XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 451 utakmica za dan
Subota, 18 Novembar 2017

Fudbal

18.11.2017 16:00 Crvena zvezda 6 : 1 Rad
18.11.2017 17:00 Napredak 1 : 2 Čukarički
18.11.2017 17:00 Vojvodina 0 : 0 Radnik
18.11.2017 17:00 Voždovac 2 : 0 Bačka
18.11.2017 13:00 TSC 0 : 0 ČSK Pivara
18.11.2017 13:00 Novi Pazar 2 : 1 Dinamo
18.11.2017 13:00 Radnički 1923 1 : 1 Bežanija
18.11.2017 13:00 Teleoptik 4 : 0 Proleter
18.11.2017 13:00 Sloboda 2 : 0 Temnić 1924
18.11.2017 13:00 Loznica 1 : 0 Železničar
18.11.2017 13:00 Šumadija (A) 2 : 1 Zlatibor
18.11.2017 13:00 Karađorđe 1 : 0 Jedinstvo Putevi
18.11.2017 13:00 FAP 1 : 4 Budućnost Krušik 2014
18.11.2017 13:00 Mladi radnik 1926 2 : 1 Mokra Gora
18.11.2017 13:00 Rtanj 1 : 0 Car Konstantin
18.11.2017 13:00 Jedinstvo (B) 3 : 1 Ozren
18.11.2017 13:00 Moravac Orion 4 : 2 Radan
18.11.2017 13:00 Radnički (S) 2 : 1 Timok
18.11.2017 13:00 Dunav 1 : 1 Tabane 1970
18.11.2017 13:00 Bratstvo 1946 3 : 2 Radnički (SM)
18.11.2017 13:00 Bačka 1901 1 : 1 Železničar
18.11.2017 13:00 Radnički (ZR) 2 : 0 Dunav
18.11.2017 13:00 Omladinac (NB) 4 : 0 Radnički (Š)
18.11.2017 13:00 Cement 2 : 0 Radnički (NP)
18.11.2017 13:00 Odžaci 1 : 2 Borac (S)
18.11.2017 13:00 Bečej 1918 4 : 1 Mladost (BJ)
18.11.2017 13:00 Dinamo 1945 0 : 0 Crvena zvezda (NS)
18.11.2017 13:00 Sopot 0 : 1 Radnički (O)
18.11.2017 13:00 OFK Beograd 4 : 1 IMT
18.11.2017 11:00 GSP Polet Dorćol 1 : 1 Radnički (NB)
18.11.2017 13:00 Kolubara 2 : 0 BSK Batajnica
18.11.2017 13:00 Lokomotiva 0 : 2 Žarkovo
18.11.2017 13:00 Slavija 2 : 2 Dragačevo
18.11.2017 13:00 Ovčar 1 : 1 Orlovac
18.11.2017 13:00 Trepča 0 : 3 Jošanica
18.11.2017 13:00 Sloga (K) 5 : 0 Sloboda (Č)
18.11.2017 13:00 Takovo 3 : 0 Bane
18.11.2017 13:00 Radnički (K) 5 : 0 Sušica
18.11.2017 13:00 Gruža 4 : 2 Mladi borac
18.11.2017 13:00 Zadrugar 2 : 0 Ribnica
18.11.2017 13:00 Spartak 6 : 1 Sevojno
18.11.2017 13:00 Radnički Gorenje 3 : 0 Borac
18.11.2017 13:00 Budućnost 3 : 1 Sloga (S)
18.11.2017 13:00 Budućnost (O) 1 : 0 Pusta Reka
18.11.2017 13:00 Lužnica 1 : 2 Polet 1980
18.11.2017 13:00 Balkanski 4 : 1 Nebeski Andjeli
18.11.2017 13:00 GFK Dubočica 1 : 0 OFK Niš
18.11.2017 13:00 Pčinja 2 : 1 Sloga (L)
18.11.2017 13:00 Morava (VH) 2 : 1 Jablanica
18.11.2017 13:00 Svrljig 1 : 1 Moravica
18.11.2017 13:00 Brodoremont 3 : 0 BSK
18.11.2017 13:00 SFS Borac 2 : 2 OFK Topličanin
18.11.2017 13:00 OFK Kosanica 3 : 2 Jedinstvo
18.11.2017 13:00 Kopaonik 3 : 0 Žitorađa
18.11.2017 13:00 OFK Vršac 4 : 2 ŽAK
18.11.2017 13:00 Sloga 3 : 0 Vojvodina 1928
18.11.2017 13:00 Proleter 2 : 4 Jedinstvo (BK)
18.11.2017 13:00 Sloboda (NK) 2 : 0 Budućnost
18.11.2017 13:00 Begej 3 : 2 Radnički (K)
18.11.2017 13:00 Kikinda 1909 2 : 1 Radnički (S)
18.11.2017 13:00 Hajduk (D) 2 : 3 Kabel
18.11.2017 13:00 OFK Slavija 1 : 0 Hajduk (B)
18.11.2017 13:00 Mladost Apa 0 : 3 Tisa
18.11.2017 13:00 Polet (K) 2 : 0 Tavankut
18.11.2017 11:00 Rakovica 5 : 0 Balkan
18.11.2017 16:00 TEK Sloga 5 : 0 Budućnost
18.11.2017 13:00 Milutinac 3 : 0 Leštane
18.11.2017 13:00 Bilećanin 1 : 3 Rusanda
18.11.2017 13:00 Krajina 10 : 0 Omladinac FAM
18.11.2017 13:00 Naftagas (E) 3 : 0 Vojvodina (B)
18.11.2017 13:30 Jedinstvo Stević 2 : 1 Vulturul
18.11.2017 13:30 BAK 4 : 0 Vojvodina (S)
18.11.2017 13:00 1. Maj Ruma 1 : 4 Podrinje
18.11.2017 13:00 ŽAK 0 : 3 Budućnost (M)
18.11.2017 13:00 Mladost (K) 0 : 3 Vojvodina
18.11.2017 13:00 Hajduk Junior 1 : 1 Stanišić
18.11.2017 13:00 Panonija IM Topola 3 : 1 Obilić
18.11.2017 13:00 Zlot 2 : 0 Brestovac
18.11.2017 13:00 Rudna Glava 1 : 4 Branik
18.11.2017 13:00 Avala 1 : 3 Borac (P)
18.11.2017 13:00 PKB (PS) 0 : 1 Studenski Grad
18.11.2017 13:00 Borac (O) 0 : 2 Komgrap
18.11.2017 13:00 Omladinac 1 : 1 Lisović
18.11.2017 13:00 Jevremovac 3 : 2 Duško
18.11.2017 13:00 Sindjelić 2 : 2 Radnički Šabački
18.11.2017 13:00 Mačva 2005 2 : 0 Mladi Borac
18.11.2017 13:00 BSK 4 : 3 Šatornja
18.11.2017 14:00 Parmenac 2 : 1 Rudar
18.11.2017 14:00 Slatina 3 : 1 Napredak
18.11.2017 13:00 Čitluk 7 : 2 Sloga (D)
18.11.2017 13:00 Trgovački 2 : 2 Makce
18.11.2017 13:30 Omladinac 0 : 2 Stubal
18.11.2017 13:30 Rudar 2 : 1 Mataruge
18.11.2017 13:00 Pepeljevac 1 : 7 Brezovica
18.11.2017 13:00 OFK Jabučje 1 : 1 Iskra
18.11.2017 13:00 Banjani 4 : 1 Trlić
18.11.2017 13:00 Junior Novo Naselje 4 : 1 Ribnikar
18.11.2017 13:00 Jadran 0 : 0 Mladost
18.11.2017 13:00 Jedinstvo 4 : 0 Šumadija 1934
18.11.2017 13:00 Jedinstvo GVD 4 : 2 Crvena zvezda
18.11.2017 13:00 Vulkan 1963 3 : 1 Sloboda
18.11.2017 13:00 RFK Novi Sad 1921 9 : 1 Vinogradar
18.11.2017 13:00 Šajkaš 1908 0 : 2 OFK Sirig
18.11.2017 13:00 Veternik 1 : 2 Jedinstvo (R)
18.11.2017 13:00 Fruškogorski partizan 4 : 2 Jedinstvo (G)
18.11.2017 13:00 ŽSK 2 : 2 Bačka 1923
18.11.2017 13:30 Midžor 3 : 2 OFK 019
18.11.2017 Kaćuša 2 : 1 Real
18.11.2017 13:30 OFK Alakince 0 : 3 Mladost (B)
18.11.2017 13:30 Mlada krila 1 : 0 Grdica
18.11.2017 13:30 Beljanica 3 : 0 Šumadija
18.11.2017 13:30 Zenit 0 : 2 Mladost (D)
18.11.2017 13:00 Ajaks 3 : 1 Sveti Stefan
18.11.2017 12:00 Rekreativo 011 4 : 1 Posavac Tišma
18.11.2017 13:00 Zaklopača 3 : 4 Lepušnica
18.11.2017 13:00 Minel 3 : 0 Hajduk
18.11.2017 13:00 OFK Šabac 4 : 3 Mladost
18.11.2017 13:00 Torpedo 1924 1 : 8 Hajduk Stanko
18.11.2017 13:00 Kalenić 3 : 0 OFK Stublenica
18.11.2017 13:00 Crvena Jabuka 1 : 3 Polet (T)
18.11.2017 13:00 OFK Brđanac 5 : 3 Mladost (VK)
18.11.2017 13:00 Jugovići 0 : 6 Mladost (DK)
18.11.2017 13:00 Varvarin 5 : 1 Ušće
18.11.2017 13:00 Velika Drenova 7 : 0 Omladinac
18.11.2017 13:00 Maršić 4 : 0 Vinogradi DB
18.11.2017 13:00 Škriljac 0 : 0 Pobeda 1976
18.11.2017 13:00 Borac 1 : 1 Napredak 2012
18.11.2017 13:00 Mladost (R) 2 : 1 Bata Bulić
18.11.2017 13:00 Rade Milošević 2 : 3 Napredak (S)
18.11.2017 13:00 Železničar 0 : 2 Miletić
18.11.2017 13:30 Mladost Radost 8 : 1 Sloboda
18.11.2017 13:00 Rojkovac 4 : 1 Zadrugar
18.11.2017 14:00 Napredak 3 : 1 Gol
18.11.2017 14:00 Bukovik 0 : 1 Mladost
18.11.2017 13:00 Rasina 6 : 3 Žabare
18.11.2017 13:00 Borac 2 : 6 Meševo
18.11.2017 13:00 Mladost 2013 7 : 1 Sloga (R)
18.11.2017 13:00 Jedinstvo 2014 1 : 4 Petrovac 74
18.11.2017 13:30 Gornje Sinkovce 0 : 0 Mladost (K)
18.11.2017 13:30 Navalin 3 : 1 Sloboda
18.11.2017 16:30 Todorovce 8 : 2 Rudar 1973
18.11.2017 16:30 Nomanica 2 : 2 Veternica
18.11.2017 16:30 Gornje Krajince 4 : 2 Badince
18.11.2017 13:30 Atletiko 0 : 5 Veliko Trnjane
18.11.2017 13:00 Mladi Radnik 7 : 1 Grivac
18.11.2017 13:00 Zmajevac 3 : 2 Vratare
18.11.2017 13:00 Iskra 0 : 1 Mladost
18.11.2017 13:00 Kom 1 : 0 Rudar
18.11.2017 13:00 Sutjeska 1 : 0 Grbalj
18.11.2017 13:00 Zeta 0 : 0 OFK Petrovac
18.11.2017 17:00 Budućnost 4 : 1 Dečić
18.11.2017 13:00 Hajduk 1 : 0 Sloga (SB)
18.11.2017 13:00 Sloboda 4 : 0 Vitez
18.11.2017 13:00 Krupa 1 : 0 Zrinjski
18.11.2017 13:00 Radnik 3 : 1 Čelik
18.11.2017 16:00 Sarajevo 4 : 2 Mladost
18.11.2017 13:30 Kozara 1 : 0 Sloga
18.11.2017 13:30 Tekstilac 3 : 1 Sloboda
18.11.2017 13:30 Napredak 0 : 4 Drina
18.11.2017 13:30 Podrinje 4 : 1 Sutjeska
18.11.2017 16:00 Bournemouth 4 : 0 Huddersfield
18.11.2017 16:00 Burnley 2 : 0 Swansea
18.11.2017 16:00 Crystal Palace 2 : 2 Everton
18.11.2017 16:00 Leicester 0 : 2 Manchester City
18.11.2017 16:00 Liverpool 3 : 0 Southampton
18.11.2017 16:00 WBA 0 : 4 Chelsea
18.11.2017 18:30 Manchester Utd 4 : 1 Newcastle
18.11.2017 13:30 Arsenal 2 : 0 Tottenham
18.11.2017 16:15 Leganés 0 : 3 Barcelona
18.11.2017 18:30 Sevilla 2 : 1 Celta Vigo
18.11.2017 20:45 Atlético Madrid 0 : 0 Real Madrid
18.11.2017 13:00 Getafe 4 : 1 Alavés
18.11.2017 15:30 Bayern 3 : 0 Augsburg
18.11.2017 15:30 Hoffenheim 1 : 1 Eintracht
18.11.2017 18:30 Hertha BSC 2 : 4 Borussia Mönchengladbach
18.11.2017 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 RB Leipzig
18.11.2017 15:30 Mainz 05 1 : 0 Köln
18.11.2017 15:30 Wolfsburg 3 : 1 Freiburg
18.11.2017 20:45 Napoli 2 : 1 Milan
18.11.2017 18:00 Roma 2 : 1 Lazio
18.11.2017 20:00 Dijon 3 : 1 Troyes
18.11.2017 20:00 Guingamp 1 : 1 Angers
18.11.2017 17:00 PSG 4 : 1 Nantes
18.11.2017 20:00 Strasbourg 2 : 1 Rennes
18.11.2017 20:00 Toulouse 0 : 0 Metz
18.11.2017 13:00 Spartak 8 : 0 Požarevac
18.11.2017 13:00 Sloga Radnički 5 : 0 Napredak
18.11.2017 12:00 BASK 7 : 0 011
18.11.2017 09:00 BSK Borča 0 : 1 Lokomotiva
18.11.2017 11:00 Grafičar 1 : 0 Sindjelć
18.11.2017 08:45 IM Rakovica 3 : 5 IMT
18.11.2017 14:00 Bežanija 0 : 1 Radnički (NB)
18.11.2017 10:00 Poštar 1930 0 : 1 Omladinac
18.11.2017 10:00 Zmaj 1953 1 : 3 Srem
18.11.2017 13:00 Beograd 1929 0 : 3 Šumadinac
18.11.2017 17:00 Zemun MK 3 : 2 Lokomotiva MK
18.11.2017 10:00 Vojvodina 3 : 1 Crvena zvezda
18.11.2017 10:00 Krila Krajine 0 : 3 Hajduk junior
18.11.2017 13:00 Strela 3 : 1 Dunav
18.11.2017 10:00 Brodarac 1 : 1 Partizan
18.11.2017 12:00 Zemun 2 : 0 Jagodina
18.11.2017 13:30 Crvena zvezda 9 : 0 Novi Pazar
18.11.2017 11:00 Rad 3 : 0 Internacional
18.11.2017 11:00 Borča 2 : 0 Bežanija
18.11.2017 09:30 Studenski grad 2 : 2 011
18.11.2017 12:00 Radnički (O) 1 : 4 Kolubara
18.11.2017 09:00 Grafičar 7 : 1 GSP Polet
18.11.2017 14:30 BASK 0 : 2 DIF
18.11.2017 14:00 Radnički (B) 1 : 1 Polet
18.11.2017 12:00 Kosmaj MK 2 : 1 OLE MK
18.11.2017 14:30 Zemun MK 0 : 1 Rad V MK
18.11.2017 11:00 Bežanija MK : Radnički NB B
18.11.2017 12:15 Brodarac MK 4 : 1 Studenski grad MK
18.11.2017 11:00 Crvena zvezda MK 6 : 1 Mladenovac MK
18.11.2017 11:00 Sinđelić MK 3 : 2 BSK Borča MK
18.11.2017 13:30 Jedinstvo : Rudar
18.11.2017 13:30 Donji Petrovci : Napredak
18.11.2017 13:30 Mladost 0 : 3 1. Maj
18.11.2017 13:30 PSK Putinci : Fruška Gora
18.11.2017 13:30 Hrtkovci : Partizan
18.11.2017 13:30 Radnički : Borac
18.11.2017 15:00 Sinđelić 2 : 5 Lola
18.11.2017 13:00 Čukarički MK 1 : 1 Zemun MK
18.11.2017 10:30 Olimpik MK 0 : 0 Ada MK
18.11.2017 14:30 Brodarac MK 3 : 0 Radnički PDM MK
18.11.2017 09:30 Bačka 1901 1 : 9 Spartak
18.11.2017 10:00 Jedinstvo MK 0 : 1 Ole MK
18.11.2017 08:30 BASK MK 3 : 0 Petlić MK
18.11.2017 09:00 Žarkovo MK 2 : 3 Crvena zvezda MML MK
18.11.2017 08:45 Lokomotiva MK 5 : 2 Zemun B MK
18.11.2017 11:00 Borac 0 : 5 Homoljac
18.11.2017 Rudar 2001 1 : 0 Zvižd
18.11.2017 11:00 Mladi Rudar 8 : 3 Derbi 2017
18.11.2017 11:00 Proleter 1976 1 : 11 Banja 1957
18.11.2017 11:00 Venčani 0 : 3 Partizan 1945
18.11.2017 12:00 KMF Aranđelovac 7 : 0 Aranđelovac
18.11.2017 13:00 BSK Borča 0 : 2 Čukarički
18.11.2017 10:00 Radnički (NB) 1 : 5 Zemun
18.11.2017 09:30 Radnički (O) 3 : 1 Kolubara
18.11.2017 09:00 Rad 2 : 1 OFK Beograd
18.11.2017 10:00 Lola 0 : 5 Sindjelic 2012
18.11.2017 09:00 Bežanija 2 : 0 Budućnost

Košarka

18.11.2017 21:00 Cedevita 99 : 74 Mornar
18.11.2017 19:00 Partizan NIS 77 : 78 Union Olimpija
18.11.2017 16:00 Dynamic 89 : 70 Vršac
18.11.2017 18:00 Metalac 85 : 66 Mladost Admiral
18.11.2017 19:00 Borac 85 : 80 Beovuk 72
18.11.2017 16:00 OKK Beograd 61 : 74 Tamiš
18.11.2017 18:00 Zlatibor 89 : 63 Sloga
18.11.2017 19:00 Sloboda 78 : 69 Novi Pazar
18.11.2017 17:00 Plana 90 : 79 Smederevo 1953
18.11.2017 19:00 Klik 74 : 80 Napredak Bosphorus
18.11.2017 19:30 Zdravlje Leskovac 89 : 78 Pirot
18.11.2017 18:00 Žarkovo 54 : 88 Mladost (SP)
18.11.2017 19:30 Kolubara LA 2003 91 : 74 Akademik
18.11.2017 19:00 Futog Tupanjac MD 94 : 96 Sveti Đorđe
18.11.2017 20:00 Srem 74 : 80 Mladost Veternik
18.11.2017 17:00 Nova Pazova 81 : 60 Omladinac
18.11.2017 19:00 Zlatar 77 : 66 Student
18.11.2017 18:00 Crnokosa 100 : 88 Mileševac
18.11.2017 18:00 Zekas 75 75 : 68 Radnički VA
18.11.2017 19:30 Napredak Junior 92 : 70 Jagodina
18.11.2017 18:00 Radnički 1950 86 : 62 Prva Petoletka
18.11.2017 16:30 Junior 85 : 79 Jugbasket
18.11.2017 18:30 Niš 81 : 80 Radan
18.11.2017 14:45 BKK Radnički 100 : 63 BASK
18.11.2017 12:00 Torlak 87 : 62 Žitko Basket
18.11.2017 14:00 Beko 96 : 81 Borac
18.11.2017 15:45 Joker 81 : 57 Bagljaš
18.11.2017 19:00 Karađorđevo 100 : 90 Spartak OKK
18.11.2017 19:00 Pink 20 : 0 Železničar
18.11.2017 17:30 Opovo 99 70 : 84 Vojka
18.11.2017 18:30 Šimanovci 93 : 64 RU Koš
18.11.2017 19:00 Jedinstvo 83 : 60 BNS
18.11.2017 20:00 Student 014 89 : 85 M015
18.11.2017 Požarevac 20 : 0 Despot
18.11.2017 19:00 Trepča 80 : 61 Zicer 2014
18.11.2017 14:00 Hisar 93 : 27 Đerdap
18.11.2017 Zicer 79 : 60 Kuršumlija
18.11.2017 18:30 LA Basket 66 : 69 Cerak
18.11.2017 13:20 Barajevo 96 : 57 Barajevo Bambi
18.11.2017 17:30 Vrbas Medela 95 : 66 Vršac
18.11.2017 18:00 Bor 94 : 55 Šumadija
18.11.2017 18:00 Beočin 68 : 61 Kraljevo
18.11.2017 17:00 Šabac 69 : 74 Student
18.11.2017 19:00 Crvena zvezda 89 : 61 Radivoj Korać
18.11.2017 12:00 Play Off 30 : 75 Loznica
18.11.2017 13:00 Prijepolje 56 : 63 Lim
18.11.2017 20:00 Gimnazijalac 87 : 65 Bagdala
18.11.2017 16:30 Karađorđevo 51 : 102 Karaburma
18.11.2017 17:00 Srbobran 97 : 23 Joker
18.11.2017 18:00 Stara Pazova 20 : 0 Jedinstvo (NB)
18.11.2017 14:30 Delfin 73 : 80 Proleter (NS)
18.11.2017 16:00 Metalac : M 015
18.11.2017 16:00 Šuter : MIX
18.11.2017 16:00 Železničar 72 : 101 Lazarevac
18.11.2017 16:00 M 015 53 : 38 MIX
18.11.2017 16:00 Šuter : Radnički
18.11.2017 16:00 Železničar : Mladost 014
18.11.2017 16:00 Lazarevac : Inter Koš
18.11.2017 16:00 Student 2 : OKK Šabac
18.11.2017 16:00 MIX 1 : MIX 2
18.11.2017 16:00 Valjevski : Mladost 014
18.11.2017 16:00 Metalac 43 : 32 Student 1
18.11.2017 16:00 Železničar 25 : 55 Mionica
18.11.2017 16:00 Šuter : Mionica
18.11.2017 16:00 Železničar : MIX 2
18.11.2017 16:00 Student 48 : 33 Valjevski
18.11.2017 16:00 MIX 1 : Inter Koš
18.11.2017 16:00 MIX 2 : MIX 1
18.11.2017 16:00 Šuter 77 : 78 Student
18.11.2017 16:00 Železničar 102 : 75 Mionica
18.11.2017 16:00 Osečina 16 : 35 Mionica
18.11.2017 16:00 MIX : Kolubara Mladost
18.11.2017 Valjevski 19 : 28 Mionica
18.11.2017 Osečina : MIX
18.11.2017 Student : Mladost 014

Odbojka

18.11.2017 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 1 Spartak (Su)
18.11.2017 18:30 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Spartak (Lj)
18.11.2017 17:00 VA-014 Gorenje 3 : 0 Kosovska Mitrovica
18.11.2017 17:00 Napredak 037 3 : 0 Jagodina
18.11.2017 18:00 Smederevo Carina 3 : 1 Futog
18.11.2017 16:00 Partizan 3 : 1 Mladenovac
18.11.2017 18:00 Železničar (Bg) 3 : 1 VGSK
18.11.2017 17:00 Banat 3 : 0 FAP Livnica
18.11.2017 16:00 Užice 3 : 1 Bečej
18.11.2017 13:00 Partizan 3 : 1 Gračanica
18.11.2017 17:00 Ribnica 2 3 : 1 Lotus
18.11.2017 19:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Pirot
18.11.2017 20:00 Vranje 3 : 1 Ozren
18.11.2017 19:00 Hercegovina 3 : 0 Maglić 1953
18.11.2017 20:00 Šid 1 : 3 Kulpin
18.11.2017 20:00 Dunav Volley 2 : 3 Sombor
18.11.2017 17:30 Blok Aut 2 : 3 Lucky Star
18.11.2017 19:00 Karađorđe 3 : 0 Mladi Radnik 2
18.11.2017 Ozren 2 0 : 3 Knjaževac
18.11.2017 13:00 Priboj 3 : 2 Tamnava Voćar
18.11.2017 Vest 1 : 3 Kikinda
18.11.2017 Stražilovo 0 : 3 Klek Srbijašume 2
18.11.2017 Vrbas 1 : 3 Mladost
18.11.2017 Novi Sad 2 0 : 3 Sloven
18.11.2017 19:00 Klek-MD Zrenjanin 0 : 3 Vizura
18.11.2017 19:00 TENT 3 : 1 Dinamo
18.11.2017 19:00 Partizan 1 : 3 Jedinstvo (SP)
18.11.2017 17:00 Futog 0 : 3 Jedinstvo (U)
18.11.2017 18:00 Vranje 2 : 3 Omladinac
18.11.2017 15:00 Smederevo 2 : 3 FOK
18.11.2017 20:00 Valjevo 0 : 3 Ub
18.11.2017 20:00 Gimnazijalac 0 : 3 Beograd
18.11.2017 15:00 Inđija 3 : 0 Zlatibor
18.11.2017 18:00 Milenijum 3 : 0 Jagodina
18.11.2017 19:00 Kralj 3 : 1 Kraguj-Radnički
18.11.2017 20:00 Leskovac 98 0 : 3 Spartak (Lj)
18.11.2017 18:00 Paraćin 2 : 3 Hajduk Veljko
18.11.2017 17:00 Zaječar 3 : 0 Stampedo
18.11.2017 16:30 Panda 3 : 2 Bor
18.11.2017 17:00 Kuršumlija 3 : 2 Desetka
18.11.2017 14:30 Lavice 07 3 : 0 Odbojka 013
18.11.2017 19:00 Volejstars 3 : 1 Mladost (NP)
18.11.2017 16:30 Lazarevac 3 : 0 Zaslon
18.11.2017 19:30 AS Batajnica 3 : 2 Imlek
18.11.2017 Zvečan 0 : 3 Leposavić 2
18.11.2017 Vidovdan 3 : 0 Gračanica
18.11.2017 Mokra Gora 2 : Sokolica
18.11.2017 Kosovska Mitrovica 3 : 0 Brezovica
18.11.2017 15:00 Libero 1 : 3 Apatin
18.11.2017 17:00 Gox-IN Phibrows 0 : 3 CVS
18.11.2017 16:30 Hajduk 3 : 1 Soko
18.11.2017 11:30 Vrbas 0 : 3 Spartak 2
18.11.2017 16:30 Žitište 3 : 1 Krajišnik
18.11.2017 15:30 Klek Srbijašume 2 0 : 3 Dunav
18.11.2017 16:30 Hercegovina 3 : 0 Žabalj Volej
18.11.2017 12:00 NS Tim 0 : 3 Prvi Tempo
18.11.2017 19:00 Bečej 3 : 0 Proleter
18.11.2017 19:15 AS 1 : 3 Spas
18.11.2017 18:15 Dunav 3 : 2 Pionir
18.11.2017 Prvi Tempo 2 3 : 0 Ruma 2
18.11.2017 Sloga 3 : 1 Maks 2
18.11.2017 Trijumf 2013 2 3 : 0 Mitrovica
18.11.2017 Lotus 3 : 0 Lučani
18.11.2017 Sloboda S 3 : 2 Takovo
18.11.2017 Borac 3 : 0 Ivanjica
18.11.2017 20:00 Tara 3 : 2 Zlatibor
18.11.2017 Crnokosa 0 : 3 Sloga 031
18.11.2017 10:30 21. maj 3 : 0 Pionir

Rukomet

18.11.2017 19:00 Šamot 65 26 : 27 Železničar 1949
18.11.2017 17:30 Požarevac 31 : 31 Crvena zvezda
18.11.2017 19:00 Spartak Vojput 27 : 24 Rudar
18.11.2017 18:00 Obilić 23 : 31 Partizan
18.11.2017 19:00 Jugović 26 : 21 Metaloplastika
18.11.2017 16:00 Dolovo 29 : 29 Banatski Karlovac
18.11.2017 17:00 Sloga 23 : 38 Mladost
18.11.2017 18:00 Goč Merkur 33 : 25 Bane
18.11.2017 20:00 Metalac 37 : 34 Prva Petoletka
18.11.2017 21:00 Sloga 25 : 25 SC Voždovac 2012
18.11.2017 18:00 Paraćin 28 : 29 Aleksinac
18.11.2017 19:00 Jastrebac 29 : 29 Vlasotince
18.11.2017 20:00 ORK Bor 38 : 27 Pirot
18.11.2017 17:00 Radnički 1958 37 : 31 ORK Pančevo
18.11.2017 19:00 PIK Prigrevica 28 : 34 Slavija
18.11.2017 17:00 Zrenjanin 29 : 36 Vojvoda Stepa
18.11.2017 19:00 Radnički (JT) 28 : 30 Potisje Pleteks
18.11.2017 20:30 Radnički 1964 2 31 : 28 Karađorđe 2
18.11.2017 17:00 Mokra gora 2 26 : 27 Šamot 65 2
18.11.2017 19:00 Novi Pazar 2 25 : 25 Lokomotiva 2
18.11.2017 18:00 Rembas 35 : 37 Arif Knjaz 1957
18.11.2017 19:00 Hajduk Veljko 2 21 : 29 Jagodina
18.11.2017 19:00 Ub 28 : 23 Gučevo
18.11.2017 20:00 Jedinstvo 26 : 19 Proleter
18.11.2017 18:00 Crvenka 20 : 20 Kolubara
18.11.2017 19:00 Kikinda Grindex 24 : 20 Inđija
18.11.2017 20:00 Morava 29 : 26 Mačva
18.11.2017 18:00 Radnički 1964 28 : 30 Novi Pazar
18.11.2017 17:30 Dubočica 54 27 : 22 Topličanin
18.11.2017 19:00 Planinka Prolom voda 38 : 28 Lokomotiva
18.11.2017 19:00 Vranje 1957 37 : 27 Zlatar
18.11.2017 18:00 Priboj 21 : 25 Hajduk Veljko
18.11.2017 19:00 Rusin 29 : 25 Sivac 69/2
18.11.2017 15:00 Junior 19 : 22 Kikinda
18.11.2017 18:30 Sloga (PM) 19 : 27 Voždovac 1955
18.11.2017 20:00 Vrbas 29 : 33 Minaqua
18.11.2017 18:00 Pirot 35 : 29 Proleter
18.11.2017 18:00 Halas Jožef 24 : 17 Požarevac
18.11.2017 19:00 Zaječar 1949 32 : 23 Metalac
18.11.2017 16:00 Radnički 1964 12 : 16 Napredak 12
18.11.2017 13:00 Župa 18 : 32 Čačak
18.11.2017 15:30 Dubočica 15 : 26 Topličanin
18.11.2017 19:00 Vlasotince 28 : 15 Jagodina 2
18.11.2017 18:00 Rtanj 20 : 18 Đerdap
18.11.2017 20:00 ORK Beograd 49 : 23 Rudar
18.11.2017 20:00 Mačva 37 : 21 Radnički (O)

Vaterpolo

18.11.2017 18:00 Mornar BS 6 : 4 Budva
18.11.2017 19:00 Jug CO 19 : 6 OVK POŠK
18.11.2017 19:30 Jadran Split 14 : 5 Primorje EB
18.11.2017 19:00 Primorac 12 : 16 HAVK Mladost
18.11.2017 19:00 Solaris 7 : 8 VA Cattaro
18.11.2017 20:00 Šabac 15 : 6 Nais
18.11.2017 20:30 Valjevo 14 : 9 Medveščak

Futsal

18.11.2017 18:30 Samo pravo 5 : 4 International
18.11.2017 19:30 Forum 7 : 6 Ivanjica
18.11.2017 21:00 Vinter sport 4 : 1 Ekonomist
18.11.2017 15:30 Leteći Holandjanin 4 : 2 Apa Futsal
18.11.2017 14:00 Ekonomac 2 5 : 1 Kragujevac 2011
18.11.2017 12:00 Gročanski 8 : 5 Banjica

FFA

18.11.2017 Delijski Vis 3 : 2 KMF Junior
18.11.2017 Radnički ofk 10 : 0 Soko
18.11.2017 Car Konstantin plavi 2 : 9 Aca Menta
18.11.2017 Delijski Vis 3 : 1 Soko
18.11.2017 Vitez 7 : 3 Aca Menta
18.11.2017 Nacional Milan crveni 3 : 0 Soko Grad
18.11.2017 Real 6 : 2 Radnički beli
Kad bi neko istovremeno pohapsio funkcionere po savezima i klubovima u Srpskom fudbalu država bi pod hitno morala da napravi jedan oveći zatvor.
UKRADEN FUDBALSKI KLUB U STANIŠIĆU. Juriš lokalnih moćnika, kriminalaca u politici, političara u kriminalu, minulih dana osetili su stanovnici sela Stanišić. FK "Stanišić", klub sa skoro stogodišnjom tradicijom, koji je časno izborio plasman u Vojvođansku ligu Sever, na tajnoj nelegitimnoj i insceniranoj sednici skupštine kluba, održanoj 5. juna, praktično je ugašen i preseljen u Sombor. Ovim sramnim činom nestao je klub sa vek dugom tradicijom, a novoosnovani "Radnički 1912" Sombor na taj način postao naslednik bogate istorije FK "Stanišić". Mali klub iz Stanišića, koji se po tradiciji može porediti sa sportskim atletskim klubom "Bačka" osnovanim 1901. godine ili "BSK" osnovanim 1911. godine, za srpski sport jednako je važan kao "Crvena Zvezda" ili "Partizan" i zato je nedopustivo ostaviti ga na milost i nemilost interesima lokalnih moćnika. FK Stanišić bio je fudbalski klub iz sela Stanišić, opština Sombor, osnovan 1920. godine pod imenom Prvi Stanišićki Sportski Klub (Erster Stanischitscher Sport Club). Tokom svoje duge istorije fudbalski klub je nekoliko puta menjao ime: Stanišićki Atletski Klub (od 1925. do1932. godine), Sportski Klub Sloga (od 1932. do 1941. godine), Adler(nem. Orao) FC (od 1941. do 1944. godine), FK Jedinstvo (od 1946 . do 1976. godine), a naziv FK Stanišić nosi od marta 1976. godine. Fudbalski klub u Stanišiću, ma kako god se on zvao, bio je uvek rasadnik dobrih fudbalera. Posle somborskog Radničkog, Stanišić sigurno ima najveći fudbalski rejting u opštini. Naravno ne treba zaboraviti somborski ŽAK, bezdanski Sport pa i "lemeško" Jedinstvo u periodu između dva rata i nekoliko prvih posleratnih godina. Prvi zapaženiji uspeh desio se u sezoni 1936/1937. kada su ubedljivo bez poraza osvojili prvo mesto i plasirali se u „I/B razred Dunavske grupe”. Na leto 1940. godine dolazi do reorganizacije i stanišićka Sloga se nalazi u ligi „Somborske Župe - I razred” neka vrsta današnje Vojvođanske lige "Sever". Nakon okupacije za vreme Drugog svetskog rata, stanišićki Nemci, pripadnici Kulturbunda, preuzimaju u selu između ostalog i sportski klub "Sloga" koga preimenjuju u "Adler FC". Za vreme rata klub se nije takmičio u nekom od prvenstava, odigravao je samo prijateljske utakmice. Posleratni uspon počinje krajem pedesetih i početkom šezdesetih godina sada već prošlog veka. Tada je stasala jedna darovita generacija mladih stanišićana koja se vinula čak do Jedinstvene Vojvođanske lige. Da nije bilo spleta nesrećnih okolnosti, sigurno bi ta ekipa ostavila dublji trag u fudbalu. Amaterski sportski radnici su 1976. godine u Stanišiću prvi u Somborskoj opštini osnovali sportsko društvo: rukometašice, rukometaši, fudbaleri i šahisti njih oko 200 okupljeni su u Sportsko društvo Stanišić (na čijem čelu će dugo godina biti Dušan Stojanac). Tada su svi navedeni sportski klubovi u selu promenili svoja imena u "Stanišić". Uspon Fudbalskog kluba iz Stanišića započinje u sezoni 1993/1994. kada se pod vođstvom trenera Franje Lukića ubedljivo osvaja prvo mesto u Područnoj ligi Sombor a zatim sledi 13 godina neprekidnog igranja u Vojvođanskoj ligi, četvrtom stepenu takmičenja Srpskog fudbala. Svakako ne treba zaboraviti ni period od 1967. do 1976. godine kao i 1978. - 1987. kada klub nastupa u Bačkoj ligi (takođe četvrti rang takmičenja). U poslednje dve godine klub je osvojio ubeljivo oba puta prvo mesto (Međuopštinska liga i Područna liga Sombor) ispred u oba slučaja drugoplasirane ekipe iz Crvenke izborivši posle 5 godina pravo nastupa u Vojvođanskoj ligi Sever. Međutim, na kraju prvenstva na tajnoj isceniranoj skupštini Kluba (održanoj 05. juna 2018 godine) koja je bila nelegitimna, nije bila raspisana da bude za 15 dana i nisu svi članovi skupštine pozvani, doneta je odluka da se klub u selu Stanišić praktično ugasi i preseli u Sombor a da novi FK "Radnički 1912 Sombor" postane naslednik istorije FK "Stanišić", čime će fudbalski klub u selu Stanišić nestati posle skoro 100 godina postojanja. Na toj skupštini kluba prisustvovalo je 7 od 30 članova skupštine kluba koji su potvrdili da ništa nisu potpisivali a ni glasali. Ova sramna bezpravna odluka donela je niz nezadovoljstva kako kod bivših igrača, tako i kod navijača i običnih meštana sela Stanišić, koja je uz pretnje lokalnih moćnika ubrzo splasla. Uspesi kluba: Područna liga Sombor: 1966/67, 1993/94, 2007/08, 2010/11, 2017/18. MFL Sombor — prvi razred: 1977/78, 2016/17. MFL Sombor — drugi razred: 1960/61. Dunavska Grupa — drugi razred: 1936/37. Kup GFS Sombor: 1964, 1967, 1969, 2012, 2016, 2017. Dunataj-Kup (Bačka grupa): 1981/82. Najbolja ekipa GFS Sombor 2017 Hit jeseni GFS Sombor 2016 Svoje utakmice klub iz Stanišića igrao je na današnjem fudbalskom stadionu od 1938. godine (nekadašnjem "Vašarištu"), pre toga igralište se od 1920. do 1938. godine nalazilo u ulici Kralja Petra pod rednim brojem 98 (današnja ulica Cara Dušana). Poznati fudbaleri iz Stanišića: Nikolas Zemlič, Radivoj Prosenica, Drago Jović, Stevo Kuridža, Aleksandar Knežević, Dragan Dragičević, Vladimir Matijević, Mate Brajković, Nemanja Obrić, Aleksandar Stojković, Vasilije Đurić, ...