XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 605 utakmica za dan
Subota, 28 Oktobar 2017

Fudbal

28.10.2017 19:00 Rad 0 : 3 Vojvodina
28.10.2017 14:30 Sloboda 2 : 1 Teleoptik
28.10.2017 13:30 Mladi radnik 1926 0 : 0 FAP
28.10.2017 13:30 Mokra Gora 0 : 3 Jedinstvo (Ub)
28.10.2017 13:30 Proleter 0 : 2 Smederevo 1924
28.10.2017 13:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Karađorđe
28.10.2017 13:30 Sloga (P) 2 : 1 Šumadija (A)
28.10.2017 13:30 Šumadija 1903 0 : 0 Polet
28.10.2017 13:30 Zlatibor 0 : 2 Tutin
28.10.2017 14:00 Radnički (S) 0 : 2 Rtanj
28.10.2017 14:00 Dunav 2 : 0 Budućnost (P)
28.10.2017 14:00 Tabane 1970 2 : 3 Moravac Orion
28.10.2017 14:00 Timok 1 : 2 Jedinstvo (B)
28.10.2017 14:00 Jedinstvo (P) 4 : 2 Pukovac
28.10.2017 14:00 Ozren 2 : 3 Car Konstantin
28.10.2017 14:00 Trstenik PPT 0 : 0 OFK Sinđelić
28.10.2017 14:00 Bečej 1918 2 : 0 Bratstvo 1946
28.10.2017 14:00 Dinamo 1945 1 : 0 Odžaci
28.10.2017 14:00 Crvena zvezda (NS) 0 : 1 Cement
28.10.2017 14:00 Mladost (BJ) 1 : 2 Omladinac (NB)
28.10.2017 14:00 Radnički (NP) 2 : 0 Bačka 1901
28.10.2017 14:00 Radnički (Š) 1 : 0 Radnički (SM)
28.10.2017 13:30 Prva Iskra 2 : 2 Lokomotiva
28.10.2017 10:00 BASK 0 : 0 Grafičar
28.10.2017 13:30 BSK Borča 0 : 1 Kolubara
28.10.2017 13:30 Radnički (NB) 0 : 0 IMT
28.10.2017 13:30 Takovo 5 : 0 Slavija
28.10.2017 13:30 Radnički (K) 4 : 0 Arsenal
28.10.2017 13:30 Sloga 33 3 : 0 Morava (VP)
28.10.2017 13:30 VGSK 3 : 1 Rudar 2001
28.10.2017 13:30 Budućnost 5 : 0 Radjevac
28.10.2017 13:30 Drina 1 : 0 Radnički Gorenje
28.10.2017 13:30 Sloga (BB) 4 : 3 Spartak
28.10.2017 13:30 Sovljak 2 : 3 Sevojno
28.10.2017 14:00 Vranjska Banja 1 : 1 GFK Dubočica
28.10.2017 14:00 Sloga (L) 2 : 2 Lužnica
28.10.2017 14:00 Nebeski Andjeli 4 : 1 Polet 1980
28.10.2017 14:00 BSK 2 : 0 Šarbanovac
28.10.2017 14:00 Sloga (D) 2 : 0 Kopaonik
28.10.2017 14:00 Morava 1918 2 : 4 SFS Borac
28.10.2017 14:00 OFK Topličanin 8 : 0 Sloga (Ć)
28.10.2017 14:00 Kikinda 1909 3 : 1 Vršac united
28.10.2017 14:00 Radnički (S) 4 : 3 Jedinstvo (NB)
28.10.2017 14:00 Radnički (K) 2 : 2 Proleter
28.10.2017 14:00 Budućnost 3 : 0 Sloga
28.10.2017 14:00 Kozara 1 : 0 ŽAK
28.10.2017 14:00 Jedinstvo (BK) 3 : 0 Vojvodina 1928
28.10.2017 14:00 Sloga (E) 3 : 0 Jugović
28.10.2017 14:00 Sloga (T) 3 : 1 OFK Slavija
28.10.2017 14:00 Jedinstvo (SP) 1 : 0 Hajduk (B)
28.10.2017 14:00 Polet (K) 5 : 1 Bačka (P)
28.10.2017 14:00 Potisje 1 : 1 Budućnost (G)
28.10.2017 14:00 Radnički (S) 1 : 0 Mladost (T)
28.10.2017 13:30 Napredak 0 : 2 Milutinac
28.10.2017 11:00 Brodarac 4 : 1 Hajduk
28.10.2017 13:30 Naftagas (E) 0 : 2 Banat
28.10.2017 13:30 Mladost (L) 1 : 1 Borac
28.10.2017 13:30 Proleter 2006 4 : 0 Rusanda
28.10.2017 15:00 BAK 2 : 0 Crvena zvezda
28.10.2017 15:00 Partizan (U) 4 : 3 Jedinstvo (V)
28.10.2017 15:00 Dunav 2 : 7 Dolina
28.10.2017 14:00 Partizan 0 : 1 Sloboda (DT)
28.10.2017 14:00 Sloven 0 : 3 PSK Putinci
28.10.2017 14:00 Podrinje 5 : 0 Rudar
28.10.2017 13:30 Stanišić 0 : 0 Budućnost (P)
28.10.2017 13:30 Vojvodina 4 : 2 Krila Krajine
28.10.2017 13:30 Crvenka 6 : 0 Borac (BG)
28.10.2017 14:00 Njegoš 2 : 0 Horgoš 1911
28.10.2017 14:00 Radnički 1905 1 : 6 Bajša
28.10.2017 14:00 OFK Vrbas 2 : 1 Vinogradar
28.10.2017 14:00 Proleter (RS) 1 : 0 Senta
28.10.2017 14:00 Brestovac 5 : 1 Nemetali
28.10.2017 14:00 Krivelj 2 : 0 Poreč
28.10.2017 13:30 Studenski Grad 6 : 0 Avala
28.10.2017 13:30 Burovo 0 : 0 Omladinac
28.10.2017 13:30 Vinča 5 : 2 Velika Krsna
28.10.2017 13:30 Mladenovac 3 : 0 Pudarci
28.10.2017 15:00 Mačva 2005 3 : 0 Jedinstvo 1945 (VL)
28.10.2017 13:30 Lokomotiva 0 : 2 BSK
28.10.2017 14:30 Slatina 2 : 1 Spartak
28.10.2017 13:30 Đerdap 4 : 2 Rudar (K)
28.10.2017 13:30 Polet (SD) 4 : 5 Železničar
28.10.2017 13:30 Jedinstvo (Lj) 2 : 1 Trgovački
28.10.2017 14:00 Borac 4 : 1 Vladimir Durković
28.10.2017 14:00 Spartak 1 : 1 Jedinstvo
28.10.2017 13:30 Zlatar 3 : 0 Ježevica
28.10.2017 13:30 Crnokosa 2 : 0 Ariljska rampa
28.10.2017 13:30 Radnik 3 : 2 Tvrdojevac
28.10.2017 13:30 Vrelo Sport 1 : 1 Brezovica
28.10.2017 14:00 Radnički 1924 1 : 3 Orljane
28.10.2017 14:00 AZ Borac 2014 6 : 0 Čegar 2013
28.10.2017 14:00 Palilulac 1 : 4 Mladost (M)
28.10.2017 13:30 ŽSK 1 : 2 Fruškogorski partizan
28.10.2017 13:30 Omladinac 2 : 1 TSK
28.10.2017 13:30 OFK Futog 2 : 2 Šajkaš 1908
28.10.2017 13:30 Mladost 0 : 2 OFK Sirig
28.10.2017 Polet 5 : 0 Pobeda
28.10.2017 Trbunje : Dundjerski
28.10.2017 15:00 Ropotovo 10 : 0 Rudar
28.10.2017 15:00 Sloga 4 : 2 Morava
28.10.2017 15:00 Oskar 3 : 0 Izmornik
28.10.2017 15:00 Glama 6 : 0 Mineralac
28.10.2017 15:00 Sitnica 2 : 1 Ugljare
28.10.2017 15:00 Brezovica 2 : 0 Gračanica
28.10.2017 14:00 Ibar 3 : 0 Kopaonik
28.10.2017 14:00 Grdica 2 : 2 Jedinstvo (G)
28.10.2017 14:00 Beljanica 2 : 2 Borac 1805
28.10.2017 14:00 Rudar (SR) 1 : 1 Mladost (GM)
28.10.2017 14:00 Rudar (St) 2 : 2 Istok 63
28.10.2017 14:00 Ursule 3 : 1 Zenit
28.10.2017 13:30 Jedinstvo 2 : 0 Zadrugar
28.10.2017 13:30 OFK Klek 3 : 0 Radnički 1911
28.10.2017 13:30 OFK Gradnulica 2 : 3 Potisje
28.10.2017 13:30 Tamiš 0 : 0 ŽFK Banat
28.10.2017 13:30 ASK 2 : 0 MSK
28.10.2017 13:30 Zlatica 1 : 3 OFK Stajićevo
28.10.2017 12:00 Rekreativo 011 2 : 3 Petrovčić
28.10.2017 14:30 Atakante 6 : 0 BUSK
28.10.2017 13:30 Minel 7 : 0 Zaklopača
28.10.2017 15:00 Dušan Silni 5 : 0 Provo 2015
28.10.2017 14:00 ŠFU Derbi 2016 2 : 4 OFK Morava
28.10.2017 13:30 Crvena Jabuka 3 : 2 Polet (DL)
28.10.2017 13:30 Velika Drenova 1 : 2 Trudbenik
28.10.2017 14:30 Polet (R) 2 : 4 Borac
28.10.2017 14:30 Napredak 2012 3 : 1 OFK Sloga
28.10.2017 14:30 OFK Napredak 1929 7 : 0 Vukašinovac
28.10.2017 Polet 6 : 0 Hajduk
28.10.2017 13:30 Polet (V) 4 : 1 Sirakovo
28.10.2017 13:30 Jasenovac 1 : 0 Omladinac (Š)
28.10.2017 13:30 Železničar 2 : 0 Moskva
28.10.2017 14:00 Tornjoš 2 : 3 Jadran
28.10.2017 14:00 Čoka 3 : 2 Hajduk
28.10.2017 14:00 Mladost 3 : 1 Rongo Siti
28.10.2017 14:00 Nišavac 2 : 1 Sloboda
28.10.2017 14:00 Neštin 1 : 2 Kulpin
28.10.2017 14:00 Maglić 4 : 1 Bačka
28.10.2017 14:00 Borac 46 6 : 1 Sloga
28.10.2017 14:00 Tvrdjava 3 : 1 Krivanj
28.10.2017 14:00 Naša Zvezda 4 : 0 Borac
28.10.2017 14:30 Bjelica 1 : 1 Sloga
28.10.2017 13:30 Sloga (B) 3 : 1 Napredak (MK)
28.10.2017 14:00 Borac 1 : 1 Rojkovac
28.10.2017 14:00 Krtinska 1 : 1 Sloga
28.10.2017 14:00 Velika Jasikova 3 : 1 Šljivar
28.10.2017 14:00 Lovac 1 : 2 Nacional
28.10.2017 13:30 Cepelin 026 2 : 0 Hajduk Veljko 1934
28.10.2017 14:00 Jasenica 0 : 2 Plana
28.10.2017 14:00 Jedinstvo 0 : 2 Bresje Superior
28.10.2017 14:00 AF Đokić 2 : 0 Mladost 1948
28.10.2017 14:30 Bukovik 2 : 1 Napredak
28.10.2017 14:30 Mladost 7 : 2 Rtanj
28.10.2017 14:30 Hajduk 0 : 3 Sloga
28.10.2017 14:30 OFK Sikole 1 : 2 OFK Tamnič
28.10.2017 13:30 Borac 4 : 1 Rasina
28.10.2017 13:30 Kapidžija 3 : 3 Bukovica
28.10.2017 14:00 Borac 1 : 2 Arbanasce
28.10.2017 15:00 Mrovska 7 : 1 Verko
28.10.2017 13:30 Belpos 4 : 0 Sloga (R)
28.10.2017 13:30 Radnički 6 : 2 Sloboda
28.10.2017 14:00 Sloboda 5 : 1 Donja Lomnica
28.10.2017 14:00 Mladost (DL) 3 : 0 Napredak
28.10.2017 16:30 Gornje Sinkovce 1 : 4 Navalin
28.10.2017 16:30 Veternica 1 : 2 Veliko Trnjane
28.10.2017 16:30 Turekovac 3 : 0 Gornje Krajince
28.10.2017 16:30 Todorovce 3 : 0 Nomanica
28.10.2017 14:00 Jovo Kursula 2 : 1 Mladost 1981
28.10.2017 13:30 Dunav 6 : 0 Rudar Kostolac 2008
28.10.2017 13:30 OFK Građanski 0 : 6 Mip Majdan
28.10.2017 14:00 Sloga 2 : 0 Granit
28.10.2017 14:00 Hajduk 2 : 1 Luk
28.10.2017 14:00 TE Gučevo 4 : 2 Mladost (G)
28.10.2017 14:00 Jelav 1 : 2 Jadar 1961
28.10.2017 14:00 Mladost (DB) 2 : 2 Studenac
28.10.2017 13:30 Mladost 5 : 1 Melnica
28.10.2017 13:30 Brana Paunović 5 : 0 Mlava Trgovački
28.10.2017 13:30 Jedinstvo 3 : 0 Napredak
28.10.2017 13:30 Mladi radnik 6 : 1 Proleter
28.10.2017 13:30 Radnik 3 : 0 Dobrnje
28.10.2017 13:30 Zabrđe 1936 5 : 0 Burovac
28.10.2017 11:00 BSK 3 : 0 Dragoš
28.10.2017 13:30 Borac 8 : 0 Veliko Laole
28.10.2017 14:00 Rudar 4 : 2 Galeb
28.10.2017 14:00 Borac BTG 2 : 4 Mladost
28.10.2017 Sloga 1 : 0 Mladi Radnik
28.10.2017 Borac 1939 2 : 1 Bečevica
28.10.2017 Mladost 6 : 0 Kotlenik
28.10.2017 Grivac 0 : 3 Jedinstvo
28.10.2017 16:30 Kamenorezac 76 3 : 0 Borjak 2013
28.10.2017 16:30 Omladinac 2 : 0 Rujišnik
28.10.2017 16:30 Stara Čaršija 0 : 2 Topoljak
28.10.2017 16:30 Vinogradar 2 : 0 Stevka Božurevka
28.10.2017 16:30 Omladinac 2 : 2 Mladost
28.10.2017 13:30 Sport 3 : 0 Dinamo
28.10.2017 14:00 POFK Letnjikovac 1 : 2 Partizan
28.10.2017 14:00 Metaloplastika 1 : 8 Zadrugar
28.10.2017 14:00 Lipolist 1 : 0 OFK Letnjikovac 1983
28.10.2017 15:00 Pobeda : Neresnica
28.10.2017 15:00 Zviždić : Radenka
28.10.2017 Šumadija 1 : 1 Dragovo
28.10.2017 Blagotin 5 : 2 Levač 2
28.10.2017 Prosvetar 4 : 6 Polet
28.10.2017 Goša 2 : 6 Povratak otpisanih
28.10.2017 13:30 OFK Homolje 2 : 2 Budućnost
28.10.2017 13:30 Borac 4 : 2 Pobeda 1953
28.10.2017 14:30 KMF Aranđelovac : Trešnjevica
28.10.2017 14:30 Misača : Tulež
28.10.2017 14:00 PSS-192 2 : 4 Dražmirovac
28.10.2017 13:30 Budućnost 4 : 1 Grbalj
28.10.2017 13:30 Dečić 0 : 0 Rudar
28.10.2017 13:30 Iskra 0 : 0 OFK Petrovac
28.10.2017 13:30 Kom 2 : 1 Mladost
28.10.2017 13:30 Sutjeska 1 : 0 Zeta
28.10.2017 13:30 Polimlje 2 : 1 Pljevlja 97
28.10.2017 13:30 Fair Play 4 : 0 Radnički
28.10.2017 13:30 Gusinje 1 : 2 OFK Borac
28.10.2017 13:30 Krupa 3 : 0 Vitez
28.10.2017 13:30 Radnik 1 : 0 Sloboda
28.10.2017 16:30 Željezničar 2 : 0 Mladost
28.10.2017 14:30 Zvijezda 09 2 : 2 Drina
28.10.2017 14:30 Sloboda 1 : 3 Sutjeska
28.10.2017 14:30 Rudar Prijedor 1 : 0 Podrinje
28.10.2017 14:30 Sloga 3 : 1 Napredak
28.10.2017 14:30 Slavija 2 : 1 Tekstilac
28.10.2017 14:30 Kozara 1 : 1 Željezničar
28.10.2017 13:30 Manchester Utd 1 : 0 Tottenham
28.10.2017 16:00 Arsenal 2 : 1 Swansea
28.10.2017 16:00 Crystal Palace 2 : 2 West Ham
28.10.2017 16:00 Liverpool 3 : 0 Huddersfield
28.10.2017 16:00 Watford 0 : 1 Stoke
28.10.2017 16:00 WBA 2 : 3 Manchester City
28.10.2017 18:30 Bournemouth 0 : 1 Chelsea
28.10.2017 13:00 Alavés 1 : 2 Valencia
28.10.2017 22:30 Sevilla 2 : 1 Leganés
28.10.2017 18:30 Atlético Madrid 1 : 1 Villarreal
28.10.2017 20:45 Athletic Club 0 : 2 Barcelona
28.10.2017 18:30 Bayern 2 : 0 RB Leipzig
28.10.2017 15:30 Hoffenheim 1 : 3 Borussia Mönchengladbach
28.10.2017 15:30 Hertha BSC 2 : 1 Hamburger SV
28.10.2017 15:30 Schalke 04 1 : 1 Wolfsburg
28.10.2017 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 1 Köln
28.10.2017 15:30 Hannover 96 4 : 2 Borussia Dortmund
28.10.2017 18:00 Milan 0 : 2 Juventus
28.10.2017 20:45 Roma 1 : 0 Bologna
28.10.2017 17:00 Bordeaux 0 : 2 Monaco
28.10.2017 20:00 Caen 1 : 0 Troyes
28.10.2017 20:00 Dijon 1 : 0 Nantes
28.10.2017 20:00 Guingamp 1 : 1 Amiens SC
28.10.2017 20:00 Montpellier 0 : 1 Rennes
28.10.2017 20:00 Strasbourg 2 : 2 Angers
28.10.2017 13:30 Mašinac : Napredak
28.10.2017 13:30 Spartak 11 : 0 Sloga Radnički
28.10.2017 Knjaževac 2015 0 : 4 Kolibri
28.10.2017 11:30 Majdanpek 0 : 4 Jagodina
28.10.2017 Krstarica 3 : 3 Levač
28.10.2017 11:00 Partizan 3 : 0 Spartak ŽK
28.10.2017 11:00 Radnički (P) 0 : 5 Čukarički
28.10.2017 13:00 Crvena Zvezda 4 : 0 Napredak
28.10.2017 15:00 Internacional 1 : 0 OFK Beograd
28.10.2017 14:00 Voždovac 2 : 1 Inđija
28.10.2017 18:00 IMT 3 : 1 Radnički (O)
28.10.2017 10:00 Zemun 4 : 2 Kolubara
28.10.2017 10:00 Siti Sport Klub 0 : 3 BASK
28.10.2017 13:30 Morava (VP) 1 : 1 Mihajlovac 1934
28.10.2017 13:30 Karadjordje 3 : 0 Mladi borac
28.10.2017 13:30 Šumadija (A) 2 : 3 Mladi radnik 1926
28.10.2017 13:30 Smederevo 1924 8 : 0 Proleter
28.10.2017 13:30 Mladi radnik 1940 2 : 3 Jasenica 2017
28.10.2017 10:00 Vrčin 3 : 1 Novi Beograd
28.10.2017 09:00 Žarkovo 8 : 3 Zmaj 1953
28.10.2017 09:00 DIF 7 : 1 Budućnost
28.10.2017 10:00 Srem 1 : 3 Poštar 1930
28.10.2017 14:30 Palilulac 2 : 2 Zvezdara
28.10.2017 10:00 Avala 3 : 1 Budućnost
28.10.2017 12:30 Posavina 0 : 3 GSP Polet
28.10.2017 13:00 Stepojevac Vaga 1 : 5 Beograd 1929
28.10.2017 14:00 Šumadinac 3 : 0 Minel
28.10.2017 09:00 Radnički MK 0 : 0 011 MK
28.10.2017 09:00 Rad MK 2 : 1 Sinđelić MK
28.10.2017 10:00 Borac (NS) 1 : 1 Crvena zvezda
28.10.2017 11:00 Omladinac 1927 1 : 7 Dolina
28.10.2017 12:30 Glogonj 0 : 3 Borac (Sa)
28.10.2017 11:00 Strela 6 : 4 Partizan (G)
28.10.2017 15:00 Crvena zvezda MML MK 1 : 0 Rad MK
28.10.2017 10:00 RFK N.S. 1921 2 : 7 Dinamo 1945
28.10.2017 11:00 Dinamo 1945 0 : 2 OFK Beograd
28.10.2017 11:00 Novi Pazar 1 : 0 Čukarički
28.10.2017 11:00 Voždovac 3 : 1 Teleoptik
28.10.2017 13:00 Zemun 2 : 0 Kiker
28.10.2017 13:00 Partizan 3 : 0 Spartak
28.10.2017 13:30 Brodarac 2 : 0 Radnički (N)
28.10.2017 15:00 Crvena Zvezda 6 : 0 Jagodina
28.10.2017 11:00 011 4 : 0 Sindjelić
28.10.2017 14:00 IMT 0 : 3 Rad
28.10.2017 12:00 Žarkovo 5 : 2 Vinča
28.10.2017 15:00 Hajduk 1 : 6 BASK
28.10.2017 13:00 Balkan 5 : 0 Omladinac
28.10.2017 13:00 OLE 3 : 0 GSP Polet
28.10.2017 13:30 Pobeda 5 : 2 Sloga
28.10.2017 13:30 Radnik 3 : 3 Morava
28.10.2017 13:30 Šumadija 0 : 4 7.juli
28.10.2017 08:30 Rakovica 3 : 1 Zmaj 1953
28.10.2017 12:30 Novi Beograd 3 : 0 Prva Iskra
28.10.2017 14:00 Vinogradar 3 : 4 Preporod
28.10.2017 10:00 Subotica 3 : 0 Tavankut
28.10.2017 13:30 Slavija 3 : 0 OFK Ras
28.10.2017 13:30 Šumadija 1903 0 : 1 Sloga
28.10.2017 13:30 Tutin 3 : 4 Bane
28.10.2017 12:00 Radnički (Š) 1 : 2 Indeks
28.10.2017 12:30 Petar Puača 1 : 0 Borac (NS)
28.10.2017 12:00 Radnički (SM) 1 : 1 RFK N.S. 1921
28.10.2017 10:30 Spartak 1 : 2 Hajduk junior
28.10.2017 11:00 Polet 2 : 6 Jugoslavija
28.10.2017 11:00 Crvena Zastava 4 : 7 Strelac
28.10.2017 11:00 Zuce MK 1 : 1 011 MK
28.10.2017 15:45 OFK Beograd B MK 2 : 1 Brodarac B MK
28.10.2017 13:00 Lola MK 4 : 1 DIF MK
28.10.2017 10:00 Nord Star MK 0 : 2 IMT
28.10.2017 12:30 Rakovica MK 3 : 0 Jedinstvo MK
28.10.2017 10:00 OFK Beograd MK 1 : 6 Sremčica MK
28.10.2017 10:00 Kosmaj MK 3 : 0 011 V MK
28.10.2017 12:00 Sinđelić MK 2 : 1 Lokomotiva MK
28.10.2017 11:00 Rad MK 0 : 0 Crvena zvezda MK
28.10.2017 10:30 Čukarički MK 0 : 0 Brodarac MK
28.10.2017 12:00 Vršac united 2 : 1 Železničar
28.10.2017 12:00 ŽAK 1 : 4 Radnički (Zr)
28.10.2017 14:00 Rudar : Hrtkovci
28.10.2017 14:00 Radnički : PSK Putinci
28.10.2017 14:00 Borac : Mladost
28.10.2017 14:00 Partizan : Donji Petrovci
28.10.2017 14:00 Fruška Gora : Jedinstvo
28.10.2017 14:00 1. Maj : Napredak
28.10.2017 Potisje 0 : 16 AFK
28.10.2017 Tisa 0 : 14 Senta
28.10.2017 15:00 Partizan 2 : 0 Rad
28.10.2017 12:00 Kolubara 2 : 0 BSK 1925
28.10.2017 15:45 Brodarac 2 : 0 OFK Beograd
28.10.2017 12:00 Čukarički 4 : 1 011
28.10.2017 15:00 Sinđelić : Lola
28.10.2017 09:30 011 MK 0 : 14 Čukarički MK
28.10.2017 15:00 DIF MK 0 : 4 Radnički (O) MK
28.10.2017 10:00 Internacional MK 3 : 0 Radnički (NB) MK
28.10.2017 09:00 Napredak 3 : 0 Obilić
28.10.2017 12:00 AF Djokić 6 : 1 Osipaonica
28.10.2017 13:30 Sloboda 4 : 1 Budućnost
28.10.2017 10:00 Dunavac 12 : 0 Dunav
28.10.2017 10:00 Palilulac 5 : 1 Vinča
28.10.2017 09:00 Selo Mladenovac 0 : 0 Boleč
28.10.2017 13:00 Sopot : Beograd 1929
28.10.2017 10:00 Milutinac 4 : 2 Ada
28.10.2017 13:00 OFK Beograd MK 2 : 2 Sinđelić MK
28.10.2017 11:00 Olimpik MK 4 : 0 Radnički PDM MK
28.10.2017 13:00 Rad MK 3 : 0 PKB MK
28.10.2017 Novi Pazar 0 : 1 Sport Klub 99
28.10.2017 OFK AS 2003 2 : 2 Apolon
28.10.2017 Pazar Juniors 5 : 0 Šumadija 1903
28.10.2017 Radnički 1923 10 : 1 Bane
28.10.2017 Kiker 7 : 1 Bubamara
28.10.2017 Arsenal 3 : 0 Kosmet
28.10.2017 OFK National AG 0 : 4 Apolon 4
28.10.2017 09:30 Srem 5 : 3 Indeks
28.10.2017 10:00 Petar Puača 2 : 0 Prof. Bolesnikov
28.10.2017 10:00 Radnički (SM) 0 : 1 RFK N.S. 1921
28.10.2017 10:00 Radnički (S) 4 : 0 Tekstilac
28.10.2017 10:00 Spartak 2 : 1 Hajduk junior
28.10.2017 10:00 TSC 1 : 0 CFK
28.10.2017 10:00 Coerver junior FA 1 : 1 Radnički (K)
28.10.2017 14:00 Vršac United 1 : 1 Mundial
28.10.2017 10:00 BAK 2 : 7 Dinamo 1945
28.10.2017 10:00 Banat (I) 5 : 3 Hajdučica
28.10.2017 10:00 Budućnost (A) 2 : 4 Proleter
28.10.2017 14:00 Proleter 4 : 1 Budućnost (BB)
28.10.2017 10:00 Mladost (O) 4 : 3 Stari Tamiš
28.10.2017 14:00 BSK 4 : 1 Budućnost (BB)
28.10.2017 Sinđelić : Cer
28.10.2017 Jedinstvo : Jadar 07 1
28.10.2017 Podrinje 2 : 10 Jadar 07 2
28.10.2017 Pčelinjo 6 : 0 Radnički Stobeks
28.10.2017 Sloga 1 : 4 Loznica
28.10.2017 Vidojevica : Antimon
28.10.2017 10:00 Novi Beograd 2 : 0 IMT
28.10.2017 10:00 Sinđelić 3 : 0 Borac
28.10.2017 11:00 Mladi proleter : 13. Maj
28.10.2017 14:00 Graficar 0 : 0 Bežanija
28.10.2017 10:00 Vršac united 2 : 0 Železničar
28.10.2017 10:00 ŽAK 0 : 5 Radnički (Zr)
28.10.2017 Tornjoš 19 : 0 Tisa
28.10.2017 09:30 Ole MK 0 : 1 Petlić MK
28.10.2017 17:00 Rakovica MK 3 : 2 Srem MK
28.10.2017 11:00 Jedinstvo MK : Crvena zvezda MML MK
28.10.2017 10:00 Trijumf MK 0 : 1 Zemun B MK
28.10.2017 13:00 BASK MK 0 : 1 Lokomotiva MK
28.10.2017 10:00 BSK 1926 MK 10 : 3 Žarkovo MK
28.10.2017 Zvižd 3 : 0 Homoljac
28.10.2017 Petar Dobrnjac 1 : 16 Kostolac 2008
28.10.2017 10:00 Derbi 2017 0 : 5 Venčani
28.10.2017 12:00 KMF Aranđelovac 12 : 0 Proleter 1976
28.10.2017 12:00 Aranđelovac 6 : 2 Mladi Rudar
28.10.2017 11:00 Partizan 1945 2 : 0 Banja 1957
28.10.2017 Kolubara 6 : 1 Leštane
28.10.2017 Rad 0 : 6 Crvena zvezda
28.10.2017 Sloga Radnički : Obilić
28.10.2017 18:45 OFK Beograd 0 : 0 Teleoptik
28.10.2017 09:30 Kolubara 1 : 1 BSK 1925
28.10.2017 10:00 Obilić 4 : 1 Bačka 1901
28.10.2017 15:00 Lola 0 : 12 Olimpik
28.10.2017 10:00 Dominus 4 : 3 Jedinstvo
28.10.2017 09:00 Crveni orao 3 : 2 IMT
28.10.2017 10:00 Balkan 0 : 2 Beograd 1929
28.10.2017 13:00 Zvezdara 2 : 3 Banja
28.10.2017 10:00 Hajduk 2 : 3 Torlak
28.10.2017 12:00 Crvenka 0 : 1 Atakante
28.10.2017 10:30 Napredak 0 : 6 Karioke
28.10.2017 12:00 Nord Star 0 : 1 Lokomotiva
28.10.2017 10:00 Velika Moštanica 0 : 5 Borac
28.10.2017 11:00 Munja Barič 6 : 0 Heroj Polet
28.10.2017 09:00 Lokomotiva 4 : 0 Kormoran
28.10.2017 11:00 Leštane 1 : 7 Zemun
28.10.2017 12:00 DIF 2 : 3 OFK Beograd
28.10.2017 15:30 Zemun 1 : 6 Ada
28.10.2017 Pazar Juniors 4 : 1 Trepča
28.10.2017 OFK AS 3 : 1 Kosmet
28.10.2017 Sport Klub 99 1 : 1 OFK National AG
28.10.2017 ND 2011 : OFK Ras
28.10.2017 10:00 Rvati 0 : 3 Duboko
28.10.2017 10:00 Urovci 3 : 1 Radnički
28.10.2017 10:00 Krtinska 5 : 2 Zvezda
28.10.2017 10:00 Posavina 1 : 2 Partizan
28.10.2017 10:00 ŽSK : OFK Senjak
28.10.2017 10:00 Budućnost Krušik 4 : 0 Ribnica
28.10.2017 10:00 Omladinac 1 : 2 Jedinstvo
28.10.2017 10:00 OFK Osečina 0 : 0 Radnički (V)
28.10.2017 Gučevo : Loznica 1
28.10.2017 Jadar 07 2 : 1 Pčelinjo
28.10.2017 Podrinje 4 : 1 Radnički Stobeks
28.10.2017 Loznica 2 4 : 2 Jedinstvo
28.10.2017 16:00 Zvezdara 2 : 3 Rekreativo

Košarka

28.10.2017 17:00 Mega Bemax 77 : 81 Cedevita
28.10.2017 18:00 Zlatibor 82 : 59 Borac
28.10.2017 21:00 Sloga 82 : 90 Spartak
28.10.2017 19:30 Tamiš 85 : 94 Metalac
28.10.2017 20:00 Dunav 86 : 67 KKK Radnički
28.10.2017 19:00 Sloboda 95 : 80 Napredak Bosphorus
28.10.2017 18:00 Smederevo 1953 68 : 82 Proleter Naftagas
28.10.2017 19:00 Klik 86 : 80 Akademik
28.10.2017 20:00 Konstantin 84 : 71 Kolubara LA 2003
28.10.2017 18:00 Zdravlje Leskovac 99 : 97 Žarkovo
28.10.2017 20:00 Sveti Đorđe 85 : 58 Dunav 2014
28.10.2017 19:00 Zlatar 95 : 63 Radnički VA
28.10.2017 18:00 Crnokosa 95 : 86 Paraćin
28.10.2017 18:00 Zekas 75 75 : 70 Prva Petoletka
28.10.2017 18:00 Jastrebac 62 : 70 Rtanj
28.10.2017 18:00 Radnik 83 : 77 Niš
28.10.2017 17:00 Prokuplje 90 : 68 Junior
28.10.2017 17:00 Beko 78 : 70 BKK Radnički
28.10.2017 12:00 Slodes 100 : 75 Radnički (O)
28.10.2017 15:45 Borac 95 : 79 Astra
28.10.2017 13:30 Zemun Fitofarmacija 83 : 78 BASK
28.10.2017 18:00 Sivac 98 : 74 Petrovgrad
28.10.2017 17:30 Kadet 79 : 92 Star
28.10.2017 18:30 Velika Kikinda 86 : 58 Bagljaš
28.10.2017 19:00 Jedinstvo 93 : 86 Pink
28.10.2017 18:00 Jadran 85 : 56 Šimanovci
28.10.2017 16:30 Stara Pazova 88 : 84 Opovo 99
28.10.2017 20:00 RU Koš 50 : 98 Železničar
28.10.2017 18:00 Lokomotiva 2016 58 : 103 Vojka
28.10.2017 17:00 Student 014 103 : 53 Rađevac
28.10.2017 21:30 Ub 78 : 82 M015
28.10.2017 18:00 Sloga (D) 77 : 79 Sloga Elite
28.10.2017 Zicer 2014 : Despot
28.10.2017 18:00 Pusta Reka 77 : 91 Hisar
28.10.2017 12:30 Fair Play 99 : 49 Zicer
28.10.2017 15:30 Actavis Academy 147 : 44 Đerdap
28.10.2017 16:30 Kuršumlija 83 : 48 Vlasotince
28.10.2017 10:00 Barajevo Bambi 61 : 67 Veba Basket
28.10.2017 18:30 LA Basket 71 : 89 Barajevo
28.10.2017 19:30 Umka 2009 82 : 83 Vizura
28.10.2017 20:30 Vršac 39 : 110 Crvena zvezda
28.10.2017 15:30 Partizan 1953 75 : 70 Šabac
28.10.2017 19:30 Spartak 53 : 76 Beočin
28.10.2017 18:30 Student 79 : 65 Vrbas Medela
28.10.2017 17:00 Kraljevo 74 : 45 Šumadija
28.10.2017 19:00 Železničar 59 : 80 Ljubovija
28.10.2017 12:00 Lim 53 : 73 Loznica
28.10.2017 19:00 Radnički 2016 78 : 47 Paraćin
28.10.2017 17:00 Gimnazijalac 74 : 48 Actavis academy
28.10.2017 15:00 Bagdala 50 : 76 Palanka 2012
28.10.2017 14:00 Topličanin 2012 54 : 77 Hajduk Veljko
28.10.2017 15:00 Trstenik 59 : 89 Radnički (KG)
28.10.2017 Čelarevo 78 : 51 Srbobran
28.10.2017 19:30 Delfin 32 : 100 Stara Pazova
28.10.2017 17:30 Novosadska ŽKA 87 : 54 Topolčanka
28.10.2017 14:00 Sivac 76 : 41 Jedinstvo (NB)

Odbojka

28.10.2017 19:00 Spartak (Lj) 2 : 3 Crvena zvezda
28.10.2017 18:00 Novi Pazar 3 : 1 Spartak (Su)
28.10.2017 16:30 Partizan 2 : 3 VA-014 Gorenje
28.10.2017 17:00 Železničar (Bg) 0 : 3 Smederevo Carina
28.10.2017 19:00 VGSK 1 : 3 Borac (St)
28.10.2017 19:00 Mladenovac 3 : 2 Napredak 037
28.10.2017 19:00 Futog 3 : 2 Kosovska Mitrovica
28.10.2017 19:00 Klek Srbijašume 1 : 3 Jagodina
28.10.2017 16:00 Užice 3 : 2 Banat
28.10.2017 13:00 Partizan 3 : 0 Antena
28.10.2017 18:00 Ozren 2 : 3 Topličanin
28.10.2017 16:00 Dunav Volley 1 : 3 Proleter
28.10.2017 19:00 Kulpin 3 : 1 Maglić 1953
28.10.2017 20:00 Srem 1 : 3 Železničar
28.10.2017 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 2 Vizura
28.10.2017 17:00 Dinamo 0 : 3 Crvena zvezda
28.10.2017 19:00 Valjevo 3 : 0 Futog
28.10.2017 20:00 Gimnazijalac 1 : 3 Smederevo
28.10.2017 20:00 Beograd 3 : 1 Takovo-Zvezda Helios
28.10.2017 19:30 Roda 2 : 3 Omladinac
28.10.2017 16:20 Kralj 3 : 0 Ivanjica
28.10.2017 16:00 Kraguj-Radnički 0 : 3 Inđija
28.10.2017 19:00 Borac (Ča) 3 : 1 Sterija
28.10.2017 17:00 Panda 3 : 1 Paraćin
28.10.2017 18:00 Bor 1 : 3 Zaječar
28.10.2017 18:00 Majdanpek FBC 1 : 3 Stampedo
28.10.2017 16:00 Crnokosa Artos 1 : 3 Bambi volej
28.10.2017 16:30 Trstenik 3 : 2 Novi Pazar
28.10.2017 17:00 Leposavić 3 : 0 Tara
28.10.2017 18:00 Elan Volej 3 : 0 Kikinda
28.10.2017 18:00 Partizan 0 : 3 Volejstars
28.10.2017 16:00 Futog vest 3 : 0 Ruma
28.10.2017 19:00 Mladi radnik 3 : 1 Šumadija
28.10.2017 19:00 Smeč 5 0 : 3 Tehničar
28.10.2017 14:30 Imlek 3 : 1 Radnički
28.10.2017 12:30 AS Batajnica 3 : 0 Lazarevac
28.10.2017 Surdulica : BSK
28.10.2017 13:00 Topličanin 2002 0 : 3 Pusta Reka
28.10.2017 13:00 Apatin 3 : 0 Hajduk
28.10.2017 14:00 Krajišnik 0 : 3 Klek Srbijašume 2
28.10.2017 18:00 Hercegovina 1 : 3 Banat
28.10.2017 19:30 Dunav 3 : 1 Vršac
28.10.2017 15:30 Prvi Tempo 3 : 0 Blok Aut
28.10.2017 16:00 Trijumf 2013 0 : 3 NS Tim
28.10.2017 20:00 Novi Sad 2 1 : 3 Bečej
28.10.2017 16:20 Obrenovac 1 : 3 AS
28.10.2017 16:20 Roda 3 : 0 Partizan
28.10.2017 18:10 Lucky Star 1 : 3 Crnjanski
28.10.2017 18:10 Crvena zvezda 2 : 3 Blok Aut
28.10.2017 12:05 Dunav 3 : 0 BG Volley
28.10.2017 12:05 Mladenovac 3 : 0 Akademija Singidunum
28.10.2017 10:20 Železničar 1 : 3 21. maj
28.10.2017 13:55 Pionir 2 : 3 Kolubara
28.10.2017 10:20 Radnički 0 : 3 Železnik 2012
28.10.2017 13:55 Crnjanski 0 : 3 Volleyland

Rukomet

28.10.2017 19:00 Crvena zvezda 35 : 20 Mladost TSK
28.10.2017 19:00 Banatski Karlovac 35 : 28 Apatin
28.10.2017 19:00 Bane 21 : 31 Pobednik
28.10.2017 15:30 Sloga 26 : 21 Metalac Gorenje
28.10.2017 20:45 SC Voždovac 2012 21 : 20 PKB
28.10.2017 18:30 BASK Soko 23 : 24 Radnički
28.10.2017 17:30 Metaloplastika 2 26 : 26 Novi Beograd
28.10.2017 19:00 Rtanj 10 : 0 Hisar
28.10.2017 15:30 Aleksinac 34 : 33 Radnički
28.10.2017 19:00 Radnički (JT) 28 : 23 Radnički 1958
28.10.2017 19:00 Vojvoda Stepa 28 : 24 PIK Prigrevica
28.10.2017 19:00 Somborelektro 25 : 27 Slavija
28.10.2017 18:00 Beli andjeo : Zlatar 2
28.10.2017 19:00 Lokomotiva 2 15 : 38 Radnički 1964 2
28.10.2017 19:30 Novi Pazar 2 16 : 31 Mokra gora 2
28.10.2017 19:00 Hajduk Veljko 2 33 : 38 Rembas
28.10.2017 19:00 Mladost 1949 32 : 20 Arif Knjaz 1957
28.10.2017 19:00 Smederevo 2 28 : 32 Jedinstvo 1974
28.10.2017 19:00 Morava 2 36 : 31 Palanka
28.10.2017 16:30 Dorćol 32 : 30 Prva Iskra Barič
28.10.2017 17:00 Gučevo 22 : 20 Loznica 2
28.10.2017 17:00 Radan 24 : 23 Topličanin 2
28.10.2017 19:00 Planinka PV - 2 22 : 25 Železničar 1949 - 2
28.10.2017 16:00 Morava 84 34 : 45 Dubočica 54 - 2
28.10.2017 16:00 Kljajićevo 35 : 25 Sombor
28.10.2017 15:00 Jedinstvo 34 : 22 Obilić
28.10.2017 17:00 Inđija 2 23 : 33 Ruma
28.10.2017 20:00 Vojka 40 : 29 Beočin
28.10.2017 20:00 Medicinar 33 : 26 Jagodina
28.10.2017 21:00 Sloga (PM) 26 : 34 Naisa
28.10.2017 20:00 Mladost (NP) 20 : 23 Kikinda
28.10.2017 18:00 Sloven 39 : 20 Deronje
28.10.2017 18:00 Knjaz Miloš 2 40 : 24 Metalac 2
28.10.2017 17:00 Župa 16 : 21 Radnički 1964
28.10.2017 18:00 Radnički 2005 35 : 23 Metalac AD
28.10.2017 18:30 Napredak 12 23 : 18 Prijepolje
28.10.2017 19:00 Đerdap 28 : 10 Dubočica
28.10.2017 15:00 Mladi radnik 21 : 20 Beograd
28.10.2017 19:00 Jabuka (Ž) 23 : 14 Gradnulica
28.10.2017 16:00 Apatin (Ž) 48 : 18 Rusin
28.10.2017 19:30 Voždovac 1955 2 31 : 30 Kolubara

Vaterpolo

28.10.2017 21:00 Jadran Split 8 : 10 Jadran Carine
28.10.2017 19:00 Primorac 9 : 16 Jug CO
28.10.2017 18:00 HAVK Mladost 14 : 7 Mornar BS
28.10.2017 19:30 OVK POŠK 11 : 7 Budva
28.10.2017 18:00 Valjevo 7 : 9 Šabac
28.10.2017 19:45 Medveščak 11 : 7 Zadar 1952
28.10.2017 19:00 Vojvodina 12 : 6 VA Cattaro
28.10.2017 20:00 Nais 6 : 9 BVK Crvena zvezda

Futsal

28.10.2017 17:00 Nova Pazova 5 : 0 Smederevo
28.10.2017 19:30 Pirot 1 : 2 Novi Pazar
28.10.2017 18:30 Put-inženjering 6 : 7 Sopot
28.10.2017 19:00 Vranje 5 : 2 Ivanjica
28.10.2017 16:00 Raška 5 : 4 Kragujevac 2011
28.10.2017 20:00 Miners 7 : 7 BSK
28.10.2017 20:30 Niš 92 2 : 2 Akademac
28.10.2017 20:30 Ozren 10 : 4 Babušnica 2011
28.10.2017 17:30 Gurgusovac 3 : 5 Timok 2013
Jovanr i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanr i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanr i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanr i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Chobinho11 je tipovao utakmicu