Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 173 utakmica za dan
Subota, 25 Februar 2017

Fudbal

25.02.2017 17:00 Čukarički 1 : 0 Napredak
25.02.2017 14:00 Javor Matis 2 : 3 Spartak ŽK
25.02.2017 17:00 Partizan 2 : 1 Borac
25.02.2017 13:00 OFK Bačka 0 : 3 Crvena zvezda
25.02.2017 14:00 Novi Pazar 0 : 0 Metalac
25.02.2017 14:00 Radnik 1 : 1 Mladost
25.02.2017 14:00 Radnički (N) 2 : 0 Voždovac
25.02.2017 16:00 Chelsea 3 : 1 Swansea
25.02.2017 16:00 Crystal Palace 1 : 0 Middlesbrough
25.02.2017 16:00 Everton 2 : 0 Sunderland
25.02.2017 16:00 Hull 1 : 1 Burnley
25.02.2017 16:00 Southampton : Arsenal
25.02.2017 16:00 WBA 2 : 1 Bournemouth
25.02.2017 18:30 Watford 1 : 1 West Ham
25.02.2017 15:30 Bayern 8 : 0 Hamburger SV
25.02.2017 15:30 Bayer Leverkusen 0 : 2 Mainz 05
25.02.2017 15:30 Darmstadt 98 1 : 2 Augsburg
25.02.2017 15:30 Freiburg 0 : 3 Borussia Dortmund
25.02.2017 15:30 RB Leipzig 3 : 1 Köln
25.02.2017 18:30 Hertha BSC 2 : 0 Eintracht
25.02.2017 18:00 Napoli 0 : 2 Atalanta
25.02.2017 20:45 Juventus 2 : 0 Empoli
25.02.2017 17:00 Guingamp 1 : 2 Monaco
25.02.2017 20:00 Nancy 0 : 0 Toulouse
25.02.2017 20:00 Lille 2 : 3 Bordeaux
25.02.2017 20:00 Angers 3 : 0 Bastia
25.02.2017 20:00 Rennes 1 : 0 Lorient
25.02.2017 13:00 Alavés 2 : 1 Valencia
25.02.2017 16:15 Betis 1 : 2 Sevilla
25.02.2017 18:30 Leganés 4 : 0 La Coruña
25.02.2017 20:45 Eibar 3 : 0 Málaga
25.02.2017 14:00 Lovćen 2 : 1 Grbalj
25.02.2017 14:00 Jedinstvo 0 : 1 Mladost
25.02.2017 14:00 OFK Petrovac 1 : 1 Bokelj
25.02.2017 14:00 Iskra 0 : 2 Zeta
25.02.2017 14:00 Budućnost 4 : 2 Sutjeska
25.02.2017 14:00 Dečić 2 : 1 Rudar

Košarka

25.02.2017 19:00 Krka 63 : 72 Mornar
25.02.2017 21:00 Budućnost VOLI 93 : 84 FMP
25.02.2017 20:00 Dunav 95 : 75 Konstantin
25.02.2017 19:00 Tamiš 80 : 82 Borac
25.02.2017 18:00 Metalac 84 : 63 OKK Beograd
25.02.2017 20:30 Radnički 1950 106 : 100 Srem
25.02.2017 19:00 Proleter Naftagas 74 : 70 Zlatibor
25.02.2017 19:00 Napredak Bosphorus 85 : 78 Mladost
25.02.2017 20:00 Vojvodina 104 : 67 Futog Tupanjac MD
25.02.2017 18:00 Dunav 2014 86 : 65 Topola
25.02.2017 19:30 Vrbas 92 : 83 Stara Pazova
25.02.2017 16:00 Šabac 75 : 87 Prva Petoletka
25.02.2017 18:00 Zekas 75 60 : 75 Novi Pazar
25.02.2017 19:00 Vlasotince 68 : 90 Kuršumlija
25.02.2017 19:30 Zdravlje Leskovac 69 : 67 Prokuplje
25.02.2017 21:00 Borča 101 : 95 Borac
25.02.2017 16:00 Zemun 85 : 75 Ras
25.02.2017 15:30 BKK Radnički 74 : 53 Torlak
25.02.2017 19:00 LA Basket 69 : 84 Astra
25.02.2017 17:30 Radnički (O) 72 : 79 Beko
25.02.2017 15:00 Velika Kikinda 83 : 80 Star
25.02.2017 18:00 Budućnost 85 : 76 Tisa
25.02.2017 14:30 Mladost Veternik 103 : 62 Kadet
25.02.2017 18:00 Karađorđevo 87 : 74 Bagljaš
25.02.2017 16:00 Odžaci 59 : 85 Petrovgrad
25.02.2017 17:00 Partizan 62 : 58 Pink
25.02.2017 20:30 Šimanovci 86 : 79 Opovo 99
25.02.2017 20:00 Radnički VA 125 : 76 Mladost 2014
25.02.2017 17:30 Loznica 98 : 56 Vladimirci
25.02.2017 12:00 Užice 81 : 89 Ivanjica
25.02.2017 12:30 Čačak 94 44 : 75 Morava
25.02.2017 16:00 Požarevac 93 : 51 Goč
25.02.2017 16:00 Sloga (D) 88 : 72 Sloga (PM)
25.02.2017 16:30 Napredak Junior 82 : 81 Basket
25.02.2017 12:15 Torlak 2 41 : 84 Zvezdara
25.02.2017 12:20 BASK 64 : 72 Vitez BGD 011
25.02.2017 16:00 Zicer 87 : 85 Jugbasket
25.02.2017 18:00 Mladost Vesna 118 : 50 BSK Junior
25.02.2017 16:30 Kraljevo 75 : 55 Student
25.02.2017 16:00 Spartak 64 : 76 Vrbas Medela
25.02.2017 Šabac 20 : 0 Vojvodina
25.02.2017 17:00 Vršac 71 : 66 Radivoj Korać
25.02.2017 12:00 ČA basket 78 : 48 Play Off
25.02.2017 14:00 Ljubovija 77 : 34 Zvečan
25.02.2017 15:30 Loznica 46 : 71 Mileševac
25.02.2017 13:00 Actavis academy 59 : 41 Topličanin 2012
25.02.2017 19:00 Bagdala 72 : 45 Student 2
25.02.2017 18:30 Girl Basket 39 : 69 Stara Pazova
25.02.2017 19:00 Hajduk 54 : 70 Srbobran

Odbojka

25.02.2017 19:00 Ribnica 3 : 2 Spartak (LJ)
25.02.2017 18:00 Novi Pazar 3 : 0 Klek Srbijašume
25.02.2017 19:00 Toplički Vitezovi 1 : 3 VGSK
25.02.2017 19:00 Železničar 3 : 0 VA 014 Gorenje
25.02.2017 15:00 Kosovska Mitrovica 3 : 0 Jagodina
25.02.2017 19:00 Smederevo Carina 1 : 3 Futog
25.02.2017 17:00 Timok 3 : 2 Metalac Takovo
25.02.2017 18:00 Novi Sad 3 : 0 Antena
25.02.2017 20:00 Srem Iton 0 : 3 Napredak 037
25.02.2017 19:00 Bečej 2 : 3 Dubočica
25.02.2017 19:00 Mladenovac 3 : 1 Zaslon
25.02.2017 17:00 Užice 3 : 0 Bavanište
25.02.2017 20:00 Loznica 3 : 0 Karađorđe
25.02.2017 19:00 Stig 0 : 3 Rudar
25.02.2017 14:45 Hercegovina 2 : 3 Botafogo
25.02.2017 19:30 Pirot 3 : 2 Niš 2
25.02.2017 19:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Desetka
25.02.2017 20:00 Vranje 3 : 0 MOK Topličanin 97
25.02.2017 Radan 3 : 0 Surdulica
25.02.2017 Mladost 0 : 3 Vojvodina 3
25.02.2017 Inđija 3 : 0 Vest
25.02.2017 Stražilovo 1 : 3 Merkur
25.02.2017 Vrbas 3 : 0 Novi Sad 2
25.02.2017 Partizan 3 : 1 Sloven
25.02.2017 Maglić 1953 3 : 1 Klek Srbijašume 2
25.02.2017 20:00 Jedinstvo (U) 0 : 3 Crvena zvezda
25.02.2017 17:00 Futog 0 : 3 Jedinstvo (SP)
25.02.2017 19:00 Železničar 3 : 1 Dinamo
25.02.2017 17:00 Leskovac 98 1 : 3 Beograd
25.02.2017 17:00 FOK 3 : 2 Takovo Zvezda Helios
25.02.2017 19:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Smederevo
25.02.2017 19:30 Gimnazijalac 1 : 3 Vranje
25.02.2017 19:30 Borac (Č) 1 : 3 Sterija
25.02.2017 17:00 Tutin 0 : 3 Ub
25.02.2017 15:00 Tara 2 : 3 Trstenik
25.02.2017 17:00 Putevi Trendteks 1 : 3 Bambi volej
25.02.2017 18:00 Paraćin 0 : 3 Desetka
25.02.2017 18:00 Majdanpek FBC 3 : 2 Bor
25.02.2017 20:00 Mladost (NP) 0 : 3 Odbojka 013
25.02.2017 16:00 Futog vest 0 : 3 Ruma
25.02.2017 17:30 Vršac 0 : 3 Elan Volej
25.02.2017 20:00 Novi Sad 3 : 0 Mladost (I)
25.02.2017 19:00 Mladi Radnik 3 : 1 Lucky Star
25.02.2017 16:35 Kralj 3 : 0 Zaslon
25.02.2017 16:00 Lazarevac 0 : 3 Šumadija
25.02.2017 18:00 Tehničar 3 : 1 Smeč 5
25.02.2017 16:00 Srbijanka 014 0 : 3 Ribnica
25.02.2017 Radinci Volej 3 : 1 Sloga

Rukomet

25.02.2017 18:00 Vojvodina 27 : 23 Dinamo
25.02.2017 19:00 Jugović 24 : 24 Crvena zvezda
25.02.2017 20:00 Partizan 29 : 25 Požarevac
25.02.2017 18:30 Metaloplastika 25 : 26 Rudar
25.02.2017 19:00 Spartak Vojput 37 : 24 Morava
25.02.2017 20:45 Metalac 31 : 29 Mladost
25.02.2017 19:00 Sloga 22 : 21 Naisa
25.02.2017 18:00 Radnički KG 22 : 24 Jagodina
25.02.2017 18:00 Bor RTB 24 : 15 Kikinda

Vaterpolo

25.02.2017 Budva 6 : 10 Jadran Carine
25.02.2017 Primorje EB 4 : 9 HAVK Mladost
25.02.2017 Jug CO 14 : 16 Partizan Raiffeisen
25.02.2017 Jadran Split 7 : 9 Mornar BS
25.02.2017 Zadar 1952 8 : 6 Solaris
25.02.2017 BVK Crvena zvezda 7 : 7 Primorac
25.02.2017 OVK POŠK 13 : 5 Medveščak
25.02.2017 Šabac 10 : 7 VA Cattaro
25.02.2017 Nais 7 : 6 Stari Grad
25.02.2017 Taš 9 : 11 Banjica
25.02.2017 Beograd 7 : 8 Zemun

Futsal

25.02.2017 18:00 Euro Motus 7 : 1 Leteći Holandjanin
25.02.2017 18:30 FON 8 : 2 Kopernikus SAS
25.02.2017 18:00 Nova Pazova 5 : 6 Smederevo
25.02.2017 Kragujevac 2011 4 : 0 Bellatores
25.02.2017 18:30 Mašinac 2 : 6 Ivanjica
25.02.2017 15:30 Gročanski 1 : 15 Obilić
25.02.2017 20:45 Ekonomist 4 : 3 Srpska BGD
25.02.2017 19:15 Sopot 4 : 1 Intelektualac
25.02.2017 15:30 Aranđelovac 3 : 9 OŠ Karađorđe
25.02.2017 19:00 Kosjerić 8 : 7 Karanovac
25.02.2017 20:00 Dolap 2 : 8 Bele crkve
25.02.2017 20:00 Babušnica 2011 3 : 3 Ozren
25.02.2017 12:00 Vinogradar 1 : 1 Subotica
25.02.2017 11:25 Arena 5 : 7 Akademija Coerver Devojčice
25.02.2017 10:50 Arena 2 : 1 Vinogradar

Hokej

25.02.2017 19:15 Triglav 5 : 3 Bled
25.02.2017 18:00 ECE Celje 14 : 3 Mladost
25.02.2017 19:00 Playboy Slavija 8 : 1 Maribor
25.02.2017 16:00 Zagreb 5 : 3 Crvena zvezda
rambos1 je podelio utakmicu
goranpilac i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
goranpilac i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
milos stancic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
milos stancic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
milos stancic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
milos stancic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
milos stancic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu