XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 519 utakmica za dan
Nedelja, 16 April 2017

Fudbal

16.04.2017 17:00 Manchester Utd 2 : 0 Chelsea
16.04.2017 14:30 WBA 0 : 1 Liverpool
16.04.2017 15:30 Werder 2 : 1 Hamburger SV
16.04.2017 17:30 Darmstadt 98 2 : 1 Schalke 04
16.04.2017 21:00 Marseille 4 : 0 Saint-Étienne
16.04.2017 17:00 Bastia 0 : 3 Lyon
16.04.2017 15:00 Nantes 0 : 1 Bordeaux
16.04.2017 18:30 Betis 2 : 0 Eibar
16.04.2017 12:00 Leganés 0 : 1 Espanyol
16.04.2017 16:15 Valencia 0 : 0 Sevilla
16.04.2017 20:45 Granada 0 : 3 Celta Vigo
16.04.2017 16:00 Dečić 1 : 0 Sutjeska
16.04.2017 18:00 Bratstvo 0 : 0 Igalo
16.04.2017 18:00 Ibar 2 : 0 Radnički
16.04.2017 18:00 Kom 2 : 0 Cetinje
16.04.2017 18:00 Otrant Olympic 1 : 0 Berane
16.04.2017 18:00 Jezero 2 : 2 Mornar
16.04.2017 16:00 Petnjica 0 : 1 Pljevlja 97
16.04.2017 16:30 Crvena stijena 3 : 0 Zabjelo
16.04.2017 16:00 Železničar 3 : 1 Crvena zvezda (NS)
16.04.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 3 : 0 Železničar
16.04.2017 16:00 BSK Batajnica 0 : 0 BASK
16.04.2017 11:00 Žarkovo 3 : 0 Brodarac 1947
16.04.2017 11:00 Grafičar 2 : 1 Crvena Zvezda
16.04.2017 16:00 Radnički (O) 1 : 1 Dorćol
16.04.2017 16:00 Stepojevac Vaga 0 : 0 Radnički (NB)
16.04.2017 16:00 Bačka (P) 0 : 2 Bečej 1918
16.04.2017 16:00 Mladost (T) 2 : 1 Tisa (A)
16.04.2017 16:00 Zadrugar 3 : 0 Radnički (S)
16.04.2017 16:00 Budućnost (G) 1 : 1 Tekstilac
16.04.2017 16:00 ŽAK 0 : 3 Dolina
16.04.2017 16:00 Slavia 4 : 2 Sloga
16.04.2017 16:00 Polet (N) 2 : 1 Radnički (S)
16.04.2017 10:00 Kabel 1 : 1 Sloga
16.04.2017 16:00 LSK Laćarak 3 : 0 ŽSK
16.04.2017 16:00 Kupinovo 1 : 0 Sremac Vojka
16.04.2017 16:00 Hajduk (B) 1 : 1 Hajduk 1925 Podunavac
16.04.2017 16:00 Borac 4 : 5 Mladost (BJ)
16.04.2017 15:30 Sušica 1 : 4 Sloboda (Č)
16.04.2017 15:30 Dragačevo 4 : 1 Ovčar
16.04.2017 15:30 Tutin 0 : 0 Radnički (K)
16.04.2017 15:30 Šumadija (T) 0 : 0 Homoljac
16.04.2017 15:30 Napredak 3 : 0 VGSK
16.04.2017 15:30 Zvižd 0 : 1 Proleter
16.04.2017 15:30 Mladi radnik 1940 3 : 2 Borac (Ž)
16.04.2017 15:30 Provo 2 : 0 OFK Osečina
16.04.2017 15:30 Radjevac 2 : 1 Sloga (S)
16.04.2017 10:00 Torlak 1 : 0 Avala
16.04.2017 16:00 Sremčica 2 : 1 Balkan Mirijevo
16.04.2017 16:00 Borac (O) 3 : 3 Turbina
16.04.2017 10:00 Borac (L) 1 : 2 Milutinac
16.04.2017 16:00 Srem 1 : 0 Vrčin
16.04.2017 16:30 Vinogradar 6 : 0 Jadran (S)
16.04.2017 16:30 Čantavir 2 : 2 Bajša
16.04.2017 16:30 Eđšeg 5 : 0 Proleter (RS)
16.04.2017 16:30 Krivaja 1 : 4 Preporod
16.04.2017 16:00 Slavija 1 : 0 BSK
16.04.2017 16:00 Krila Krajine 1 : 0 Borac (BG)
16.04.2017 16:00 Rusin 1 : 1 Budućnost
16.04.2017 16:00 Mladost (BP) 1 : 3 Hercegovac
16.04.2017 16:00 Lipar 3 : 1 Stari Grad
16.04.2017 16:00 OFK Šikara 5 : 0 Polet (S)
16.04.2017 16:30 Borac (St) 3 : 0 Jugoslavija
16.04.2017 16:30 Strela 3 : 0 Budućnost (A)
16.04.2017 16:30 Sloga (BNS) 4 : 2 Vojvodina (C)
16.04.2017 16:30 Vulturul 1 : 0 Vojvodina (S)
16.04.2017 16:30 Polet 0 : 3 Jedinstvo Stević
16.04.2017 16:30 Jedinstvo (V) 1 : 1 Crvena zvezda
16.04.2017 16:30 Mladost (O) 2 : 0 BAK
16.04.2017 16:00 Borac 1 : 0 OFK Kikinda
16.04.2017 16:00 C. Zvezda (VS) 0 : 0 Begej
16.04.2017 16:00 Lehel 0 : 0 Banat
16.04.2017 16:00 Naftagas (B) 3 : 3 Mladost (BD)
16.04.2017 16:30 Proleter 2 : 1 Real
16.04.2017 16:30 Mataruge 1 : 0 Goč
16.04.2017 16:30 Borac 3 : 1 Ribnica
16.04.2017 16:30 Stubal 4 : 1 Magnohrom
16.04.2017 16:30 Radnik 2 : 2 Ibar
16.04.2017 16:30 Polet 0 : 1 Novi Pazar 1928
16.04.2017 16:00 Šumadinac 6 : 1 Partizan
16.04.2017 16:00 Budućnost 6 : 2 Ćava
16.04.2017 16:00 Sloboda 5 : 0 Šumadija 1934
16.04.2017 16:00 Sloga D 0 : 5 Vodojaža
16.04.2017 16:00 Jedinstvo 0 : 3 Vinogradi DB
16.04.2017 16:00 Kolonija 1 : 4 Kutlovo
16.04.2017 16:00 Mladost 2 : 1 Borac
16.04.2017 15:30 Zadrugar 0 : 3 Polet (T)
16.04.2017 15:30 Napredak 1 : 1 Jedinstvo (GG)
16.04.2017 15:30 Lunjevica 0 : 1 Backovac Junajted
16.04.2017 15:30 Jedinstvo (K) 2 : 3 LFK Mladost
16.04.2017 15:30 Brezak 1 : 1 Prijevor
16.04.2017 15:30 Omladinac (Z) 1 : 0 Mladost (P)
16.04.2017 15:30 Donja Vrbava 1 : 2 Spartak
16.04.2017 15:30 Polet 9 : 1 Podunavac
16.04.2017 15:30 Udarnik 2 : 0 7. Juli
16.04.2017 15:30 Budućnost 3 : 2 Pobeda
16.04.2017 15:30 Osipaonica 3 : 2 Bresje Superior
16.04.2017 15:30 Crvena zvezda 1 : 0 Sloboda
16.04.2017 15:30 Mladi borac 5 : 0 Omladinac
16.04.2017 15:30 SASK 2 : 1 Šumadija
16.04.2017 15:30 ŽSK 3 : 1 Omladinac
16.04.2017 15:30 Borac 3 : 1 Lokomotiva
16.04.2017 10:00 Vitlina-Bokanja 0 : 0 Junkovac
16.04.2017 15:30 Proleter 1976 3 : 0 Trnava
16.04.2017 15:30 Banja 1957 3 : 2 OFK Šatornja
16.04.2017 15:30 Krilaš 2 : 3 Rudar (Kr)
16.04.2017 15:30 Rudar (S) 1 : 2 Sloga 33
16.04.2017 15:30 Borac (K) 3 : 2 Mlava (ML)
16.04.2017 15:30 Radnik (S) 8 : 0 Mladost (B)
16.04.2017 16:30 Jedinstvo 2 : 1 Borac (L)
16.04.2017 16:30 Mladi Borac 5 : 1 Mladost (PP)
16.04.2017 16:30 Majur 1 : 3 Mladost (P)
16.04.2017 16:30 Hajduk Stanko 4 : 2 Sindjelić
16.04.2017 16:30 Cer 5 : 0 Antimon
16.04.2017 15:30 Iskra 3 : 1 Banjani
16.04.2017 15:30 Joševa 1 : 3 Tulari
16.04.2017 15:30 ZSK 4 : 2 Kačer
16.04.2017 15:30 Tvrdojevac 4 : 1 Tešnjar
16.04.2017 15:30 Sovljak 3 : 2 Trlić
16.04.2017 15:30 Lazarica 1 : 2 Jedinstvo (K)
16.04.2017 15:30 Savinac 3 : 3 Zlatar
16.04.2017 15:30 Višesava 0 : 1 Perućac
16.04.2017 15:30 Polet 1 : 3 Ariljska rampa
16.04.2017 16:30 Zemljoradnik 0 : 2 Naša krila
16.04.2017 16:30 Jedinstvo GVD 4 : 3 Radnički 1947
16.04.2017 16:30 Naisus 1977 0 : 3 Orljane
16.04.2017 16:30 Mladost (Ba) 4 : 2 Rasovača
16.04.2017 16:30 Doljevac 1971 0 : 2 Morava (Ž)
16.04.2017 16:30 Mladost 1976 1 : 4 Rudar Alpos
16.04.2017 16:30 Radnički 1924 4 : 0 Moravac (ZT)
16.04.2017 Omladinac 5 : 1 Vratarnica
16.04.2017 Kablovi 3 : 0 Graničar
16.04.2017 Sloga 1 : 2 Radnički (L)
16.04.2017 17:00 Partizan 0 : 0 Hajduk
16.04.2017 17:00 Napredak (D) 5 : 0 Napredak (Z)
16.04.2017 17:00 Dragocvet 1 : 0 OFK Bratstvo
16.04.2017 17:00 Mladost (J) 4 : 2 Resavac
16.04.2017 17:00 Kušiljevo 8 : 2 Morava
16.04.2017 17:00 Bratstvo 3 : 1 Budućnost
16.04.2017 16:30 Naupare 1 : 0 Čitluk
16.04.2017 16:30 Sloga 4 : 0 FUD
16.04.2017 16:30 13. April 4 : 0 Parunovac
16.04.2017 16:30 Vinogradar 3 : 2 Ribnik
16.04.2017 16:30 Jastrebac 2 : 0 Šanac
16.04.2017 16:30 Kupci 1 : 1 Blagotin
16.04.2017 16:30 Jug Bogdan 0 : 3 Jastrebac
16.04.2017 16:30 Spartak 2 : 2 Jastreb
16.04.2017 16:00 Borac 6 : 1 Partizanski put
16.04.2017 16:00 Omladinac 3 : 2 Real
16.04.2017 11:00 Crvena zastava 2 : 1 AZ Borac 2014
16.04.2017 16:30 Proleter (DV) 3 : 0 Proleter (M)
16.04.2017 16:30 Morava 2 : 1 Vrtište
16.04.2017 16:00 Jedinstvo (GS) 4 : 0 Omladinac (DS)
16.04.2017 16:00 Bobište 4 : 1 Kumarevo 65
16.04.2017 16:00 Čekmin 2 : 1 Mladi Borac
16.04.2017 16:00 Sloga 3 : 1 Plantaža
16.04.2017 16:00 Zloćudovo 0 : 2 Vučje
16.04.2017 16:00 Umac 3 : 0 Polet
16.04.2017 16:00 Progres 3 : 1 Železničar
16.04.2017 16:00 Radnički (P) 0 : 2 Jablanica
16.04.2017 16:00 Mladi proleter 1 : 4 Borac
16.04.2017 16:00 Sinđelić 2012 0 : 0 Brodarac
16.04.2017 16:00 Dunav 2 : 2 Komgrap
16.04.2017 16:00 Institut 1 : 1 Šumadinac
16.04.2017 16:00 Urovci 3 : 2 BSK
16.04.2017 16:00 Barajevo 2 : 2 Burovo
16.04.2017 16:00 Rušanj 3 : 2 Strelac
16.04.2017 16:00 Hajduk 1 : 1 Selo Mladenovac
16.04.2017 16:00 Kosmaj 0 : 2 Boleč
16.04.2017 16:00 Dunavac 1 : 2 Mladost
16.04.2017 16:00 Kovačevac 1 : 3 Vinča
16.04.2017 16:00 Pudarci 3 : 0 Mladenovac
16.04.2017 11:00 Jastrebac 1 : 1 OFK Sloga (D)
16.04.2017 16:30 OFK Rutevac 1908 2 : 1 Napredak 2012
16.04.2017 11:00 Borac 2 : 0 Gredetin
16.04.2017 16:00 BSK 2 : 1 Sušica 2012
16.04.2017 11:00 Lemind 0 : 4 Jedinstvo (G)
16.04.2017 11:00 Milanovo 0 : 1 Atletiko
16.04.2017 16:00 Mladost (B) 3 : 2 Sloboda (DB)
16.04.2017 16:00 Navalin 2 : 0 Šumadija
16.04.2017 16:00 Real 1 : 0 Gradac
16.04.2017 10:00 Šećeranac Ada 1 : 3 Busije
16.04.2017 16:00 Posavac Tišma 3 : 0 Petrovčić
16.04.2017 16:30 OFK Mala Bosna 2015 1 : 3 Bratstvo
16.04.2017 16:30 Elektrovojvodina 8 : 2 Udarnik Višnjevac
16.04.2017 16:30 Palić 1 : 5 Đurđin
16.04.2017 16:30 Bikovo 3 : 0 Žednik
16.04.2017 16:00 Obilić 2 : 2 Mladost Radost
16.04.2017 16:00 Mladost 2 : 1 Tomislavci
16.04.2017 16:30 Jedinstvo (SK) 1 : 0 AFK
16.04.2017 16:30 Slavija 2 : 0 Tromedja
16.04.2017 16:30 Graničar 0 : 2 Šampion
16.04.2017 16:00 Kordun 2 : 1 Aleksa Šantić
16.04.2017 16:00 Kula 2 : 0 Hajduk (S)
16.04.2017 16:00 Radnički 1918 3 : 0 Graničar (R)
16.04.2017 16:30 Neštin 2 : 1 Soko
16.04.2017 16:30 Maglić 1 : 0 Budućnost
16.04.2017 16:30 Kulpin 4 : 0 Naša Zvezda
16.04.2017 16:30 Borac (VS) 4 : 1 Borac (VG)
16.04.2017 16:30 Potporanj 3 : 0 Partizan (K)
16.04.2017 16:30 Dunav 4 : 1 Hajdučica
16.04.2017 16:30 Dobrica 1 : 2 Karaš (K)
16.04.2017 16:30 Radnički 1927 0 : 2 Vojvodina (CC)
16.04.2017 16:30 Ratar 5 : 4 Banat
16.04.2017 16:30 Radnički (B) 4 : 2 Omladinac 1927
16.04.2017 16:30 Glogonj 1 : 0 Mladost
16.04.2017 16:30 Unirea 2 : 0 Tempo
16.04.2017 16:30 Pobeda 1 : 2 Spartak 1911
16.04.2017 16:30 Omladinac (D) 2 : 0 BSK Bavanište
16.04.2017 16:30 Borac 4 : 2 Budućnost (BB)
16.04.2017 16:30 Jedinstvo 4 : 3 Kolonija
16.04.2017 16:30 Proleter 2 : 0 Dolovo
16.04.2017 16:00 Rusanda 6 : 0 MSK
16.04.2017 16:00 Potisje 4 : 2 ASK
16.04.2017 16:00 ŽFK Banat 3 : 0 OFK Klek
16.04.2017 16:00 Radnički 1911 3 : 0 Zlatica
16.04.2017 16:00 Zadrugar 2 : 3 Omladinac
16.04.2017 16:00 OFK Gradnulica 0 : 4 OFK Stajićevo
16.04.2017 16:00 1.Oktobar 3 : 5 Borac (I)
16.04.2017 16:00 Proleter 6 : 3 Delija
16.04.2017 16:00 Napredak (BT) 2 : 2 2. Oktobar
16.04.2017 16:00 Roham 4 : 1 Napredak (Č)
16.04.2017 16:00 Bega 2 : 3 Vojvodina (B)
16.04.2017 16:00 Terekves 2 : 4 Vojvodina (NM)
16.04.2017 16:30 Napredak (G) 3 : 2 Mlada krila
16.04.2017 16:30 Mladost (V) 3 : 0 Zvezda
16.04.2017 16:30 Lazac 2 : 0 Kraljevo Hajduk
16.04.2017 16:30 Popovići 1 : 0 Grdica
16.04.2017 16:30 Tavnik 3 : 4 Gruža
16.04.2017 16:30 Metalac 4 : 4 Borac (A)
16.04.2017 16:30 Partizan 0 : 4 Jedinstvo (D)
16.04.2017 16:00 Korićani 1 : 0 Erdoglija
16.04.2017 16:00 Kremenac 2 : 7 Azbest
16.04.2017 16:00 Seljak 1 : 4 OFK Žeželj
16.04.2017 16:00 Divostin 1 : 2 OFK Bagremar
16.04.2017 16:00 Košutnjak 5 : 3 Maršić
16.04.2017 16:30 Morava (K) 8 : 2 Lugovi
16.04.2017 16:30 Rudar 3 : 0 Planinac
16.04.2017 16:30 Budućnost 3 : 2 Vujan
16.04.2017 16:30 Malba 3 : 0 Rakova
16.04.2017 16:30 Gavrilo Princip 1 : 5 Morava (M)
16.04.2017 16:30 Čačak 94 3 : 0 Prijatelji
16.04.2017 16:30 Prilike 6 : 2 Bjelica
16.04.2017 16:30 Sloga 1 : 2 Jedinstvo
16.04.2017 16:30 Jelica 4 : 3 Vrelo
16.04.2017 16:30 Voćar 5 : 0 Bratstvo
16.04.2017 16:30 Gorušica 2 : 0 Brezova
16.04.2017 15:30 Šilopaj 1 : 4 Mladost 09
16.04.2017 15:30 Vrbovac 3 : 0 Skobalj
16.04.2017 15:30 Železničar 2 : 1 OFK Slavija
16.04.2017 15:30 Hajduk Veljko 1934 0 : 7 Jezava
16.04.2017 15:30 Vučak 0 : 5 Budućnost
16.04.2017 15:30 Omladinac 3 : 0 Badljevica
16.04.2017 15:30 Landol 2 : 1 Drugovac
16.04.2017 15:30 Kolarac 1 : 3 Lunjevac
16.04.2017 Bačinac 5 : 2 Udarnik
16.04.2017 Radnik 3 : 1 Glavaš
16.04.2017 15:30 Partizan 5 : 3 Ranilović
16.04.2017 15:30 Budućnost 0 : 4 Mladi rudar
16.04.2017 15:30 Brezovac 3 : 1 Plaskovac
16.04.2017 11:00 Šumadinac (S) 7 : 0 Žabare
16.04.2017 11:00 B 2000 1 : 3 Šumadinac (N)
16.04.2017 15:30 Jasenica 5 : 1 Sloga
16.04.2017 15:30 Kopljari 5 : 0 Šamot
16.04.2017 15:30 Mladost (R) 1 : 0 Udarnik
16.04.2017 15:30 Crvena zvezda 4 : 1 Grivac
16.04.2017 15:30 BSK 1 : 3 Pobeda (S)
16.04.2017 15:30 Pobeda (Đ) 3 : 0 Karađorđe
16.04.2017 15:30 Bare 4 : 0 Omladinac (V)
16.04.2017 15:30 Marjan 4 : 3 Kotlenik
16.04.2017 15:30 Sloga (M) 3 : 4 Mladost MG
16.04.2017 15:30 Bata Bulić 2 : 2 Omladinac (S)
16.04.2017 15:30 Zadrugar (T) 3 : 1 Sloga 1952
16.04.2017 15:30 Omladinac (Š) 3 : 0 Mladost (R)
16.04.2017 15:30 Radnički (K) 2 : 2 Stig (MC)
16.04.2017 15:30 Dragoš 1 : 0 Napredak (S)
16.04.2017 15:30 Napredak (P) 2 : 0 Kurjače
16.04.2017 15:30 Napredak 1934 4 : 3 Desine
16.04.2017 15:30 Jedinstvo (D) 0 : 2 Žika Marković Uča
16.04.2017 15:30 Obilić 4 : 0 Polet (V)
16.04.2017 15:30 Sloga (Ć) 3 : 0 Radnički (P)
16.04.2017 16:30 Omladinac 2 : 3 Napredak
16.04.2017 16:30 Mladost (MM) 3 : 0 Drina
16.04.2017 16:30 Sloga (D) 1 : 5 Sloga (B)
16.04.2017 16:30 Duško 3 : 1 Milicionar
16.04.2017 16:30 Budućnost (Z) 1 : 3 Torpedo
16.04.2017 16:30 Borac (Š) 9 : 8 Cer
16.04.2017 16:30 Budućnost (PD) 4 : 5 Gorki
16.04.2017 16:30 Sloga (K) 3 : 2 Dobrava
16.04.2017 16:30 Torpedo 2 : 1 Rankovac
16.04.2017 16:30 Cerić 3 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
16.04.2017 16:30 Šipurske Livade 5 : 0 Varna 012
16.04.2017 16:30 Trešnjevka 1 : 2 Karađorđe
16.04.2017 16:30 Radnički (К) 1 : 0 Miloš Pocerac 2013
16.04.2017 16:30 Milan Orlić 3 : 0 Cerova
16.04.2017 11:00 Velika Reka 3 : 0 Sloga (S)
16.04.2017 16:30 Vidojevica 9 : 1 Borac (K)
16.04.2017 16:30 Sloga (LŠ) 1 : 0 Jadar (S)
16.04.2017 16:30 Gučevo 3 : 1 Mladost (DD)
16.04.2017 16:30 Stolice 2 : 1 Jedinstvo (Z)
16.04.2017 15:30 Proleter 2 : 3 OFK Stublenica
16.04.2017 15:30 Polet (T) 4 : 2 Dimitrije Tucović
16.04.2017 15:30 Crvena Jabuka 2 : 5 Vrelo Sport
16.04.2017 15:30 Gunjevac 2 : 1 Rubribreza
16.04.2017 15:30 Milenko Pavlović 3 : 0 Polet
16.04.2017 15:30 OFK Brđanac 1 : 1 Jadar 2013
16.04.2017 15:30 Kolubara 2 0 : 2 Rajac
16.04.2017 15:30 Borac 0 : 2 Komanice
16.04.2017 15:30 Popadić 4 : 0 Mladost
16.04.2017 15:30 Kotešica 0 : 5 Ribnikar
16.04.2017 16:30 Omladinac 1 : 2 Napredak
16.04.2017 16:30 Milutinovac 1 : 2 Lovćen
16.04.2017 16:30 Velika Vrbica 1 : 1 Pontes
16.04.2017 16:30 Rtkovo 1 : 1 Egeta
16.04.2017 16:30 Kladušnica 3 : 0 Mala Vrbica
16.04.2017 16:00 Graničar 4 : 0 Polet
16.04.2017 16:00 Slatina 3 : 2 Kovilovo
16.04.2017 11:00 Miloševo 1 : 0 Ratar
16.04.2017 16:30 Sebečevac 0 : 3 Kapidžija
16.04.2017 11:00 Mladost VPD 5 : 4 Bukovica
16.04.2017 16:30 BSK 3 : 0 Borac
16.04.2017 16:30 Budućnost 1 : 1 Žabare
16.04.2017 11:00 Sloga 3 : 1 Jedinstvo 1936
16.04.2017 16:00 Crvenka 0 : 1 Pionir
16.04.2017 16:00 Podunavac 1 : 1 Dunavac
16.04.2017 16:00 Pinosava 1 : 2 Sveti Stefan
16.04.2017 16:00 Heroj Polet 2 : 1 Minel
16.04.2017 16:00 Mladost 3 : 0 Dedinje
16.04.2017 13:30 Nemenikuće 4 : 2 OFK Slatina
16.04.2017 16:00 Vojvoda 2 : 2 Mladost (MI)
16.04.2017 16:30 Čegar 2013 2 : 0 Omladinac
16.04.2017 16:30 Delijski Vis 0 : 3 Radnički 1936
16.04.2017 16:30 Morava 1949 1 : 1 Čegar 1946
16.04.2017 11:00 Mladost 4 : 1 Durlan Siti
16.04.2017 16:30 Supovac 0 : 1 Sečanica
16.04.2017 10. februar 0 : 1 Marina Kutina
16.04.2017 Toplica 3 : 0 Grkinja
16.04.2017 Goša 0 : 11 Polet
16.04.2017 Mladost 0 : 0 Blagotin
16.04.2017 16:00 Partizan 4 : 1 KFK Kula
16.04.2017 16:00 Telečka 0 : 2 Dinamo (S)
16.04.2017 16:30 Dragojevac 5 : 0 Sloga Trgošped
16.04.2017 16:30 Jedinstvo 2014 1 : 4 Verko
16.04.2017 16:30 Sloga 1949 1 : 0 Hajduk
16.04.2017 16:30 Sloga (R) 0 : 9 Provo 2015
16.04.2017 16:30 Mladost (B) 10 : 0 Skupljen 2013
16.04.2017 11:00 Polet 3 : 2 Petrovac 74
16.04.2017 16:00 Sloga 2 : 0 Tisa 1933
16.04.2017 16:00 Tamiš 10 : 1 Partizan
16.04.2017 16:00 KSK Konak 1926 5 : 0 Borac
16.04.2017 16:00 Mladost 4 : 0 Proleter
16.04.2017 17:00 Rvati 1 : 1 Krtinska
16.04.2017 17:00 Posavina 2 : 3 Jedinstvo
16.04.2017 17:00 Omladinac 2 : 1 Partizan
16.04.2017 17:00 Rekreativo 2 : 0 Ljubinić
16.04.2017 17:00 Duboko 3 : 0 Zvezda
16.04.2017 17:00 Belo Polje 0 : 3 Borac
16.04.2017 15:30 Dupljaj 2016 3 : 2 OFK Povlen
16.04.2017 15:30 Zadrugar 1 : 1 Bujačić
16.04.2017 15:30 Gradac Pričević 0 : 3 Paune
16.04.2017 15:30 Žabari 4 : 1 Mladi radnik
16.04.2017 15:30 Mali korak 1 : 3 Lukavac
16.04.2017 15:30 Beloševac 2 : 0 Sloga Gorić
16.04.2017 15:30 Rakac Stave 3 : 0 Dupljaj
16.04.2017 16:00 Velika Moštanica 9 : 0 Veliki Borak
16.04.2017 16:00 OFK Borac 6 : 0 Guncate
16.04.2017 16:00 Beljina 1 : 5 Lisović
16.04.2017 11:00 Štitari 0 : 3 Doljane Meševo
16.04.2017 11:00 Mladost 2015 2 : 5 Polet (Š)
16.04.2017 11:00 Zmajevac 0 : 1 Zdravinje
16.04.2017 11:00 Polet (K) 1 : 4 Mudrakovac
16.04.2017 11:00 Padež 3 : 2 Kruševica
16.04.2017 16:30 Gaglovo 5 : 1 Globoder
16.04.2017 16:30 Pasjak 2013 0 : 7 Konjuh
16.04.2017 16:30 Vratare 3 : 1 Srnje
16.04.2017 11:00 Mladost 1 : 0 Veternica
16.04.2017 11:00 Badince 5 : 2 Rudar 1973
16.04.2017 16:00 Borac 2 : 1 Zabrđe 1936
16.04.2017 16:00 Burovac 3 : 0 Veliko Laole
16.04.2017 11:00 Udarnik 2015 4 : 2 Melnica
16.04.2017 11:00 Napredak 0 : 1 Jedinstvo
16.04.2017 11:00 Omladinac B 0 : 3 Manastirica
16.04.2017 17:00 Mladi Borac 1 : 4 OFK Radnički
16.04.2017 17:00 BSK 3 : 2 Šumadija (MC)
16.04.2017 17:00 Sloboda 2 : 1 Bistrica
16.04.2017 17:00 Budućnost (D) 3 : 0 Sloga
16.04.2017 15:30 Toplica 2 : 2 Tolić
16.04.2017 12:30 Mladost 3 : 0 Gornji Lajkovac
16.04.2017 15:30 Babajić 3 : 0 Orao
16.04.2017 12:30 Stari drugari 4 : 0 Gornji Mušić
16.04.2017 15:30 Paštrić 15 : 3 Proleter
16.04.2017 15:30 Sopot 3 : 8 Mip Majdan
16.04.2017 15:30 Sloga (Du) 4 : 0 Ljubičevo
16.04.2017 15:30 Metalac 0 : 3 Sloga (L)
16.04.2017 15:30 Napredak (B) 3 : 1 Pobeda (SK)
16.04.2017 15:30 Beli Orao 2 : 4 Zemljoradnik 1932
16.04.2017 15:30 Sloga (Dr) 2 : 1 Vihor
16.04.2017 15:30 Vojvoda Milenko 0 : 1 Stig 1955
16.04.2017 17:00 Trnava 4 : 1 Morava
16.04.2017 17:00 OFK Borac 4 : 3 Partizan
16.04.2017 17:00 Belica 2 : 3 Mladost
16.04.2017 17:00 Jedinstvo 2 : 0 Napredak
16.04.2017 17:00 Šantarovac 2 : 1 Hajduk
16.04.2017 17:00 Sindjelić 4 : 1 Zelenika
16.04.2017 17:00 Mladi borac 1 : 3 Resava
16.04.2017 17:00 Mladi radnik 0 : 3 Orlovi
16.04.2017 16:30 Borjak 2013 1 : 0 Vinogradar
16.04.2017 16:30 Morava 2 : 3 Topoljak
16.04.2017 16:30 Omladinac 2 : 1 Mladost
16.04.2017 13:00 Vukona 1 : 2 OFK Takovo
16.04.2017 13:00 Brgule 2 : 5 Omladinac
16.04.2017 16:00 Jedinstvo 1 : 3 Vrelo
16.04.2017 Zvizdar 2012 4 : 3 Sloga
16.04.2017 16:00 Čučuge 1 : 1 Pambukovica
16.04.2017 16:00 Murgaš 2012 0 : 3 Šarbane
16.04.2017 Jelav 0 : 3 Rudar
16.04.2017 Hajduk 4 : 1 Sloga
16.04.2017 Mladost (DB) 2 : 2 Mladost (G)
16.04.2017 Jadar 1961 3 : 0 Studenac
16.04.2017 16:30 Stara Čaršija 3 : 4 Vrnjci
16.04.2017 16:30 Zgodačica 4 : 1 Kablar
16.04.2017 16:30 Jovo Kursula 3 : 4 Miločajac
16.04.2017 16:30 Šumadija 7 : 1 Mladost 1981
16.04.2017 16:30 Lasta 2 : 0 Jedinstvo
16.04.2017 16:30 Budućnost 1 : 1 BSK 2014
16.04.2017 16:30 Morava 3 : 1 Studen Vitez
16.04.2017 16:30 Mineral 2015 4 : 1 Bogutovačka Banja
16.04.2017 11:00 Maskar 1 : 6 Radoje Domanović
16.04.2017 11:00 Mladost (R) 6 : 3 Mladost (J)
16.04.2017 10:00 Bečevica 1 : 1 Jedinstvo
16.04.2017 10:00 Partizan 5 : 0 Kotlenik
16.04.2017 16:30 Slavija 2 : 1 Bački Hajduk
16.04.2017 16:30 Sloga 0 : 2 Bačka
16.04.2017 16:30 Mladost 5 : 0 OFK Bačka 1945
16.04.2017 16:30 Proleter 1 : 0 Labudnjača
16.04.2017 11:00 Šumice 0 : 0 Sloboda
16.04.2017 11:00 Premijer 2 : 0 Mladost
16.04.2017 11:00 Radnik 2 : 2 Omladinac
16.04.2017 16:00 Sirakovo 3 : 0 Pečanica
16.04.2017 16:00 Mladi Borac 3 : 1 Kumane
16.04.2017 16:00 Stiški Kurjak 1 : 1 Srednjevo
16.04.2017 16:00 Dunavac 1929 2 : 1 Sloga-TOP
16.04.2017 16:00 Mirko Tomić 3 : 2 Baštovan 2015
16.04.2017 16:00 Pek 4 : 2 Ram
16.04.2017 16:00 Car Uroš 8 : 1 27. Oktobar
16.04.2017 16:00 Borac 2 : 3 Vojvodina
16.04.2017 16:00 Fruška Gora 3 : 0 Polet
16.04.2017 16:00 Jedinstvo (K) 2 : 0 Jedinstvo (R)
16.04.2017 16:00 Fruškogorac 2 : 2 Planinac
16.04.2017 16:00 Sremac 6 : 1 S.V.Radnički
16.04.2017 16:00 Sloga 1 : 1 Graničar
16.04.2017 16:00 OFK Bikić 5 : 3 Jednota
16.04.2017 16:00 Sremac 3 : 2 OFK Bačinci
16.04.2017 16:00 Graničar 2 : 4 Napredak
16.04.2017 16:00 OFK Bingula 1 : 1 Sinđelić
16.04.2017 16:00 Omladinac 1 : 0 Borac
16.04.2017 11:00 Mladost (S) 4 : 1 Metlić
16.04.2017 11:00 Bojić 1 : 3 Pocerina
16.04.2017 16:00 OFK Student 5 : 2 Vlaška 1950
16.04.2017 16:00 Rabrovac 1 : 1 Šumadija 1962
16.04.2017 16:00 Omladinac 3 : 2 Napredak
16.04.2017 16:00 Kosmajac 4 : 2 Sloga
16.04.2017 16:00 Borac 1 : 4 Ivanča
16.04.2017 11:00 Pričinović 8 : 0 Jedinstvo
16.04.2017 11:00 Sava 3 : 2 Korman
16.04.2017 11:00 OFK Šabac 9 : 0 POFK Letnjikovac
16.04.2017 14:30 BSK 2015 1 : 0 Sloga
16.04.2017 14:30 Neresnica 0 : 5 Radenka
16.04.2017 16:30 Kostrež 6 : 1 OFK Orašje
16.04.2017 16:30 Parcane 5 : 0 Velika Morava
16.04.2017 Mladost : BSK
16.04.2017 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Polet
16.04.2017 16:00 Proleter 2 : 6 Udarnik
16.04.2017 Budućnost 3 : 7 Pomoravlje
16.04.2017 17:00 Čobanče : Vrhpolje
16.04.2017 17:00 Selanac : Grabovica
16.04.2017 15:30 OFK Vinci 2 : 8 Polet
16.04.2017 15:30 OFK Braničevo 0 : 3 Električar
16.04.2017 15:30 Mrčkovac 3 : 2 Barič
16.04.2017 15:30 Badnjevac 6 : 1 Mladost
16.04.2017 15:30 Karađorđe 3 : 0 Napredak
16.04.2017 15:30 Veteran 3 : 2 Meteor
16.04.2017 17:00 Dražmirovac 1 : 3 Domaćin
16.04.2017 17:00 Sloboda 3 : 0 Lipar
16.04.2017 17:00 Vreoci 1 : 1 Petka
16.04.2017 17:00 Šumadinac 3 : 0 Lazarevac
16.04.2017 17:00 Proleter 0 : 4 20. Oktobar
16.04.2017 14:00 ŽGFK Lavice Dubočica 3 : 0 Šumadija 1903
16.04.2017 17:00 Bačka (BP) 0 : 3 TSC
16.04.2017 12:00 Rudar 3 : 0 Partizan
16.04.2017 10:00 Loznica : Radnički Šabački
16.04.2017 15:00 BSK 1 : 2 Partizan
16.04.2017 12:00 Mačva 2005 : OFK Šabac
16.04.2017 11:00 Cerovac 2013 4 : 1 Podunavac
16.04.2017 10:00 Crvena zvezda 3 : 0 Mladi borac
16.04.2017 Sloven 11 : 0 PSK Putinci
16.04.2017 10:00 Crvena Zastava 1 : 4 Prva Iskra
16.04.2017 10:00 Zadrugar 0 : 3 Polet
16.04.2017 10:00 Jadar 3 : 6 Jedinstvo
16.04.2017 10:00 Loznica 11 : 0 Mladost
16.04.2017 10:00 Ribnica 0 : 2 OFK Osečina
16.04.2017 10:00 Omladinac 2014 0 : 1 Donjošorac Sunrise
16.04.2017 10:00 OFK Šabac 2 : 1 Loznica
16.04.2017 10:00 Mačva (Š) 7 : 2 Železničar
16.04.2017 10:00 Luk-Kompenzatori 0 : 17 Jadar 07 I
16.04.2017 10:00 Jedinstvo 8 : 0 Antimon
16.04.2017 10:00 Posavina 7 : 3 Belo Polje
16.04.2017 10:00 Polet 3 : 0 Pobeda
16.04.2017 12:00 ND 2011 1 : 0 Sport Klub 99
16.04.2017 10:00 Radnički Stobeks 2 : 1 Sloga
16.04.2017 09:00 Belo Polje 0 : 1 Rvati
16.04.2017 10:00 Duboko 5 : 3 Partizan
16.04.2017 13:00 Sport Klub 99 5 : 1 ND 2011

Futsal

16.04.2017 18:00 Olimp 1 : 1 Požarevac
16.04.2017 21:00 Župski rubin : Bellatores
16.04.2017 20:15 Gročanski 0 : 3 Handy United
16.04.2017 18:00 92 8 : 6 Aranđelovac
16.04.2017 12:30 Flach : OŠ Karađorđe
16.04.2017 19:00 Šljivici 4 : 4 Zlatar 033
Dejann i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Održana šesta sednica Odbora za hitna pitanja FS Beograda Na 6. sednici 52. saziva Odbora za hitna pitanja FS Beograda koja je održana 25. jula 2017. godine doneto je nekoliko važnih odluka: Odluka o sastavu Međuopštinske lige grupa ’’A’’ i ’’B’’, kao i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2017/2018 . Odluka o kalendaru takmičenja Međuopštinske lige grupa ’’A’’ i ’’B’’, kao i Opštinske lige Barajevo za jesenji deo takmičarske sezone 2017/2018 . Odbor za hitna pitanja FS Beograda je na ovom sastanku doneo i Odluku o produženju ugovora o snimanju utakmica Srpske lige grupa Beograd i Odluku o uslovnom prijemu u članstvo Fudbalskog saveza Beograda ŽFK „ZEMUN“.
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu