XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 566 utakmica za dan
Subota, 18 April 2015

Fudbal

18.04.2015 18:30 Čukarički 1 : 1 Radnički (N)
18.04.2015 16:00 Rad 1 : 0 Radnički 1923
18.04.2015 16:00 Donji Srem 4 : 0 OFK Beograd
18.04.2015 16:00 Voždovac 0 : 1 Crvena zvezda
18.04.2015 19:00 Borac 3 : 1 Jagodina
18.04.2015 16:00 Novi Pazar 0 : 1 Vojvodina
18.04.2015 16:00 Napredak 0 : 0 Spartak
18.04.2015 16:00 Loznica 1 : 0 Železničar
18.04.2015 16:00 Šumadija 2 : 0 Jošanica
18.04.2015 16:00 Smederevo 1924 1 : 0 Bane
18.04.2015 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Šumadija 1903
18.04.2015 16:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 0 Polet
18.04.2015 16:00 Rudar 2 : 2 GFK Jasenica 1911
18.04.2015 16:30 Timok 0 : 0 Car Konstantin
18.04.2015 16:30 Trstenik PPT 1 : 1 Tabane 1970
18.04.2015 16:30 Sloga 1 : 1 Hajduk Veljko
18.04.2015 16:00 Dinamo 2 : 1 Senta
18.04.2015 16:00 Radnički (S) 1 : 0 Tekstilac
18.04.2015 16:00 Radnički (SM) 0 : 0 PIK Prigrevica
18.04.2015 16:00 ČSK Pivara 3 : 1 Bačka 1901
18.04.2015 16:00 Sloga 1 : 0 Radnički (Š)
18.04.2015 16:00 Banat 3 : 0 Cement
18.04.2015 16:00 Zemun 3 : 0 Železnik Lasta
18.04.2015 16:00 Sopot 1 : 1 Srem
18.04.2015 11:00 GSP Polet 1 : 0 IMT
18.04.2015 16:00 Teleoptik 6 : 1 Radnički (O)
18.04.2015 16:00 Takovo 0 : 0 Orlovac
18.04.2015 16:00 Metalac 1 : 0 Polet
18.04.2015 16:00 Omladinac 0 : 2 Sloboda
18.04.2015 16:00 Partizan 2 : 0 Rudar (Baljevac)
18.04.2015 16:00 Mokra Gora 3 : 1 Braća Vuković
18.04.2015 16:00 Gruža 1 : 0 Mladi radnik (R)
18.04.2015 16:00 Morava 1 : 0 VGSK
18.04.2015 16:00 Sevojno 0 : 0 Radnički (V)
18.04.2015 16:00 Ribnica 0 : 0 Jedinstvo 1945
18.04.2015 16:00 FAP 1 : 3 Sloga 1940
18.04.2015 16:30 Jedinstvo 4 : 0 Poljoprivrednik
18.04.2015 16:30 FUD 2 : 0 Juhor
18.04.2015 16:30 Rtanj 3 : 0 Napredak
18.04.2015 16:30 Nemetali 0 : 4 Bučje
18.04.2015 16:30 Rudar (B) 3 : 1 Kablovi
18.04.2015 16:30 Dunav 0 : 0 Svrljig
18.04.2015 16:30 Lužnica 1 : 1 Bobište
18.04.2015 16:30 Nebeski andjeli 2 : 1 Sloga
18.04.2015 16:30 SFK Moravac 2 : 3 BSK Bujanovac
18.04.2015 16:30 SFK Morava 4 : 2 Mladost
18.04.2015 16:30 Pusta Reka 1 : 4 Jedinstvo (B)
18.04.2015 16:00 Mladost 1 : 2 Sremac Vojka
18.04.2015 16:00 Omladinac 1 : 0 Crvena zvezda
18.04.2015 16:00 Jugović 3 : 1 Kupinovo
18.04.2015 16:00 ŽAK 3 : 1 Borac
18.04.2015 16:00 Jadran 0 : 2 Zadrugar
18.04.2015 16:00 Srbobran 5 : 0 Bačka (P)
18.04.2015 16:00 OFK Vrbas 3 : 4 Polet
18.04.2015 16:00 Radnički (S) 2 : 2 Mladost (L)
18.04.2015 16:00 Sloboda 2 : 1 Sloga
18.04.2015 16:00 Jedinstvo (BK) 3 : 1 Crvena Zvezda (RS)
18.04.2015 16:00 Radnički (K) 1 : 0 Proleter
18.04.2015 16:00 Vršac United 1 : 1 Železničar
18.04.2015 16:00 Jedinstvo (NB) 1 : 0 Budućnost
18.04.2015 16:00 Lokomotiva 3 : 1 PKB
18.04.2015 16:00 Radnički (NB) 1 : 2 Crvena zvezda
18.04.2015 16:30 Polet 4 : 1 Kraljevo Hajduk
18.04.2015 16:00 Jadran 3 : 0 Vinogradi DB
18.04.2015 16:00 Borac 2 : 1 Korićani
18.04.2015 15:30 Budućnost 5 : 1 Jedinstvo
18.04.2015 16:00 Kačer 2 : 1 Pepeljevac
18.04.2015 16:00 Junior Novo Naselje 1 : 1 OFK Jabučje
18.04.2015 16:00 Rubribreza 1 : 3 Tešnjar
18.04.2015 16:30 Sindjelić 3 : 1 Jedinstvo (MZ)
18.04.2015 16:30 Gučevo 1 : 1 Jadar
18.04.2015 16:00 Vitlina-Bokanja 2 : 0 Vinča
18.04.2015 16:00 Radnički 1926 0 : 2 Sloga (B)
18.04.2015 16:00 Đerdap 3 : 2 Polet (SD)
18.04.2015 16:00 Trgovački 2 : 1 Krilaš
18.04.2015 15:30 SASK 3 : 0 Glavaš
18.04.2015 15:30 Mladi borac 2 : 0 Budućnost (R)
18.04.2015 17:00 Budućnost 5 : 0 Mladost (D)
18.04.2015 17:00 Morava 1918 1 : 0 OFK Tekstilac
18.04.2015 16:30 Kaćuša 1 : 1 Trbunje
18.04.2015 16:30 Blagotin 5 : 1 Trudbenik
18.04.2015 16:00 Krila Krajine 1 : 1 Bečej 1918
18.04.2015 16:00 Vojvodina 3 : 2 Tvrdjava
18.04.2015 16:00 Proleter 2 : 2 Mladost Radost
18.04.2015 16:30 OFK Futog 6 : 1 Tatra
18.04.2015 16:30 Šajkaš 1908 4 : 1 Fruškogorski partizan
18.04.2015 16:30 Veternik 6 : 0 OFK Sirig
18.04.2015 Partizan 0 : 3 Budućnost
18.04.2015 1. Maj 4 : 0 Hajduk 1932
18.04.2015 Rudar 0 : 2 Jadran
18.04.2015 17:00 Krivaja 2 : 0 Olimpija
18.04.2015 17:00 Panonija IM Topola 5 : 0 Čoka
18.04.2015 17:00 Obilić 4 : 1 Bajša
18.04.2015 17:00 Sloga 1 : 0 Radnički 1905
18.04.2015 16:30 Sloga 5 : 1 Kula
18.04.2015 16:30 Stanišić 5 : 0 BSK
18.04.2015 16:30 Mladost 1 : 1 Hajduk
18.04.2015 16:00 Radnički Zrenjanin 3 : 0 Naftagas
18.04.2015 15:00 Brodarac 2 : 3 Dunav-Sv.Stefan
18.04.2015 11:00 Komgrap 1 : 3 Borac (O)
18.04.2015 16:00 PKB Kovilovo 10 : 2 Resnik
18.04.2015 16:00 Napredak (M) 4 : 0 OFK Zabrežje
18.04.2015 16:00 Kosmaj 0 : 3 Dunavac (G)
18.04.2015 16:00 Vinča 3 : 1 Pinosava
18.04.2015 16:30 Knežica 1 : 5 Zaplanjac
18.04.2015 16:30 Naisus 2 : 1 Rasovača
18.04.2015 16:30 Rutevac 3 : 0 Koprijan 1975
18.04.2015 16:30 Budućnost 5 : 0 Mladost
18.04.2015 16:30 Borac 3 : 0 Dragoš
18.04.2015 16:30 Tanasko Rajić 3 : 1 Mladost
18.04.2015 16:30 Vladimir Durković 1 : 1 Željuša
18.04.2015 16:30 OFK Niš 1 : 6 Budućnost (P)
18.04.2015 16:30 Proleter (DV) 1 : 4 OFK Brzi Brod
18.04.2015 16:30 Palilulac 3 : 2 Morava
18.04.2015 16:00 Midžor : Mladost
18.04.2015 16:00 Rgotina 3 : 1 Trebič
18.04.2015 16:00 Vratarnica 0 : 1 Malinik
18.04.2015 16:00 Rudar 4 : 0 Svrljiška topla
18.04.2015 15:30 Levosoje Talenat 1 : 2 Mladost (B)
18.04.2015 Sloga 1 : 0 Mineralac
18.04.2015 17:00 Vinorača 2 : 3 Crni Vrh
18.04.2015 17:00 Radnički 2 : 2 Šumadija
18.04.2015 16:30 Crvenka 5 : 0 Jedinstvo (R)
18.04.2015 16:30 Jedinstvo 1947 3 : 1 Dinamo
18.04.2015 16:30 Partizan 0 : 0 Zvezda
18.04.2015 16:30 Milicionar 1 : 0 Majur
18.04.2015 16:30 Radnički Šabački 4 : 0 Napredak
18.04.2015 16:30 Železničar 2 : 0 RFK NS 1921
18.04.2015 16:30 Sloga 3 : 1 Napredak 2012
18.04.2015 16:30 Kraljevo 2 : 7 Pobeda 1976
18.04.2015 16:30 OFK Draževac 3 : 3 Vukašinovac
18.04.2015 16:30 Gredetin 0 : 5 Jedinstvo GVD
18.04.2015 Delija 2 : 1 2. Oktobar
18.04.2015 16:00 Mladost 1 : 4 Trnava
18.04.2015 16:00 Rade Milošević 1 : 2 Rudar
18.04.2015 16:30 Hercegovac 1 : 0 Borac 46
18.04.2015 16:00 Žitkovica 6 : 0 Sloga (D)
18.04.2015 17:00 Tornjoš 1 : 1 Horgoš 1911
18.04.2015 16:00 Toplica 2 : 0 Proleter
18.04.2015 16:00 OFK Bagremar 2 : 0 Srbija
18.04.2015 16:00 Studenski Grad 0 : 2 Borac (P)
18.04.2015 Strmovo 1968 1 : 2 Mladost
18.04.2015 16:00 Ozremica 2 : 2 Šilopaj
18.04.2015 16:00 Heroj Polet 4 : 0 Avalski venac
18.04.2015 16:00 Partizan 0 : 1 OFK Mladost
18.04.2015 16:00 Avala 1939 2 : 1 Minel
18.04.2015 16:30 Zvezda 6 : 0 Provalija
18.04.2015 16:30 Mladost 1 : 2 Pobeda
18.04.2015 16:30 Sloboda 0 : 2 Rongo Siti
18.04.2015 Dušan Silni 1 : 0 Bikovo
18.04.2015 Lokomotiva 3 : 1 Đurđin
18.04.2015 16:00 Kalenić 3 : 1 Omladinac
18.04.2015 16:00 Rudar 1 : 2 Polet
18.04.2015 16:00 Crvena Jabuka 3 : 3 Polet
18.04.2015 16:00 Graničar 0 : 0 Kosovo
18.04.2015 16:30 Bjelica 0 : 5 Bratstvo
18.04.2015 16:00 Doljevac 1971 3 : 0 Grkinja
18.04.2015 16:00 Sloboda 2013 4 : 1 Bukovik
18.04.2015 16:00 Napredak 1976 1 : 1 Sloga
18.04.2015 16:30 Karađorđe 5 : 3 Radnički (K)
18.04.2015 16:30 Mladost (PP) 5 : 0 Vlašić
18.04.2015 16:30 Verko 6 : 2 Sloga (R)
18.04.2015 16:30 Mladost 2013 2 : 2 Dragojevac
18.04.2015 16:30 OFK Varna 2 : 5 Rankovac
18.04.2015 16:30 Bojić 1 : 5 Pocerina
18.04.2015 17:00 Sloboda 1 : 3 Vreoci
18.04.2015 16:30 Nomanica 0 : 0 Jedinstvo
18.04.2015 16:30 OFK Bobište 8 : 1 Vlasina 2014
18.04.2015 16:30 Grdanica 024 3 : 4 Gornje Krajince
18.04.2015 16:30 Radnik 2013 2 : 2 Atletiko
18.04.2015 16:30 Turekovac 4 : 2 Rudar 1973
18.04.2015 16:00 DB Junajted 0 : 2 Krasava
18.04.2015 16:00 Brđanac 1 : 1 Paune
18.04.2015 16:00 Mladost (R) 1 : 1 Vukan
18.04.2015 16:00 Melnica 0 : 8 Bata Bulić
18.04.2015 16:00 Dobrnje 3 : 2 BSK
18.04.2015 16:00 Laolac 4 : 0 Soko
18.04.2015 16:30 Studen Vitez 0 : 5 Bogutovačka Banja
18.04.2015 16:30 Mlada krila 4 : 0 BSK 2014
18.04.2015 16:30 Miločajac 2 : 3 Popovići
18.04.2015 17:00 Kolonija 2 : 2 Bresje
18.04.2015 16:00 Zvezda 1 : 1 Borac
18.04.2015 15:30 Šamot 2 : 0 Gorski car
18.04.2015 Granit 0 : 2 Mladost (G)
18.04.2015 TE Gučevo 3 : 0 Hajduk
18.04.2015 17:00 Beljanica 2 : 1 Sindjelić
18.04.2015 16:00 Morava 3 : 2 Stragari
18.04.2015 10:00 Lonjin 0 : 3 OFK Donja Ljuboviđa
18.04.2015 16:30 Mladost (MM) 4 : 2 Omladinac
18.04.2015 16:30 Stojan Lazarac 6 : 1 Šumice
18.04.2015 16:00 Solunac 1 : 3 Naša Krajina
18.04.2015 16:00 Sloga 2 : 2 Banat
18.04.2015 16:00 Janošik 4 : 2 Gaj
18.04.2015 16:30 Sibnica : Mladost
18.04.2015 16:30 OFK Rogača 2 : 7 Mladost
18.04.2015 16:00 Meteor 5 : 2 Šumadija
18.04.2015 16:00 Feniks 1 : 3 Mladost (CK)
18.04.2015 16:30 Culjković 1 : 5 Torpedo 1924
18.04.2015 16:30 Napredak (Š) 0 : 3 Omladinac 2013
18.04.2015 16:30 Sloga 3 : 0 Maovi
18.04.2015 16:30 POFK Letnjikovac 0 : 5 Zadrugar
18.04.2015 Jasenovac 7 : 1 OFK Selište
18.04.2015 Zvezda 1 : 2 Mladost
18.04.2015 Best 2 : 4 OFK Homolje
18.04.2015 10:00 Mlava 1 : 4 Zadrugar
