Kup OFS Leskovac: Dubočica - Vlasina 2:1

Utakmica polufinala Kupa  OFS Leskovac izmedju večitih rivala Dubočice i Vlasine završena je pobedom Leskovčana uz preokret, pošto su na poluvremenu Vlasotinčani vodili sa 1:0. Svakoj od ekipa pripalo je po poluvreme, Vlasina je bila bolja u prvom a Dubočica u drugom delu ove prosečne fudbalske predstave. Pred sam odlazak na odmor poveli su Vlasotinčani golom I. Stojanovića u 44. minutu utakmice.
U drugom poluvremenu Dubočica preuzima inicijativu i sa dva pogotka zasluzeno pobeđuje i odlazi u finale kupa, gde će igrati sa boljim iz duela Bobište - Pusta Reka kada meč drugog polufinala bude odigran, jer je odložen zbog poplave u Leskovaškom naselju Bobište.

Igralište: U Kumarevu. Gledalaca: 300. Sudija: Milan Mitić (Leskovac). Strelci: Z.Mitrović u 49. i Nenad J. Kostić u 78. za Dubočicu a I. Stojanović u 44. za Vlasinu.

DUBOČICA: Tomić, P.Cakić, Đokić, Marinković, Nikolić, Tasić, Iljazi, Z.Mitrović (Stanković), N.Mitrović (Savić).
VLASINA: S.Đokić, D.Stanković, M.Petrović, M.S.Petrović, Avramović, A.Stojanović, Kocić, (Stefan Djokić), I.Stojanović (M.Stojanović), Todorović (Anđelković), N.Stojanović, Nikolić.