Mačva 2005
Hajduk Stanko
Drina
MOL: Borac (L) - Antimon 3:0

Prava prvenstvena utakmica, u kojoj su domaći zasluženo došli do novih bodova, iako u ovom meču nisu bili u najjačem sastavu. Počelo je loše, jer u 7. minutu susreta, prilikom sudara sa Aćimovićem, dolazi do povrede Simića, koji je napustio igru i završio u bolnici sa 8 kopči na glavi. Umesto njega zadnju liniju popunio je Filipović. Znali su domaći da bi u ovom susretu sve osim pobede bilo ravno katastrofi, tako da su od početka počeli silovito. U 27.minutu odlični Dikanović sasvim opravdano pokazuje na belu tačku, a siguran je kapiten Mucić, za 1:0. Na drugi pogodak nije se čekalo dugo, već samo jedan minut, kada Josić evrogolom povećava prednost domaćih na 2:0. Novi šok za goste nakon tri minuta, kada odlični Josić postiže svoj drugi pogodak na ovoj utakmici za 3:0. Oduševljenje na stadionu u Lešnici, za samo 4 minuta tri gola. Ovim rezultatom završen je i prvi deo igre. U drugom delu susreta viđena je uglavnom ravnopravna igra, domaći zadovoljni postignutim u prvom delu, dok su gosti pokušavali učiniti nešto više, ali bez uspeha. Bilo je još prilika, ali rezultat se nije menjao. Mogli su domaću u 86.minutu i do četvrtog gola, ali to Antonić sprečava prekršajem za žuti karton, a koji je njemu na ovom susretu bio drugi, pa je bio primoran pre kraja napustiti igru. Zaslužena pobeda domaćih, a svim akterima sve čestitke za korektno ponašanje i fer igru. Jedina zamerka komesaru za takmičenje na delegiranje delegata iz Ljubovije i troškove službenih lica u iznosu od 14.600 dinara. Što je previše, previše je.

Lešnica, 28.09.2014.godine, 15,30 časova. FK "BORAC" Lešnica - FK "ANTIMON" Zajača 3:0 (3:0). Gledalaca: 200. Strelci: Mucić Nikola 27 (KU); Josić Mladen 28. i 31.minut /B/. Sudije: G: Dikanović Igor - Šabac, P: Ljuština Aleksandar - Šabac, P: Mićić Miloš - Šabac. D: Trijić Jugoslav - Ljubovija.Žuti kartoni: Lazić Aleksandar - 89.min /B/. Crveni karton: Antonić Đorđe - 86.min /A/ - drugi žuti karton.

BORAC: 1.Krsmanović Dejan (Krstić Goran), 2.Petrović Milutin 3.Nikolić Miloš, 4.Mucić Nikola 5.Simić Dragiša (Filipović Boško) 6.Aćimović Branko, 7.Đukić Predrag, 8.Vuković Milan 9.Josić Mladen, 10.Lazarević Dragutin (Radovanović Zoran), 11.Lazić Aleksandar

ANTIMON: 1.Đorđević Novica, 2.Petrović Darko (Vitić Mirko), 3.Vasiljević Aleksandar, 4.Avramović Aleksandar, 5.Manojlović Ivan, 6.Antonić Đorđe, 7.Pantić Nemanja (Babić Slađan), 8.Radulović Branko, 9.Vasiljević Nemanja, 10.Krstić Zoran (Filipović Vladimir), 11.Bogićević Željko
Igrač utakmice: Josić Mladen /Borac/.