Borac
Zvižd
Zona Dunav: GFK Jasenica ā€“ Homoljac 3:0
21.05.2011 N.Pavlović

Gosti su susret počeli sa dest igrača, a domaćin je igrao sa  kombinovanim sastavom. Od samog početka Jasenica je krenula žustro, stvarale su se šanse ispred golmana Ivkovića, a prva je realizovana u 10. minutu. Pavlović koji je prvi put igrao celu utakmicu, majstorski je driblovao više puta gostujućeg beka Vasića, onda nesebično dodao do Vlastića, koji sa pet-šest metara šalje loptu u mrežu Homoljca. Posle samo minta igre, slobodan udarac sa desne strane za Jasenicu, koji izvodi iskusni Đurđević. Lopta je pala tačno Radovanoviću na glavu a on je sigurno šalje u gol kluba iz Žagubice. Mlađani Pvlović je i u 32. minutu driblovao više igrača, čak i golmana, otišao je mnogo u levu starnu, pa je njegov šut bio neprezizan. Sa vođstvom od 2:0 otišlo se na odmor, a u nastavku domaći trener Srba Nikolić uvodi rezerviste. Domaćin je ponovo imao terensku nadmoćnost, šanse koje nisu iskoristili Đurđević i više puta Pavlović. U 77. minutu lopta je došla do Pavlovića, on sam kreće od ivice šesnaesterca i postiže gol, što je bio i konačan ishod susreta.

Gradski stadion: U Smederevskoj Palanci. Gledalaca: 200. Sudija: Aleksandar Mihajlović ( Velika Plana  ). Strelci: Vlastić 10, Radovanović 11, Pavlović 77. minut za FGK Jasenicu 1911. Žuti kartoni: Dončić, M.Petrović ( GFK Jasenica 1911 ). Igrač utakmice: Pavlović ( GFK Jasenica 1911 ).

GFK JASENICA 1911: Avramović , Gačević, Radovanović, Dončić, Ilić, Široki, Tufegdžić  ( M.Petrović ), Perišić ( Milovanović), Vlastić ( Didanović), Pavlović, Đurđević.
HOMOLJAC: Ivković, Vasić, Srejić, Šišmanović, Jocić, Milić, Vuranovski, Gauzanović, Ignjatović, Milošević.