Budućnost (P)
OFK Topličanin
SFK Morava
PTZ: Borac - Kablovi 3:1

Kablovi su nakon velike pobede nad Borom i odlične partije protiv Ozrena svoje navijače neugodno iznenadili, izgubivši na gostovanju u duelu sa Borcem. Iako su igrali s igračem više od 17 minuta kada je isključen najbolji igrač domaćina Panić. Domaćin je u potpunosti nadigrao protivnike i stigao do visoke pobede 3:1 te tako nastavio sa dobrim igrama na domaćem terenu. Pored spore i nesigurne odbrane Kablova Borac je lako stizao do prilike u prvom poluvremenu, 3:0. Drugo poluvreme je pripalo gostima, ali su samo uspeli da ublaže poraz. Domaćin je sasluženo došao do pobede. Golove za Borac postigli su Ratković u 17. i 42., Stojković u 32. Jedini pogodak za Kablove postigao je Pašić u 90. minutu.

„Primili smo prvi gol posle katastrofalne greške odbrabenog igrača (Ilića) koga je lopta udarila u ruku, sudija je dosudio penal za domaćina, posle smo igrali još rizičnije ali smo naleteli na raspoloženog domaćina“, Rekao je Krstić čiji je tim pretrpeo i šesti poraz na devet ovosezonskih gostovanja.

U sledećem, ujedno i zadnjem kolu jesenjeg prvenstva Pomoravsko - Timočke zone, fudbaleri Kablova dočekuju ekipu Morave iz Ćuprije. Pozivamo sve ljubitelje ovog sporta i navijače da dodju u što većem broju i pomognu ekipi u osvajanju novih bodova.

Borac – Kablovi 3:1

Bivolje - gledalaca – oko 300. Sudija: Simić (Paraćin) Žuti kartoni: Čarapić, Panić (Borac), Ilić i Stojanović (Kablovi). Crveni karton : Panić (Borac)

Borac: Jašarević, Vukojević, Dimčić, Čarapić, Stojković, Radević, Rogina, Ratković, Marijanović, Panić i Krstić

Kablovi: Jevremčević, Kostić, Radenković (Stanković), Miloš Ilić, Živadinović, Nisić, Slavković (Dimitrijević), Pašić, Grujić, Mihailović i Stojanović (Trifunov).