XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 49 utakmica za dan
Sreda, 7 Mart 2018

Fudbal

07.03.2018 15:00 Mačva 1 : 0 Napredak
07.03.2018 18:00 Vojvodina 1 : 2 Crvena zvezda
07.03.2018 15:00 Voždovac 0 : 0 Mladost
07.03.2018 15:00 Spartak ŽK 1 : 2 Zemun
07.03.2018 15:00 Javor Matis 1 : 3 Radnički
07.03.2018 15:30 Partizan 3 : 1 Rad
07.03.2018 15:00 Borac 2 : 2 Čukarički
07.03.2018 15:00 Bačka 4 : 2 Radnik
07.03.2018 15:30 Budućnost 5 : 0 Jadran
07.03.2018 15:30 Donji Srem 2015 1 : 0 Graničar (O)
07.03.2018 15:30 Mladost (B) 4 : 0 OFK Brestač
07.03.2018 14:30 Berane 3 : 1 Jezero
07.03.2018 14:30 Ibar 3 : 0 Čelik
07.03.2018 14:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 0 : 3 Jedinstvo
07.03.2018 14:30 Igalo 1 : 0 Bokelj
07.03.2018 14:30 Mornar 3 : 0 Cetinje
07.03.2018 15:00 Vitez 0 : 0 Radnik
07.03.2018 15:00 Široki Brijeg 1 : 1 Krupa
07.03.2018 15:00 Sarajevo 0 : 0 Sloboda
07.03.2018 15:00 Borac 1 : 1 Zrinjski
07.03.2018 15:00 Željezničar 3 : 1 Čelik
07.03.2018 15:00 Mladost 1 : 1 GOŠK
07.03.2018 12:00 Rad 2 : 4 Partizan

Košarka

07.03.2018 18:00 Lovćen 1947 85 : 73 Dynamic VIP PAY
07.03.2018 19:00 Borac 102 : 82 Teodo Tivat
07.03.2018 17:00 AV Ohrid 76 : 108 Split
07.03.2018 19:00 Krka 71 : 65 Bosna Royal
07.03.2018 21:15 Vitez 47 : 63 Eko Sport
07.03.2018 19:00 Celje 80 : 63 Crvena zvezda
07.03.2018 18:30 Montana 79 : 74 Beroe
07.03.2018 13:30 Loznica 46 : 26 Play Off

Odbojka

07.03.2018 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Spartak (Lj) 1:0
07.03.2018 18:00 Novi Pazar 3 : 0 Radnički 1:0
07.03.2018 19:00 Spartak (S) 3 : 1 Jedinstvo (SP) 1:0
07.03.2018 20:30 Crvena zvezda 3 : 2 Mladi radnik 1:0
07.03.2018 18:00 Karađorđe 1 : 3 Lucky Star
07.03.2018 19:00 Vizura 3 : 0 Partizan 1:0
07.03.2018 19:00 Železničar 3 : 1 Dinamo 1:0
07.03.2018 18:00 Crvena zvezda 3 : 0 TENT 1:0
07.03.2018 20:30 AS 3 : 0 Ribnica
07.03.2018 20:30 Lazarevac 0 : 3 Radnički

Vaterpolo

07.03.2018 18:00 Partizan RF 8 : 11 Jadran Carine
07.03.2018 18:00 Budva 6 : 8 Mornar BS
07.03.2018 19:45 OVK POŠK 6 : 13 Jug CO
07.03.2018 20:30 VA Cattaro 9 : 14 Solaris
07.03.2018 19:45 BVK Crvena zvezda 18 : 6 Zadar 1952
07.03.2018 20:00 Nais 5 : 9 Šabac
07.03.2018 20:45 Medveščak 7 : 6 Valjevo
07.03.2018 Dunav 12 : 7 Valis
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu