XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 57 utakmica za dan
Nedelja, 24 Jun 2012

Fudbal

24.06.2012 17:00 Dragoš 3 : 0 Mladost
24.06.2012 17:00 Mlava 3 : 0 Sloga K
24.06.2012 17:00 Mladi Borac 3 : 1 Integral
24.06.2012 17:00 Šapine 3 : 0 Vihor
24.06.2012 17:00 Beli Orao 0 : 0 VGSK
24.06.2012 17:00 Petar Dobrnjac 3 : 2 Polet
24.06.2012 17:00 Železničar 8 : 1 Crni Vrh
24.06.2012 17:00 Omladinac 3 : 2 Sloga B
24.06.2012 18:00 Hajduk Stanko 1 : 2 Borac
24.06.2012 18:00 Mladost (P) 1 : 3 Antimon
24.06.2012 18:00 Jedinstvo 3 : 2 Mačva 2005
24.06.2012 18:00 Sloga 0 : 3 Radnički
24.06.2012 18:00 Napredak 3 : 1 Mladost (DD)
24.06.2012 18:00 Gučevo 1 : 0 Jadar (S)
24.06.2012 18:00 Jedinstvo (GS) 3 : 0 Jedinstvo (Š)
24.06.2012 18:00 Šumadija 4 : 1 Veternica
24.06.2012 18:00 Morava 2 : 1 Radan
24.06.2012 18:00 Navalin 1 : 4 Budućnost
24.06.2012 18:00 Progres 2 : 1 Bobište
24.06.2012 18:00 Umac 2 : 1 Jablanica
24.06.2012 18:00 Jedinstvo (B) 3 : 1 Mladost
24.06.2012 18:00 Čekmin 3 : 1 Plantaža
24.06.2012 18:00 Gradac 4 : 4 Jedinstvo (G)
24.06.2012 17:00 Vršac United 7 : 0 Spartak
24.06.2012 17:00 Partizan (U) 0 : 3 Tempo
24.06.2012 17:00 Radnički (K) 7 : 1 Slavija
24.06.2012 17:00 Sloga (BNS) 2 : 4 Mladost
24.06.2012 17:00 BAK 5 : 1 Polet
24.06.2012 17:00 Partizan (G) 2 : 2 Borac (S)
24.06.2012 17:00 Vulturul 3 : 2 Radnički (B)
24.06.2012 17:00 BSK 0 : 7 Hajduk
24.06.2012 17:00 ŽAK 2 : 3 Polet
24.06.2012 17:00 Kula 2 : 1 Kordun
24.06.2012 17:00 Omladinac (B) 2 : 2 Omladinac (D)
24.06.2012 17:00 Strela 1 : 1 Glogonj
24.06.2012 17:00 BSK Bavanište 3 : 2 Dolovo
24.06.2012 17:00 Omladinac (D) 2 : 0 Budućnost (BB)
24.06.2012 17:00 Proleter 0 : 3 Vojvodina
24.06.2012 17:00 Borac (P) 3 : 4 Mladost (V)
24.06.2012 17:00 Plavi Dunav 3 : 0 Pobeda
24.06.2012 17:00 Ratar 1 : 3 Budućnost (A)
24.06.2012 17:00 Crvena zvezda 2 : 3 Borac (VS)
24.06.2012 17:00 Borac (VG) 1 : 1 Dunav
24.06.2012 17:00 Hajduk 3 : 0 Banat
24.06.2012 17:00 Vinogradar 3 : 1 Karaš (J)
24.06.2012 17:00 Jedinstvo 0 : 3 Potporanj
24.06.2012 17:00 Karaš (K) 2 : 2 Hajdučica
24.06.2012 17:30 Bratstvo (B) 1 : 1 Turekovac
24.06.2012 Stojnik 1 : 3 OFK Slatina
24.06.2012 OFK Rogača 3 : 0 Đurinci
24.06.2012 Vis 2 : 1 Sibnica
24.06.2012 Mladost (MI) 4 : 0 Nemenikuće
24.06.2012 15:00 BSK 0 : 0 Hajduk
24.06.2012 15:00 ŽAK 2 : 2 Polet
24.06.2012 15:00 Kula 3 : 2 Kordun
24.06.2012 15:00 Omladinac (B) 6 : 0 Omladinac (D)
24.06.2012 09:30 Smederevo 3 : 0 Trgovački
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu