PŽL: ŽFK Jagodina - ŽFK Novi Bečej 2:0

Danas je, sa početkom u 13:00 časova, na pomoćnom stadionu FK Jagodina u Jagodini, odigrana utakmica između domaćeg tima ŽFK Jagodina i gostojućeg tima ŽFK Novi Bečej. Rezultat je bio 2:0. Oba gola su postignuta u prvom poluvremenu. Prvih 15 minuta je igra bila izjednačena. U 15.-om minutu prva dobra šansa za gol imao je domaći tim, koji od tad počinje postepeno da dominira u meču. U 33-em minutu gostujući tim ima šansu za gol, ali pogođena je prečka, ništa od gola. Već 35.-om minutu ŽFK Jagodina ima šansu za gol, koju koristi i postavlja rezultat 1:0. Kroz 5 minuta, u 40.-om minutu, dobaći tim postiže svoj drugi gol, rezultat je 2:0. Kako zbog gužve u šesnestercu nisam tačno video ko je postigao golove, od fotografa ŽFK Jagodine, koji je bio bliže šesnestercu, sam dobio informaciju da je oba gola postigla Tijana Đorđević. Rezultat 2:0 bio je na poluvremenu, a bio je nepromenjen do kraja utakmice. U drugom poluvremenu bilo je šansi za golove na obe strane, ali golova nije bilo. Sredinom drugog poluvremena vršene su izmene igračica u oba tima. Mogao bih da pohvalim igru golmana domaćeg tima Vulović Marije u svom šesnestercu, jer je svojim potezima sprečavala pokušaje igračica gostujućeg tima da postignu gol.