OFK Pavlovac
Mladost (B)
Levosoje iznenadilo favorizovane Nebeske Andjele
05.05.2014 Administrator

Iznenađenje kola priredila je ekipa Levosoja iz istoimenog sela, koja je i pored toga što je na poluvremenu gubila sa 2-0 od ekipe Nebeskih Anđela uspela u drugom delu igre angažovanom i borbenom igrom da stigne do izjednačenja, udaljivši na taj način gostujuću ekipu značajno od borbe za prvo mesto. Krajnji rezultat 2-2. Ovaj rezultat najviše je obradovao lidera na tabeli ekipu Morave koja je lako preskočila još jedno gostovanje, pobedivši ovaj put ekipu Biljače rezultatom 3-1. Ovom pobedom a zahvaljukući kiksu Nebeskih Anđela lider na tabeli sa pristojne udaljenosti ulazi u završnicu prvenstva, sa čak 8 bodova prednosti ispred drugoplasirane Pčinje i 10 bodova ispred Nebeskih Anđela koji imaju utakmicu manje. Ekipa Pčinje takođe je dosta profitirala zahvaljujući kiksu Nebeskih Anđela, i posle njihove veoma teške pobede na izuzetno teškom gostovanju u Belom Polju gde je domaći Čelik sve do 86. minuta vodio sa 2-1, a gosti uspeli u završnicu da preokrenu rezultat na 3-2 zahvaljujući kardinalnim greškama vratara domaćih, sve oči Pčinjana uprte su prema Trnovcu i odigravanju zaostale utakmice domaćeg Trnovca protiv Nebeskih anđela gde u slučaju novog kiksa gostiju Pčinjani preuzimaju drugo mesto na tabeli koje može značiti i plasman u veći rang. Još jedno iznenađenje priredili su Pavlovčani koji igraju sve bolje i bolje i koji su ovaj put odneli ceo plen sa gostovanja u Žbevcu pobedivši domaći Vihor sa 3-2. Pobedu u gostima izvojevali su i igrači Vranjske Banje koji su lako i ubedljivo savladali domaću Trešnjevku rezultatom 6-2. Sigurnu pobedu na domaćem terenu ostvarila je ekipa Trnovca koja je lepršavom i efikasnom igrom savladala goste iz Suvojnice koji su došli da se nadigravaju rezultatom 4-0. Nakon poraza u kupu u Bosilegradu ekipa Alakinca imala je prilike da se revanšira Bosilegrađanima za poraz međutim iako oslabljeni gosti iz Bosilegrada čvrstom i disciplinovanom igrom uspeli su da odnesu bod iz Alakinca. Krajnji rezultat 1-1.