Polet
Junior Novo Naselje
Gradac
Konačno pobeda!

Konačno pobeda. Utakmica biti ili ne biti za Kolonijaše. Video se grč od samog početka, ali i želja za pobedom i , pre svega, pravi kolonijaški duh koji je toliko nedostajao. Velika borba za svaku loptu, , podržavanje saigrača kada pogreše, bodrenje i radovanje fudbalu kao igri. Pantelić je na vreme "otvorio" goste, u 19. minutu. Pre toga Mladi Radnik je propustio nekoliko prilika, pre svega Jovanović, koji je u 20. minutu promašio čist "zicer". U drugom poluvremenu isti odnos na terenu. Gosti su u 56. minutu pogodili stativu, a u 85. minutu taj promašaj kaznio jje veteran Vlada Bošković za 2 : 0. Gosti su u sudijskoj nadoknadi posle greške domaće odbrane postigli počasni pogodak. Treba reći da Mladi Radnik ni na ovoj utakmici nije mogao da računa na Todorovića, Đorđa Jovanovića i Maleševića, inače standardne prvotimce.

FK "MLADI RADNIK" - FK "ZADRUGAR" Lopatanj 2 : 1 ( 1: 0)

Igralište: COLONY ARENA Gledalaca: oko 50 Sudija: Aleksandar Starčević (Valjevo) Žuti karton: Dimitrijević (Mladi Radnik) Strelci: Pantelić u 29. minutu i Bošković u 85. minutu (Mladi Radnik) a Marković u 90+2 (Zadrugar)

FK "Mladi Radnik": B. Jovanović, Pantelić, Jezdimirović, Prodanović, Mitrović (od 71. minuta Bošković), Jeremić (od 49. minuta Plećić), Subotić, Teofilović, Antić, Dimitrijević, Purač (od 7. minuta R. Jovanović)

FK "Zadrugar": Zelembaba, Petrović, Milošević, Karna, Marković, Marinković, Lj. Gavrilović, Radovanović, Živanović, Ćirović (od 74. minuta G. Gavrilović), Bojić