XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 348 utakmica za dan
Subota, 14 Mart 2015

Fudbal

14.03.2015 14:00 Donji Srem 0 : 0 Radnički (N)
14.03.2015 17:00 Partizan 2 : 0 Rad
14.03.2015 14:00 Voždovac 0 : 0 Čukarički
14.03.2015 14:00 Borac 2 : 0 Radnički 1923
14.03.2015 14:00 Novi Pazar 3 : 1 OFK Beograd
14.03.2015 14:00 Napredak 1 : 1 Mladost
14.03.2015 14:30 Spartak 1 : 3 Crvena zvezda
14.03.2015 14:00 Vojvodina 1 : 4 Jagodina
14.03.2015 14:00 Radnik 1 : 0 Proleter
14.03.2015 14:00 Sloga (PM) 1 : 1 Jedinstvo Putevi
14.03.2015 14:00 Bežanija 0 : 1 Sindjelić
14.03.2015 14:00 BSK Borča 1 : 0 Mačva
14.03.2015 14:00 Sloga (K) 2 : 1 Javor Matis
14.03.2015 14:00 Moravac Orion 3 : 1 Bačka (BP)
14.03.2015 14:00 Sloboda 2 : 1 Inđija
14.03.2015 14:00 Kolubara 1 : 2 Metalac (GM)
14.03.2015 14:30 Jedinstvo 0 : 0 Šumadija
14.03.2015 14:30 Budućnost Krušik 2014 0 : 0 Jošanica
14.03.2015 14:30 Rudar 2 : 0 Bane
14.03.2015 14:30 Karađorđe 1 : 1 Sloga (P)
14.03.2015 15:00 Ozren 1 : 0 OFK Bor
14.03.2015 15:00 Trstenik PPT 1 : 0 Timok
14.03.2015 14:30 Timočanin 1 : 0 Đerdap
14.03.2015 14:30 Sloga 1 : 0 Kopaonik
14.03.2015 14:30 Hajduk Veljko 1 : 1 Car Konstantin
14.03.2015 14:30 Sinđelić 1 : 1 Radan
14.03.2015 14:30 Dinamo 1 : 2 Radnički (SM)
14.03.2015 14:30 ČSK Pivara 8 : 0 Radnički (S)
14.03.2015 14:30 Sloga 0 : 1 Senta
14.03.2015 14:30 Banat 1 : 1 Tekstilac
14.03.2015 14:30 Cement 0 : 0 Vršac
14.03.2015 14:30 Radnički (Š) 3 : 2 PIK Prigrevica
14.03.2015 14:30 Bačka 1901 3 : 1 Radnički (NP)
14.03.2015 15:00 SFS Borac 4 : 0 Trajal
14.03.2015 15:00 Rudar (B) 2 : 1 Nemetali
14.03.2015 15:00 Dunav 4 : 0 Rtanj
14.03.2015 15:00 BSK Bogovina 0 : 2 Bučje
14.03.2015 15:00 Brestovac 1946 2 : 0 Moravica
14.03.2015 15:00 Svrljig 4 : 1 Kablovi
14.03.2015 15:00 Lužnica 0 : 3 Vlasina
14.03.2015 15:00 SFK Moravac 3 : 0 Sloboda
14.03.2015 15:00 SFK Morava 1 : 0 Nebeski andjeli
14.03.2015 15:00 Pusta Reka 2 : 0 Sloga
14.03.2015 15:00 Jedinstvo (B) 2 : 1 Jablanica
14.03.2015 15:00 Balkanski 3 : 0 Jedinstvo (BP)
14.03.2015 14:30 Jugović 0 : 3 Omladinac
14.03.2015 14:30 Jedinstvo (SP) 1 : 0 Sloga
14.03.2015 14:30 ŽSK 1 : 0 Kupinovo
14.03.2015 14:30 ŽAK 0 : 1 Srbobran
14.03.2015 14:30 OFK Vrbas 0 : 0 Tisa
14.03.2015 14:30 TSC 5 : 1 OFK Mladost APA
14.03.2015 14:30 Radnički (S) 3 : 1 Radnički (K)
14.03.2015 14:30 Borac (Sakule) 1 : 0 Jedinstvo (BK)
14.03.2015 14:30 Vršac United 1 : 1 Sloboda
14.03.2015 14:30 Jedinstvo (NB) 2 : 0 Mladost (L)
14.03.2015 14:30 Kozara 0 : 2 Crvena Zvezda (RS)
14.03.2015 14:30 Budućnost 1 : 0 Proleter
14.03.2015 14:30 Đerdap 0 : 0 Radnički 1926
14.03.2015 14:30 Trgovački 3 : 2 Rudar (K)
14.03.2015 14:30 Glavaš 1 : 2 Sloga (M)
14.03.2015 14:30 SASK 1 : 1 7. Juli
14.03.2015 14:30 Mladi borac 3 : 1 Železničar (S)
14.03.2015 14:30 Jug Bogdan 3 : 0 Polet
14.03.2015 14:30 Tvrdjava 0 : 0 Mladost Radost
14.03.2015 14:30 Bečej 1918 4 : 1 Proleter
14.03.2015 14:30 Obilić 0 : 1 Hajduk
14.03.2015 14:30 Krila Krajine 0 : 0 Vojvodina
14.03.2015 1. Maj 2 : 0 Partizan
14.03.2015 Rudar 2 : 1 Hajduk (D)
14.03.2015 15:00 Obilić 3 : 0 Krivaja
14.03.2015 15:00 Sloga 15 : 0 Palić
14.03.2015 15:00 Radnički 1905 1 : 0 Potisje
14.03.2015 14:30 Sloga 3 : 0 Graničar (R)
14.03.2015 14:30 Stanišić 0 : 2 Omladinac (B)
14.03.2015 14:30 Mladost 1 : 1 Polet (K)
14.03.2015 15:00 BAK 1 : 0 Polet
14.03.2015 14:30 Naftagas 1 : 1 Bilećanin
14.03.2015 14:30 Krajina 1 : 0 Borac
14.03.2015 14:30 Begej 1 : 1 ŽAK
14.03.2015 15:00 Palilula 6 : 4 Mladi radnik
14.03.2015 15:00 Knežica 1 : 2 Naisus
14.03.2015 14:30 Čekmin 1 : 0 Sloga
14.03.2015 14:30 Radnički 1 : 2 OFK Brza
14.03.2015 14:30 Jedinstvo (G) 2 : 0 Šumadija
14.03.2015 14:30 Mladost 5 : 0 Vučje
14.03.2015 14:30 Umac 2 : 3 Zloćudovo
14.03.2015 14:30 Mladi borac 2 : 0 Plantaža
14.03.2015 14:30 Progres 2 : 0 Železničar
14.03.2015 14:30 Budućnost 6 : 0 Jedinstvo (GS)
14.03.2015 15:00 Rgotina 1 : 0 Osnić
14.03.2015 15:00 Vratarnica 3 : 0 Polet
14.03.2015 14:30 Sušica 2012 1 : 0 Sloboda
14.03.2015 14:30 Bratstvo 4 : 1 Morava (G)
14.03.2015 14:30 Jedinstvo 2 : 0 Kumarevo 65
14.03.2015 14:30 Rubin (Z) 2 : 0 Ratajac
14.03.2015 14:30 Ribnik 5 : 1 Beli Orlovi
14.03.2015 14:30 Varvarin 4 : 0 Kostrež
14.03.2015 14:30 Donji Kopaonik 3 : 0 Sloga
14.03.2015 14:30 Polet 57 2 : 1 Stari Trstenik
14.03.2015 14:30 14. Oktobar 0 : 0 Rubin (DS)
14.03.2015 14:30 Župski biseri 3 : 1 Mladost (DK)
14.03.2015 15:00 Berane 0 : 2 Bokelj
14.03.2015 13:00 Budućnost 1 : 0 Zeta
14.03.2015 15:00 Mladost 0 : 0 Rudar
14.03.2015 15:00 Mornar 1 : 5 Lovćen
14.03.2015 18:00 OFK Petrovac 2 : 0 Mogren
14.03.2015 15:00 Sutjeska 0 : 2 Grbalj
14.03.2015 15:00 Olimpic 2 : 0 Vitez
14.03.2015 15:00 Čelik 2 : 2 Sloboda
14.03.2015 17:00 Sarajevo 0 : 0 Borac
14.03.2015 15:00 Mladost 0 : 0 Velež
14.03.2015 14:00 Napredak 5 : 0 Sloboda (NG)
14.03.2015 14:00 Vlasenica 3 : 0 Sloboda (MG)
14.03.2015 14:00 Drina HE 0 : 0 Leotar
14.03.2015 14:00 Podrinje 1 : 1 Sutjeska
14.03.2015 14:00 Tekstilac 0 : 3 Kozara
14.03.2015 14:00 Krupa 1 : 1 Proleter
14.03.2015 14:00 Rudar Prijedor 3 : 1 Mladost
14.03.2015 14:00 Ljubić 1 : 0 Jedinstvo
14.03.2015 14:00 Laktaši 0 : 0 Borac (Š)
14.03.2015 14:00 Sloga 1 : 0 Ozren
14.03.2015 14:00 Sloga (S) 4 : 1 Budućnost
14.03.2015 14:00 Brdo 2 : 0 Lauš
14.03.2015 14:00 Pridjel 0 : 0 Polet 1926
14.03.2015 14:00 Bratstvo 1 : 0 Birač
14.03.2015 14:00 Mladost 3 : 2 Borac (ID)
14.03.2015 13:00 Gradina 0 : 6 Banjaluka
14.03.2015 15:00 Radnik Etno Selo 0 : 4 SFK 2000
14.03.2015 15:00 Modriča 2 : 1 Željezničar 2011
14.03.2015 10:00 Inđija 1 : 3 Proleter (NS)
14.03.2015 10:00 OFK Hajduk 1 : 1 Radnički (NP)
14.03.2015 10:00 ŽAK 0 : 4 ČSK Pivara
14.03.2015 Tvrđava 0 : 3 Mladost Radost
14.03.2015 Bečej 6 : 0 Proleter
14.03.2015 Obilić 1 : 0 Hajduk
14.03.2015 Krila Krajine 1 : 0 Vojvodina
14.03.2015 15:00 Kom 1 : 4 Budućnost
14.03.2015 15:00 Dečić 3 : 0 Bokelj
14.03.2015 11:00 Radnički 1923 2 : 1 Radnički (N)
14.03.2015 12:00 TSC 1 : 2 Novi Sad
14.03.2015 12:00 Radnički (S) 2 : 0 Proleter 2006
14.03.2015 12:00 Vršac 6 : 0 Mladost Bambi
14.03.2015 12:00 Bačka 1901 0 : 2 OFK Hajduk
14.03.2015 12:00 Bečej 1918 3 : 0 Inđija
14.03.2015 12:00 Kikinda 2 : 0 Bačka (BP)
14.03.2015 12:00 Vrbas 0 : 3 Spartak
14.03.2015 10:00 TSC 2 : 0 Novi Sad
14.03.2015 10:00 Vršac 3 : 1 Mladost Bambi
14.03.2015 10:00 Bečej 1918 8 : 2 Inđija
14.03.2015 10:00 Kikinda 1 : 2 Bačka (BP)
14.03.2015 10:00 FK Vojvodina 6 : 0 Indeks

Košarka

14.03.2015 19:00 Levski Sofija 56 : 78 Union Olimpija
14.03.2015 21:00 Metalac Farmakom 86 : 83 Mega Leks
14.03.2015 17:00 Krka 61 : 71 Szolnoki Olaj
14.03.2015 18:00 Vršac Swisslion 97 : 73 Jagodina
14.03.2015 19:00 Napredak Rubin 71 : 60 Smederevo 1953
14.03.2015 20:00 Konstantin 82 : 67 Vojvodina Srbijagas
14.03.2015 19:00 Borac 66 : 72 FMP
14.03.2015 18:00 Pirot 97 : 103 Plana
14.03.2015 19:00 Napredak Maksi Ko 85 : 79 Proleter Naftagas
14.03.2015 17:00 Kolubara LA 2003 55 : 69 Beovuk 72
14.03.2015 19:00 Mladost (SP) 94 : 86 Srem
14.03.2015 Rađevac 79 : 73 Čačak 94
14.03.2015 M015 67 : 73 Užice
14.03.2015 Zekas 75 73 : 62 Paraćin
14.03.2015 Studenica 83 : 76 Bane
14.03.2015 Požarevac 73 : 74 Sloga (PM)
14.03.2015 Trepča 122 : 92 Basket
14.03.2015 Kopaonik 81 : 93 Temnić
14.03.2015 Barajevo 68 : 73 Grocka
14.03.2015 Zvezda 67 : 85 Vitez 2
14.03.2015 Kadet 89 : 65 Karađorđevo
14.03.2015 Kikinda 84 : 78 Vojvodina NM
14.03.2015 Bagljaš 102 : 97 SO Koš
14.03.2015 Mladost Veternik 103 : 99 Sport Key Plus
14.03.2015 Feniks 56 : 93 Crvenka Dunav
14.03.2015 Selekta 102 : 105 Budućnost
14.03.2015 Sivac 60 : 86 Sloboda NS
14.03.2015 Vojka 85 : 69 Partizan
14.03.2015 Ru koš 81 : 93 Dinamo
14.03.2015 Kris Kros 132 : 38 Pink
14.03.2015 Nova Pazova 20 : 0 Omladinac
14.03.2015 Družina Kozlovac 61 : 75 LSK
14.03.2015 19:00 Student BB 68 : 60 Šabac
14.03.2015 14:20 Astra 86 : 102 BKK Radnički
14.03.2015 12:15 Milan Trivić 65 : 58 Umka 2009
14.03.2015 21:00 Beko 82 : 90 Žarkovo
14.03.2015 17:00 BNS 66 : 88 Vrbas
14.03.2015 19:00 Odžaci 77 : 95 Dunav
14.03.2015 15:30 Futog MD Tupanjac 106 : 99 Stara Pazova
14.03.2015 19:00 Hajduk 92 : 87 Sveti Đorđe
14.03.2015 16:00 Jug 68 : 78 Rtanj
14.03.2015 19:30 Lovćen 66 : 68 Teodo
14.03.2015 19:00 Sutjeska 86 : 64 Ibar
14.03.2015 18:00 Zeta 2011 78 : 80 Jedinstvo
14.03.2015 18:00 ABS Primorje 72 : 84 Mornar
14.03.2015 18:00 Danilovgrad 80 : 63 Ulcinj
14.03.2015 15:00 Student Radnički 20 : 0 Nikolić Akademija
14.03.2015 18:00 Stara Pazova 64 : 65 Proleter (NS)
14.03.2015 16:00 Kovin 60 : 133 Topolčanka
14.03.2015 15:30 Željezničar 60 : 67 Orlovi
14.03.2015 19:30 Brčanka 73 : 58 Mladi Krajišnik
14.03.2015 19:00 Impuls 78 : 64 Bugojno
14.03.2015 19:00 Rudar Sport 81 : 50 Sloboda
14.03.2015 14:00 Roling 23 : 70 Rudar
14.03.2015 Plej 2 : Polet
14.03.2015 Goč : Bane
14.03.2015 Kings : Stari Ras
14.03.2015 Mašinac : Novi Pazar 2012
14.03.2015 Plej 1 : Sjenica

Odbojka

14.03.2015 19:00 Užice 0 : 3 Jedinstvo
14.03.2015 19:30 Novi Sad 2 : 3 Železničar
14.03.2015 19:00 Klek Srbijašume 3 : 0 VA 014
14.03.2015 14:00 Student 0 : 3 Tempo
14.03.2015 14:00 Ljubinje 3 : 1 Maglić
14.03.2015 14:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Majevica
14.03.2015 14:00 Gradiška 3 : 2 Drina
14.03.2015 19:00 FAP Livnica 1 : 3 Metalac Takovo
14.03.2015 14:00 Brezovica 0 : 3 Gračac
14.03.2015 14:00 Partizan 3 : 0 Gračanica
14.03.2015 13:00 Jagodina 3 : 0 Desetka
14.03.2015 Vranje 2 : 3 Toplički Vitezovi
14.03.2015 16:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Topličanin
14.03.2015 Dubočica 1 : 3 Milenijum
14.03.2015 Stražilovo 2 : 3 Mladost
14.03.2015 Vrbas 3 : 2 Bavanište
14.03.2015 Futog 3 : 2 Dunav Volley
14.03.2015 Hercegovina 1 : 3 Vojvodina 2
14.03.2015 Obrenovac 3 : 2 Smederevo Carina
14.03.2015 Mladenovac 3 : 0 Roda
14.03.2015 Loznica 3 : 0 Šumadija
14.03.2015 Jedinstvo (K) 3 : 0 Jedinstvo (MZ)
14.03.2015 Karađorđe 1 : 3 Rudar
14.03.2015 Novi Pazar Junior 3 : 1 Rudar
14.03.2015 15:00 MOK Topličanin 97 3 : 1 Morava
14.03.2015 17:00 Jedinstvo 0 : 3 Železničar 2012
1/4 finale
14.03.2015 20:00 Beograd 3 : 0 Jagodina
14.03.2015 19:00 Radnički 3 : 1 Futog
14.03.2015 16:00 Stakorina 3 : 0 Glasinac
14.03.2015 16:00 Derventa 3 : 0 Mladost
14.03.2015 16:00 Crvena zvijezda 0 : 3 Maglić
14.03.2015 16:00 Slavija 3 : 2 Hercegovac
14.03.2015 16:00 Jahorina 3 : 1 Laktaši
14.03.2015 17:00 Prijedor : Pliva
14.03.2015 17:00 Olimpik : Smeč
14.03.2015 17:00 Balkana MP : Servitium
14.03.2015 16:00 Nikos Kambera : Kotor Varoš
14.03.2015 16:00 Kozara : Ukrina
14.03.2015 16:00 Inova : Panter
14.03.2015 Putevi Trendteks 2 : 3 Tutin
14.03.2015 Sloboda S 1 : 3 Gimnazijalac
14.03.2015 Zlatibor 3 : 0 Tara
14.03.2015 Tajm 0 : 3 Ivanjica
14.03.2015 Borac 3 : 0 Libero ČA
14.03.2015 Student 3 : 0 Desetka
14.03.2015 Vranje 0 : 3 Mladost
14.03.2015 Hajduk Veljko 0 : 3 Majdanpek FBC
14.03.2015 Kuršumlija 1 : 3 Milenijum
14.03.2015 Bor 3 : 0 Leskovac 98
14.03.2015 Eaton Srem Tempo 2 1 : 3 FOK
14.03.2015 Slavija 2 : 3 Jedinstvo 2
14.03.2015 Mladost 3 : 2 Ruma
14.03.2015 Vršac 1 : 3 Vrbas
14.03.2015 Kikinda 1 : 3 Omladinac
14.03.2015 Spartak 3 : 1 Lazarevac
14.03.2015 Mladi Radnik 0 : 3 As
14.03.2015 Smederevo 0 : 3 Ub
14.03.2015 Šumadija 2 : 3 Imlek
14.03.2015 Sterija 3 : 0 Poštar 064
14.03.2015 Karadjordje 3 : 0 Smeč SV
14.03.2015 Omladinac 2 3 : 0 Mladost
14.03.2015 Dunav 3 : 1 Jedinstvo 4
14.03.2015 Prvi Tempo 3 : 0 Radinci Volej
14.03.2015 NIS Spartak 3 3 : 1 Vollejstar
14.03.2015 Topola 0 : 3 Panonija
14.03.2015 Čoka 2 : 3 Boom Volley

Rukomet

14.03.2015 19:00 Planinka Prolom voda 27 : 19 Železničar 1949
14.03.2015 19:00 Rudar 27 : 28 Jugović
14.03.2015 19:00 Spartak Vojput 23 : 20 Metaloplastika
14.03.2015 19:30 Kolubara 22 : 42 Crvena Zvezda
14.03.2015 18:00 PKB 30 : 33 Napredak
14.03.2015 19:00 Zlatar 25 : 30 Dinamo
14.03.2015 18:00 Crvenka Jaffa 28 : 27 Crvena Zvezda
14.03.2015 19:00 Morava 27 : 30 Mokra Gora
14.03.2015 19:30 Hajduk Veljko 35 : 29 ORK Bor
14.03.2015 20:00 Mladost 1949 24 : 31 Žitorađa
14.03.2015 19:00 ORK Vlasotince 26 : 33 Vranje 1957
14.03.2015 19:00 BSK Heba 23 : 28 Topličanin
14.03.2015 20:00 Jastrebac 44 : 20 Knjaževac
14.03.2015 15:00 Radnički 2 24 : 27 Priboj
14.03.2015 19:00 Arilje 27 : 38 Šamot 65
14.03.2015 19:00 Lokomotiva 28 : 29 Mladost
14.03.2015 19:00 Prva Petoletka 26 : 21 Novi Pazar
14.03.2015 20:00 Beli andjeo 28 : 34 Trepča
14.03.2015 19:00 Potisje Pleteks 31 : 16 Crvenka II
14.03.2015 17:30 Hajduk 33 : 30 Sivac 69
14.03.2015 19:00 Kljajićevo 28 : 23 Somborelektro
14.03.2015 19:30 Radnički (JT) 27 : 28 Radnički 1958
14.03.2015 Knez Lazar 2 : Sloga
14.03.2015 18:00 Mladost 33 : 29 Leotar
14.03.2015 16:00 Drina 32 : 30 Slavija
14.03.2015 19:00 Teslić 20 : 20 Kotor Varoš
14.03.2015 19:00 Radnički 22 : 33 Tatran Prešov
14.03.2015 19:00 Jagodina 36 : 31 Kikinda
14.03.2015 19:00 Železničar 18 : 30 Radnički KG
14.03.2015 18:30 Junior 31 : 29 Radnički (S)
14.03.2015 17:00 Vrbas : Lokomotiva
14.03.2015 20:00 Goražde 23 : 26 Zrinjski
14.03.2015 19:00 Grude 34 : 26 Izviđač
14.03.2015 17:00 Bihać 24 : 25 Ilidža
14.03.2015 19:00 Krivaja 24 : 18 Mira
14.03.2015 ORK Beograd 36 : 28 Radnički
14.03.2015 Junior 2 25 : 29 ORK Loznica
14.03.2015 Loznica grad 19 : 23 Požarevac
14.03.2015 Kučevo 39 : 34 Voždovac 1955
14.03.2015 Mačva 27 : 33 Sloga
14.03.2015 Spartak 26 : 21 Mladost
14.03.2015 Srem 36 : 15 Ravangrad
14.03.2015 Halas Jožef 30 : 16 Apatin
14.03.2015 Vrbas 19 : 23 Pančevo
14.03.2015 Temerin 24 : 30 Radnički
14.03.2015 Petrovaradin 26 : 28 Sloven
14.03.2015 Knjaz Miloš 2 44 : 10 Košutnjak
14.03.2015 Župa 34 : 22 Sloga
14.03.2015 Prijepolje 20 : 22 Čačak
14.03.2015 Napredak 12 32 : 32 Metalac AD
14.03.2015 Knjaževac 32 : 24 Vranje
14.03.2015 Mladost 22 : 27 Pirot
14.03.2015 Rtanj 15 : 37 Bor RTB
14.03.2015 Crveni krst 25 : 25 Đerdap
14.03.2015 Topličanin 25 : 16 Jagodina 2
14.03.2015 Žitorađa 28 : 21 Niška Banja
14.03.2015 Radan 22 : 25 Vlasotince
14.03.2015 Dubočica 29 : 17 Remesiana
14.03.2015 Naisa 2 41 : 18 Morava Han
14.03.2015 Jastrebac 44 : 20 Aleksinac

Vaterpolo

14.03.2015 Taš 13 : 9 Goč
14.03.2015 Partizan 2 9 : 3 Rasina
14.03.2015 Bečej 12 : 6 Dorćol

Futsal

14.03.2015 19:00 Vranje 5 : 1 Mungosi
14.03.2015 20:00 Nova Pazova 4 : 3 Kalča
14.03.2015 19:30 Bečej 7 : 1 Fontana
14.03.2015 16:30 Brod : Gradiška
14.03.2015 Banjica 5 : 1 Ekonomist

Ragbi 15

14.03.2015 ZRS Smartson 33 : 19 Magyarok
Mladja i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja je tipovao utakmicu