XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 231 utakmica za dan
Subota, 30 Novembar 2013

Fudbal

30.11.2013 13:00 Radnički 1923 2 : 0 Novi Pazar
30.11.2013 15:00 Radnički (N) 1 : 0 Čukarički
30.11.2013 15:00 Partizan 2 : 0 Spartak
30.11.2013 16:30 Sloboda Point 0 : 1 Donji Srem
30.11.2013 13:00 OFK Beograd 1 : 2 Crvena zvezda
30.11.2013 16:30 Vojvodina 3 : 1 Napredak
30.11.2013 13:00 Javor Matis 0 : 1 Jagodina
30.11.2013 13:00 Metalac (GM) 0 : 0 Dolina
30.11.2013 13:00 Naša krila 1936 2 : 1 Mladost (B)
30.11.2013 13:00 Malošište 0 : 1 Radnički 1924 (K)
30.11.2013 13:00 Borac (A) 5 : 3 Rad
30.11.2013 13:00 Moravica 7 : 3 Palilula
30.11.2013 13:00 Dečić 3 : 0 Grbalj
30.11.2013 13:00 OFK Petrovac 0 : 0 Rudar
30.11.2013 13:00 Mornar 4 : 0 Zeta
30.11.2013 13:00 Mogren 2 : 3 Lovćen
30.11.2013 13:00 Mladost 0 : 1 Čelik
30.11.2013 Željezničar 1 : 0 Borac
30.11.2013 Vitez 3 : 0 Radnik
30.11.2013 Travnik 1 : 1 Zrinjski
30.11.2013 Zvijezda 0 : 0 Slavija
30.11.2013 Rudar 0 : 0 Široki Brijeg
30.11.2013 Sarajevo 3 : 0 Leotar
30.11.2013 Velež 0 : 2 Čelik
30.11.2013 11:00 Jagodina 5 : 0 Sloga (K)
30.11.2013 11:00 Palilulac 5 : 0 Jedinstvo (P)
30.11.2013 11:00 Car Konstantin 2 : 2 Moravac Orion
30.11.2013 11:00 Radan 2 : 1 Radnik
30.11.2013 11:00 Vlasina 0 : 4 Radnički (N)
30.11.2013 16:30 Čukarički 0 : 1 OFK Beograd
30.11.2013 13:30 Jagodina 2 : 0 Sloboda Point
30.11.2013 13:00 Čukarički 3 : 1 Crvena zvezda
30.11.2013 Pazar Juniors 4 : 0 Kosmet

Košarka

30.11.2013 19:00 Cedevita 98 : 87 Szolnoki Olaj
30.11.2013 19:00 Krka 69 : 78 Crvena zvezda Telekom
30.11.2013 19:00 Zadar 77 : 69 Široki Primorka
30.11.2013 17:00 MZT Skopje Aerodrom 88 : 93 Cibona
30.11.2013 19:00 Sloboda 82 : 94 FMP
30.11.2013 19:30 Sloga 81 : 83 OKK Beograd
30.11.2013 19:00 Borac 76 : 71 Napredak Rubin
30.11.2013 19:00 Konstantin 77 : 75 Meridiana
30.11.2013 19:30 Metalac 69 : 65 Tamiš
30.11.2013 18:00 Crnokosa 88 : 85 Vršac
30.11.2013 19:00 Napredak Maksi Ko 73 : 66 Pirot
30.11.2013 20:00 Vojvodina 67 : 68 Jagodina
30.11.2013 15:00 Radnički 83 : 75 Šabac
30.11.2013 17:00 Kolubara LA 2003 95 : 73 Mladost (Č)
30.11.2013 17:00 Sloga (D) 76 : 75 Novi Pazar
30.11.2013 18:00 Prva Petoletka 82 : 61 Polet
30.11.2013 19:00 Mileševac 88 : 87 Zlatibor
30.11.2013 19:00 Svilajnac 81 : 65 Sloga (P)
30.11.2013 20:00 Knjaževac 103 : 88 Radnik
30.11.2013 19:00 Bor RTB 88 : 78 Zdravlje Leskovac
30.11.2013 19:00 Hajduk 64 : 63 Stara Pazova
30.11.2013 19:00 Jedinstvo 83 : 68 Velika Kikinda
30.11.2013 19:00 Odžaci 72 : 100 Vrbas
30.11.2013 16:00 Mladost Teletehnika 52 : 68 Srem
30.11.2013 20:00 Sveti Đorđe 97 : 62 Nova Pazova
30.11.2013 18:00 Žarkovo 88 : 78 Mladost 2009
30.11.2013 19:30 Viva Basket 82 : 57 Zvezdara
30.11.2013 13:30 BKK Radnički 88 : 85 Torlak
30.11.2013 13:30 M015 84 : 72 Ivanjica
30.11.2013 19:00 Vladimirci 76 : 52 Užice
30.11.2013 18:00 Đerdap 63 : 71 Radan
30.11.2013 14:00 Negotin 62 : 36 BSK Junior
30.11.2013 19:00 Mladost Vesna 84 : 73 Hisar
30.11.2013 Goč 0 : 20 Mladost
30.11.2013 18:30 Požarevac 69 : 78 Ušće
30.11.2013 17:30 Stragari 83 : 86 Trepča
30.11.2013 17:00 Paraćin 77 : 59 Starinski
30.11.2013 14:30 Mladost Veternik 72 : 75 Budućnost
30.11.2013 12:30 Kadet 87 : 84 Vojvodina NM
30.11.2013 20:30 Crvenka 88 : 74 Sloboda NS
30.11.2013 20:00 Apatin 0 : 20 Feniks
30.11.2013 19:30 Selekta 70 : 79 Futog Tehnomer
30.11.2013 19:00 Omladinac 80 : 70 Kris Kros
30.11.2013 18:00 Jadran 62 : 81 BNS
30.11.2013 19:00 Jagodina 2001 78 : 81 Radnički
30.11.2013 18:00 Vojvodina Nis Gas 71 : 88 Partizan
30.11.2013 19:00 Vrbas Medela 71 : 78 Radivoj Korać
30.11.2013 19:00 Čelarevo 73 : 71 Velika Kikinda
30.11.2013 17:00 Topolčanka 43 : 66 Beočin
30.11.2013 15:00 Karaburma 20 : 0 Play Off
30.11.2013 14:30 Time Out 77 : 17 Loznica

Odbojka

30.11.2013 19:00 Jedinstvo 1 : 3 Spartak (S)
30.11.2013 20:00 Dunav Volley 2 : 3 Kosovska Mitrovica
30.11.2013 19:00 Klek Srbijašume 3 : 1 Timok
30.11.2013 17:00 Železničar 3 : 0 Borac
30.11.2013 19:00 Mladenovac 1 : 3 Novi Pazar-Junior
30.11.2013 19:00 Putevi 3 : 1 Smederevo
30.11.2013 17:00 Lučani 3 : 2 Užice
30.11.2013 16:00 Tara 1 : 3 Partizan
30.11.2013 19:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Mladost
30.11.2013 18:00 Niš 3 : 0 Jagodina
30.11.2013 17:00 Topličanin 3 : 2 Milenijum
30.11.2013 19:00 Hercegovina 0 : 3 Novi Sad
30.11.2013 17:30 Srem Iton 3 : 1 Futog
30.11.2013 17:00 Sloven 3 : 1 Stražilovo
30.11.2013 17:00 Bavanište 3 : 0 Proleter
30.11.2013 15:30 Obrenovac 1 : 3 Roda
30.11.2013 19:00 Obilić 1 : 3 Radnički 2
30.11.2013 19:00 Jedinstvo 0 : 3 VA 014
30.11.2013 16:00 Rudar 2 : 3 Šumadija
30.11.2013 20:00 Jedinstvo (MZ) 3 : 2 BMR Petlovača 1947
30.11.2013 17:00 Jedinstvo (V) 3 : 0 Železničar 2012
30.11.2013 12:30 Crnjanski 3 : 0 Carina
30.11.2013 09:00 As 1 : 3 Busije
30.11.2013 13:15 Duga 3 : 2 Blok Aut
30.11.2013 19:00 Mladost (T) 2 : 3 Kikinda
30.11.2013 19:30 Sirig 3 : 2 Partizan
30.11.2013 17:00 Kulpin 1 : 3 Maglić 1953
30.11.2013 13:00 Mladost 3 : 2 MOK Topličanin 97
30.11.2013 Vranje 2 : 3 Dubočica
30.11.2013 11:00 Dunav 2 3 : 0 Voša 2
30.11.2013 18:00 Sombor 3 : 1 Dunav Volley
30.11.2013 20:00 Kolubara 3 : 1 Dinamo
30.11.2013 19:00 Železničar 3 : 0 Jedinstvo (U)
30.11.2013 19:00 Partizan Vizura 3 : 0 Smeč 5
30.11.2013 19:00 Tent 3 : 1 Jedinstvo (SP)
30.11.2013 20:00 Takovo Zvezda Helios 3 : 0 Student
30.11.2013 18:00 Zrenjanin 023 3 : 0 Crnokosa
30.11.2013 20:00 Radnički Beograd 3 : 1 Radnički (K)
30.11.2013 17:00 Kraguj 3 : 0 Varadin
30.11.2013 20:00 Libero ČA 0 : 3 Mladost
30.11.2013 17:45 Futog 3 : 1 Valjevo
30.11.2013 18:00 Ivanjica 3 : 2 Tajm
30.11.2013 17:00 Tutin Stil Jasen 3 : 1 Gimnazijalac
30.11.2013 19:00 LE-016 3 : 0 Majdanpek FBC
30.11.2013 17:00 Hajduk Veljko 1 : 3 Vranje
30.11.2013 19:30 Topličanin 1 : 3 Leskovac 98
30.11.2013 18:00 Paraćin 2 : 3 Milenijum
30.11.2013 16:30 Slavija 3 : 0 Radnički
30.11.2013 20:00 FOK 3 : 1 Omladinac
30.11.2013 20:00 Šumadija 2 : 3 Obilić
30.11.2013 18:00 Tara 3 : 0 Lučani
30.11.2013 16:00 Arilje 0 : 3 Borac 2
30.11.2013 12:00 NS Tim 3 : 2 Futog 2
30.11.2013 17:00 Grbić 3 : 2 VST
30.11.2013 15:45 Futog vest 3 : 1 Partizan
30.11.2013 16:30 Vojvoda Stepa 0 : 3 Hercegovina
30.11.2013 17:00 Žitište 3 : 0 Krajišnik
30.11.2013 14:00 Proleter 1 : 3 MD Zrenjanin 2
30.11.2013 18:00 Maks 3 : 0 Neoplanta
30.11.2013 15:00 Star 0 : 3 Odbojka 013
30.11.2013 20:00 Mladost 3 : 2 Dunav
30.11.2013 18:00 Osečina 0 : 3 Ub
30.11.2013 17:00 Mali Zvornik 3 : 0 Tamnava Voćar
30.11.2013 16:00 Bečej 1 : 3 Hajduk
30.11.2013 16:30 Goks In 3 : 2 Apatin
30.11.2013 NIS Spartak 2 3 : 0 Senta
30.11.2013 10:00 Pionir 1 : 3 Dunav
30.11.2013 11:00 Železnik 2012 0 : 3 As
30.11.2013 19:00 Rudar 3 : 0 Plana
30.11.2013 19:00 VGSK 3 : 0 Mladi Radnik 2
30.11.2013 15:30 Mladi Radnik 3 : 0 Tvrđava L
30.11.2013 16:00 Knjaževac 3 : 2 Bor II
30.11.2013 17:30 Naissus 97 1 : 3 Aleksinac
30.11.2013 11:00 Sremac 1 : 3 Jedinstvo 2
30.11.2013 10:00 Mitrovica 2 : 3 Srem 022
30.11.2013 13:00 Sloga 0 : 3 Radinci Volej
30.11.2013 16:00 Prvi Tempo 2 3 : 2 Mladost
30.11.2013 11:00 Zlatica 3 : 1 Vollejstar
30.11.2013 10:00 Subotica 3 : 0 Topola
30.11.2013 17:00 KI 0230 3 : 0 Panonija
30.11.2013 17:00 Čoka 3 : 2 Kikinda 2
30.11.2013 18:00 Volejbol 2000 0 : 3 Slavija
30.11.2013 12:45 SK Volej 3 : 0 Fok
30.11.2013 13:30 Libero 2 : 3 Smeč
30.11.2013 13:15 BiT 3 : 0 NS Volej

Rukomet

30.11.2013 19:00 Jugović Unimet 27 : 20 Železničar 1949
30.11.2013 19:00 Spartak Vojput 28 : 21 PKB
30.11.2013 19:00 Morava 26 : 26 Kolubara
30.11.2013 19:00 Mladost 30 : 31 ŽSK
30.11.2013 19:00 Jedinstvo 24 : 28 Proleter
30.11.2013 17:30 Nova Pazova 30 : 42 Dinamo
30.11.2013 18:00 Lavovi BP 27 : 30 Crvena Zvezda
30.11.2013 17:00 Smederevo 38 : 25 Mladost Palanački Kiseljak
30.11.2013 20:30 Primus Car Dušan 26 : 36 Požarevac
30.11.2013 19:00 BSK Heba 25 : 30 Radnički
30.11.2013 17:00 Dubočica 54 40 : 37 Hajduk Veljko
30.11.2013 19:00 Planinka 38 : 30 Vranje 1957
30.11.2013 19:00 Vlasotince 27 : 38 Jastrebac
30.11.2013 18:00 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 24 : 42 Sloga
30.11.2013 19:00 Zlatar 29 : 26 Mokra Gora
30.11.2013 19:00 Trepča 32 : 29 Mladost
30.11.2013 20:00 Prva Petoletka 34 : 25 Goč Merkur
30.11.2013 11:30 Štrpce Tandems 40 : 33 Knez Lazar 2
30.11.2013 18:00 Rudar 33 : 40 Knjaževac
30.11.2013 20:00 Rtanj 21 : 21 Paraćin
30.11.2013 19:00 Kikinda 24 : 30 Napredak
30.11.2013 16:00 Sjenica 28 : 17 Hidroelektrana
30.11.2013 17:00 Beli Anđeo 37 : 23 Užice
30.11.2013 18:00 Potisje Pleteks 40 : 22 Obilić
30.11.2013 19:00 Radnički 42 : 23 Senta
30.11.2013 20:00 Crvena Zvezda 2 23 : 30 Naftagas
30.11.2013 19:00 Spartak 18 : 34 Radnički
30.11.2013 18:30 Pančevo 41 : 32 Jadran
30.11.2013 19:00 Sloven 26 : 23 Temerin
30.11.2013 15:00 Srem 44 : 16 Jabuka 95
30.11.2013 18:30 ORK Beograd 23 : 22 Mladi Radnik
30.11.2013 16:30 Topčider 30 : 26 Milenium
30.11.2013 15:30 Medicinar 45 : 27 Požarevac
30.11.2013 17:00 Jedinstvo 24 : 16 Spartak
30.11.2013 18:00 Apatin 25 : 19 Naftagas

Vaterpolo

30.11.2013 Valis 7 : 8 Stari Grad
30.11.2013 PVK Bečej 4 : 8 Partizan 2
30.11.2013 Zemun Bosal 10 : 10 Beograd
30.11.2013 Partizan Raiffeisen 33 : 0 Stari Grad
30.11.2013 Taš 2000 5 : 21 Crvena zvezda
30.11.2013 Senta Yordo 19 : 5 Vojvodina

Futsal

30.11.2013 16:00 Užice 9 : 3 Bajina Bašta
30.11.2013 17:00 Metalac Kolorado 1 : 6 RB
30.11.2013 18:00 Raška 5 : 6 Mašinac
30.11.2013 18:00 Pirot 5 : 3 Bor
30.11.2013 16:00 Tango Liman 5 : 4 Viking
30.11.2013 19:00 Kareli 5 : 5 Kosjerić
30.11.2013 15:30 Telep 0 : 5 Šampion
30.11.2013 16:00 Zufo 4 : 5 Kopernikus Vidre 2
30.11.2013 14:00 Dolap 11 : 5 VIK Naisus

FFA

30.11.2013 OFK Banat "A" 6 : 4 Vršac "A"
30.11.2013 OFK Banat "B" 2 : 3 Vršac "B"
30.11.2013 Sloga 10 : 7 Proleter
30.11.2013 ŠF Kanjiža 0 : 4 Subotica B
30.11.2013 Bačka 1901 A 3 : 1 Bačka 1901 B
30.11.2013 Subotica B 0 : 3 Bačka 1901 A
30.11.2013 Dribling A 2 : 1 KMF Chempions
30.11.2013 Dribling A 5 : 1 Bačka 1901 B
30.11.2013 Dribling B 0 : 2 ŠF Kanjiža
30.11.2013 Bačka 1901 B 1 : 1 Subotica A
30.11.2013 KMF Chempions 5 : 0 Bačka 1901 C
30.11.2013 Subotica A 5 : 2 Dribling B
Još uvek je,posle utakmice koju izgubismo,važnije šta su drugi rekli ili uradili.od toga da smo loše igrali i kako će mo protiv Brazila.Baš onako po naški.O tome će se pričati uskoro u "Ruskoj bajci" na RTS-u pošto se znalci vraćaju kući pa će studio biti pun "znalaca"
Vova Vova i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Eto kratko se radovasmo,srpski fudbal je ponovo na svom mestu-na kolenima.Mediji,naročito rts se ovih dana više bave vanfudbalskim nego događanjima na terenu.Važno im je kakve su boje dresovi hrvatske,šta pevaju kako izgledaju samo ne to da su nokautirali Argentince.Važno je proširiti malo mržnju pričama o nekim navodnim provokacijama naturalizovanih švajcaraca,orlovima,pričati o biografiji nemačkog sudije i njegovom ne-postojećem penalu ..... Samo nije važno to da ta naša ekipa poslednjih godina i kad pobeđuje i kad gubi to čini bez igre,njenim preskakanjem kao u poslednjim minutima,jer nema odavno vođu ,dirigenta na sredini možda još iz vremena Piksija ako pričamo o srpskim fudbalerima.Nemoguće je da nisu fizički spremni,a trče samo na mahove,znači li to da neće,fali li im motivacija.Razni treneri nazovi stručni ljudi neće da pričaju o manama naše igre,pričju lepo kad pobedimo a posle poraza ne znaju šta bi pametno rekli.Samo treba pogledati fifa statistiku sa sinoćne utakmice i sve će biti jasno.
Hammer16 Hammer16 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu