XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 148 utakmica za dan
Subota, 18 Februar 2017

Fudbal

18.02.2017 14:00 Napredak 0 : 0 Voždovac
18.02.2017 15:00 Crvena zvezda 2 : 0 Novi Pazar
18.02.2017 14:00 Borac 1 : 0 OFK Bačka
18.02.2017 17:00 Čukarički 2 : 1 Javor Matis
18.02.2017 15:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Wolfsburg
18.02.2017 15:30 Mainz 05 0 : 2 Werder
18.02.2017 15:30 Hertha BSC 1 : 1 Bayern
18.02.2017 15:30 Hoffenheim 2 : 0 Darmstadt 98
18.02.2017 15:30 Eintracht 0 : 2 Ingolstadt
18.02.2017 18:30 Hamburger SV 2 : 2 Freiburg
18.02.2017 18:00 Atalanta 1 : 0 Crotone
18.02.2017 20:45 Empoli 1 : 2 Lazio
18.02.2017 17:00 Marseille 2 : 0 Rennes
18.02.2017 20:00 Lorient 0 : 1 Nice
18.02.2017 20:00 Angers 1 : 0 Nancy
18.02.2017 20:00 Caen 0 : 1 Lille
18.02.2017 20:00 Metz 1 : 1 Nantes
18.02.2017 13:00 Sporting Gijón 1 : 4 Atlético Madrid
18.02.2017 16:15 Real Madrid 2 : 0 Espanyol
18.02.2017 18:30 La Coruña 0 : 1 Alavés
18.02.2017 20:45 Sevilla 2 : 0 Eibar
18.02.2017 13:00 Loznica 0 : 3 Podrinje
18.02.2017 13:40 Radnički Stobeks 1 : 1 Jadar II
18.02.2017 14:20 Jedinstvo 0 : 0 OFK Trnovica
18.02.2017 15:00 Drina II 6 : 0 Jadar I
18.02.2017 15:40 Drina I 0 : 0 Sloga

Košarka

18.02.2017 20:00 Sveti Đorđe 92 : 64 Kris Kros
18.02.2017 19:00 Hajduk 100 : 87 Železničar
18.02.2017 19:00 Jedinstvo 68 : 79 Dunav 2014
18.02.2017 20:00 Crvenka 75 : 80 Nova Pazova
18.02.2017 15:30 Radan 68 : 69 Morava
18.02.2017 14:00 Kuršumlija 94 : 75 Radnik
18.02.2017 14:30 Slodes 82 : 71 Vitez
18.02.2017 17:30 Astra 70 : 60 Radnički (O)
18.02.2017 12:15 Torlak 69 : 54 LA Basket
18.02.2017 18:20 Borča 82 : 87 Zemun
18.02.2017 15:30 Bagljaš 100 : 73 Odžaci
18.02.2017 17:30 Kadet 79 : 72 Karađorđevo
18.02.2017 17:30 Opovo 99 57 : 80 Jadran
18.02.2017 20:30 Lokomotiva 2016 37 : 80 Šimanovci
18.02.2017 Jedinstvo 72 : 81 Dinamo
18.02.2017 20:00 Vladimirci 72 : 78 Radnički VA
18.02.2017 16:30 Rađevac 82 : 71 Železničar
18.02.2017 18:00 Morava 82 : 61 Užice
18.02.2017 21:00 Sloga 60 : 64 GM-032
18.02.2017 18:00 Zvezdara 71 : 62 Lazarevac
18.02.2017 BSK Junior 52 : 72 Zicer
18.02.2017 18:00 Pusta Reka 70 : 92 Mladost Vesna
18.02.2017 19:00 Đerdap 47 : 84 Bor RTB
18.02.2017 19:30 Kraljevo 58 : 56 Novosadska ŽKA
18.02.2017 19:00 Partizan 1953 85 : 52 Student
18.02.2017 16:00 Spartak 66 : 59 Šumadija
18.02.2017 17:00 Šabac 51 : 99 Crvena zvezda
18.02.2017 18:00 Vršac 81 : 64 Vrbas Medela
18.02.2017 15:00 Play Off 28 : 74 Mileševac
18.02.2017 15:00 Duga 45 : 65 Loznica
18.02.2017 15:00 Lim 45 : 101 Ljubovija
18.02.2017 15:00 ČA basket 83 : 35 Prijepolje
18.02.2017 14:00 Topličanin 2012 70 : 49 Student 2
18.02.2017 13:00 Palanka 2012 94 : 39 Bagdala
18.02.2017 20:30 Paraćin 69 : 81 Radnički 2016
18.02.2017 18:00 Proleter 023 100 : 47 Kikinda
18.02.2017 19:00 Srbobran 108 : 36 Jadran
18.02.2017 13:00 Proleter 67 : 54 Hajduk
18.02.2017 18:30 Girl Basket 20 : 0 Bežanija

Odbojka

18.02.2017 19:00 Spartak (LJ) 1 : 3 Novi Pazar
18.02.2017 19:00 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Radnički
18.02.2017 16:00 Futog 3 : 1 Toplički Vitezovi
18.02.2017 19:00 Mladi radnik 3 : 0 Smederevo Carina
18.02.2017 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Spartak (S)
18.02.2017 16:00 Jagodina 0 : 3 Borac
18.02.2017 17:00 VA 014 Gorenje 2 : 3 Kosovska Mitrovica
18.02.2017 19:00 VGSK 3 : 2 Železničar
18.02.2017 16:30 Metalac Takovo 2 : 3 Bavanište
18.02.2017 20:00 Dubočica 3 : 2 Mladenovac
18.02.2017 16:00 Napredak 037 3 : 0 Bečej
18.02.2017 17:00 Timok 0 : 3 Novi Sad
18.02.2017 19:30 Karađorđe 0 : 3 Stig
18.02.2017 15:00 Partizan 3 : 2 Ribnica 2
18.02.2017 20:00 Lotus 0 : 3 Gračac
18.02.2017 18:30 Knez Lazar 3 : 0 Putevi
18.02.2017 15:30 Dunav Volley 0 : 3 Hercegovina
18.02.2017 17:00 Kulpin 0 : 3 Mladost-Expans
18.02.2017 19:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Borac
18.02.2017 20:00 Vranje 3 : 0 Niš 2
18.02.2017 20:00 Mladost 0 : 3 Topličanin
18.02.2017 18:00 Desetka 3 : 1 Vranje
18.02.2017 Stražilovo 2 : 3 Mladost
18.02.2017 Merkur 3 : 1 Inđija
18.02.2017 Vest 0 : 3 Vojvodina 3
18.02.2017 Maglić 1953 3 : 1 Vrbas
18.02.2017 Klek Srbijašume 2 2 : 3 Partizan
18.02.2017 Sloven 3 : 0 Novi Sad 2
Polufinale
18.02.2017 18:00 Vranje 3 : 0 Kraguj Radnički
18.02.2017 17:00 Smederevo 0 : 3 Gimnazijalac
18.02.2017 19:00 Takovo Zvezda Helios 2 : 3 Klek Srbijašume
18.02.2017 19:30 Roda 3 : 2 Leskovac 98
18.02.2017 20:00 Eaton Srem Tempo 3 : 0 Omladinac
18.02.2017 Ub 3 : 0 Ivanjica
18.02.2017 Sterija 1 : 3 Spartak (LJ)
18.02.2017 Valjevo 3 : 0 Vrbas
18.02.2017 20:00 Zlatibor 3 : 0 Putevi Trendteks
18.02.2017 12:00 Ekonomac 3 : 0 Tehničar
18.02.2017 16:00 Trstenik 3 : 0 Mokra Gora
18.02.2017 16:00 Desetka 1 : 3 Majdanpek FBC
18.02.2017 18:00 Radan 1 : 3 Paraćin
18.02.2017 15:30 Mladost (I) 0 : 3 Mladost (NP)
18.02.2017 17:00 Šumadija 2 : 3 Kralj
18.02.2017 17:00 Zaslon 3 : 0 Lucky Star
18.02.2017 20:30 Srbijanka 014 1 : 3 Tehničar
18.02.2017 17:00 Ribnica 3 : 2 Fortuna plus
18.02.2017 Prvi Tempo 3 : 0 Mitrovica 2
18.02.2017 Mitrovica 0 : 3 Radinci Volej
18.02.2017 Sloga 3 : 2 Sirmium

Rukomet

18.02.2017 19:00 Morava 31 : 30 Vojvodina
18.02.2017 19:00 Rudar 23 : 26 Spartak Vojput
18.02.2017 19:00 Sloga 34 : 29 Metaloplastika
18.02.2017 20:30 Crvena zvezda 34 : 27 Partizan
18.02.2017 19:00 Dinamo 31 : 23 Jugović
18.02.2017 20:00 Kikinda 25 : 24 Medicinar
18.02.2017 19:00 Železničar 25 : 33 Radnički KG
18.02.2017 18:00 Junior 20 : 20 Sloga

Vaterpolo

18.02.2017 VA Cattaro 18 : 11 Zadar 1952
18.02.2017 Medveščak 8 : 13 Šabac
18.02.2017 Primorac 11 : 9 OVK POŠK
18.02.2017 Solaris 6 : 14 BVK Crvena zvezda
18.02.2017 Valjevo 15 : 9 Beograd
18.02.2017 Banjica 10 : 5 Dunav
18.02.2017 Nais 8 : 9 Taš

Futsal

18.02.2017 18:30 Novi Pazar 2 : 2 Metalac Kolorado
18.02.2017 18:30 FON 7 : 7 Euro Motus
18.02.2017 20:00 Kopernikus SAS 4 : 3 Jastrebac
18.02.2017 19:00 Leteći Holandjanin 2 : 4 Ekonomac
18.02.2017 20:00 Ivanjica 8 : 1 Požarevac
18.02.2017 17:15 Banjica 3 : 8 Samo pravo
18.02.2017 14:00 Intelektualac 6 : 2 Gročanski
18.02.2017 08:20 Đurđin 3 : 0 Bačka 1901
18.02.2017 09:00 Subotica 6 : 2 KMF Champions
18.02.2017 12:45 Vinogradar 3 : 0 Bačka 1901
18.02.2017 11:55 Subotica 3 : 3 Đurđin
18.02.2017 10:55 Subotica 3 : 0 Vinogradar
18.02.2017 11:40 Vinogradar 0 : 1 Arena
18.02.2017 12:10 KMF Champions 1 : 3 Arena

Hokej

18.02.2017 18:00 ECE Celje 6 : 4 Triglav
18.02.2017 19:00 Playboy Slavija 6 : 1 Bled
18.02.2017 16:30 Medvescak 6 : 1 Crvena zvezda
Održana šesta sednica Odbora za hitna pitanja FS Beograda Na 6. sednici 52. saziva Odbora za hitna pitanja FS Beograda koja je održana 25. jula 2017. godine doneto je nekoliko važnih odluka: Odluka o sastavu Međuopštinske lige grupa ’’A’’ i ’’B’’, kao i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2017/2018 . Odluka o kalendaru takmičenja Međuopštinske lige grupa ’’A’’ i ’’B’’, kao i Opštinske lige Barajevo za jesenji deo takmičarske sezone 2017/2018 . Odbor za hitna pitanja FS Beograda je na ovom sastanku doneo i Odluku o produženju ugovora o snimanju utakmica Srpske lige grupa Beograd i Odluku o uslovnom prijemu u članstvo Fudbalskog saveza Beograda ŽFK „ZEMUN“.
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu