Jablanica
Šumadija
Sloga
JOL Zapad: Železničar - Bobište 5:5

Danas ljubitelji fudbala sa slabim srcem nikako nisu smeli da se nadju na meču u Brestovcu. Utakmica koju su odigrali Železničar i Bobište završena je neverovatnom podelom bodova rezultatom 5:5. Utakmicu su bolje otvorili gosti, prvih 10-ak minuta diktirali tempo. Domaći koriste prvu šansu i u 11. minutu pogotkom Jankovića dolaze u prednost. U nastavku meča u 25.minutu Bobište ne koristi zicer preko Nikole Jankovića, sam sa dva metra ne koristi zicer. Domaći povećavaju na 2-0 golom u 33.minutu ponovo je strelac bio Janković dobrim udarcem iz neposredne blizine. Pokušavali su gosti, igrali otvoreno ali su domaći znalački koristili prednost koju imaju.

U drugom delu gosti kreću na sve ili ništa. Njihovu otvorenu igru koriste domaći i povećavaju na 3-0 het trikom Jankovića u 61. minutu. Neopreznost domaćih koristi Milan Djuric i u 67.minutu smanjuje rezultat. Nakon toga gosti dodaju gas, rezervista Blagojević  izlazi sam pred golmana Cenica, golman ga ruši i bez dileme to je bio penal, Djuric drugim golom smanjuje na 3-2. Samo dva minuta kasnije isti akteri. Blagojević centrira Djurić iz peterca glavom za 3-3, minut 71. Samo minut kasnije Miljković šalje katapult i 4-3 za domaćina. Marković koristi poklon gostiju i u 80.minutu povećava na 5-3. Gosti se nisu predavali, Janković iz peterca smanjuje na 5-4. U drugom minutu nadoknade igranje rukom u šesnaestercu domaćih sudija je okarakterisao kao najstrožu kaznu što Milan Djurić svojim četvrtim pogotkom pretvara u konačnih 5-5.

Brestovac. Igralište Železničara. Gledalaca 500. Sudija: Miodrag Djordjević (Rudare)

ŽELEZNIČAR: Cenic S (od 75. Perić), Milošević, Cenic A(od 46. Pešić), Zdravković A, Ljibisavljević, Tacić, Miljković, Zdravković M, Janković, Mitić, Marković

BOBIŠTE: Krasić, Petković, Stojković, Marjanović, Zdravković, Jovanović (od 38. Smiljković od 49.Blagojević), Djurić, Janković, Milenković (od 46. Kontić), Stamenković, Djordjević.