XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 231 utakmica za dan
Subota, 30 Novembar 2013

Fudbal

30.11.2013 13:00 Radnički 1923 2 : 0 Novi Pazar
30.11.2013 15:00 Radnički (N) 1 : 0 Čukarički
30.11.2013 15:00 Partizan 2 : 0 Spartak
30.11.2013 16:30 Sloboda Point 0 : 1 Donji Srem
30.11.2013 13:00 OFK Beograd 1 : 2 Crvena zvezda
30.11.2013 16:30 Vojvodina 3 : 1 Napredak
30.11.2013 13:00 Javor Matis 0 : 1 Jagodina
30.11.2013 13:00 Metalac (GM) 0 : 0 Dolina
30.11.2013 13:00 Naša krila 1936 2 : 1 Mladost (B)
30.11.2013 13:00 Malošište 0 : 1 Radnički 1924 (K)
30.11.2013 13:00 Borac (A) 5 : 3 Rad
30.11.2013 13:00 Moravica 7 : 3 Palilula
30.11.2013 13:00 Dečić 3 : 0 Grbalj
30.11.2013 13:00 OFK Petrovac 0 : 0 Rudar
30.11.2013 13:00 Mornar 4 : 0 Zeta
30.11.2013 13:00 Mogren 2 : 3 Lovćen
30.11.2013 13:00 Mladost 0 : 1 Čelik
30.11.2013 Željezničar 1 : 0 Borac
30.11.2013 Vitez 3 : 0 Radnik
30.11.2013 Travnik 1 : 1 Zrinjski
30.11.2013 Zvijezda 0 : 0 Slavija
30.11.2013 Rudar 0 : 0 Široki Brijeg
30.11.2013 Sarajevo 3 : 0 Leotar
30.11.2013 Velež 0 : 2 Čelik
30.11.2013 11:00 Jagodina 5 : 0 Sloga (K)
30.11.2013 11:00 Palilulac 5 : 0 Jedinstvo (P)
30.11.2013 11:00 Car Konstantin 2 : 2 Moravac Orion
30.11.2013 11:00 Radan 2 : 1 Radnik
30.11.2013 11:00 Vlasina 0 : 4 Radnički (N)
30.11.2013 16:30 Čukarički 0 : 1 OFK Beograd
30.11.2013 13:30 Jagodina 2 : 0 Sloboda Point
30.11.2013 13:00 Čukarički 3 : 1 Crvena zvezda
30.11.2013 Pazar Juniors 4 : 0 Kosmet

Košarka

30.11.2013 19:00 Cedevita 98 : 87 Szolnoki Olaj
30.11.2013 19:00 Krka 69 : 78 Crvena zvezda Telekom
30.11.2013 19:00 Zadar 77 : 69 Široki Primorka
30.11.2013 17:00 MZT Skopje Aerodrom 88 : 93 Cibona
30.11.2013 19:00 Sloboda 82 : 94 FMP
30.11.2013 19:30 Sloga 81 : 83 OKK Beograd
30.11.2013 19:00 Borac 76 : 71 Napredak Rubin
30.11.2013 19:00 Konstantin 77 : 75 Meridiana
30.11.2013 19:30 Metalac 69 : 65 Tamiš
30.11.2013 18:00 Crnokosa 88 : 85 Vršac
30.11.2013 19:00 Napredak Maksi Ko 73 : 66 Pirot
30.11.2013 20:00 Vojvodina 67 : 68 Jagodina
30.11.2013 15:00 Radnički 83 : 75 Šabac
30.11.2013 17:00 Kolubara LA 2003 95 : 73 Mladost (Č)
30.11.2013 17:00 Sloga (D) 76 : 75 Novi Pazar
30.11.2013 18:00 Prva Petoletka 82 : 61 Polet
30.11.2013 19:00 Mileševac 88 : 87 Zlatibor
30.11.2013 19:00 Svilajnac 81 : 65 Sloga (P)
30.11.2013 20:00 Knjaževac 103 : 88 Radnik
30.11.2013 19:00 Bor RTB 88 : 78 Zdravlje Leskovac
30.11.2013 19:00 Hajduk 64 : 63 Stara Pazova
30.11.2013 19:00 Jedinstvo 83 : 68 Velika Kikinda
30.11.2013 19:00 Odžaci 72 : 100 Vrbas
30.11.2013 16:00 Mladost Teletehnika 52 : 68 Srem
30.11.2013 20:00 Sveti Đorđe 97 : 62 Nova Pazova
30.11.2013 18:00 Žarkovo 88 : 78 Mladost 2009
30.11.2013 19:30 Viva Basket 82 : 57 Zvezdara
30.11.2013 13:30 BKK Radnički 88 : 85 Torlak
30.11.2013 13:30 M015 84 : 72 Ivanjica
30.11.2013 19:00 Vladimirci 76 : 52 Užice
30.11.2013 18:00 Đerdap 63 : 71 Radan
30.11.2013 14:00 Negotin 62 : 36 BSK Junior
30.11.2013 19:00 Mladost Vesna 84 : 73 Hisar
30.11.2013 Goč 0 : 20 Mladost
30.11.2013 18:30 Požarevac 69 : 78 Ušće
30.11.2013 17:30 Stragari 83 : 86 Trepča
30.11.2013 17:00 Paraćin 77 : 59 Starinski
30.11.2013 14:30 Mladost Veternik 72 : 75 Budućnost
30.11.2013 12:30 Kadet 87 : 84 Vojvodina NM
30.11.2013 20:30 Crvenka 88 : 74 Sloboda NS
30.11.2013 20:00 Apatin 0 : 20 Feniks
30.11.2013 19:30 Selekta 70 : 79 Futog Tehnomer
30.11.2013 19:00 Omladinac 80 : 70 Kris Kros
30.11.2013 18:00 Jadran 62 : 81 BNS
30.11.2013 19:00 Jagodina 2001 78 : 81 Radnički
30.11.2013 18:00 Vojvodina Nis Gas 71 : 88 Partizan
30.11.2013 19:00 Vrbas Medela 71 : 78 Radivoj Korać
30.11.2013 19:00 Čelarevo 73 : 71 Velika Kikinda
30.11.2013 17:00 Topolčanka 43 : 66 Beočin
30.11.2013 15:00 Karaburma 20 : 0 Play Off
30.11.2013 14:30 Time Out 77 : 17 Loznica

Odbojka

30.11.2013 19:00 Jedinstvo 1 : 3 Spartak (S)
30.11.2013 20:00 Dunav Volley 2 : 3 Kosovska Mitrovica
30.11.2013 19:00 Klek Srbijašume 3 : 1 Timok
30.11.2013 17:00 Železničar 3 : 0 Borac
30.11.2013 19:00 Mladenovac 1 : 3 Novi Pazar-Junior
30.11.2013 19:00 Putevi 3 : 1 Smederevo
30.11.2013 17:00 Lučani 3 : 2 Užice
30.11.2013 16:00 Tara 1 : 3 Partizan
30.11.2013 19:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Mladost
30.11.2013 18:00 Niš 3 : 0 Jagodina
30.11.2013 17:00 Topličanin 3 : 2 Milenijum
30.11.2013 19:00 Hercegovina 0 : 3 Novi Sad
30.11.2013 17:30 Srem Iton 3 : 1 Futog
30.11.2013 17:00 Sloven 3 : 1 Stražilovo
30.11.2013 17:00 Bavanište 3 : 0 Proleter
30.11.2013 15:30 Obrenovac 1 : 3 Roda
30.11.2013 19:00 Obilić 1 : 3 Radnički 2
30.11.2013 19:00 Jedinstvo 0 : 3 VA 014
30.11.2013 16:00 Rudar 2 : 3 Šumadija
30.11.2013 20:00 Jedinstvo (MZ) 3 : 2 BMR Petlovača 1947
30.11.2013 17:00 Jedinstvo (V) 3 : 0 Železničar 2012
30.11.2013 12:30 Crnjanski 3 : 0 Carina
30.11.2013 09:00 As 1 : 3 Busije
30.11.2013 13:15 Duga 3 : 2 Blok Aut
30.11.2013 19:00 Mladost (T) 2 : 3 Kikinda
30.11.2013 19:30 Sirig 3 : 2 Partizan
30.11.2013 17:00 Kulpin 1 : 3 Maglić 1953
30.11.2013 13:00 Mladost 3 : 2 MOK Topličanin 97
30.11.2013 Vranje 2 : 3 Dubočica
30.11.2013 11:00 Dunav 2 3 : 0 Voša 2
30.11.2013 18:00 Sombor 3 : 1 Dunav Volley
30.11.2013 20:00 Kolubara 3 : 1 Dinamo
30.11.2013 19:00 Železničar 3 : 0 Jedinstvo (U)
30.11.2013 19:00 Partizan Vizura 3 : 0 Smeč 5
30.11.2013 19:00 Tent 3 : 1 Jedinstvo (SP)
30.11.2013 20:00 Takovo Zvezda Helios 3 : 0 Student
30.11.2013 18:00 Zrenjanin 023 3 : 0 Crnokosa
30.11.2013 20:00 Radnički Beograd 3 : 1 Radnički (K)
30.11.2013 17:00 Kraguj 3 : 0 Varadin
30.11.2013 20:00 Libero ČA 0 : 3 Mladost
30.11.2013 17:45 Futog 3 : 1 Valjevo
30.11.2013 18:00 Ivanjica 3 : 2 Tajm
30.11.2013 17:00 Tutin Stil Jasen 3 : 1 Gimnazijalac
30.11.2013 19:00 LE-016 3 : 0 Majdanpek FBC
30.11.2013 17:00 Hajduk Veljko 1 : 3 Vranje
30.11.2013 19:30 Topličanin 1 : 3 Leskovac 98
30.11.2013 18:00 Paraćin 2 : 3 Milenijum
30.11.2013 16:30 Slavija 3 : 0 Radnički
30.11.2013 20:00 FOK 3 : 1 Omladinac
30.11.2013 20:00 Šumadija 2 : 3 Obilić
30.11.2013 18:00 Tara 3 : 0 Lučani
30.11.2013 16:00 Arilje 0 : 3 Borac 2
30.11.2013 12:00 NS Tim 3 : 2 Futog 2
30.11.2013 17:00 Grbić 3 : 2 VST
30.11.2013 15:45 Futog vest 3 : 1 Partizan
30.11.2013 16:30 Vojvoda Stepa 0 : 3 Hercegovina
30.11.2013 17:00 Žitište 3 : 0 Krajišnik
30.11.2013 14:00 Proleter 1 : 3 MD Zrenjanin 2
30.11.2013 18:00 Maks 3 : 0 Neoplanta
30.11.2013 15:00 Star 0 : 3 Odbojka 013
30.11.2013 20:00 Mladost 3 : 2 Dunav
30.11.2013 18:00 Osečina 0 : 3 Ub
30.11.2013 17:00 Mali Zvornik 3 : 0 Tamnava Voćar
30.11.2013 16:00 Bečej 1 : 3 Hajduk
30.11.2013 16:30 Goks In 3 : 2 Apatin
30.11.2013 NIS Spartak 2 3 : 0 Senta
30.11.2013 10:00 Pionir 1 : 3 Dunav
30.11.2013 11:00 Železnik 2012 0 : 3 As
30.11.2013 19:00 Rudar 3 : 0 Plana
30.11.2013 19:00 VGSK 3 : 0 Mladi Radnik 2
30.11.2013 15:30 Mladi Radnik 3 : 0 Tvrđava L
30.11.2013 16:00 Knjaževac 3 : 2 Bor II
30.11.2013 17:30 Naissus 97 1 : 3 Aleksinac
30.11.2013 11:00 Sremac 1 : 3 Jedinstvo 2
30.11.2013 10:00 Mitrovica 2 : 3 Srem 022
30.11.2013 13:00 Sloga 0 : 3 Radinci Volej
30.11.2013 16:00 Prvi Tempo 2 3 : 2 Mladost
30.11.2013 11:00 Zlatica 3 : 1 Vollejstar
30.11.2013 10:00 Subotica 3 : 0 Topola
30.11.2013 17:00 KI 0230 3 : 0 Panonija
30.11.2013 17:00 Čoka 3 : 2 Kikinda 2
30.11.2013 18:00 Volejbol 2000 0 : 3 Slavija
30.11.2013 12:45 SK Volej 3 : 0 Fok
30.11.2013 13:30 Libero 2 : 3 Smeč
30.11.2013 13:15 BiT 3 : 0 NS Volej

Rukomet

30.11.2013 19:00 Jugović Unimet 27 : 20 Železničar 1949
30.11.2013 19:00 Spartak Vojput 28 : 21 PKB
30.11.2013 19:00 Morava 26 : 26 Kolubara
30.11.2013 19:00 Mladost 30 : 31 ŽSK
30.11.2013 19:00 Jedinstvo 24 : 28 Proleter
30.11.2013 17:30 Nova Pazova 30 : 42 Dinamo
30.11.2013 18:00 Lavovi BP 27 : 30 Crvena Zvezda
30.11.2013 17:00 Smederevo 38 : 25 Mladost Palanački Kiseljak
30.11.2013 20:30 Primus Car Dušan 26 : 36 Požarevac
30.11.2013 19:00 BSK Heba 25 : 30 Radnički
30.11.2013 17:00 Dubočica 54 40 : 37 Hajduk Veljko
30.11.2013 19:00 Planinka 38 : 30 Vranje 1957
30.11.2013 19:00 Vlasotince 27 : 38 Jastrebac
30.11.2013 18:00 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 24 : 42 Sloga
30.11.2013 19:00 Zlatar 29 : 26 Mokra Gora
30.11.2013 19:00 Trepča 32 : 29 Mladost
30.11.2013 20:00 Prva Petoletka 34 : 25 Goč Merkur
30.11.2013 11:30 Štrpce Tandems 40 : 33 Knez Lazar 2
30.11.2013 18:00 Rudar 33 : 40 Knjaževac
30.11.2013 20:00 Rtanj 21 : 21 Paraćin
30.11.2013 19:00 Kikinda 24 : 30 Napredak
30.11.2013 16:00 Sjenica 28 : 17 Hidroelektrana
30.11.2013 17:00 Beli Anđeo 37 : 23 Užice
30.11.2013 18:00 Potisje Pleteks 40 : 22 Obilić
30.11.2013 19:00 Radnički 42 : 23 Senta
30.11.2013 20:00 Crvena Zvezda 2 23 : 30 Naftagas
30.11.2013 19:00 Spartak 18 : 34 Radnički
30.11.2013 18:30 Pančevo 41 : 32 Jadran
30.11.2013 19:00 Sloven 26 : 23 Temerin
30.11.2013 15:00 Srem 44 : 16 Jabuka 95
30.11.2013 18:30 ORK Beograd 23 : 22 Mladi Radnik
30.11.2013 16:30 Topčider 30 : 26 Milenium
30.11.2013 15:30 Medicinar 45 : 27 Požarevac
30.11.2013 17:00 Jedinstvo 24 : 16 Spartak
30.11.2013 18:00 Apatin 25 : 19 Naftagas

Vaterpolo

30.11.2013 Valis 7 : 8 Stari Grad
30.11.2013 PVK Bečej 4 : 8 Partizan 2
30.11.2013 Zemun Bosal 10 : 10 Beograd
30.11.2013 Partizan Raiffeisen 33 : 0 Stari Grad
30.11.2013 Taš 2000 5 : 21 Crvena zvezda
30.11.2013 Senta Yordo 19 : 5 Vojvodina

Futsal

30.11.2013 16:00 Užice 9 : 3 Bajina Bašta
30.11.2013 17:00 Metalac Kolorado 1 : 6 RB
30.11.2013 18:00 Raška 5 : 6 Mašinac
30.11.2013 18:00 Pirot 5 : 3 Bor
30.11.2013 16:00 Tango Liman 5 : 4 Viking
30.11.2013 19:00 Kareli 5 : 5 Kosjerić
30.11.2013 15:30 Telep 0 : 5 Šampion
30.11.2013 16:00 Zufo 4 : 5 Kopernikus Vidre 2
30.11.2013 14:00 Dolap 11 : 5 VIK Naisus

FFA

30.11.2013 OFK Banat "A" 6 : 4 Vršac "A"
30.11.2013 OFK Banat "B" 2 : 3 Vršac "B"
30.11.2013 Sloga 10 : 7 Proleter
30.11.2013 ŠF Kanjiža 0 : 4 Subotica B
30.11.2013 Bačka 1901 A 3 : 1 Bačka 1901 B
30.11.2013 Subotica B 0 : 3 Bačka 1901 A
30.11.2013 Dribling A 2 : 1 KMF Chempions
30.11.2013 Dribling A 5 : 1 Bačka 1901 B
30.11.2013 Dribling B 0 : 2 ŠF Kanjiža
30.11.2013 Bačka 1901 B 1 : 1 Subotica A
30.11.2013 KMF Chempions 5 : 0 Bačka 1901 C
30.11.2013 Subotica A 5 : 2 Dribling B
1. По основу жалбе ФК „Милочајац“ на утакмицу првог кола „Милаковац 2018“ – „Милочајац“, завршене 1:1 , донета је следећа одлука : Региструје се утакмица службеним резултатом 3:0 у корист ФК „Милочајац“ (пар-форфе) , у складу са чланом 63, тачка 11 Правилника о фудбалским такмичењима ФСС. По основу члана 126 и 127 ДП ФСС покреће се дисциплински поступак против : -ФК „Милаковац 2018“ -Овлашћеног представника клуба Танасковић Горана и играча Николић Немање бр.лег.3387. Потребно је у складу са чланом 129 ДП ФСС, овлашћени представник ФК „Милаковац 2018“ и играч истог клуба доставе изјаве комисији у року од 3 дана од дана уручења службеног билтена бр.2 надлежном такмичарском органу ФСГ Краљево, на околност наступа играча без уписаног специјалног лекарског прегледа у фудбалску легитимацију.
Kaluđerica protiv Podunavca hvata zalet za napad na titulu!!! Više nema priče! Više nema spremanja! Više nema taktiziranja! Sve je već rečeno, spremniji smo nego ikad, idemo u juriš! JURIŠ NA TITULU!!!