XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 595 utakmica za dan
Nedelja, 18 Mart 2018

Fudbal

18.03.2018 17:00 Mačva 0 : 2 Crvena zvezda
18.03.2018 17:00 Napredak 0 : 0 Mladost
18.03.2018 14:00 Vojvodina 0 : 3 Zemun
18.03.2018 17:00 Spartak ŽK 2 : 0 Rad
18.03.2018 14:00 Javor Matis 3 : 3 Čukarički
18.03.2018 13:00 Partizan 2 : 0 Radnik
18.03.2018 14:00 Borac 2 : 1 Bačka
18.03.2018 14:00 Radnički (P) 2 : 2 TSC
18.03.2018 14:00 Teleoptik 2 : 2 Budućnost
18.03.2018 14:00 Sinđelić 1 : 0 Jagodina
18.03.2018 14:30 Proleter Mihajlovac 1 : 3 Loznica
18.03.2018 14:30 Provo 0 : 2 Šumadija 1903
18.03.2018 14:30 Jedinstvo (Ub) 0 : 2 Zlatibor
18.03.2018 14:30 Smederevo 1924 1 : 3 Tutin
18.03.2018 15:00 Tabane 1970 3 : 1 Jedinstvo (P)
18.03.2018 15:00 Budućnost (P) 1 : 0 Trstenik PPT
18.03.2018 15:00 Pukovac 1 : 3 Trajal
18.03.2018 11:00 Prva Iskra 0 : 1 Stepojevac Vaga
18.03.2018 14:30 Jedinstvo 2 : 0 BSK Batajnica
18.03.2018 11:00 Grafičar 2 : 1 IMT
18.03.2018 14:30 Slavija 1 : 2 LFK Mladost
18.03.2018 14:30 Dragačevo 2 : 0 Ovčar
18.03.2018 14:30 Orlovac 1 : 2 Sloga (K)
18.03.2018 14:30 Sloboda (Č) 0 : 1 Takovo
18.03.2018 14:30 Karađorđe (R) 3 : 0 Radnički (K)
18.03.2018 14:30 Bane 2 : 0 Sušica
18.03.2018 14:30 Napredak 0 : 0 Morava (VP)
18.03.2018 14:30 Proleter 1976 3 : 0 RSK
18.03.2018 14:30 Šumadija 1 : 1 Gruža
18.03.2018 14:30 Mladi radnik (R) 1 : 2 Zvižd
18.03.2018 14:30 Zadrugar 2 : 1 Spartak
18.03.2018 14:30 Borac 2 : 2 Radjevac
18.03.2018 14:30 OFK Osečina 0 : 3 Budućnost
18.03.2018 14:30 Drina 0 : 1 Sloga (S)
18.03.2018 15:00 Vlasina 1 : 1 Jablanica
18.03.2018 15:00 OFK Brzi Brod 3 : 0 Sloga (L)
18.03.2018 11:00 Tanasko Rajić 1 : 0 OFK Niš
18.03.2018 15:00 Pčinja 4 : 1 Polet 1980
18.03.2018 15:00 Timočanin 0 : 1 Bukovik
18.03.2018 15:00 Hajduk Veljko 4 : 2 Moravica
18.03.2018 15:00 Kablovi 3 : 0 Majdanpek
18.03.2018 15:00 Šarbanovac 0 : 3 Naša krila
18.03.2018 15:00 Malošište 0 : 2 Zaplanjac
18.03.2018 15:00 Bošnjane 2 : 1 Jastrebac
18.03.2018 15:00 Napredak 4 : 1 Žitorađa
18.03.2018 15:00 Poljoprivrednik 2 : 5 OFK Topličanin
18.03.2018 14:30 Mladost (O) 3 : 2 Radnički (K)
18.03.2018 14:30 Polet 1 : 1 Budućnost
18.03.2018 14:30 Jedinstvo (NB) 1 : 0 ŽAK
18.03.2018 14:30 Borac (NS) 2 : 1 Hajduk (D)
18.03.2018 10:00 Index 0 : 1 Sloga (T)
18.03.2018 14:30 Borac (Š) 2 : 0 Kupinovo
18.03.2018 14:30 LSK Laćarak 1 : 3 Jedinstvo (SP)
18.03.2018 14:30 Jugović 2 : 1 Hajduk (B)
18.03.2018 14:30 Hajduk (Č) 2 : 3 Kabel
18.03.2018 14:30 Podunavac 2 : 2 OFK Slavija
18.03.2018 14:30 Tavankut 4 : 1 Bačka (P)
18.03.2018 14:30 Tekstilac 1 : 1 Radnički (S)
18.03.2018 14:30 Budućnost (G) 1 : 1 Mladost (BP)
18.03.2018 14:30 Zadrugar 0 : 3 Srbobran
18.03.2018 14:30 Mladost (T) 2 : 1 BSK
18.03.2018 14:30 Zvezdara 2 : 1 Rakovica
18.03.2018 14:30 Crvena Zvezda 1 : 1 Turbina
18.03.2018 11:00 Hajduk 0 : 1 Budućnost
18.03.2018 14:30 Srem 0 : 1 Balkan
18.03.2018 14:30 Torlak 0 : 1 TEK Sloga
18.03.2018 15:00 Crvena zvezda (VS) 2 : 0 Vojvodina (NM)
18.03.2018 15:00 Vojvodina (B) 0 : 2 Crvena Zvezda (RS)
18.03.2018 15:00 Naftagas (B) 0 : 3 Mladost (L)
18.03.2018 15:00 Banat 3 : 2 Proleter 2006
18.03.2018 15:00 Krajina 4 : 2 Rusanda
18.03.2018 15:00 Mladost (BD) 0 : 2 Borac
18.03.2018 15:00 Lehel 11 : 1 Bilećanin
18.03.2018 15:00 Mladost (S) 2 : 0 Hajduk
18.03.2018 15:00 OFK Tekstilac 1 : 4 Partizan
18.03.2018 15:00 Kolare 0 : 0 Bratstvo
18.03.2018 15:00 OFK Bratstvo 1 : 0 Mladi radnik
18.03.2018 15:00 OFK Batinac 2 : 0 Kušiljevo
18.03.2018 15:00 Resavac 2 : 0 Napredak
18.03.2018 15:00 Dragocvet 2 : 1 Juhor
18.03.2018 15:00 Vojvodina (S) 1 : 4 Crvena zvezda
18.03.2018 15:00 Borac (St) 1 : 3 Dunav
18.03.2018 15:00 Sloga (BNS) 0 : 1 Strela
18.03.2018 15:00 Jedinstvo (V) 2 : 1 Vojvodina (CC)
18.03.2018 15:00 Jugoslavija 1 : 0 Dolina
18.03.2018 14:30 Ljukovo 1 : 0 Borac (M)
18.03.2018 14:30 Železničar 1 : 0 Partizan
18.03.2018 14:30 Hrtkovci 0 : 3 Sloven
18.03.2018 14:30 Graničar 1924 1 : 3 Podrinje
18.03.2018 14:30 Borac (K) 3 : 0 Budućnost
18.03.2018 14:30 Napredak (P) 2 : 0 Jadran
18.03.2018 14:30 Sloboda (DT) 2 : 1 PSK Putinci
18.03.2018 15:30 Krila Krajine 4 : 0 Kula
18.03.2018 15:30 Hercegovac 2 : 2 Budućnost (P)
18.03.2018 15:30 Budućnost (M) 7 : 0 Mladost (K)
18.03.2018 15:30 Lipar 1 : 3 Slavija
18.03.2018 15:30 Napredak 0 : 1 Proleter (NJ)
18.03.2018 15:30 Horgoš 1911 1 : 1 Proleter (RS)
18.03.2018 15:30 Bajša 1 : 0 Obilić
18.03.2018 15:30 Jadran 2 : 1 Senta
18.03.2018 15:00 Radnički 4 : 0 Čubra
18.03.2018 15:00 Polom 8 : 0 Ključ
18.03.2018 14:30 Zmaj 0 : 0 Borac (P)
18.03.2018 14:30 Avala 1 : 3 Sinđelić
18.03.2018 14:30 Dunav 4 : 0 PKB (PS)
18.03.2018 14:30 Institut 0 : 0 Borac (O)
18.03.2018 14:30 Studenski Grad 3 : 0 Heroj Polet
18.03.2018 14:30 Komgrap 2 : 1 Šumadinac
18.03.2018 11:00 13. Maj 0 : 0 Poštar Zvezdara
18.03.2018 14:30 Mladost (C) 3 : 1 Urovci
18.03.2018 14:30 Budućnost 1 : 3 Mladost (B)
18.03.2018 14:30 Šumadija 4 : 0 Radnički (D)
18.03.2018 14:30 Strelac 0 : 2 Zabrežje
18.03.2018 14:30 Rušanj 3 : 2 Radnički (R)
18.03.2018 15:00 Mladi Borac 4 : 1 Jedinstvo 1945 (VL)
18.03.2018 15:00 Majur 1 : 2 Mladost (PR)
18.03.2018 15:00 Cer 0 : 0 Jedinstvo (ŠT)
18.03.2018 15:00 Mačva 2005 1 : 0 Radnički Šabački
18.03.2018 15:00 Cerić 0 : 2 Sloga
18.03.2018 11:00 Vidojevica 3 : 2 Duško
18.03.2018 15:00 Mladost (DD) 2 : 0 Jevremovac
18.03.2018 14:30 Bare 4 : 3 BSK
18.03.2018 14:30 Omladinac (DR) 0 : 2 Šumadinac
18.03.2018 14:30 Šatornja 1 : 1 Prvi srpski ustanak
18.03.2018 14:30 Partizan 5 : 1 Banja
18.03.2018 14:30 Aranđelovac 4 : 0 Junkovac
18.03.2018 14:30 Lokomotiva 3 : 2 ŽSK
18.03.2018 14:30 Borac 2 : 3 Mladost MG
18.03.2018 14:30 Trnava 2 : 1 Vinča
18.03.2018 14:30 OFK Brza 4 : 0 Jedinstvo (Š)
18.03.2018 14:30 Bobište 4 : 0 Polet
18.03.2018 14:30 Mladost (V) 1 : 3 Čekmin
18.03.2018 14:30 Umac 2 : 4 Jedinstvo (G)
18.03.2018 14:30 Jedinstvo (GS) 4 : 0 Zloćudovo
18.03.2018 14:30 Mladi borac 2 : 3 Kumarevo 65
18.03.2018 14:30 Železničar 3 : 2 Progres
18.03.2018 14:30 Sloga 1 : 3 Vučje
18.03.2018 14:30 7. Juli 0 : 0 Borac
18.03.2018 14:30 Sloboda 5 : 0 Radnik
18.03.2018 14:30 Podunavac 3 : 0 Obilić
18.03.2018 14:30 Sloga 7 : 0 Proleter 1947
18.03.2018 14:30 Cerovac 1 : 2 Polet
18.03.2018 14:30 Šumadija 0 : 1 Crvena zvezda
18.03.2018 14:30 Vrbovac 1 : 8 Osipaonica
18.03.2018 14:30 SASK 1 : 2 Pobeda
18.03.2018 15:00 Jedinstvo (K) 0 : 3 Prijevor
18.03.2018 15:00 Backovac Junajted 0 : 4 Polet (T)
18.03.2018 15:00 Jedinstvo (GG) 3 : 1 Omladinac (Z)
18.03.2018 15:00 Brezak 1936 3 : 2 Parmenac
18.03.2018 15:00 Lunjevica 5 : 2 Spartak
18.03.2018 15:00 Rudar 1 : 2 Mladost (P)
18.03.2018 15:00 Zadrugar 3 : 1 Slatina
18.03.2018 15:00 Šumadija 1923 3 : 0 Napredak
18.03.2018 15:00 Šanac 2 : 0 Naupare
18.03.2018 15:00 Sloga (D) 0 : 3 Kupci
18.03.2018 15:00 Ribnik 0 : 4 Juhor
18.03.2018 15:00 Sloga (M) 2 : 0 Blagotin
18.03.2018 15:00 13. April 0 : 0 Jastrebac
18.03.2018 15:00 Parunovac 2 : 2 Mačkovac
18.03.2018 14:30 Trgovački 2 : 0 Borac (K)
18.03.2018 14:30 Sloga (B) 2 : 0 Napredak 1936
18.03.2018 14:30 Makce 3 : 0 Železničar
18.03.2018 14:30 Mladost (B) 0 : 0 Rudar (K)
18.03.2018 14:30 Radnik 0 : 0 Zadrugar (T)
18.03.2018 11:00 Budućnost (V) 3 : 0 Mlava (ML)
18.03.2018 15:00 Stubal 1 : 0 Ibar
18.03.2018 15:00 OFK Ras 2 : 1 Mataruge
18.03.2018 15:00 Granit 3 : 0 Popovići
18.03.2018 15:00 Ribnica 1 : 2 Novi Pazar 1928
18.03.2018 15:00 Proleter 1 : 0 Radnik
18.03.2018 15:00 Borac 1 : 3 Polet
18.03.2018 15:00 Real 1 : 2 Omladinac
18.03.2018 14:30 Omladinac 0 : 6 Železničar
18.03.2018 14:30 Polet 2 : 2 Ariljska rampa
18.03.2018 14:30 Savinac 4 : 1 Prvi partizan
18.03.2018 14:30 Jasen 4 : 0 Ježevica
18.03.2018 14:30 Čajetina 1 : 0 Višesava
18.03.2018 14:30 Jedinstvo 1 : 1 Lauš
18.03.2018 14:30 Perućac 0 : 3 Zlatar
18.03.2018 14:30 Mladost 2 : 0 Radnik
18.03.2018 14:30 ZSK 3 : 0 Ribnikar
18.03.2018 14:30 Tvrdojevac 2 : 0 Iskra
18.03.2018 14:30 Tulari 1 : 2 Brezovica
18.03.2018 15:00 Mladost 0 : 1 Partizan
18.03.2018 15:00 Šumadija 1934 2 : 2 Zastava
18.03.2018 15:00 Sloboda 2 : 1 Korićani
18.03.2018 15:00 Jadran 5 : 2 Kutlovo
18.03.2018 15:00 Sloga (D) 0 : 4 Šumadinac (KG)
18.03.2018 15:00 Erdoglija 1931 0 : 2 Vodojaža
18.03.2018 15:00 Srbija 5 : 0 Borac (D)
18.03.2018 15:00 Doljevac 1971 0 : 3 Sloga
18.03.2018 15:00 Radnički 1947 3 : 1 Moravac (ZT)
18.03.2018 15:00 Radnički 1924 2 : 0 Zemljoradnik
18.03.2018 15:00 Palilula 0 : 1 Morava (Ž)
18.03.2018 15:00 Jedinstvo GVD 2 : 0 Moravac (Č)
18.03.2018 15:00 Sloboda 2 : 0 Morava
18.03.2018 15:00 Budućnost 1 : 2 Čegar 2013
18.03.2018 15:00 Jedinstvo (GM) 0 : 1 Crvena zastava
18.03.2018 15:00 Vrtište 3 : 2 Stevan Nešticki
18.03.2018 15:00 Mladost (L) 2 : 2 AZ Borac 2014
18.03.2018 15:00 Proleter 4 : 1 RFK Novi Sad 1921
18.03.2018 15:00 Bačka 1923 3 : 1 Jedinstvo (G)
18.03.2018 15:00 ŽSK 4 : 0 Omladinac
18.03.2018 15:00 Tatra 4 : 0 OFK Futog
18.03.2018 15:00 Sofeks 3 : 2 Mladost
18.03.2018 15:00 Petrovaradin 2 : 2 OFK Sirig
18.03.2018 15:00 TSK 4 : 1 Šajkaš 1908
18.03.2018 15:00 OFK Rtanj 2 : 1 Graničar
18.03.2018 15:00 Mladost 0 : 6 Malinik
18.03.2018 15:00 Sloga 0 : 4 Rudar (VČ)
18.03.2018 15:00 Bučje 1 : 3 OFK 019
18.03.2018 15:00 Trebič 3 : 0 Rgotina
18.03.2018 15:00 Kosovo 1 : 0 Radnički (L)
18.03.2018 15:00 Osnić 3 : 0 OFK Knjaz
18.03.2018 15:00 Spartak 0 : 1 Partizanski put
18.03.2018 15:00 Omladinac 4 : 0 Polet
18.03.2018 Kosovac : Trbunje
18.03.2018 15:00 Borac 3 : 2 Real
18.03.2018 15:00 Kaćuša 0 : 3 NS Tatko
18.03.2018 15:00 Pobeda 0 : 8 Svetlost Badnjevac
18.03.2018 15:00 Dundjerski 0 : 3 Mladost 1982
18.03.2018 11:00 Pavlovac 0 : 0 Mladost (S)
18.03.2018 14:30 Mladost (B) 3 : 0 OFK Rota
18.03.2018 14:30 FSU Južna pruga 5 : 0 Trešnjevka
18.03.2018 14:30 BSK Bujanovac 4 : 1 Ternoci
18.03.2018 14:30 Lugina 3 : 2 Vihor
18.03.2018 15:00 Mladost 4 : 0 Grdica
18.03.2018 15:00 Jedinstvo (D) 3 : 4 Napredak
18.03.2018 15:00 Lasta 2 : 2 Borac (A)
18.03.2018 15:00 Jedinstvo (G) 3 : 2 Metalac
18.03.2018 15:00 Lazac 2 : 1 Kraljevo Hajduk
18.03.2018 15:00 Gruža 2 : 0 Mineral 2015
18.03.2018 15:00 Magnohrom 0 : 1 Partizan
18.03.2018 15:00 Pomoravlje 1 : 0 15. Avgust 1950
18.03.2018 15:00 Šumadija 0 : 0 Budućnost
18.03.2018 15:00 Omladinski 1 : 2 Javor
18.03.2018 15:00 Borac 1805 2 : 0 Rudar (St)
18.03.2018 15:00 Omladinac 4 : 0 Istok 63
18.03.2018 15:00 Mladost (J) 1 : 0 Moravac
18.03.2018 15:00 Mladost (K) 4 : 0 Sloga
18.03.2018 15:00 Budućnost (Đ) 2 : 2 Mladost (D)
18.03.2018 15:00 Ursule 3 : 1 Šumadinac
18.03.2018 15:00 Vinorača 2 : 1 Morava (R)
18.03.2018 15:00 Sinđelić 1934 2 : 1 Šantarovac
18.03.2018 15:00 Jedinstvo 1 : 1 Morava (KS)
18.03.2018 15:00 Mladost (G) 0 : 1 Kupinovac
18.03.2018 14:30 OFK Zeka Buljubaša 1 : 0 Fruškogorac
18.03.2018 14:30 Hajduk 2 : 2 Donji Srem 2015
18.03.2018 14:30 Mitros 4 : 2 Fruška Gora
18.03.2018 14:30 Graničar (K) 2 : 1 Sloboda
18.03.2018 14:30 Sloga 2 : 3 Mladost (B)
18.03.2018 14:30 Napredak 0 : 0 OFK Brestač
18.03.2018 14:30 Donji Petrovci 0 : 1 Polet
18.03.2018 14:30 Graničar (O) 0 : 0 OFK Bikić
18.03.2018 15:00 Slavia 0 : 1 Mladost (V)
18.03.2018 15:00 Tempo 0 : 2 Glogonj
18.03.2018 15:00 Spartak 1911 5 : 0 Unirea
18.03.2018 15:00 Pobeda 0 : 1 Omladinac 1927
18.03.2018 15:00 Polet 6 : 1 Mundial
18.03.2018 15:00 Borac (P) 0 : 1 Stari Tamiš
18.03.2018 15:00 Budućnost (BB) 3 : 0 Dolovo
18.03.2018 15:00 Partizan (G) 9 : 0 Jedinstvo
18.03.2018 15:00 BSK Bavanište 0 : 2 Omladinac (D)
18.03.2018 15:00 Proleter 0 : 3 Kolonija
18.03.2018 15:00 Jedinstvo (MZ) 6 : 1 Prva Iskra
18.03.2018 15:00 Jadar 1 : 1 Jedinstvo (ZA)
18.03.2018 15:00 Rudar 1 : 0 Antimon
18.03.2018 15:00 Sloga (ST) 1 : 3 7. Juli
18.03.2018 15:00 Mladost (BR) 0 : 5 Sloga (LŠ)
18.03.2018 14:30 BUSK 0 : 1 Dedinje
18.03.2018 10:00 Šećeranac Ada 0 : 1 Ajaks
18.03.2018 14:30 Mladi Proleter 1 : 2 Sparta Železnik
18.03.2018 12:30 011 3 : 1 Novi Beograd
18.03.2018 14:30 Busije 5 : 1 Posavac Tišma
18.03.2018 14:30 Hajduk 1 : 1 Zaklopača
18.03.2018 14:30 Poštar 5 : 2 Podunavac
18.03.2018 14:30 Crvenka 6 : 3 Siti Sport Klub
18.03.2018 14:30 Minel 2 : 1 Umčari
18.03.2018 14:30 Pionir 0 : 0 Partizan
18.03.2018 14:30 PKB (K) 2 : 0 Lepušnica
18.03.2018 14:30 Pinosava 5 : 1 Mladost
18.03.2018 15:00 Budućnost (PD) 4 : 1 OFK Šabac
18.03.2018 15:00 Proleter 0 : 3 Drina
18.03.2018 15:00 Budućnost (ZM) 3 : 4 Gorki
18.03.2018 15:00 Sloga 0 : 9 Hajduk Stanko
18.03.2018 15:00 Cer 3 : 1 Milicionar
18.03.2018 15:00 Premijer 2 : 0 Napredak
18.03.2018 15:00 Trešnjevka 1 : 2 Mladost (PP)
18.03.2018 15:00 Vlašić 2 : 3 Karađorđe
18.03.2018 15:00 Radnički 0 : 2 Dušan Silni
18.03.2018 13:00 Šipurske livade 2 : 0 Provo 2015
18.03.2018 15:00 Pričinović 1 : 5 Sloga
18.03.2018 15:00 Miloš Pocerac 2013 2 : 5 Vojvoda Stepa Stepanović
18.03.2018 11:00 Bratstvo 3 : 1 Omladinac
18.03.2018 14:30 Milanovo 2 : 1 Lemind 1953
18.03.2018 14:30 Moravac (P) 5 : 0 Šumadija
18.03.2018 14:30 Marjan MB 2 : 0 ŠFU Derbi 2016
18.03.2018 14:30 Sušica 2012 3 : 0 BSK
18.03.2018 14:30 Radnički 2 : 1 Real
18.03.2018 14:30 Plantaža 0 : 2 OFK Morava
18.03.2018 14:30 Mladost (B) 0 : 1 Gradac
18.03.2018 14:30 Dimitrije Tucović 3 : 0 Polet (T)
18.03.2018 14:30 Polet (DL) 5 : 0 Joševa
18.03.2018 14:30 OFK Paljuvi 0 : 0 Vrelo
18.03.2018 14:30 Čučuge 2 : 3 Rudar
18.03.2018 14:30 Kolubara 2 1 : 0 Milenko Pavlović
18.03.2018 14:30 Kotešica 1 : 2 Mladost (L)
18.03.2018 14:30 Stari drugari 5 : 2 Mladost (VK)
18.03.2018 14:30 Komanice 2 : 0 Rajac
18.03.2018 11:00 Jadar 2013 3 : 0 Borac
18.03.2018 14:30 Rakac Stave 2 : 3 Polet
18.03.2018 15:00 Stari Trstenik 12 : 1 Jugovići
18.03.2018 15:00 Omladinac 3 : 2 Beli Orlovi
18.03.2018 15:00 Polet 57 7 : 2 Rubin (Z)
18.03.2018 15:00 Trudbenik 2 : 2 Gradina
18.03.2018 12:00 Mladi Gorani 2 : 1 Ušće
18.03.2018 15:00 Rubin (DS) 2 : 2 14. Oktobar
18.03.2018 15:00 Sloga (L) 3 : 1 Mladost (DK)
18.03.2018 15:00 Terekves 1 : 2 2. Oktobar
18.03.2018 15:00 Proleter 0 : 3 Delija
18.03.2018 15:00 Budućnost 1 : 5 Napredak BT
18.03.2018 15:00 Omladinac 0 : 4 Bega
18.03.2018 15:00 Roham 2 : 2 1.Oktobar
18.03.2018 15:00 Škriljac 0 : 3 OFK Sloga
18.03.2018 15:00 Pobeda 1976 2 : 3 Jedinstvo (B)
18.03.2018 11:00 OFK Draževac 1 : 1 Borac
18.03.2018 11:00 OFK Napredak 1929 3 : 1 Napredak 2012
18.03.2018 14:30 Omladinac (D) 0 : 0 Dunav
18.03.2018 14:30 Aleksa Šantić 0 : 1 Hajduk
18.03.2018 14:30 Radnički 1918 2 : 1 Kordun
18.03.2018 14:30 Jedinstvo 1 : 0 Partizan
18.03.2018 14:30 Sloga (M) 1 : 2 Obilić (Ž)
18.03.2018 14:30 Dunavac (P) 2 : 4 Polet (V)
18.03.2018 14:30 Napredak 1934 4 : 1 Napredak (P)
18.03.2018 14:30 Radnički (P) 5 : 0 Stig 1955
18.03.2018 14:30 Sirakovo 3 : 1 Desine
18.03.2018 Bata Bulić 2 : 3 Jasenovac
18.03.2018 Sloga 1952 5 : 0 BSK 1924
18.03.2018 Manastirica 1 : 0 Krilaš
18.03.2018 Omladinac (Š) 2 : 0 Napredak (S)
18.03.2018 Omladinac (B) 2 : 2 Mladost (R)
18.03.2018 15:30 Palić 3 : 0 Udarnik Višnjevac
18.03.2018 15:30 Bratstvo 0 : 4 Žednik
18.03.2018 15:30 Hajduk 0 : 2 Đurđin
18.03.2018 15:30 Bikovo 2 : 0 OFK Mala Bosna 2015
18.03.2018 15:30 Čantavir 1 : 4 Elektrovojvodina
18.03.2018 15:30 Solid 3 : 4 Lokomotiva
18.03.2018 14:30 Mladost (MI) 7 : 3 OFK Rogača
18.03.2018 12:00 Popović 2 : 5 Vis
18.03.2018 14:30 OFK Slatina 0 : 3 Rudar 2012
18.03.2018 15:30 Jadran 2 : 3 Jedinstvo (SK)
18.03.2018 15:30 Graničar 1 : 1 Slavija
18.03.2018 15:30 Jedinstvo (M) 0 : 1 Hajduk
18.03.2018 15:30 Sloga 5 : 1 Tisa
18.03.2018 15:30 Šampion 0 : 1 AFK
18.03.2018 15:30 Bačka 4 : 3 Tromedja
18.03.2018 14:30 Egeta 1 : 2 Pontes
18.03.2018 14:30 Omladinac 1 : 5 Mala Vrbica
18.03.2018 14:30 Lokomotiva 1 : 3 Lovćen
18.03.2018 14:30 Kladušnica 6 : 0 Milutinovac
18.03.2018 14:30 Koča Andjelković 2 : 0 Rtkovo
18.03.2018 14:30 Napredak 2 : 2 Markovac
18.03.2018 14:30 Kosmajac 0 : 3 Sloga
18.03.2018 14:30 Vlaška 1950 1 : 2 Šepšin
18.03.2018 14:30 Rabrovac 6 : 2 Radnički PDM
18.03.2018 14:30 OFK Student 3 : 0 Omladinac
18.03.2018 14:30 Dedinje 1 : 4 Borac
18.03.2018 15:00 Belo Polje 0 : 2 Posavina
18.03.2018 15:00 Sloga 0 : 7 Zvezda
18.03.2018 15:00 Duboko 10 : 1 Ljubinić
18.03.2018 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Rojkovac
18.03.2018 15:00 Krtinska 3 : 2 Partizan
18.03.2018 15:00 Zadrugar 3 : 2 Borac
18.03.2018 15:00 Polet 1 : 0 Rvati
18.03.2018 11:00 Sebečevac 1 : 1 Čarapan
18.03.2018 11:00 Zdravinje 1 : 0 Bukovica
18.03.2018 15:00 Kapidžija 1 : 1 Rasina
18.03.2018 15:00 Konjuh 2 : 2 Mladost VPD
18.03.2018 15:00 Žabare 2 : 2 Borac
18.03.2018 15:00 Gornji Stepoš 0 : 1 Meševo
18.03.2018 15:00 Sloga 1949 2 : 1 Mladost 2013
18.03.2018 11:00 Sloga (R) 1 : 4 Verko
18.03.2018 15:00 Polet 0 : 1 Jedinstvo 2014
18.03.2018 11:00 Torpedo 1 : 1 Hajduk
18.03.2018 15:00 Radnički 3 : 0 Vihor
18.03.2018 15:00 Napredak (Sv) 4 : 0 Donja Mutnica
18.03.2018 15:00 ISK Izvor 3 : 5 Napredak (St)
18.03.2018 15:00 Popovac 2 : 1 Radnik
18.03.2018 15:00 BSK Buljane 4 : 1 Sloboda
18.03.2018 10:00 Napredak 1 : 0 Moravac
18.03.2018 11:00 Šarbane 4 : 1 Strelac 001
18.03.2018 11:00 Brgule 3 : 0 Murgaš 2012
18.03.2018 11:00 Sloga 1 : 0 Kolubara
18.03.2018 11:00 OFK Takovo 1 : 1 Jedinstvo
18.03.2018 11:00 Vukona 2 : 0 Dokmir
18.03.2018 14:30 Pobeda (SK) 1 : 1 Metalac
18.03.2018 14:30 Beli Orao 2 : 5 Vihor
18.03.2018 14:30 Mlava (B) 4 : 0 Zemljoradnik
18.03.2018 11:00 Grkljane 7 : 3 Polet (Š)
18.03.2018 15:00 Gaglovo 0 : 1 Zmajevac
18.03.2018 15:00 Polet (K) 0 : 6 Modrica
18.03.2018 15:00 Mladost 2015 1 : 3 Globoder
18.03.2018 11:00 Globoder 7 : 3 Grkljane
18.03.2018 11:00 Polet (Š) 3 : 0 Štitari
18.03.2018 11:00 Vratare 3 : 5 Gaglovo
18.03.2018 15:00 Igalo 0 : 0 Berane
18.03.2018 15:00 Mornar 2 : 0 OFK Mladost Lješkopolje 1970
18.03.2018 15:00 Cetinje 1 : 3 Ibar
18.03.2018 15:00 Bokelj 1 : 2 Lovćen
18.03.2018 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Jezero
18.03.2018 15:00 Čelik 1 : 1 Otrant
18.03.2018 09:00 Kom Eurozox 2 3 : 1 Ribnica
18.03.2018 18:00 Crvena stijena 0 : 0 Drezga
18.03.2018 15:00 Sloga (SB) 0 : 1 Sloga (R)
18.03.2018 15:00 Radnik 1 : 0 Sarajevo
18.03.2018 16:15 Barcelona 2 : 0 Athletic Club
18.03.2018 12:00 Leganés 2 : 1 Sevilla
18.03.2018 18:30 Villarreal 2 : 1 Atlético Madrid
18.03.2018 18:30 Celta Vigo 0 : 0 Málaga
18.03.2018 20:45 Real Madrid 6 : 3 Girona
18.03.2018 13:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Hannover 96
18.03.2018 18:00 RB Leipzig 2 : 1 Bayern
18.03.2018 15:30 Köln 2 : 0 Bayer Leverkusen
18.03.2018 15:00 Verona 0 : 5 Atalanta
18.03.2018 20:45 Lazio 1 : 1 Bologna
18.03.2018 15:00 Benevento 1 : 2 Cagliari
18.03.2018 15:00 Milan 3 : 2 Chievo
18.03.2018 15:00 Torino 1 : 2 Fiorentina
18.03.2018 20:45 Napoli 1 : 0 Genoa
18.03.2018 12:30 Sampdoria 0 : 5 Internazionale
18.03.2018 15:00 Crotone 0 : 2 Roma
18.03.2018 21:00 Marseille 2 : 3 Lyon
18.03.2018 15:00 Metz 1 : 1 Nantes
18.03.2018 13:00 Nice 1 : 2 PSG
18.03.2018 17:00 Saint-Étienne 2 : 0 Guingamp
18.03.2018 14:30 Požarevac 1 : 0 Sloga Radnički
18.03.2018 15:00 Napredak 0 : 4 Vojvodina
18.03.2018 17:00 Crvena zvezda 15 : 0 Rad
18.03.2018 13:00 Šumadija 1903 3 : 1 Karađorđe
18.03.2018 14:00 Lavice Dubočica 3 : 3 Kanjiža
18.03.2018 11:00 Brodarac 1 : 2 Spartak
18.03.2018 13:00 Radnički (N) 1 : 4 OFK Beograd
18.03.2018 10:00 BSK Borča 0 : 0 011
18.03.2018 11:30 Lokomotiva 2 : 1 Radnički (O)
18.03.2018 10:00 Sindjelć 1 : 1 IM Rakovica
18.03.2018 13:00 Balkan 3 : 2 Žarkovo
18.03.2018 11:00 Rad MK 1 : 1 Voždovac MK
18.03.2018 14:00 Lokomotiva MK 2 : 1 Zemun MK
18.03.2018 16:00 Brodarac MK 1 : 1 Radnički MK
18.03.2018 13:00 Crvena zvezda MK 3 : 3 Internacional MK
18.03.2018 11:30 Bežanija MK 2 : 2 Rad MK
18.03.2018 11:00 Čukarički 0 : 2 Voždovac
18.03.2018 15:00 Radnički (N) 1 : 1 OFK Beograd
18.03.2018 12:30 Sindjelić 1 : 2 Internacional
18.03.2018 13:00 Rad 5 : 2 Borča
18.03.2018 09:00 Lokomotiva 1 : 1 BSK 1925
18.03.2018 09:00 Bežanija 1 : 0 Studenski grad
18.03.2018 12:30 Kolubara 1 : 1 Radnički (NB)
18.03.2018 14:00 Palilulac 2 : 2 Omladinac
18.03.2018 13:00 GSP Polet 5 : 2 BASK
18.03.2018 15:00 OLE 6 : 2 Poštar 1930
18.03.2018 15:00 Prva Iskra 1 : 2 Rakovica
18.03.2018 12:00 Radnički (S) 3 : 0 Vrbas
18.03.2018 12:00 Zemun MK 2 : 0 DIF MK
18.03.2018 11:00 Obrenovac 1905 MK 0 : 1 Brodarac B MK
18.03.2018 09:00 Lola MK 3 : 5 OFK Beograd B MK
18.03.2018 14:30 011 MK 6 : 0 Lokomotiva MK
18.03.2018 15:00 Rad MK 2 : 0 Sinđelić MK
18.03.2018 12:00 Dinamo 1945 4 : 0 ŽAK
18.03.2018 12:30 OLE 0 : 4 Internacional
18.03.2018 10:00 Radnički (O) 2 : 2 Radnički (NB)
18.03.2018 14:00 BSK Borča MK 3 : 1 OFK Beograd MK
18.03.2018 09:00 Rad MK 1 : 2 Čukarički MK
18.03.2018 14:30 Zemun MK 3 : 0 Voždovac MK
18.03.2018 15:00 DIF 18 : 1 Beograd 1929
18.03.2018 11:00 Sopot 1 : 1 Boleč
18.03.2018 09:30 Sinđelić MK 1 : 0 Vrčin MK
18.03.2018 10:00 PKB MK 0 : 13 Studentski Grad MK
18.03.2018 11:00 Sport Klub 99 0 : 2 Kiker
18.03.2018 18:30 IMT 4 : 0 Postar 1930
18.03.2018 15:00 Hajduk 1 : 4 13. Maj
18.03.2018 10:00 Dinamo 1945 6 : 0 ŽAK
18.03.2018 13:00 Rakovica MK 1 : 1 Trijumf MK
18.03.2018 11:00 Petlić MK 0 : 5 Žarkovo MK
18.03.2018 12:00 BSK Borča 0 : 2 BSK 1925
18.03.2018 17:00 Zemun 0 : 3 Teleoptik
18.03.2018 10:00 OLE 0 : 3 Voždovac
18.03.2018 10:00 Kolubara 0 : 2 OFK Beograd
18.03.2018 09:00 Fer Plej 06 2 : 2 IMT
18.03.2018 10:00 Srem 0 : 1 Jedinstvo
18.03.2018 12:00 Crvenka 3 : 0 Banja
18.03.2018 12:00 Palilulac 1 : 2 Dunav
18.03.2018 11:00 Zvezdara 1 : 11 Balkan
18.03.2018 09:00 Crvena zvezda MML 10 : 0 Dunavac
18.03.2018 14:00 Grafičar 1 : 1 Ada
18.03.2018 17:00 DIF 2 : 1 Mladenovac

Košarka

18.03.2018 19:00 Crvena zvezda MTS 91 : 63 Mornar 1:0
18.03.2018 21:00 Budućnost VOLI 84 : 83 Cedevita 1:0
18.03.2018 13:00 Mladost Admiral 93 : 101 Zlatibor
18.03.2018 17:30 Mladost Veternik 75 : 70 Srem
18.03.2018 18:00 Sokobanja 77 : 83 Prokuplje
18.03.2018 17:30 Radan 72 : 86 Niš
18.03.2018 14:30 Kadet 73 : 69 Budućnost (NS)
18.03.2018 20:30 Crvenka 58 : 81 Sivac
18.03.2018 19:00 Sloboda (NS) 100 : 91 Tisa
18.03.2018 17:00 Železničar 93 : 71 Pink
18.03.2018 15:30 Lokomotiva 2016 62 : 85 Dinamo
18.03.2018 20:00 BNS 66 : 72 Jedinstvo
18.03.2018 18:00 Sloga (D) 71 : 66 Zicer 2014
18.03.2018 16:30 Fair Play 98 : 58 Actavis Academy
18.03.2018 16:30 Grocka 78 : 47 Zvezdara
18.03.2018 17:00 Karađorđevo 75 : 69 Banovci Dunav
18.03.2018 17:00 Njegoš 52 : 87 Čelarevo
18.03.2018 20:00 Radnički (NB) 58 : 65 Stara Pazova
18.03.2018 18:00 Proleter (NS) 50 : 103 Novosadska ŽKA

Odbojka

18.03.2018 19:00 Jagodina 1 : 3 Smederevo Carina
18.03.2018 16:00 Borac 3 : 2 Toplički Vitezovi
18.03.2018 17:00 Gračac 1 : 3 Metalac Takovo
18.03.2018 12:00 Lotus 2 : 3 Partizan
18.03.2018 17:00 Pirot 3 : 0 Hajduk Veljko
18.03.2018 17:00 MOK Topličanin 97 1 : 3 Niš 2
18.03.2018 20:00 Sombor 0 : 3 Vojvodina NS Seme 2
18.03.2018 19:00 Šumadija 3 : 1 Blok Aut
18.03.2018 16:30 Crnjanski 0 : 3 Karađorđe
18.03.2018 18:00 Stig 3 : 0 Mladi Radnik 2
18.03.2018 14:00 Lučani 3 : 0 Tamnava Voćar
18.03.2018 17:00 Omladinac 2 : 3 Smederevo
18.03.2018 13:00 Jagodina 0 : 3 Kralj
18.03.2018 13:00 Kraguj-Radnički 0 : 3 Spartak (Lj)
18.03.2018 17:00 Zaječar 3 : 0 Paraćin
18.03.2018 16:00 Aleksinac 0 : 3 Kuršumlija
18.03.2018 18:00 Bor 1 : 3 Desetka
18.03.2018 13:00 Tara 3 : 2 Sloboda S
18.03.2018 17:00 Tutin 3 : 2 Bambi volej
18.03.2018 16:00 Trstenik 3 : 0 Crnokosa Artos
18.03.2018 15:00 Lavice 07 2 : 3 Novi Sad
18.03.2018 17:00 Mladost (NP) 3 : 0 Maks
18.03.2018 10:00 Lucky Star 3 : 2 Ribnica
18.03.2018 17:00 Zaslon 0 : 3 Imlek
18.03.2018 19:00 Lazarevac 3 : 0 Smeč 5
18.03.2018 15:00 Đerdap 3 : 1 Viner
18.03.2018 15:00 Ozren 1 : 3 Timok
18.03.2018 13:00 Vrbas 1 : 3 Apatin
18.03.2018 11:00 Hajduk 0 : 3 Spartak 2
18.03.2018 17:30 Gox-IN Phibrows 3 : 0 Soko
18.03.2018 18:00 Libero 0 : 3 CVS
18.03.2018 16:00 Banat 3 : 0 Dunav
18.03.2018 12:45 Štrand Volej 3 : 1 Beočin
18.03.2018 15:00 Grbić 3 : 1 Mladost
18.03.2018 20:30 Avala 3 : 0 Obilić
18.03.2018 10:30 Pionir 1 : 3 Dunav
18.03.2018 12:15 Mladenovac 3 : 0 Akademija Singidunum
18.03.2018 14:05 Železničar 2 : 3 Crnjanski
18.03.2018 12:20 Crvena zvezda 3 : 0 AS
18.03.2018 12:20 Roda 3 : 0 Lucky Star
18.03.2018 11:00 Radnicki 1 : 3 Sterija
18.03.2018 11:00 AS Batajnica 3 : 2 TENT
18.03.2018 14:30 Crvena zvezda 3 : 2 Beograd
18.03.2018 09:00 Blok Aut 0 : 3 Imlek
18.03.2018 09:00 Partizan 3 : 0 Dunav
18.03.2018 12:45 Volleyland 3 : 2 Lucky Star
18.03.2018 12:45 AS 3 : 1 Roda

Rukomet

18.03.2018 17:30 Bane 25 : 38 Prva Petoletka
18.03.2018 18:30 Novi Beograd 18 : 25 SC Voždovac 2012
18.03.2018 17:00 Jastrebac 22 : 29 BSK Heba
18.03.2018 19:00 Vlasotince 30 : 28 Aleksinac
18.03.2018 18:00 Potisje Pleteks 21 : 20 Slavija
18.03.2018 15:30 Morava 2 39 : 32 Udarnik
18.03.2018 16:00 Dorćol 43 : 24 Gučevo
18.03.2018 18:30 Rakovica 38 : 17 Loznica 2
18.03.2018 18:30 Naisa 47 : 15 Sloga (PM)
18.03.2018 19:30 Junior 26 : 28 Voždovac 1955
18.03.2018 17:30 Metalac AD 24 : 32 Radnički 1964
18.03.2018 18:30 Napredak 12 33 : 15 Župa
18.03.2018 19:00 Vranje 19 : 22 Topličanin
18.03.2018 16:30 Beograd 26 : 20 Metalac 2015
18.03.2018 17:00 Rudar 25 : 33 Loznica Grad
18.03.2018 16:00 Senta 21 : 33 Apatin (Ž)

Vaterpolo

18.03.2018 Taš 2 : 14 Zemun
18.03.2018 Singidunum 17 : 18 TENT 0:1
18.03.2018 Bečej 12 : 7 Dunav 1:0

Futsal

18.03.2018 20:30 Kalča 5 : 7 Ekonomac
18.03.2018 19:30 Vinter sport 8 : 1 Metalac Kolorado
18.03.2018 20:30 Pčinja 6 : 1 Novi Sad
18.03.2018 20:00 Tango 2 : 4 Tisa
18.03.2018 20:00 Kraljevićevo 7 : 4 Apa Futsal
18.03.2018 18:30 Mićko trend 9 : 3 Sombor
18.03.2018 19:00 Župski Rubin 3 : 3 Partenon
18.03.2018 20:00 Olimp 4 : 4 Kosjerić
18.03.2018 17:30 Akademac 3 : 2 Niš 92
18.03.2018 18:15 Leskovac 10 : 2 Bor
18.03.2018 19:00 Bele crkve 2 : 2 Radnički 2010
18.03.2018 15:30 Ekonomist 3 : 5 Zufo
18.03.2018 21:30 Konjarnik 6 : 4 Banjica
18.03.2018 16:00 PP 192 8 : 2 92
Tekstualni prenos utakmice
1:0
75 Žuti karton (Sremčica)
1:0
75 Žuti karton (Mladenovac)
1:0
64 izmena (Sremčica)
1:0
62 Žuti karton (Mladenovac)
1:0
61 izmena (Mladenovac)
1. По основу жалбе ФК „Милочајац“ на утакмицу првог кола „Милаковац 2018“ – „Милочајац“, завршене 1:1 , донета је следећа одлука : Региструје се утакмица службеним резултатом 3:0 у корист ФК „Милочајац“ (пар-форфе) , у складу са чланом 63, тачка 11 Правилника о фудбалским такмичењима ФСС. По основу члана 126 и 127 ДП ФСС покреће се дисциплински поступак против : -ФК „Милаковац 2018“ -Овлашћеног представника клуба Танасковић Горана и играча Николић Немање бр.лег.3387. Потребно је у складу са чланом 129 ДП ФСС, овлашћени представник ФК „Милаковац 2018“ и играч истог клуба доставе изјаве комисији у року од 3 дана од дана уручења службеног билтена бр.2 надлежном такмичарском органу ФСГ Краљево, на околност наступа играча без уписаног специјалног лекарског прегледа у фудбалску легитимацију.
Kaluđerica protiv Podunavca hvata zalet za napad na titulu!!! Više nema priče! Više nema spremanja! Više nema taktiziranja! Sve je već rečeno, spremniji smo nego ikad, idemo u juriš! JURIŠ NA TITULU!!!