XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 41 utakmica za dan
Sreda, 15 Novembar 2017

Fudbal

1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.03.2018 Napredak : Čukarički
14.03.2018 Mačva : Crvena zvezda
14.03.2018 Vojvodina : Mladost
14.03.2018 Javor Matis : Partizan
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.10.2017 17:00 Mladost 4 : 0 Proleter
25.10.2017 14:00 Napredak 7 : 2 Radnički (P)
25.10.2017 18:00 Vojvodina 6 : 1 Budućnost (D)
25.10.2017 14:00 Inđija 0 : 3 Javor Matis
25.10.2017 14:00 Zlatibor 0 : 1 Čukarički
15.11.2017 13:00 Spartak ŽK 1 : 1 Mačva
15.11.2017 18:30 Partizan 3 : 0 Rad
15.11.2017 16:00 Borac 0 : 4 Crvena zvezda
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.09.2017 15:30 Budućnost (D) 3 : 3 Voždovac
20.09.2017 15:30 Radnički (NB) 0 : 1 Mladost
20.09.2017 15:30 Mačva 0 : 0 OFK Bačka
20.09.2017 15:30 Inđija 0 : 0 Radnik
20.09.2017 15:30 Javor Matis 2 : 0 Sinđelić
20.09.2017 15:30 Zlatibor 0 : 0 Radnički (N)
20.09.2017 15:30 Jagodina 0 : 3 Čukarički
20.09.2017 15:30 Radnički (P) 1 : 1 Novi Pazar
20.09.2017 15:30 Dinamo 1945 1 : 2 Vojvodina
20.09.2017 15:30 Polet 1980 1 : 8 Spartak ŽK
20.09.2017 15:30 Zemun 0 : 0 Rad
20.09.2017 19:00 Metalac (GM) 1 : 2 Proleter
11.10.2017 18:00 Crvena zvezda 5 : 0 Dinamo (V)
11.10.2017 18:00 Sloboda 1 : 2 Borac
11.10.2017 14:00 Bežanija 0 : 1 Napredak
11.10.2017 14:00 Rtanj 0 : 3 Partizan
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.09.2017 16:00 Radnički (NB) 0 : 0 OFK Odžaci
06.09.2017 16:00 Zlatibor 4 : 1 BSK Borča
06.09.2017 16:00 Rtanj 2 : 2 OFK Beograd
06.09.2017 16:00 Dinamo 1945 2 : 0 ČSK Pivara
06.09.2017 16:00 Polet 1980 3 : 1 Kolubara
15.11.2017 13:00 Borac 4 : 1 Tempo
15.11.2017 13:30 Arsenal 5 : 1 Sloga (SB)
15.11.2017 14:00 OFK Petrovac 2 1 : 2 Sloga (R)
15.11.2017 10:00 Petar Puača 0 : 2 Borac (NS)
15.11.2017 10:00 Bečkerek 023 3 : 0 Kikinda 1909
15.11.2017 13:30 Brodarac 1947 5 : 1 Radnički (O)

Košarka

15.11.2017 20:15 Sixt Primorska 77 : 55 Vršac
15.11.2017 18:00 Zrinjski 73 : 64 Lovćen 1947
15.11.2017 18:00 Teodo Tivat 65 : 80 Krka
15.11.2017 19:00 Rogaška 88 : 78 Borac
15.11.2017 20:00 Dynamic 102 : 69 AV Ohrid
15.11.2017 20:30 Kolubara LA 2003 78 : 70 Sloboda
15.11.2017 19:00 Akademik 82 : 86 Žarkovo
15.11.2017 19:00 Mladost (SP) 90 : 68 Zdravlje Leskovac
15.11.2017 19:30 Pirot 91 : 73 Konstantin
15.11.2017 19:30 Proleter Naftagas 78 : 74 Klik
15.11.2017 18:00 Napredak Bosphorus 100 : 76 Plana
15.11.2017 17:00 Smederevo 1953 70 : 85 Novi Pazar
15.11.2017 17:30 Radnički 1950 93 : 98 Zlatar
15.11.2017 18:30 Prva Petoletka 77 : 75 Priboj
15.11.2017 18:00 Paraćin 82 : 88 Železničar
15.11.2017 18:00 Polet 69 : 80 Napredak Junior
15.11.2017 20:00 Jagodina 94 : 85 Zekas 75
15.11.2017 16:30 Radnički VA 83 : 77 Crnokosa
15.11.2017 17:30 Mileševac 89 : 86 Student
15.11.2017 18:30 Ub 110 : 69 Rađevac
15.11.2017 21:00 Mladost 2014 71 : 73 Železničar
15.11.2017 20:30 Osečina 101 : 84 Vladimirci
15.11.2017 20:00 M015 90 : 76 Mix
15.11.2017 16:30 BTC 83 : 57 LA Basket

Odbojka

15.11.2017 20:45 Radnički 3 : 0 Lazarevac

Rukomet

15.11.2017 19:00 Sloga (P) 27 : 25 Mokra Gora
15.11.2017 19:30 Metalac 25 : 25 PIK Prigrevica
15.11.2017 16:30 Dorćol 44 : 29 Ub
15.11.2017 17:30 Jagodina 28 : 31 Bor RTB

Futsal

15.11.2017 18:00 Kragujevac 2011 2 : 2 Župski Rubin
15.11.2017 Partenon 1 : 4 Župski Rubin
15.11.2017 20:00 Aleksinac 2015 10 : 2 Babušnica 2011
webmaster i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
todorovicaaaaa i još 11 korisnika su tipovali utakmicu
todorovicaaaaa i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
cibuk48 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
cibuk48 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Milan C. i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Milan C. i još 3 korisnika su tipovali utakmicu