XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 199 utakmica za dan
Subota, 21 Februar 2015

Fudbal

21.02.2015 13:30 Mladost 2 : 3 Jagodina
21.02.2015 13:30 OFK Beograd 0 : 0 Vojvodina
21.02.2015 13:30 Radnički 1923 1 : 0 Spartak
21.02.2015 13:30 Čukarički 1 : 0 Napredak
21.02.2015 13:30 Rad 1 : 0 Novi Pazar
21.02.2015 13:30 Donji Srem 0 : 1 Borac
21.02.2015 16:00 Partizan 3 : 3 Voždovac

Košarka

21.02.2015 17:00 Zdravlje Leskovac 94 : 79 Beovuk 72
21.02.2015 19:00 Sloboda 92 : 76 Mladost (SP)
21.02.2015 19:00 Plana 98 : 96 Napredak Maksi Ko
21.02.2015 Morava 73 : 66 Radnički VA Bodža
21.02.2015 Play off 78 : 70 Železničar
21.02.2015 Rađevac 79 : 85 Ivanjica
21.02.2015 Paraćin 96 : 88 Basket
21.02.2015 Sloga (PM) 65 : 59 Temnić
21.02.2015 Bane 119 : 85 Kopaonik
21.02.2015 Zekas 75 98 : 78 Trepča
21.02.2015 Studenica 72 : 60 Požarevac
21.02.2015 Milan Trivić 2 69 : 70 Grocka
21.02.2015 Surčin Dobanovci 70 : 67 Vitez 2
21.02.2015 Borča 89 : 88 Zvezda
21.02.2015 Ras 55 : 92 Barajevo
21.02.2015 Budućnost 81 : 91 Kadet
21.02.2015 Crvenka Dunav 86 : 51 Sloboda NS
21.02.2015 Sport Key Plus 106 : 92 Sivac
21.02.2015 SO Koš 60 : 81 Selekta
21.02.2015 Vojvodina NM 91 : 80 Feniks
21.02.2015 Karađorđevo 83 : 86 Mladost Veternik
21.02.2015 Kikinda 68 : 69 Bagljaš
21.02.2015 Omladinac 97 : 60 Vojka
21.02.2015 Jadran 75 : 66 LSK
21.02.2015 Pink 91 : 73 Družina Kozlovac
21.02.2015 Partizan 86 : 96 Kris Kros
21.02.2015 Ru koš 78 : 109 Radnički
21.02.2015 19:30 Polet 85 : 81 Prva Petoletka
21.02.2015 14:30 Šabac 97 : 95 Ub
21.02.2015 16:00 Torlak 77 : 69 Vitez
21.02.2015 16:30 BKK Radnički 75 : 80 Beko
21.02.2015 18:00 Stara Pazova 86 : 71 Hajduk
21.02.2015 19:00 Jedinstvo 75 : 54 Topola
21.02.2015 19:00 Dunav 72 : 60 Akademik
21.02.2015 18:00 Sokobanja 78 : 69 Mladost Vesna
21.02.2015 18:00 Rtanj 71 : 68 Radnik
21.02.2015 19:00 Spartak 69 : 51 Srbobran
21.02.2015 17:00 Radnički 69 : 44 Vršac Swisslion
21.02.2015 19:00 Partizan 84 : 72 Vojvodina
21.02.2015 19:00 Vrbas Medela 60 : 72 Radivoj Korać
21.02.2015 15:00 Gimnazijalac Partizan 20 : 0 Nikolić Akademija
21.02.2015 19:00 Čelarevo 88 : 58 Kovin
21.02.2015 15:00 Proleter (NS) 62 : 71 Proleter (ZR)
21.02.2015 16:00 Brčanka 57 : 51 Orlovi
21.02.2015 16:00 Rudar Sport 87 : 72 Mladi Krajišnik
21.02.2015 16:00 RMU Banovići 71 : 41 Bugojno
21.02.2015 16:00 Jedinstvo 90 : 43 Sloboda
21.02.2015 16:00 Igokea 57 : 27 Mladost Basket Una
21.02.2015 Novi Pazar 2012 : Plej 2
21.02.2015 Stari Ras : Sjenica
21.02.2015 Bane : Plej 1
21.02.2015 Polet : Mašinac
21.02.2015 Goč : Kings