18.04.2015 Velika Morava 4 : 2 OFK Orašje
18.04.2015 Mladi Borac 3 : 1 Sloga-TOP
18.04.2015 Desine 4 : 2 Radnički
18.04.2015 Pasjak 0 : 4 Meševo
18.04.2015 Rasinac 0 : 3 Konjuh
18.04.2015 Padež 0 : 2 Čarapan
18.04.2015 Vratare 0 : 6 Mladost VPD
18.04.2015 Globoder 2 : 1 Gaglovo
18.04.2015 16:30 Vitanovac 08 1 : 3 Grkljane
18.04.2015 16:30 Zmajevac 3 : 0 Trmčari
18.04.2015 16:00 Kobilje 4 : 1 Stig (MC)
18.04.2015 16:00 Stig (C) 6 : 0 Sloga
18.04.2015 16:30 Baštovan 1 : 8 OFK Gnjila
18.04.2015 16:00 Sutjeska 3 : 1 Berane
18.04.2015 16:00 Lovćen 0 : 0 Budućnost
18.04.2015 16:00 Grbalj 3 : 1 Mladost
18.04.2015 16:00 OFK Petrovac 1 : 3 Rudar
18.04.2015 16:00 Mornar 3 : 2 Mogren
18.04.2015 16:00 Bokelj 1 : 2 Zeta
18.04.2015 16:30 Drina 3 : 0 Travnik
18.04.2015 16:30 Mladost 0 : 0 Olimpic
18.04.2015 16:30 Velež 1 : 0 Široki Brijeg
18.04.2015 19:30 Borac 2 : 0 Slavija
18.04.2015 16:30 Zvijezda Gradačac 2 : 3 Zrinjski
18.04.2015 16:30 Sloboda 1 : 1 Radnik
18.04.2015 16:00 Vitez 1 : 4 Željezničar
18.04.2015 15:30 Tekstilac 1 : 0 Napredak
18.04.2015 15:30 Krupa 1 : 1 Podrinje
18.04.2015 15:30 Rudar Prijedor 1 : 0 Drina HE
18.04.2015 15:30 Mladost 1 : 2 Vlasenica
18.04.2015 15:30 Proleter 1 : 2 Sloboda (NG)
18.04.2015 15:30 Kozara 0 : 1 Sloboda (MG)
18.04.2015 15:30 Sutjeska 1 : 0 Leotar
18.04.2015 15:30 Lokomotiva 2 : 1 Jedinstvo
18.04.2015 15:30 Famos 1 : 2 Rudar
18.04.2015 15:30 Laktaši 4 : 0 Liješće
18.04.2015 15:30 Sloga 3 : 1 Omarska
18.04.2015 15:30 Borac (Š) 4 : 1 Jedinstvo
18.04.2015 15:30 Modriča 0 : 0 BSK
18.04.2015 15:30 Naprijed Horizont 3 : 1 Lauš
18.04.2015 15:30 Sloga (S) 4 : 0 FSA
18.04.2015 15:30 Lijevče 1 : 1 Brdo
18.04.2015 15:30 Mladost (KV) 2 : 1 Dubrave
18.04.2015 15:30 Pridjel 5 : 2 Crvena zvijezda (O)
18.04.2015 15:30 Željezničar 2 : 1 Ozren
18.04.2015 15:30 Polet 1926 2 : 0 Naša krila
18.04.2015 15:30 Guber 1 : 1 Bratstvo
18.04.2015 15:30 Jedinstvo (B) 7 : 0 Jardan
18.04.2015 15:30 Šekovići 3 : 1 Proleter-RJ
18.04.2015 11:00 Krajina 1 : 1 Čelinac
18.04.2015 15:30 Ratar 4 : 1 Jablanica
18.04.2015 16:00 Milići 2 : 1 Budućnost (S)
18.04.2015 15:30 Željezničar 1 : 7 Mrakovica
18.04.2015 15:30 Gomjenica 2 : 0 Brzi
18.04.2015 15:30 Plamen 3 : 2 Sloga
18.04.2015 15:30 Berek 1975 0 : 1 Kozara
18.04.2015 15:30 Slaven 6 : 0 Radnik Urije
18.04.2015 15:30 Knežopoljac 1 : 0 Bratstvo
18.04.2015 15:30 Semberija 0 : 0 Partizan
18.04.2015 15:30 Rasavci 0 : 3 Omladinac
18.04.2015 15:30 Kiseljak 0 : 3 Svodna
18.04.2015 15:30 Radnik 2 : 3 Rudar
18.04.2015 15:30 Partizan 7 : 1 Blatna
18.04.2015 15:30 Podgrmeč 7 : 0 Moštanica
18.04.2015 17:00 Petka 1 : 0 Strmovo
18.04.2015 16:00 Skela 0 : 3 Zadrugar
18.04.2015 16:00 Sloga 3 : 5 Ljubinić
18.04.2015 16:00 Rekreativo 3 : 2 Tornado
18.04.2015 16:00 Proleter 5 : 3 Baljevac
18.04.2015 Mladost 2 : 0 Oniks
18.04.2015 16:00 Spartak 5 : 1 LASK Crvena zvezda
18.04.2015 15:00 Fruškogorac 4 : 1 Radnički 2013
18.04.2015 16:30 Kolibri 2 : 2 Jagodina
18.04.2015 Rubin 0 : 3 Radnički 1919
18.04.2015 Sremice 1 : 6 Obilić
18.04.2015 11:00 Brodarac 7 : 1 Jagodina
18.04.2015 11:00 Napredak 2 : 2 Metalac
18.04.2015 11:00 Čukarički 2 : 1 Radnički 1923
18.04.2015 10:00 Indeks 0 : 4 Proleter (NS)
18.04.2015 10:00 Radnički (SM) 2 : 1 Radnički (NP)
18.04.2015 10:00 Donji Srem 3 : 1 Vršac United
18.04.2015 10:00 Proleter 2006 3 : 0 ŽAK
18.04.2015 10:00 Inđija 6 : 0 Banat
18.04.2015 10:00 OFK Hajduk 6 : 0 Kabel
18.04.2015 Dinamo : Timočanin (K)
18.04.2015 Hajduk Veljko : Borac
18.04.2015 Palilulac 4 : 0 Timok
18.04.2015 10:00 Policajac 2 : 5 Kolubara
18.04.2015 11:00 Jedinstvo 1 : 0 Bežanija
18.04.2015 SASK 3 : 0 Sloga
18.04.2015 Sloboda 1 : 1 Osipaonica
18.04.2015 Mladi radnik 4 : 1 Borac
18.04.2015 15:30 Vodice 6 : 1 Udarnik
18.04.2015 15:30 Budućnost 0 : 5 Mladi borac
18.04.2015 15:30 Jedinstvo 3 : 0 Šumadija
18.04.2015 11:00 Olimpia 0 : 5 Bačka 1901
18.04.2015 12:00 Vršac 1 : 0 Strela
18.04.2015 11:00 Partizan (G) 2 : 10 Borac (St)
18.04.2015 18:00 Borac (St) 3 : 1 Vršac
18.04.2015 14:00 Krila Krajine 1 : 4 Bečej
18.04.2015 14:00 Vojvodina 2 : 0 Tvrđava
18.04.2015 14:00 Proleter 0 : 5 Mladost Radost
18.04.2015 16:00 Slavija 3 : 0 Borac (Sakule)
18.04.2015 16:00 Unirea 1 : 4 Omladinac (O)
18.04.2015 16:00 Glogonj 1 : 2 Radnički (B)
18.04.2015 13:30 Badljevica : Lunjevac
18.04.2015 13:30 Petrijevac : Drugovac
18.04.2015 13:30 Omladinac : Crvena zvezda
18.04.2015 13:30 Napredak 4 : 2 Sloga
18.04.2015 12:00 TSC 0 : 4 OFK Hajduk
18.04.2015 12:00 Mladost Bambi 1 : 6 Inđija
18.04.2015 12:00 Proleter 2006 4 : 1 Bačka (BP)
18.04.2015 12:00 Novi Sad 3 : 0 Spartak
18.04.2015 12:00 Radnički (S) 3 : 0 Indeks
18.04.2015 12:00 Vršac 0 : 3 Vojvodina
18.04.2015 12:00 Bačka 1901 1 : 2 Vrbas
18.04.2015 12:00 Bečej 1918 8 : 0 Kikinda
18.04.2015 Vrnjačka Banja 1 : 4 Kiker
18.04.2015 Bane 1 : 1 Novi Pazar
18.04.2015 17:00 Jedinstvo Stević 2 : 2 Dolina
18.04.2015 11:00 Dinamo 1945 13 : 0 Mladost (V)
18.04.2015 Trepča 1 : 0 Tutin
18.04.2015 10:00 Loznica 5 : 1 Radnički
18.04.2015 12:00 Savacium 3 : 0 Budućnost Krušik 2014
18.04.2015 10:00 Sindjelić 2012 0 : 13 IMT
18.04.2015 11:00 IM Rakovica 8 : 1 Budućnost (D)
18.04.2015 10:00 Baćevac 0 : 10 Bežanija
18.04.2015 16:30 Mladenovac 0 : 2 PKB Kovilovo
18.04.2015 19:15 Brodarac1947 9 : 1 Palilulac
18.04.2015 10:00 PKB 1 : 7 Siti Sport Klub
18.04.2015 10:00 Banja 0 : 2 GSP Polet
18.04.2015 10:00 Železnik Lasta 0 : 10 Bežanija
18.04.2015 10:00 Boleč 4 : 1 IM Rakovica
18.04.2015 Grafičar 0 : 15 Srem
18.04.2015 BASK 4 : 5 Brodarac 1947
18.04.2015 BSK 12 : 0 Budućnost
18.04.2015 10:00 Mladost Bambi 1 : 1 Inđija
18.04.2015 10:00 Proleter 2006 0 : 0 Bačka (BP)
18.04.2015 10:00 Novi Sad 0 : 2 Spartak
18.04.2015 10:00 Bačka 1901 1 : 3 Vrbas
18.04.2015 10:00 Bečej 1918 2 : 3 Kikinda
18.04.2015 11:00 Kruševac : Radnički (P)
18.04.2015 11:00 Bor : Hajduk Veljko
18.04.2015 11:00 Napredak : Trstenik PPT
18.04.2015 11:00 Red Star : Timočanin
18.04.2015 10:00 Horgoš 1911 3 : 1 Sloga
18.04.2015 10:00 Tornjoš 4 : 2 AFK
18.04.2015 10:30 Proleter (M) 3 : 0 Spartak
18.04.2015 13:00 Stenli 9 : 1 Smederevo 1924
18.04.2015 11:00 Vojvodina 0 : 4 Dolina
18.04.2015 10:00 Radnički (K) 3 : 0 Mika Antić
18.04.2015 10:00 Vršac United 2 : 0 Banat
18.04.2015 10:00 Proleter (BK) 2 : 9 Železničar
18.04.2015 17:00 Petar Urošev 3 : 2 BAK
18.04.2015 15:00 BSK Bavanište 1 : 6 Dinamo 1945
18.04.2015 Sloboda 6 : 1 Osipaonica
18.04.2015 Budućnost 4 : 1 Proleter
18.04.2015 7. Juli 7 : 1 Železničar
18.04.2015 Mladi radnik 7 : 0 Borac
18.04.2015 13:30 Sloga 0 : 9 Plana
18.04.2015 09:30 Napredak 3 : 3 Pobeda
18.04.2015 13:30 Vodice 1 : 5 Udarnik
18.04.2015 13:30 Budućnost 0 : 0 Mladi borac
18.04.2015 13:30 Jedinstvo 0 : 3 Šumadija
18.04.2015 10:00 Morava 5 : 2 Železničar
18.04.2015 Železničar 0 : 5 Akademac
18.04.2015 Budućnost Krušik 2014 12 : 0 Mačva
18.04.2015 Pazar Juniors 8 : 1 Rudar (B)
18.04.2015 Trepča 1 : 2 Tutin
18.04.2015 10:00 Subotica 8 : 1 Spartak
18.04.2015 10:00 Crvena Zvezda MML 7 : 1 Palilulac
18.04.2015 16:30 Lepušnica 1 : 2 Trudbenik
18.04.2015 10:00 Turbina 0 : 3 Kolubara
18.04.2015 11:00 Radnički 0 : 1 Futsal Kolubara
18.04.2015 11:00 Stepojevac Vaga 1 : 1 Mladenovac
18.04.2015 11:00 Gradac 3 : 0 AS-07
18.04.2015 11:00 Šabac 0 : 13 Mačva
18.04.2015 10:00 Arena Su 1 : 4 Senta
18.04.2015 16:00 Spartak '02 3 : 1 Subotica
18.04.2015 10:00 Čoka 11 : 0 Obilić
18.04.2015 Zeleznicar 2 : 2 Sampion
18.04.2015 Ribnica 2 : 1 Jedinstvo 2
18.04.2015 OFK Osecina 0 : 5 Budućnost-Krušik 2
18.04.2015 Radnicki 1 : 1 Omladinac
18.04.2015 Bane 6 : 1 Kosmet
18.04.2015 Trepča 1 : 1 Tutin
18.04.2015 14:00 BSK Borča 4 : 0 Sindjelić
18.04.2015 15:00 OFK Beograd 3 : 0 Radnički Obrenovac
18.04.2015 10:00 Kolubara 4 : 0 Bežanija
18.04.2015 14:00 Crvena zvezda 2 : 0 BASK
18.04.2015 10:00 Voždovac 0 : 1 Zemun
18.04.2015 11:00 Budućnost (D) 2 : 2 Milutinac
18.04.2015 10:00 BSK 1925 5 : 1 Studentski Grad
18.04.2015 10:00 Institut 3 : 1 Tempo
18.04.2015 12:00 Radnicki (NB) 2 : 4 Zmaj 1953
18.04.2015 14:30 Internacional 10 : 0 Rušanj
18.04.2015 13:00 Crvena Zvezda MML 2 : 2 Banja
18.04.2015 12:00 Zvezdara 4 : 3 Zmajevi
18.04.2015 11:30 Milenium 0 : 3 FSFV
18.04.2015 11:30 Sremčica 2 : 3 Lokomotiva
18.04.2015 Sećeranac Ada 1 : 0 Policajac
18.04.2015 15:00 Boleč 0 : 6 011 B
18.04.2015 Loznica 04 3 : 0 Banja Koviljača
18.04.2015 Loznica 05 4 : 0 Jadar (GD)
18.04.2015 Radnički Stobex 1 : 2 Sinđelić
18.04.2015 09:30 Voždovac 0 : 3 OFK Beograd
18.04.2015 10:30 Crvena zvezda 2 : 0 Selo Mladenovac
18.04.2015 08:30 Vinča 0 : 4 Fair Play 06
18.04.2015 09:30 BSK 1925 0 : 7 Rad
18.04.2015 12:30 Bežanija 1 : 0 Sity Sport Club

Košarka

18.04.2015 18:00 Zdravlje Leskovac 85 : 80 Napredak Maksi Ko
18.04.2015 17:00 Kolubara LA 2003 72 : 76 Meridiana
18.04.2015 20:00 Mladost (SP) 95 : 85 Vojvodina
18.04.2015 18:00 Beovuk 72 105 : 72 Morava
18.04.2015 14:00 M015 83 : 87 Mileševac
18.04.2015 15:30 Užice 91 : 69 Vladimirci
18.04.2015 18:00 Morava 96 : 86 Čačak 94
18.04.2015 Barajevo 82 : 49 Zvezdara 2
18.04.2015 Zvezda 80 : 55 Ras
18.04.2015 Vitez 2 82 : 70 Borča
18.04.2015 Grocka 86 : 60 Surčin Dobanovci
18.04.2015 Nova Pazova 87 : 69 Kris Kros
18.04.2015 Družina Kozlovac 77 : 100 Radnički
18.04.2015 LSK 90 : 82 Ru koš
18.04.2015 Omladinac 76 : 68 Partizan
18.04.2015 Jadran 83 : 98 Dinamo
18.04.2015 18:00 Prva Petoletka 100 : 99 Radnički 1950
18.04.2015 18:00 Sloga (P) 76 : 66 Svilajnac
18.04.2015 19:00 Beko 107 : 69 Vitez
18.04.2015 13:15 Torlak 20 : 0 BASK
18.04.2015 18:00 Žarkovo 66 : 73 BKK Radnički
18.04.2015 18:00 Akademik 97 : 85 BNS
18.04.2015 20:00 Sveti Đorđe 101 : 61 Odžaci
18.04.2015 18:30 Železničar 79 : 84 Vrbas
18.04.2015 18:00 Stara Pazova 101 : 87 Jedinstvo
18.04.2015 18:00 Kuršumlija 73 : 64 Bor RTB
18.04.2015 19:00 Knjaževac 87 : 93 Rtanj
18.04.2015 17:00 Dimitrovgrad 46 : 68 Sokobanja
18.04.2015 20:00 Zeta 2011 88 : 80 Sutjeska
18.04.2015 19:00 Ibar 77 : 76 Mornar

Odbojka

18.04.2015 19:00 Domaljevac 3 : 0 Radnik
18.04.2015 17:00 Antena 3 : 1 FAP Livnica
18.04.2015 19:00 Libero Ča 0 : 3 Gračac
18.04.2015 14:30 Desetka 3 : 1 Hajduk Veljko
18.04.2015 14:00 Timok 3 : 0 Toplički Vitezovi
18.04.2015 17:00 Proleter 2 : 3 Vrbas
18.04.2015 19:00 Hercegovina 3 : 0 Stražilovo
18.04.2015 Smederevo Carina 3 : 0 Loznica
18.04.2015 Jedinstvo (K) 1 : 3 Mladenovac
18.04.2015 Karađorđe 0 : 3 Obrenovac
18.04.2015 Rudar 1 : 3 Roda
18.04.2015 Jedinstvo (MZ) 0 : 3 Šumadija
Polufinale
18.04.2015 16:00 Vogošća 1 : 3 HE na Drini
18.04.2015 16:00 Radnik 2 : 3 Modriča
18.04.2015 Tutin 3 : 2 Zlatibor
18.04.2015 Tajm 3 : 2 Sloboda S
18.04.2015 Borac 3 : 1 Putevi Trendteks
18.04.2015 Libero ČA 3 : 0 Gimnazijalac
18.04.2015 17:00 Ivanjica 3 : 1 Tara
18.04.2015 Desetka 3 : 0 Hajduk Veljko
18.04.2015 Kuršumlija 3 : 2 Vranje
18.04.2015 Bor 0 : 3 Student
18.04.2015 Leskovac 98 3 : 0 Mladost
18.04.2015 Milenijum 3 : 1 Majdanpek FBC
18.04.2015 FOK 3 : 1 Mladost
18.04.2015 Vršac 2 : 3 Slavija
18.04.2015 Kikinda 2 : 3 Eaton Srem Tempo 2
18.04.2015 Omladinac 3 : 0 Jedinstvo 2
18.04.2015 Vrbas 3 : 2 Ruma
18.04.2015 Lazarevac 2 : 3 Smederevo
18.04.2015 Šumadija 3 : 0 Mladi Radnik
18.04.2015 Sterija 3 : 1 Spartak
18.04.2015 Poštar 064 1 : 3 As
18.04.2015 Imlek 1 : 3 Ub
18.04.2015 14:00 Plana 0 : 3 Tehničar
18.04.2015 Senta 0 : 3 NIS Spartak 3
18.04.2015 Topola 0 : 3 Zlatica
18.04.2015 Boom Volley 3 : 0 Kikinda 2
18.04.2015 Panonija 0 : 3 Vollejstar

Rukomet

18.04.2015 18:30 Metaloplastika 22 : 22 Partizan
18.04.2015 18:00 Radnički 25 : 24 Spartak Vojput
18.04.2015 18:00 Vojvodina 33 : 24 Jugović
18.04.2015 18:30 Crvena Zvezda 32 : 28 Planinka
18.04.2015 19:00 Rudar 21 : 21 Železničar 1949
18.04.2015 18:00 Crvenka Jaffa 28 : 31 PKB
18.04.2015 19:00 Morava 32 : 27 Zlatar
18.04.2015 19:00 Mokra Gora 23 : 23 Napredak
18.04.2015 ORK Bor 26 : 19 ORK Vlasotince
18.04.2015 BSK Heba 28 : 27 ORK Bela Palanka
18.04.2015 Jastrebac 40 : 26 Mladost 1949
18.04.2015 Knjaževac 27 : 34 Hajduk Veljko
18.04.2015 Topličanin 19 : 17 Žitorađa
18.04.2015 Vranje 1957 31 : 28 Dubočica 54
18.04.2015 19:00 Jedinstvo 34 : 25 Metalac
18.04.2015 20:00 Nova Pazova 18 : 27 Proleter
18.04.2015 Loznica 25 : 22 Primus
18.04.2015 Studentski grad 24 : 27 Novi Beograd
18.04.2015 Sportski Centar Voždovac 2012 31 : 30 Partizan 2
18.04.2015 Obilić 39 : 22 Smederevo
18.04.2015 Sloga 24 : 25 Sindjelić
18.04.2015 Rekreativo 31 : 25 Bask Soko
18.04.2015 19:00 Lokomotiva 26 : 20 Radnički 2
18.04.2015 18:00 Novi Pazar 30 : 23 Knez Lazar
18.04.2015 17:30 Mladost 19 : 29 Šamot 65
18.04.2015 17:00 Kljajićevo 24 : 27 Srem Sm
18.04.2015 19:00 Radnički (JT) 36 : 30 Radnički (K)
18.04.2015 Hisar 40 : 18 Pirot
18.04.2015 Železničar 2 27 : 32 Niška Banja
18.04.2015 Aleksinac 27 : 24 Radan
18.04.2015 17:30 Radnički 23 : 29 Dorćol
18.04.2015 20:00 Ub 23 : 22 Metaloplastika 2
18.04.2015 Kosmaj : Jedinstvo 1974
18.04.2015 19:00 Župa 54 2 31 : 19 Bane
18.04.2015 15:30 Atenica 23 : 22 Omladinac
18.04.2015 19:30 Arilje 2 22 : 28 Sjenica
18.04.2015 Partizan (I) 38 : 24 Jedinstvo
18.04.2015 Partizan (H) 16 : 40 Senta
18.04.2015 Crvena Zvezda 2 : Napredak
18.04.2015 Vojvoda Stepa 23 : 10 Gradnulica
18.04.2015 19:00 Izviđač 33 : 30 Zrinjski
18.04.2015 19:00 Lokomotiva 31 : 34 Bosna (V)
18.04.2015 19:00 Prijedor 36 : 31 Krivaja
18.04.2015 19:00 Čelik 44 : 26 Gračanica
18.04.2015 19:00 Gradačac 34 : 25 Sloboda
18.04.2015 19:00 Bosna (S) 31 : 38 Derventa
18.04.2015 19:00 Vogošća 40 : 35 Konjuh
18.04.2015 18:00 Čelinac 27 : 39 Leotar
18.04.2015 18:00 Hercegovina 35 : 29 Slavija
18.04.2015 18:00 Mladost 31 : 30 Teslić
18.04.2015 19:00 Drina 39 : 28 Bijeljina
18.04.2015 19:00 Lokomotiva 27 : 32 Bihać
18.04.2015 17:00 Krivaja 17 : 38 Grude
18.04.2015 18:00 Katarina 38 : 34 Goražde
18.04.2015 17:00 Borac : Vrbas
18.04.2015 Mladi Radnik 36 : 28 Loznica grad
18.04.2015 Kučevo 41 : 23 Junior 2
18.04.2015 Mačva 26 : 26 ORK Beograd
18.04.2015 Pančevo 42 : 7 Apatin
18.04.2015 Napredak 12 25 : 32 Knjaz Miloš 2
18.04.2015 Čačak 29 : 12 Sloga
18.04.2015 Vranje 30 : 22 Rtanj
18.04.2015 Crveni krst 27 : 23 Mladost
18.04.2015 Topličanin 27 : 23 Knjaževac
18.04.2015 Jagodina 2 21 : 31 Pirot
18.04.2015 Đerdap 17 : 32 Bor RTB
18.04.2015 Mladost 30 : 25 Tikvara
18.04.2015 Partizan 31 : 10 Jedinstvo
18.04.2015 Dolovo 22 : 29 Naftagas
18.04.2015 Dubočica 15 : 34 Žitorađa
18.04.2015 Naisa 2 32 : 22 Radan
18.04.2015 Aleksinac 17 : 27 Niška Banja
18.04.2015 Morava Han 30 : 20 Paraćin
18.04.2015 Remesiana 13 : 18 Vlasotince

Futsal

18.04.2015 20:00 Ekonomac 3 : 2 Vranje
18.04.2015 18:00 Vinter sport 6 : 10 Kalča
18.04.2015 18:00 Centar 6 : 3 Brotnjo
18.04.2015 17:30 Kikinda 3 : 2 Tango Liman
18.04.2015 Zufo 2 : 4 Banjica

Američki fudbal

18.04.2015 Celtis Sombor 15 : 6 Sharks Šabac
18.04.2015 Black Hornets 6 : 39 Bears Sofija
Mladja i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja je tipovao utakmicu