedinstvo
Donji Petrovci 4:1 Popinci
Sloven 7:0 Sloga Borac
Ljukovo 1:0 Železničar

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Beogradska BIP liga grupa "Dunav" - 26.kolo
17:00 Jedinstvo 3:0 Dunav
17:00 Rušanj 4:2 Omladinac
17:00 Šumadinac 3:1 Borac
17:00 Sindjelić 5:2 Banja
17:00 Studenski Grad 0:1 Napredak
17:00 Institut 2:1 Mladi proleter
17:00 Obilić 0:1 BSK Batajnica

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Beogradska BIP liga grupa "Šumadija" - 26.kolo
18:00 Kosmaj 2:6 Selo Mladenovac
18:00 Ivanča 3:1 Borac
18:00 OFK Leštane 1:0 Velika Krsna
18:00 Mladost 0:3 Radnički PDM
18:00 Podunavac 2:1 Šepšin
18:00 Boleč 3:0 Rabrovac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kraljeva - 29.kolo
18:00 Musina reka 5:1 Jedinstvo
18:00 Omladinac 6:0 Miločajac
18:00 Ras 3:0 Popovići
18:00 Stubal 3:2 Kablar
18:00 Proleter 4:3 Progorelica
18:00 Zgodačica 7:1 Stara Čaršija
18:00 Jovo Kursula 6:1 Budućnost (S)
18:00 Bogutovačka Banja 0:2 Partizan

Muškarci - Opštinske lige - Treća liga Kragujevca - 17.kolo
17:00 Đuriselac 0:5 Divostin
17:00 Trmbas 3:2 Stari momci
17:00 Studenac 3:1 Borac
17:00 Kutlovo 3:1 Velika Sugubina
17:00 21. oktobar 2:1 Zastava

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Požarevac - 25.kolo
18:00 Dizel 0:4 Napredak (P)
18:00 Proleter 1:4 Mlava (B)
18:00 Stig 2:0 Zemljoradnik
18:00 Sopot 2:1 Sloga (L)
18:00 Vojvoda Milenko 3:1 Dunav
18:00 Borac (K) 3:0 Metalac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Vladimirci - 22.kolo
17:30 Hajduk 3:2 Tresnjevka
17:30 Dragojevac 8:1 Bobovik
17:30 Petrovac 74 3:1 Polet
17:30 Mladost 2:6 Krnule 09
17:30 Sloga Trgosped 1:1 Torpedo
17:30 Borac 7:2 Sloga

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Bogatić - 18.kolo
11:00 Premijer 0:3 Napredak (BP)

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Leskovac - 28.kolo
17:30 BSK 3:2 Brza
17:30 Bratstvo (B) 1:3 Omladinac

Muškarci - Opštinske lige - Prva opštinska liga Jagodina - 22.kolo
18:30 Bresje 0:3 Napredak
18:30 Ribnik 3:0 Juhor
18:30 OFK Tabane 3:0 Partizan (G)
18:30 Lipar 6:2 Sloboda
18:30 Trnava 2:2 Partizan (M)

Muškarci - Opštinske lige - Prva opštinska liga Paraćin - 25.kolo
17:30 Omladinac 3:1 Popovac
17:30 Napredak 3:0 Radnik
17:30 Jedinstvo DM 3:0 Budućnost
17:30 Polet 5:3 Hajduk
17:30 Radnicki 2:1 Šumadija
17:30 Jedinstvo R 3:2 Mladost
17:30 Golubovac 07 1:2 Zemljoradnik

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Trstenik - 22.kolo
15:00 Mladost 7:1 Vinogradar
15:00 Polet 57 2:3 Topoljak

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kruševac grupa "Rasina" - 22.kolo
11:00 Polet (Š) 2:0 Mladost
11:00 Polet (K) 4:2 Zdravinje
11:00 Sebečevac 6:0 Jablanica
11:00 OFK Ribare 5:1 Štitari
11:00 Grkljane 1:4 Drugari

Muškarci - Opštinske lige - Treća Beogradska BIP liga Grupa "A" - 26.kolo
17:30 Veliko selo 2:2 Sveti Stefan
17:30 Partizan 0:2 Mladost (B)
17:30 Heroj 3:0 Hajduk
17:30 Crvenka 11:1 Zuce

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Sopot - 23.kolo
17:00 Vis 12:0 OFK Slatina
14:00 Mladost (MI) 3:0 Đurinci

Muškarci - Druge opštinske lige - Druga opštinska liga Lazarevac - 18.kolo
17:30 OFK Sokolovo 1:0 Strmovo
17:30 Rasadnik 5:0 Šumadinac
17:30 Borac 8:3 Mladost
17:30 Petka 1:0 Lazarevac
17:30 Proleter 4:2 Dimitrije Tucovic