Odbojka

21.02.2015 18:00 Partizan 3 : 0 Radnički
21.02.2015 19:00 Spartak 3 : 2 Ribnica
21.02.2015 19:00 Mladi radnik 2 : 3 Vojvodina NS Seme
21.02.2015 19:00 Inđija 3 : 1 Đerdap
21.02.2015 19:00 Jedinstvo 3 : 1 Borac
21.02.2015 17:00 Železničar 3 : 2 VA 014
21.02.2015 19:00 VGSK 0 : 3 Klek Srbijašume
21.02.2015 15:30 Niš 3 : 2 Kosovska Mitrovica
21.02.2015 19:00 Užice 3 : 0 Novi Sad
21.02.2015 17:00 Spartak 3 : 0 Bukovica Putevi
21.02.2015 18:00 Kakanj 78 3 : 1 Modriča Optima
21.02.2015 19:00 Radnik 0 : 3 Mladost
21.02.2015 18:00 Ilijaš 3 : 1 Jedinstvo
21.02.2015 16:00 Borac m:tel 3 : 0 Bosna
21.02.2015 18:00 Domaljevac 1 : 3 Gacko
21.02.2015 14:00 Majevica 3 : 0 Student
21.02.2015 14:00 Maglić 3 : 0 Drina
21.02.2015 14:00 Tempo 3 : 0 Gradiška
21.02.2015 14:00 Ljubinje 3 : 0 Crvena zvijezda
21.02.2015 18:00 Metalac Takovo 3 : 0 Gračanica
21.02.2015 19:00 Gračac 1 : 3 Antena
21.02.2015 19:00 FAP Livnica 3 : 1 Partizan
21.02.2015 Brezovica 2 : 3 Napredak 037
21.02.2015 17:00 Toplički Vitezovi 1 : 3 Borac
21.02.2015 Mladost 3 : 0 Srem Iton
21.02.2015 Dunav Volley 2 : 3 Vojvodina 2
21.02.2015 Bavanište 3 : 0 Hercegovina
21.02.2015 Stražilovo 0 : 3 Proleter
21.02.2015 Vrbas 2 : 3 Futog
21.02.2015 Smederevo Carina 3 : 0 Jedinstvo (MZ)
21.02.2015 Šumadija 3 : 0 Rudar
21.02.2015 Roda 3 : 2 Karađorđe
21.02.2015 Obrenovac 3 : 2 Jedinstvo (K)
21.02.2015 Mladenovac 3 : 1 Loznica
21.02.2015 18:00 Surdulica 0 : 3 Mladost (V)
21.02.2015 18:30 Gacko 3 : 0 Modriča
21.02.2015 18:00 HE na Drini 2 : 3 Bihać Preminger
21.02.2015 18:30 Bimal-Jedinstvo 3 : 0 Kula Gradačac
21.02.2015 16:00 Radnik 1 : 3 Sloboda Tuzlafarm
21.02.2015 16:00 Hercegovac 2 : 3 Stakorina
21.02.2015 16:00 Maglić 3 : 0 Laktaši
21.02.2015 16:00 Mladost 1 : 3 Jahorina
21.02.2015 16:00 Glasinac 2 : 3 Slavija
21.02.2015 16:00 Derventa 3 : 0 Crvena zvijezda
21.02.2015 17:00 Smeč : Prijedor
21.02.2015 17:00 Pliva : Servitium
21.02.2015 17:00 Olimpik : Balkana MP
21.02.2015 16:00 Drina : Han Pijesak
21.02.2015 16:00 Bratunac : Rudar
21.02.2015 16:00 Rudo : Ljubinje
21.02.2015 16:00 Velež : Zelengora
21.02.2015 16:00 Ukrina : Nikos Kambera
21.02.2015 16:00 Kotor Varoš : Panter
21.02.2015 16:00 Kozara : Inova
21.02.2015 Tutin 2 : 3 Ivanjica
21.02.2015 Tara 1 : 3 Libero ČA
21.02.2015 Gimnazijalac 3 : 1 Borac
21.02.2015 Putevi Trendteks 3 : 0 Tajm
21.02.2015 Sloboda S 0 : 3 Zlatibor
21.02.2015 Desetka 3 : 0 Milenijum
21.02.2015 Majdanpek FBC 0 : 3 Leskovac 98
21.02.2015 Mladost 0 : 3 Bor
21.02.2015 Student 3 : 0 Kuršumlija
21.02.2015 Vranje 3 : 0 Hajduk Veljko
21.02.2015 FOK 3 : 0 Vrbas
21.02.2015 Ruma 3 : 2 Omladinac
21.02.2015 Jedinstvo 2 3 : 0 Kikinda
21.02.2015 Slavija 3 : 2 Mladost
21.02.2015 Lazarevac 1 : 3 Imlek
21.02.2015 As 3 : 0 Sterija
21.02.2015 Spartak 1 : 3 Šumadija
21.02.2015 Mladi Radnik 0 : 3 Smederevo
21.02.2015 Hercegovina 3 : 2 Banat
21.02.2015 KI 0230 0 : 3 Radnički
21.02.2015 Volejstars 0 : 3 Odbojka 013
21.02.2015 Proleter 1 : 3 MD Zrenjanin 2
21.02.2015 Krajišnik 1 : 3 Žitište
21.02.2015 Eaton Srem Tempo 3 3 : 1 Maks
21.02.2015 Mitrovica 3 : 0 Mladost
21.02.2015 Sloga 0 : 3 Prvi Tempo
21.02.2015 Sirmium 0 : 3 Eaton Srem Tempo 4
21.02.2015 Senta 3 : 1 Panonija
21.02.2015 Vollejstar 3 : 0 Boom Volley

Rukomet

21.02.2015 19:00 Jugović 31 : 13 Kolubara
21.02.2015 19:00 Planinka Prolom voda 21 : 24 Spartak Vojput
21.02.2015 19:00 Rudar 23 : 28 Požarevac
21.02.2015 19:00 Zrinjski 38 : 28 Krivaja
21.02.2015 19:00 Bosna (V) 30 : 26 Gračanica
21.02.2015 19:00 Izviđač 35 : 19 Sloboda
21.02.2015 19:00 Lokomotiva 26 : 41 Derventa
21.02.2015 19:00 Prijedor 31 : 27 Konjuh
21.02.2015 19:00 Čelik 24 : 26 Vogošća
21.02.2015 19:00 Gradačac 28 : 26 Bosna (S)
21.02.2015 18:00 Radnički KG 26 : 20 Jagodina
21.02.2015 18:00 Kikinda 30 : 15 Crvena Zvezda
21.02.2015 18:00 Medicinar 35 : 30 Knjaz Miloš
21.02.2015 Mladi Radnik 22 : 27 Voždovac 1955
21.02.2015 ORK Loznica 30 : 23 Mačva
21.02.2015 Radnički 24 : 41 Kučevo
21.02.2015 ORK Beograd 36 : 21 Junior 2
21.02.2015 Mladost 36 : 22 Radnički
21.02.2015 Pančevo 32 : 18 Sloven
21.02.2015 Apatin 23 : 23 Petrovaradin
21.02.2015 Ravangrad 22 : 22 Temerin
21.02.2015 Spartak 22 : 18 Vrbas
21.02.2015 Srem 21 : 17 Halas Jožef
21.02.2015 Košutnjak 22 : 41 Čačak
21.02.2015 Sloga 21 : 31 Metalac AD
21.02.2015 Knjaz Miloš 2 27 : 23 Prijepolje
21.02.2015 Metalac 25 : 22 Župa
21.02.2015 18:00 Pirot 18 : 23 Topličanin
21.02.2015 19:00 Knjaževac 24 : 25 Crveni krst
21.02.2015 17:00 Mladost 37 : 10 Rtanj

Vaterpolo

21.02.2015 Zemun 5 : 8 Banjica
21.02.2015 Beograd 9 : 9 Singidunum
21.02.2015 ŽAK 11 : 6 Dunav
21.02.2015 Nais 11 : 6 Stari Grad
21.02.2015 Goč 14 : 13 Dorćol
21.02.2015 Šabac 8 : 8 Bečej
21.02.2015 Taš 13 : 12 Partizan 2
21.02.2015 Stari Grad 3 : 23 Taš 2000
21.02.2015 Senta 5 : 5 Partizan
21.02.2015 Crvena zvezda 31 : 3 Vojvodina
21.02.2015 Vračar 21 : 4 PVK Bečej

Futsal

21.02.2015 19:30 Bečej 7 : 3 Kalča
21.02.2015 20:30 Sokrates 5 : 2 Nevesinje
21.02.2015 20:30 Leotar 2 : 1 Brotnjo
21.02.2015 18:00 Derventa 3 : 8 Obilić
21.02.2015 21:00 Ljubić 3 : 0 Teslić
21.02.2015 18:00 Brčko Zdravlje 7 : 2 Glasinac
21.02.2015 13:00 Fotoklik Fleš 4 : 3 TMF
21.02.2015 11:00 Radnički B 2 : 8 Red Star B
21.02.2015 12:00 Soko 0 : 2 Durlan City
21.02.2015 13:00 Nacional Milan 0 : 1 Palilulac
21.02.2015 14:00 Red Star A 3 : 0 Radnički A
21.02.2015 09:00 Arena 0 : 6 Red Star
21.02.2015 08:00 Proleter 4 : 2 Real
21.02.2015 10:00 Vitez 1 : 5 Šampion Nais

Hokej

21.02.2015 16:15 Partizan E 6 : 5 Tisza Volán
Mladja i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja je tipovao utakmicu