XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 266 utakmica za dan
Nedelja, 28 Mart 2010

Fudbal

28.03.2010 18:45 Crvena zvezda 3 : 0 Vojvodina
28.03.2010 15:00 Rad 3 : 2 Javor Habitfarm
28.03.2010 14:00 Kolubara 0 : 1 Novi Sad
28.03.2010 14:00 Banat 2 : 1 Sloga (K)
28.03.2010 14:00 Dinamo 2 : 1 Mladost (L)
28.03.2010 14:00 Proleter (NS) 1 : 0 Indjija
28.03.2010 14:30 Železničar 1 : 1 Sloga (P)
28.03.2010 14:30 Rudar (K) 2 : 1 Šumadija (A)
28.03.2010 14:30 FAP 0 : 0 Šumadija Radnički 1923
28.03.2010 14:30 Mačva 3 : 1 Budućnost (V)
28.03.2010 15:30 Hajduk Veljko 0 : 0 Balkanski
28.03.2010 15:30 Vlasina 0 : 1 Timok
28.03.2010 15:30 Jedinstvo (P) 0 : 2 Radnik
28.03.2010 11:00 Car Konstantin 1 : 1 Jedinstvo (B)
28.03.2010 15:00 Spartak (D) 0 : 3 Radnički (NP)
28.03.2010 15:00 Senta 3 : 1 OFK Kikinda
28.03.2010 16:00 Srem 2 : 0 Beograd
28.03.2010 16:00 Šumadija 2 : 0 Mladenovac
28.03.2010 16:00 Radnički (O) 2 : 0 Resnik
28.03.2010 16:00 Sopot 0 : 0 Grafičar
28.03.2010 10:00 Železničar (BV) 1 : 3 BASK
28.03.2010 14:30 Prijevor 0 : 0 Omladinac (NS)
28.03.2010 14:30 Vodojaža 2 : 1 Mokra Gora
28.03.2010 14:30 Erdoglija Šumadija 1903 0 : 1 Pobeda
28.03.2010 14:30 Orlovac 0 : 2 Jošanica
28.03.2010 14:30 Jadar (GD) 0 : 6 Sloga (BB)
28.03.2010 14:30 Zlatar 3 : 0 Polimlje
28.03.2010 14:30 Krušik 3 : 0 Radnički (K)
28.03.2010 14:30 Sloga (S) 1 : 5 Jedinstvo Putevi
28.03.2010 14:30 Osečina 1 : 0 Sloga (LŠ)
28.03.2010 14:30 Borac 1 : 1 Crvena zvezda (S)
28.03.2010 14:30 Partizan (BB) 1 : 0 Železničar Inon
28.03.2010 14:30 Seljak 6 : 1 Omladinac (Š)
28.03.2010 14:30 Homoljac 0 : 1 Jasenica 1911
28.03.2010 15:30 Zloćudovo 3 : 1 Mladost (M)
28.03.2010 15:30 Mladost (B) 1 : 4 Vučje
28.03.2010 15:30 Mladost (L) 0 : 2 Žitorađa
28.03.2010 15:30 Bobište 3 : 1 Pukovac
28.03.2010 15:30 OFK Brzi Brod 3 : 0 Napredak
28.03.2010 15:30 Radan 3 : 1 Jastrebac (B)
28.03.2010 15:30 Trajal 2 : 0 Morava (Ć)
28.03.2010 15:30 Timočanin 3 : 1 Ozren
28.03.2010 15:30 Temnić 2 : 1 Trgovački
28.03.2010 15:30 Borac 2 : 1 Sloga (Ć)
28.03.2010 15:00 Borac 1 : 0 Bačka Topola
28.03.2010 15:00 Polet (N) 1 : 2 Dinamo
28.03.2010 15:00 Radnički (B) 2 : 1 Bačka (P)
28.03.2010 15:00 Borac 2 : 0 Šajkaš
28.03.2010 15:00 Ljukovo 0 : 0 Budućnost (M)
28.03.2010 15:00 ŽAK 2 : 1 Index
28.03.2010 15:00 Mladost 1 : 0 Radnički (SM)
28.03.2010 16:00 Posavac Tišma 1 : 0 Balkan Mirijevo
28.03.2010 11:00 Žarkovo 3 : 0 GSP Polet
28.03.2010 16:00 Slavija 0 : 0 PKB
28.03.2010 16:00 Crvena zvezda (MML) 2 : 0 IMT
28.03.2010 16:00 Budućnost (D) 2 : 0 Milutinac
28.03.2010 16:00 Lasta 0 : 0 Turbina
28.03.2010 16:00 Poštar 0 : 0 Radnički (NB)
28.03.2010 15:00 Morava 3 : 3 Braća Vuković
28.03.2010 15:00 Radnički 4 : 0 Goč
28.03.2010 15:00 Borac (A) 1 : 0 Mataruge
28.03.2010 15:00 Borac (V) 0 : 3 Magnohrom
28.03.2010 15:00 Jedinstvo 0 : 3 Radnik
28.03.2010 15:00 Tutin 1 : 0 Ibar
28.03.2010 15:00 Rudar 4 : 0 Napredak
28.03.2010 15:30 Dragačevo 4 : 1 Napredak (K)
28.03.2010 15:30 Rudar 1 : 1 Mladost (P)
28.03.2010 15:30 Velereč 94 0 : 2 Autoprevoz
28.03.2010 15:30 Jedinstvo (K) 6 : 4 Spartak
28.03.2010 15:30 Šumadija 0 : 0 Jedinstvo (GG)
28.03.2010 15:30 Napredak (S) 3 : 0 Miokovci
28.03.2010 15:30 Jedinstvo (P) 3 : 0 Gorušica
28.03.2010 15:30 Omladinac (Z) 1 : 1 Slatina
28.03.2010 14:00 Omladinac 3 : 3 Višesava
28.03.2010 14:00 Železničar 4 : 0 Napredak
28.03.2010 14:00 Zlatibor (Č) 0 : 0 Crnokosa
28.03.2010 14:00 Perućac 0 : 1 Polet
28.03.2010 14:00 Jedinstvo 1 : 0 GP Zlatibor
28.03.2010 14:00 Arilje 1 : 3 Jasen
28.03.2010 14:00 Sečica 1 : 2 Savinac
28.03.2010 15:00 Ribnikar 4 : 0 Rajac
28.03.2010 15:00 Brežđe 2 : 0 Brezovica
28.03.2010 15:00 Mladi radnik 1 : 1 Banjani
28.03.2010 15:00 Tešnjar 0 : 2 Kačer
28.03.2010 15:00 Tulari 1 : 2 Vrujci
28.03.2010 15:00 Sovljak 4 : 0 ZSK
28.03.2010 Napredak 1 : 0 Šumadija
28.03.2010 Mladi radnik 3 : 0 Cerovac
28.03.2010 Mladi borac 3 : 2 Lunjevac
28.03.2010 Udarnik 2 : 1 Omladinac
28.03.2010 Železničar (S) 6 : 1 Sloga
28.03.2010 Radnik 2 : 0 Železničar (K)
28.03.2010 Sloboda 0 : 1 Drugovac
28.03.2010 Budućnost 2 : 1 Jedinstvo
28.03.2010 15:00 Junkovac 1 : 1 Banja
28.03.2010 15:00 Borac (P) 3 : 2 Šumadija
28.03.2010 15:00 Partizan (D) 2 : 2 Karađorđe (T)
28.03.2010 15:00 Bare 0 : 1 Šumadinac (B)
28.03.2010 15:00 Šumadinac (N) 2 : 0 Badnjevac
28.03.2010 14:30 Sloga (D) 5 : 0 Polet (A)
28.03.2010 14:30 Sloga (B) 1 : 2 Vihor
28.03.2010 14:30 Beli Orao 2 : 1 Sloga (K)
28.03.2010 14:30 Bata Bulić 2 : 1 Borac
28.03.2010 14:30 Napredak (VC) 0 : 3 Mlava
28.03.2010 14:30 Petar Dobrnjac 3 : 2 Crni Vrh
28.03.2010 14:30 Napredak (N) 5 : 6 Dunavac
28.03.2010 15:00 Stevan Nešticki 1 : 5 Radnički (T)
28.03.2010 15:00 Delijski Vis 2 : 1 Vrtište
28.03.2010 15:00 Vulkan 3 : 2 Proleter (M)
28.03.2010 15:00 Sloboda 3 : 1 Morava (Č)
28.03.2010 11:00 OFK Niš 0 : 0 Mramor
28.03.2010 15:00 Budućnost (PK) 1 : 0 Čegar
28.03.2010 Zemljoradnik 0 : 2 Bukovik
28.03.2010 Morava 2 : 5 Rasovača
28.03.2010 Radnički 4 : 2 Jedinstvo
28.03.2010 15:00 Bukuroca 1 : 1 Trešnjevka
28.03.2010 15:00 Zufo 2 : 4 Mladost
28.03.2010 15:00 Polet 2 : 0 Levosoje
28.03.2010 15:00 Železničar (VB) 1 : 2 Hajduk
28.03.2010 Dragoš 0 : 1 Vladimir Durković
28.03.2010 Jedinstvo (P) 6 : 0 Tanasko Rajić
28.03.2010 Padež 1 : 1 Borac
28.03.2010 Rajac 4 : 1 Rudna Glava
28.03.2010 Nemetali 3 : 0 Sloga
28.03.2010 Majdanpek 8 : 0 Ključ
28.03.2010 Brodoremont 4 : 0 Dunav
28.03.2010 BSK 0 : 3 Radnički
28.03.2010 Slatina (N) 1 : 1 Poreč
28.03.2010 15:30 Bačka (M) 2 : 0 Krivaja
28.03.2010 15:30 Tavankut 0 : 0 Eđšeg
28.03.2010 15:30 Proleter 1 : 1 Čantavir
28.03.2010 15:30 Vinogradar 2 : 1 Tisa
28.03.2010 15:00 Polet 2 : 2 Vulturul
28.03.2010 15:00 Tempo 0 : 2 Proleter
28.03.2010 15:00 Jugoslavija 3 : 1 Partizan (G)
28.03.2010 15:00 Radnički (B) 1 : 0 Borac
28.03.2010 15:00 Budućnost (BB) 0 : 1 Crvena zvezda
28.03.2010 15:00 ŽAK 0 : 0 Naftagas (B)
28.03.2010 15:00 Potisje 2 : 0 Vojvodina
28.03.2010 15:00 Mladost (BD) 3 : 0 Delija
28.03.2010 15:00 Zadrugar 4 : 0 Krajina
28.03.2010 14:30 Graničar 1 : 0 Borac
28.03.2010 14:30 Kula 0 : 0 Mladost (K)
28.03.2010 14:30 Omladinac (D) 2 : 0 Omladinac (B)
28.03.2010 14:30 BSK 2 : 1 Zadrugar
28.03.2010 14:30 PIK 2 : 0 Rusin
28.03.2010 14:30 Lipar 0 : 5 Crvenka
28.03.2010 14:30 Hercegovac 4 : 1 Omladinac (S)
28.03.2010 10:00 Kabel 3 : 1 Mladost (BP)
28.03.2010 14:30 Jedinstvo (R) 3 : 0 Mladost (NS)
28.03.2010 14:30 Borac (Š) 1 : 2 Srbobran
28.03.2010 14:30 Fruškogorac 1 : 1 Petrovaradin
28.03.2010 14:30 Sremac 2 : 1 Slavija (NS)
28.03.2010 Graničar (A) 2 : 0 Borac (M)
28.03.2010 Graničar (K) 3 : 3 PSK Putinci
28.03.2010 Mladost 2 : 0 Podrinje
28.03.2010 Fruškogorac 0 : 1 Dunav
28.03.2010 LSK Laćarak 1 : 1 Hajduk (B)
28.03.2010 Jadran 0 : 2 Borac (S)
28.03.2010 Vrnjci 0 : 2 Grdica
28.03.2010 Ribnica 2 : 0 Jedinstvo (D)
28.03.2010 Šumadija 1 : 1 Mladost (V)
28.03.2010 Olimpik 2 : 1 Partizan
28.03.2010 Tavnik 0 : 2 Polet (R)
28.03.2010 Granit 5 : 0 Mlada krila
28.03.2010 Žiča 3 : 1 Lazac
28.03.2010 15:00 Cer 2 : 2 Borac (K)
28.03.2010 15:00 Granit 2 : 1 Stolice
28.03.2010 15:00 TE Gučevo 2 : 1 Milan Orlić
28.03.2010 15:00 Radjevac 2 : 0 Velika Reka
28.03.2010 15:00 Jedinstvo 1 : 3 Rudar (B)
28.03.2010 Junior Novo Naselje 0 : 2 Iskra
28.03.2010 Lukavac 1 : 2 Dupljaj
28.03.2010 Mali korak 0 : 4 Zadrugar
28.03.2010 Pričević 1 : 4 Gradac
28.03.2010 15:00 Bokanja 3 : 0 Borac
28.03.2010 15:00 Prvi srpski ustanak 1 : 1 Mladi rudar
28.03.2010 15:00 OFK Šatornja 3 : 0 BSK Belosavci
28.03.2010 15:00 Sloga 3 : 3 Šumadinac
28.03.2010 15:00 Jasenica 1 : 1 Radoje Domanović
28.03.2010 15:00 Mladost (CK) 2 : 1 Sloga (Z)
28.03.2010 15:00 Crvena zvezda 3 : 0 Kotlenik
28.03.2010 15:00 Sloga (M) 0 : 0 BSK
28.03.2010 15:00 ŽSK 1 : 1 Mladost (R)
28.03.2010 15:00 Rača Popović 2 : 1 Karađorđe
28.03.2010 15:00 Mladost MG 2 : 0 Omladinac
28.03.2010 14:30 Polet 2 : 3 Sloga
28.03.2010 14:30 Desine 4 : 0 Žitkovica
28.03.2010 14:30 Makce 2 : 1 Pobeda
28.03.2010 14:30 Jedinstvo 3 : 1 Carevac
28.03.2010 14:30 Pionir 1 : 0 Sloga (Ć)
28.03.2010 14:30 Mladost 1 : 0 Borac
28.03.2010 14:30 Košava 1 : 0 Jedinstvo
28.03.2010 14:30 Radnički 3 : 2 Omladinac
28.03.2010 14:30 Vrelo 2 : 0 Zadrugar
28.03.2010 14:30 Integral 1 : 0 Krilaš
28.03.2010 14:30 Mladost 1 : 0 Napredak
28.03.2010 14:30 Dragoš 3 : 2 Rudar
28.03.2010 14:30 Hajduk 2 : 2 Subotica
28.03.2010 14:30 Elektrovojvodina 1 : 0 Udarnik
28.03.2010 14:30 Đurđin TB 1 : 0 Žednik
28.03.2010 14:30 Solid 1 : 0 Sever
28.03.2010 14:30 Bratstvo 0 : 4 Lokomotiva
28.03.2010 14:30 Mala Bosna 0 : 1 Poljoprivrednik
28.03.2010 Plavi Dunav 3 : 1 Jedinstvo Stević
28.03.2010 Unirea 3 : 1 Železničar
28.03.2010 Glogonj 2 : 1 Vojvodina
28.03.2010 Borac (P) 0 : 3 Borac (S)
28.03.2010 Mladost 5 : 0 Pobeda
28.03.2010 Proleter 1 : 2 Omladinac (O)
28.03.2010 BSK Bavanište 3 : 4 Kolonija
28.03.2010 Omladinac (D) 3 : 3 Jedinstvo
28.03.2010 Banat 2 : 1 Karaš (J)
28.03.2010 Hajdučica 5 : 0 Hajduk
28.03.2010 Dunav 2 : 4 Borac
28.03.2010 Bratstvo Unirea 0 : 0 Potporanj
28.03.2010 Sloga 2 : 2 Vršac United
28.03.2010 Jedinstvo 2 : 3 Dobrica
28.03.2010 Vinogradar 1 : 0 Ratar
28.03.2010 Mladost 1 : 1 Karaš (K)
28.03.2010 Železničar (I) 9 : 0 Borac
28.03.2010 Sloga 2 : 2 Fruškogorac
28.03.2010 Polet 1 : 4 Podunavac
28.03.2010 Sremac 7 : 0 ČSK Čortanovci
28.03.2010 Progorelica 1 : 2 Čibukovac
28.03.2010 Kablar 1 : 1 Bogutovačka Banja
28.03.2010 Zgodačica 1 : 1 Budućnost (S)
28.03.2010 Omladinac (D) 1 : 1 Jovo Kursula
28.03.2010 Zvezda 1 : 2 Gruža
28.03.2010 Stig (C) 3 : 1 Budućnost
28.03.2010 Stig (MC) 6 : 1 Sloga
28.03.2010 Omladinac 0 : 3 Ribnik
28.03.2010 MZ Trstenik 0 : 3 Topoljak
28.03.2010 Gradina 8 : 2 Beli Orlovi
28.03.2010 Tomako Internacional 1 : 3 Stara Čaršija
28.03.2010 16:00 Omladinac 0 : 1 Dunav
28.03.2010 16:00 Crvenka 1 : 1 Heroj
28.03.2010 16:00 Mladost 4 : 0 Mabat
28.03.2010 10:00 Voždovac 1 : 3 Zemun
28.03.2010 13:00 Radnički (N) 2 : 0 Sloga (K)
28.03.2010 13:00 Jagodina 1 : 1 Čukarički Stankom
28.03.2010 13:00 Vojvodina 3 : 2 Borac (Č)
28.03.2010 10:00 Radnički (NB) 1 : 0 Rad
28.03.2010 10:00 Bežanija 4 : 3 OFK Beograd
28.03.2010 11:00 Radnički (N) 2 : 0 Sloga (K)
28.03.2010 13:00 Čukarički Stankom 0 : 1 Napredak
28.03.2010 11:00 Vojvodina 1 : 2 Radnički (O)
28.03.2010 10:00 Zemun 1 : 2 Rad
28.03.2010 13:00 OFK Beograd 1 : 0 Radnički (N)
28.03.2010 13:00 Zemun 1 : 0 Morava
28.03.2010 11:00 Jagodina 1 : 1 Napredak
28.03.2010 13:00 ČSK Pivara 3 : 0 Šumadija Radnički 1923

Košarka

28.03.2010 18:00 Radnički (O) 76 : 70 Železničar (I)
28.03.2010 Kraljevo 20 : 0 Jugobanat
28.03.2010 Play Off 71 : 54 Šabac

Odbojka

28.03.2010 19:00 Radnički 3 : 1 Vojvodina 3:2
Polufinale
28.03.2010 19:30 Crvena Zvezda 3 : 1 Vizura 2:0
28.03.2010 18:30 Putevi Trendteks 0 : 3 Jedinstvo
28.03.2010 Zlatibor (Č) 3 : 2 Tajm
28.03.2010 Gimnazijalac 3 : 0 Takovo Zvezda Helios
28.03.2010 Libero 3 : 0 Tutin Dalas

Rukomet

28.03.2010 20:00 Nova Pazova 27 : 24 Mladost TSK
28.03.2010 17:00 Železnicar Gas Teh 28 : 23 Metalac Gornji Milanovac

Vaterpolo

28.03.2010 FTC Aprilia 7 : 13 TEVA Vasas
28.03.2010 Zemun 17 : 14 Goč
28.03.2010 Proleter 8 : 6 Bečej 2005