Omladinci - PFL Sombor - 28.kolo
15:00 BSK 3:2 ŽAK
15:00 Kula 3:7 Zadrugar
15:00 Omladinac (B) 9:2 Mladost
15:00 Graničar (R) 6:0 Omladinac (D)

Kadeti - Kadetska liga Vojvodine - 29.kolo
12:00 Bačka Topola 1:3 Radnički (S)
12:00 Kikinda 0:5 Spartak ZV
12:00 Vršac 1:2 Banat
12:00 Bačka (BP) 1:3 Radnički (NP)
12:00 Dinamo 0:1 Novi Sad
12:00 Crvenka 0:7 ČSK Pivara
17:00 Vojvodina 4:2 Hajduk

Kadeti - Kvalitetna PFL Subotica - 14.kolo
11:30 AFK 0:3 Mala Bosna

Kadeti - PFL Subotica - 29.kolo
15:30 Tisa 5:0 Čantavir
15:30 Panonija IM Topola 3:2 Vinogradar
15:30 Jadran 0:8 Proleter
15:30 Bačka 5:0 Krivaja
15:30 Potisje 5:0 Preporod
15:30 Tavankut 0:2 Subotica
15:30 Sloboda 0:0 Njegoš
15:30 Čoka 4:1 Bajša

Pioniri - Pionirska liga Vojvodine - 29.kolo
10:00 Bečej 1:3 Inđija
10:00 Bačka Topola 3:2 Radnički (S)
10:00 Kikinda 0:7 Spartak ZV
10:00 Vršac 0:3 Banat
10:00 Bačka (BP) 4:0 Radnički (NP)
10:00 Dinamo 2:3 Novi Sad
10:00 Crvenka 1:2 ČSK Pivara

Petlići - Kvalitetna PFL Subotica - 26.kolo
10:00 AFK 0:9 Potisje

Petlići - Liga škola fudbala FSBO i FSPO - petlići - 21.kolo
09:30 Sloga 1:2 MIP-Presing
10:00 Plana 2:4 Proleter
10:00 Trgovački 0:4 Kostolac 2008

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Colina Arandjelovac 1 | 0
FINALE Kupa FSO Aranđelovac u Darosavi , danas od 15,30h igraju FK PARTIZAN - FK ŠUMADIJA . Sudije utakmice su 1. Stevanović Milan 2. Maksimović Đorđe 3. Radičević Branko i delegat je Mrlješ Jovica .
Zhajk90 1 | 1
FK Sloga Maradik - FK Borac (Jarkovci) 2:1 (1:0)Iz minuta u minut na utakmici u Maradiku.2 min. - Prvi korner na utakmici za domaćine, ali odbrana Borca izbacuje loptu što dalje od svog gola.3 min. - Faul nad Radoševićem, i prilika da Maradičani zaprete iz slobodnog udarca sa oko 32m. od protivničkog gola.Slobodnjak je izvodio odlični centarhalf Luka Djokić, ali ovog puta nije najbolje šutnuo loptu onako kako on to najbolje zna, bez opasnosti po gol gostiju iz Jarkovaca.5 min. - Solidan pas prema Višnjiću, ali je linijski sudija podigao zastavicu i prekinuo napad Maradičana.8 min. - Već treći faul nad Radoševićem, veoma raspoloženim igračem za ovo kratko vreme koje je prošlo na utakmici.Maradičani su tražili žuti karton, ali glavni sudija je oprostio igraču Borca, ali očigledno je da će svaki naredni faul biti sankcionisan za žuti karton.12 min. - Drugi korner na utakmici za Maradičane, a korner je odlično izveo Milošević, i pronašao štopera Lendvaja, koji se nekako snašao da šutne loptu sa nogom,ali je lopta je završila pored gola.13 min. - Greška Bogunovića u odbrani Sloge, ali se ubrzo ispravio sa brzim faulom, pa tako sprečio da Borac dodje do dobre šanse za gol.16 min. - Korner za Maradik, ovog puta bez prilike.18 min. - Konačno je i Borac zapretio sa šutom od 20m.Šut je bio veoma slab, pa tako se završilo  bez opasnosti za Slogu.20 min. - Mala nepažnja u odbrani Maradika mogla je da ih puno košta, ali je šut Borca sa razdaljine od 18m. bio nedovoljno jak i precizan, pa je golman Maradika bez problema intervenisao.25 min. - Još jedan solidan pokušaj Borca, ovog puta sa razdaljine od 8m., a opet je izostajala preciznost.30 min. - Jedna duga lopta sa sredine terena prema mladom i perspektivnom Curkoviću, koji se dobro snašao i glavom spustio loptu prema Višnjiću.Višnjić je šutnuo, ali je golman Borca dobro intervenisao, i tako sačuvao svoj gol.37 min. GOOOL - Dobar prodor Miloševića po levoj strani terena, i još bolji centaršut u peterac, a tamo je bio na pravom mestu Višnjić, koji je zakucao loptu u gol gostiju.38 min. - Ubrzano se našao u prilici za gol i napadač Maradika Janjanin, a golman Borca je odbranio i poslao loptu u korner.39 min. - Slobodan udarac za Maradik.Radošević je odlično centrirao, a za "dlaku" je falilo trenutno jedinom strelcu na utakmici, da ponovo postigne gol glavom.45 min. - Borac je zapretio iz slobodnjaka, a golman Maradika nije hteo ništa da rizikuje, pa je boksovao loptu što dalje od svog gola.45 min.+ 1min. - Oštar start nad Višnnjićem, pa je jedan igrač Borca zasluženo "požuteo" na utakmici.Radošević je još jednom dao dobru loptu u šesnaesterac Borca, ali ni ovog puta se nisu dobro snašli igrači Maradika.Ubrzo posle toga je sudija svirao kraj poluvremena.47min. - Prvi su gosti zapretili u drugom poluvremenu, bez ozbiljnih problema za golmana Sloge.Posle toga u narednom napadu Maradičane prave višak po desnoj strani, a dvojac koji je učestvovao u jedinom golu do sada su zamenili uloge. Višnjić je centrirao i pronašao Miloševića, koji je na prvu postigao gol, ali je gol poništen zbog ofsajda.Maradičani su se žalili na odluku linijskog sudije, ali je očigledno da je bilo ofsajda, barem se tako videlo iz mog ugla.Pravilna odluka linijskog sudije.53 min. - Dobar udarac napadača Borca, i na sreću golmana Maradika lopta je prošla pored same prečke.58 min. - Slobodan udarac za Slogu, iz kosa sa desne strane, to je pozicija za centriranje.Milošević je ipak odlučio da iznenadi golmana Borca, pa je šutnuo loptu u bliži ugao gola, a da je bio malo precizniji lopta bi gotovo sigurno završila u golu.Ovako je nekako golman uspeo da inteveniše , i  spasi svoj gol.65 min. - Posle jednog neopreznog starta crveni karton za jednog igrača Borca, pa su Mardičani dobili igrača više od ovog minuta.72 min. - Kratak prekid utakmice zbog povrede igrača Borca, a ovaj prekid je dobro došao gostima.GOOOL- Borac je u 74. minutu bez neke naročite igre uspeo da postigne gol.Posle centaršuta sa desne strane u peterac Sloge, praktično je pogodjen napadač Borca i lopta je završila u golu.Posle primljenog gola sa igračem više Mardičani su malo živnuli i imali odličnu priliku u 79.min.Janjanin je još jednom bio neprecizan, a ovog puta je glavom šutirao, i golman Borca je praktično bio savladan, s obzirom da je već izašao sa svog gola, ipak lopta završava preko gola.81 min. GOOOL - Individualnost i snalažljivost Višnjića je dovelo do toga da Maradičani stignu do novog vođstva na meču.Dobro je zalomio dva igrača u šesnaestercu, i loptu prosledio u suprotan ugao gola, gde se bacio golman Borca, i time još više ulepšao gol Višnjića.84 min. - Janjanin je baš bio uporan da otme loptu odbrambenom igraču Borca, i to mu je uspelo.Praktično je "navukao" igrača Borca da napravi faul za penal, a glavni sudija je pokazao na belu tačku.Još jednom se istinito pokazalo ono staro fudbalsko pravilo, koje glasi:Igrač nad kojim je načinjen faul ne treba da šutira penal.Janjanin je mogao da reši utakmicu, ali je traljavo šutnuo, a lopta je završila pored  leve stative, i tako dao još nade gostima da dodju barem do boda.Još veću nadu im je dao mladi igrač Maradika koji je ušao u 85. min u igru.Simetić je mlad igrač i ima dosta toga da uči, a ovo mu je neko važno iskustvo da zna šta da radi u budućnosti.Napravio je dve kobne greške, i dobio za manje od dva minuta, po dva žuta kartona, pa su i Maradičani ostali bez igrača manje na terenu od 87. min.Ipak do kraja utakmice bez prilika, pa su Maradičani uzeli veoma važna tri boda, jer ih u narednom kolu očekuje derbi sa svojim komšijama iz Krušedola.Pozdrav iz Maradika!
Garinca 4 | 0
Vi iz Panceva ste stvarno cudna sorta, sto lepo kao ljudi ne kazete:"jeste, Pancevo je duplo vece mesto od Palanke ali je njihova Backa skoro duplo bolji klub od naseg Dinama" Sto je to tesko reci(ako ne verujete pogledajte sajt fss-a), jednostavno nama iz Palanke niste reper, zao mi je ali tako je, mi nismo veci klub od Vose, Spartaka ili pocivseg Proletera ali od vas jesmo, zao mi je ali tako je, sta ces istorija ne laze, (sto bi moje kolege istoricari rekli) mi imamo vise bodova u drugom rangu takmicenja od vas u trecem i za kraj kao sto sam vec rekao gledajte vi sebe, ostavite bolje klubove (Backu) na miru, mi ne napadamo Vosu, vi nemojte nas, i za kraj primitee pozdrave iz Sente kao sto cete primiti pozdrav iz Banata sledece nedelje
skipi 8 | 3
gago, pa tebe ni rodjena majka nije gotivila, a taj ivica ko je da je tvoj je, niti ga poznajem niti mi treba, da si odvratan govore negativne ocene na ovom sajtu, ali seljacini kao sto si ti to ne predstavlja problem nemas stida kao ni obrazovanja, nikako da napises nesto o fudbalu, vec samo vredjas i provociras, sto je i odlika seljacine,,,staces takvog te roditelji napravili zlog i licemernog,,,pisi o sportu, u koji se ocigledno ne razumes , ali pisi, o tvojim iz sumadije, o tome pisi, ima i u tom klubu lepih i losih strana, ne prozivaj vise politiku drugih sa kojima nemas nikakav kontakt i ne bavi se problemima drugih, nemas ti tu inteligenciju....
Loznica SAMPION 1 | 1
Šta je Šapčani ? Šta to bi ? Pa nije vam ovo seoska liga ! Vi lepo nazad u Srpsku ligu a mi odosmo gore u PRVU LIGU jer ste i prošle godine znamo svi teško ušli ....
gaga 12 | 5
Ali toliko mi je zao ovog Skipija i njegovih tuznih prica da to nije normalno .I pomocni trener Pobede Belosevac se svojevremeno zvao Skipi,jezikom ulicara je nastupao sa klupe,neartikulisano ...od tada ni ovog Skipija iz Kraljeva ne gotivim , uzgred Skipi iz Kraljeva je licni prijatelj Ivice iz Belosevca ,onog istog sto mu sin krade po gradu sa fantomnom na glavi I izlazi u crnim hronikama u novinama...
GAleb 4 | 0
Sunovrat Sloge se nastavlja,kakav bre Dovedan,on da razmrda ekipu,ako nije kasno odmah dovesti bivseg trenera Neska Milovanovica, a Terzica u publiku ako ga prime
skipi 4 | 3
U slogi kraljevo ponovo na delu ozloglaseni direktor terzic koji sav svoj uticaj koristi kako bi sastavio ekipu po njemu znanom kriterijumu, ko mu plati igra i ekipa sto losija, oprobani recept,,,to se i danas dogodilo ekipi sloge i opet poraz, sto je i kraj nade za ovaj solidan tim, jer kada bi najbolji igrali sloga bi sigurno ostala u ligi....
Minotaur 2 | 0
Kolubara-Bezanija 2:1... Nova pobeda Kolubare na domacem terenu, i 3 od 3 kuci sto se kaze, maksimalan ucinak... Moze se reci preslikan mec kao protiv Sloge iz Kraljeva, poluvreme 2:0 za domace, strelci Darko Krstic i Drinic, Kolubara je dominirala i stvarala sanse, dok potpuno drugacija slika u nastavku meca, kada je na terenu postojao samo jedan tim, a to je nazalost bila Bezanija, koja je napadala, stvarala sanse ali na kraju samo jedan pogodak za goste i to iz penala, strelac Saka ako se ne varam... Kolubara 4-ta na tabeli, pokazala dosta tvrdu igru i kaznila je greske gostiju, sto je na kraju krajeva i odlika iskusnih timova, dok momci iz Beograda deluju solidno, ali nedovoljno konkretno... Najbolji na mecu danas stoper domacih Milosevic, koji je po mom misljenju najbolji igrac Kolubare ove sezone... Gostovanje u Petrovcu na Mlavi u subotu, videcemo kako ce biti... Pozdrav iz Lazarevca
nemanja 4 | 1
Evo ja sam iz Palanke, pa evo kad već pitate za Marjana evo njegova poruka sa Bačkinog foruma:"Evo mene evo vas ,davno je rekao Knjaz Milos Obrenovic Very Happy Nisam ja presao nigde hahah pa nije prelazni rok hahahaha a i imam dosta godina da bi mogao da igram aktivno fudbal u Srpskoj ligi Very Happy Molim vas da se ne ljutite na ponekog coveka iz Panceva sto tako pise ,covek nije informisan ... Mozda me je pomesao sa rodjenim bratom koji zivi u Kovinu ...
Postavite komentar