20.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Tutin
0
3
|
20.05.2018 11:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 3 | Tutin | |||||
20.05
17:00
Provo
FAP
1
3
|
20.05.2018 17:00 | Provo | 1 : 3 | FAP |
20.05
17:00
Radan
Pukovac
1
0
|
20.05.2018 17:00 | Radan | 1 : 0 | Pukovac | |||||
20.05
17:00
Tabane 1970
Budućnost (P)
1
1
|
20.05.2018 17:00 | Tabane 1970 | 1 : 1 | Budućnost (P) |
20.05
16:30
Jedinstvo
BASK
1
1
|
20.05.2018 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | BASK | |||||
20.05
11:00
Grafičar
Žarkovo
1
2
|
20.05.2018 11:00 | Grafičar | 1 : 2 | Žarkovo |
20.05
17:00
Slavija
Takovo
1
7
|
20.05.2018 17:00 | Slavija | 1 : 7 | Takovo | |||||
20.05
17:00
Ovčar
Karađorđe (R)
1
0
|
20.05.2018 17:00 | Ovčar | 1 : 0 | Karađorđe (R) | |||||
20.05
19:00
LFK Mladost
Sloboda (Č)
4
0
|
20.05.2018 19:00 | LFK Mladost | 4 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
20.05
17:00
Dragačevo
Jošanica
1
4
|
20.05.2018 17:00 | Dragačevo | 1 : 4 | Jošanica |
20.05
17:00
Napredak
Udarnik
1
0
|
20.05.2018 17:00 | Napredak | 1 : 0 | Udarnik | |||||
20.05
17:00
Petar Dobrnjac
Zvižd
1
0
|
20.05.2018 17:00 | Petar Dobrnjac | 1 : 0 | Zvižd | |||||
20.05
17:00
Borac (Ž)
Mladi radnik (R)
0
2
|
20.05.2018 17:00 | Borac (Ž) | 0 : 2 | Mladi radnik (R) | |||||
20.05
17:00
RSK
Mladi borac
6
2
|
20.05.2018 17:00 | RSK | 6 : 2 | Mladi borac | |||||
20.05
17:00
Morava (VP)
Sloga 33
2
3
|
20.05.2018 17:00 | Morava (VP) | 2 : 3 | Sloga 33 | |||||
20.05
17:00
Proleter 1976
Šumadija
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Proleter 1976 | 3 : 0 | Šumadija |
20.05
17:00
Zadrugar
Polimlje
1
0
|
20.05.2018 17:00 | Zadrugar | 1 : 0 | Polimlje | |||||
20.05
17:00
Radjevac
Budućnost
1
1
|
20.05.2018 17:00 | Radjevac | 1 : 1 | Budućnost | |||||
20.05
17:00
OFK Divci
Sloga (S)
4
3
|
20.05.2018 17:00 | OFK Divci | 4 : 3 | Sloga (S) | |||||
20.05
17:00
Radnički Stobex
OFK Osečina
4
1
|
20.05.2018 17:00 | Radnički Stobex | 4 : 1 | OFK Osečina |
20.05
17:00
Polet 1980
Budućnost (O)
1
2
|
20.05.2018 17:00 | Polet 1980 | 1 : 2 | Budućnost (O) | |||||
20.05
17:00
OFK Niš
Lužnica
3
0
|
20.05.2018 17:00 | OFK Niš | 3 : 0 | Lužnica | |||||
20.05
17:00
Jablanica
GFK Dubočica
4
3
|
20.05.2018 17:00 | Jablanica | 4 : 3 | GFK Dubočica | |||||
20.05
17:00
Vlasina
Morava (VH)
1
0
|
20.05.2018 17:00 | Vlasina | 1 : 0 | Morava (VH) | |||||
20.05
17:00
OFK Brzi Brod
Tanasko Rajić
1
0
|
20.05.2018 17:00 | OFK Brzi Brod | 1 : 0 | Tanasko Rajić |
20.05
17:00
Majdanpek
Naša krila
2
3
|
20.05.2018 17:00 | Majdanpek | 2 : 3 | Naša krila | |||||
20.05
11:00
Sloga
Zaplanjac
0
3
|
20.05.2018 11:00 | Sloga | 0 : 3 | Zaplanjac | |||||
20.05
17:00
Moravica
Malošište
3
1
|
20.05.2018 17:00 | Moravica | 3 : 1 | Malošište | |||||
20.05
17:00
Bukovik
Šarbanovac
4
0
|
20.05.2018 17:00 | Bukovik | 4 : 0 | Šarbanovac | |||||
20.05
17:00
Timočanin
Kablovi
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Timočanin | 2 : 1 | Kablovi | |||||
20.05
17:00
Hajduk Veljko
Brodoremont
3
1
|
20.05.2018 17:00 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | Brodoremont |
20.05
17:00
Sloga (Ć)
Jastrebac
3
2
|
20.05.2018 17:00 | Sloga (Ć) | 3 : 2 | Jastrebac | |||||
20.05
17:00
Jedinstvo
Župa
1
0
|
20.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Župa | |||||
20.05
17:00
Žitorađa
SFS Borac
0
4
|
20.05.2018 17:00 | Žitorađa | 0 : 4 | SFS Borac | |||||
20.05
17:00
Bošnjane
Kopaonik
2
2
|
20.05.2018 17:00 | Bošnjane | 2 : 2 | Kopaonik | |||||
20.05
17:00
Napredak
OFK Lugomir
0
3
|
20.05.2018 17:00 | Napredak | 0 : 3 | OFK Lugomir |
20.05
16:30
Jedinstvo (NB)
Budućnost
3
2
|
20.05.2018 16:30 | Jedinstvo (NB) | 3 : 2 | Budućnost | |||||
20.05
16:30
ŽAK
Vojvodina 1928
1
1
|
20.05.2018 16:30 | ŽAK | 1 : 1 | Vojvodina 1928 |
20.05
16:30
Hajduk (D)
Index
4
1
|
20.05.2018 16:30 | Hajduk (D) | 4 : 1 | Index | |||||
20.05
16:30
Borac (Š)
Sloga (E)
2
0
|
20.05.2018 16:30 | Borac (Š) | 2 : 0 | Sloga (E) | |||||
20.05
16:30
LSK Laćarak
Borac (NS)
5
0
|
20.05.2018 16:30 | LSK Laćarak | 5 : 0 | Borac (NS) | |||||
20.05
16:30
Jugović
Sremac
2
1
|
20.05.2018 16:30 | Jugović | 2 : 1 | Sremac | |||||
20.05
16:30
Podunavac
Kupinovo
2
0
|
20.05.2018 16:30 | Podunavac | 2 : 0 | Kupinovo | |||||
20.05
10:00
Kabel
Hajduk (B)
4
1
|
20.05.2018 10:00 | Kabel | 4 : 1 | Hajduk (B) |
20.05
16:30
Budućnost (G)
Tavankut
3
2
|
20.05.2018 16:30 | Budućnost (G) | 3 : 2 | Tavankut | |||||
20.05
16:30
Zadrugar
Tisa
2
1
|
20.05.2018 16:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Tisa | |||||
20.05
16:30
Mladost (T)
Preporod
4
2
|
20.05.2018 16:30 | Mladost (T) | 4 : 2 | Preporod | |||||
20.05
16:30
BSK
Mladost (BP)
2
3
|
20.05.2018 16:30 | BSK | 2 : 3 | Mladost (BP) |
20.05
11:00
Hajduk
Leštane
2
2
|
20.05.2018 11:00 | Hajduk | 2 : 2 | Leštane | |||||
20.05
16:30
Srem
Borac
2
1
|
20.05.2018 16:30 | Srem | 2 : 1 | Borac | |||||
20.05
16:30
Torlak
Turbina
5
3
|
20.05.2018 16:30 | Torlak | 5 : 3 | Turbina | |||||
20.05
16:30
Balkan
Budućnost
0
2
|
20.05.2018 16:30 | Balkan | 0 : 2 | Budućnost |
20.05
17:00
Rusanda
Vojvodina (NM)
0
0
|
20.05.2018 17:00 | Rusanda | 0 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
20.05
17:00
Proleter 2006
Borac
0
3
|
20.05.2018 17:00 | Proleter 2006 | 0 : 3 | Borac | |||||
20.05
17:00
Omladinac FAM
Lehel
3
2
|
20.05.2018 17:00 | Omladinac FAM | 3 : 2 | Lehel | |||||
20.05
17:00
Crvena Zvezda (RS)
Mladost (BD)
3
2
|
20.05.2018 17:00 | Crvena Zvezda (RS) | 3 : 2 | Mladost (BD) | |||||
20.05
17:00
Crvena zvezda (VS)
Krajina
2
3
|
20.05.2018 17:00 | Crvena zvezda (VS) | 2 : 3 | Krajina | |||||
20.05
17:00
Vojvodina (B)
Banat
3
2
|
20.05.2018 17:00 | Vojvodina (B) | 3 : 2 | Banat |
20.05
17:30
Napredak
Hajduk
5
2
|
20.05.2018 17:30 | Napredak | 5 : 2 | Hajduk | |||||
20.05
17:30
Kušiljevo
Juhor
3
2
|
20.05.2018 17:30 | Kušiljevo | 3 : 2 | Juhor | |||||
20.05
17:30
Mladi radnik
Rembas
2
1
|
20.05.2018 17:30 | Mladi radnik | 2 : 1 | Rembas | |||||
20.05
17:30
Partizan
Dragocvet
1
4
|
20.05.2018 17:30 | Partizan | 1 : 4 | Dragocvet | |||||
20.05
17:30
Mladost (S)
Resavac
3
2
|
20.05.2018 17:30 | Mladost (S) | 3 : 2 | Resavac | |||||
20.05
17:30
Kolare
OFK Bratstvo
2
2
|
20.05.2018 17:30 | Kolare | 2 : 2 | OFK Bratstvo |
20.05
17:30
Vojvodina (CC)
Crvena zvezda
1
3
|
20.05.2018 17:30 | Vojvodina (CC) | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
20.05
17:30
Strela
Radnički (B)
5
2
|
20.05.2018 17:30 | Strela | 5 : 2 | Radnički (B) | |||||
20.05
17:30
Vulturul
Dolina
3
0
|
20.05.2018 17:30 | Vulturul | 3 : 0 | Dolina | |||||
20.05
17:30
Vojvodina (Cr)
Jedinstvo Stević
1
4
|
20.05.2018 17:30 | Vojvodina (Cr) | 1 : 4 | Jedinstvo Stević | |||||
20.05
17:30
Vojvodina (S)
Jedinstvo (V)
1
0
|
20.05.2018 17:30 | Vojvodina (S) | 1 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
20.05
17:30
Borac (St)
BAK
2
1
|
20.05.2018 17:30 | Borac (St) | 2 : 1 | BAK |
20.05
17:00
Borac (M)
Hrtkovci
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Borac (M) | 3 : 0 | Hrtkovci | |||||
20.05
17:00
Graničar 1924
Železničar
0
1
|
20.05.2018 17:00 | Graničar 1924 | 0 : 1 | Železničar | |||||
20.05
17:00
Borac (K)
Ljukovo
4
1
|
20.05.2018 17:00 | Borac (K) | 4 : 1 | Ljukovo | |||||
20.05
17:00
Napredak (P)
Partizan
3
2
|
20.05.2018 17:00 | Napredak (P) | 3 : 2 | Partizan | |||||
20.05
17:00
Sloboda (DT)
Podrinje
0
0
|
20.05.2018 17:00 | Sloboda (DT) | 0 : 0 | Podrinje | |||||
20.05
17:00
PSK Putinci
Budućnost
2
4
|
20.05.2018 17:00 | PSK Putinci | 2 : 4 | Budućnost |
20.05
17:00
Kula
Hercegovac
1
1
|
20.05.2018 17:00 | Kula | 1 : 1 | Hercegovac | |||||
20.05
17:00
Lipar
Budućnost (P)
2
0
|
20.05.2018 17:00 | Lipar | 2 : 0 | Budućnost (P) | |||||
20.05
17:00
Stari Grad
Rusin
2
4
|
20.05.2018 17:00 | Stari Grad | 2 : 4 | Rusin | |||||
20.05
17:00
Slavija
Hajduk Junior
5
1
|
20.05.2018 17:00 | Slavija | 5 : 1 | Hajduk Junior |
20.05
17:00
Horgoš 1911
Radnički 1905
1
2
|
20.05.2018 17:00 | Horgoš 1911 | 1 : 2 | Radnički 1905 | |||||
20.05
17:00
Iskra
Sutjeska
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Iskra | 2 : 1 | Sutjeska | |||||
20.05
17:00
Jadran
Proleter (NJ)
3
1
|
20.05.2018 17:00 | Jadran | 3 : 1 | Proleter (NJ) | |||||
20.05
17:00
Vinogradar
Proleter (RS)
2
2
|
20.05.2018 17:00 | Vinogradar | 2 : 2 | Proleter (RS) |
20.05
17:00
Blizna
Ključ
0
2
|
20.05.2018 17:00 | Blizna | 0 : 2 | Ključ | |||||
20.05
17:00
Deli Jovan
Branik
1
4
|
20.05.2018 17:00 | Deli Jovan | 1 : 4 | Branik | |||||
20.05
17:00
Slatina
Radnički
5
0
|
20.05.2018 17:00 | Slatina | 5 : 0 | Radnički | |||||
20.05
17:00
Nemetali
Brestovac
3
2
|
20.05.2018 17:00 | Nemetali | 3 : 2 | Brestovac |
20.05
16:30
Borac (P)
Dunav
2
0
|
20.05.2018 16:30 | Borac (P) | 2 : 0 | Dunav | |||||
20.05
16:30
Institut
Avala
6
0
|
20.05.2018 16:30 | Institut | 6 : 0 | Avala | |||||
20.05
16:30
Studenski Grad
Zmaj
1
0
|
20.05.2018 16:30 | Studenski Grad | 1 : 0 | Zmaj | |||||
20.05
16:30
Komgrap
Sinđelić
4
2
|
20.05.2018 16:30 | Komgrap | 4 : 2 | Sinđelić | |||||
20.05
11:00
13. Maj
PKB (PS)
0
1
|
20.05.2018 11:00 | 13. Maj | 0 : 1 | PKB (PS) | |||||
20.05
16:30
Poštar Zvezdara
Borac (O)
4
2
|
20.05.2018 16:30 | Poštar Zvezdara | 4 : 2 | Borac (O) | |||||
20.05
16:30
Šumadinac
Heroj Polet
3
0
|
20.05.2018 16:30 | Šumadinac | 3 : 0 | Heroj Polet |
20.05
16:30
Urovci
Šumadija
1
7
|
20.05.2018 16:30 | Urovci | 1 : 7 | Šumadija | |||||
20.05
16:30
BSK
Budućnost
6
0
|
20.05.2018 16:30 | BSK | 6 : 0 | Budućnost | |||||
20.05
16:30
Strelac
Mladost (C)
1
2
|
20.05.2018 16:30 | Strelac | 1 : 2 | Mladost (C) | |||||
20.05
16:30
Lisović
Mladost (B)
1
0
|
20.05.2018 16:30 | Lisović | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
20.05
16:30
Rušanj
Radnički (D)
3
2
|
20.05.2018 16:30 | Rušanj | 3 : 2 | Radnički (D) | |||||
20.05
10:00
Radnički (R)
Omladinac
0
6
|
20.05.2018 10:00 | Radnički (R) | 0 : 6 | Omladinac |
20.05
10:00
Selo Mladenovac
Vrčin
2
1
|
20.05.2018 10:00 | Selo Mladenovac | 2 : 1 | Vrčin | |||||
20.05
16:30
Dunavac
Pudarci
4
1
|
20.05.2018 16:30 | Dunavac | 4 : 1 | Pudarci | |||||
20.05
16:30
Ropočevo
Kovačevac
5
0
|
20.05.2018 16:30 | Ropočevo | 5 : 0 | Kovačevac | |||||
20.05
16:30
Vinča
Boleč
0
2
|
20.05.2018 16:30 | Vinča | 0 : 2 | Boleč | |||||
20.05
16:30
Kosmaj
Velika Krsna
1
6
|
20.05.2018 16:30 | Kosmaj | 1 : 6 | Velika Krsna |
20.05
17:30
Jedinstvo 1945 (VL)
Mačva 2005
1
2
|
20.05.2018 17:30 | Jedinstvo 1945 (VL) | 1 : 2 | Mačva 2005 | |||||
20.05
17:30
Cerić
Cer
1
0
|
20.05.2018 17:30 | Cerić | 1 : 0 | Cer | |||||
20.05
11:00
Vidojevica
Majur
0
1
|
20.05.2018 11:00 | Vidojevica | 0 : 1 | Majur | |||||
20.05
17:30
Mladost (DD)
Mladost (PR)
3
1
|
20.05.2018 17:30 | Mladost (DD) | 3 : 1 | Mladost (PR) | |||||
20.05
17:30
Podrinje
Radnički Šabački
2
2
|
20.05.2018 17:30 | Podrinje | 2 : 2 | Radnički Šabački | |||||
20.05
17:30
Duško
Sloga
3
0
|
20.05.2018 17:30 | Duško | 3 : 0 | Sloga |
20.05
17:00
Bare
ŽSK
8
0
|
20.05.2018 17:00 | Bare | 8 : 0 | ŽSK | |||||
20.05
17:00
Junkovac
Mladost MG
2
2
|
20.05.2018 17:00 | Junkovac | 2 : 2 | Mladost MG | |||||
20.05
17:00
Banja
Vinča
2
0
|
20.05.2018 17:00 | Banja | 2 : 0 | Vinča | |||||
20.05
17:00
Prvi srpski ustanak
Trnava
1
1
|
20.05.2018 17:00 | Prvi srpski ustanak | 1 : 1 | Trnava | |||||
20.05
17:00
Šumadinac
Borac
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Šumadinac | 3 : 0 | Borac | |||||
20.05
17:00
BSK
Lokomotiva
3
0
|
20.05.2018 17:00 | BSK | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
20.05
17:00
Omladinac (DR)
Aranđelovac
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Omladinac (DR) | 2 : 1 | Aranđelovac | |||||
20.05
17:00
Šatornja
Partizan
2
5
|
20.05.2018 17:00 | Šatornja | 2 : 5 | Partizan |
20.05
17:00
Zloćudovo
Jedinstvo (Š)
3
1
|
20.05.2018 17:00 | Zloćudovo | 3 : 1 | Jedinstvo (Š) | |||||
20.05
17:00
Jedinstvo (G)
Kumarevo 65
2
2
|
20.05.2018 17:00 | Jedinstvo (G) | 2 : 2 | Kumarevo 65 | |||||
20.05
17:00
Čekmin
Progres
0
1
|
20.05.2018 17:00 | Čekmin | 0 : 1 | Progres | |||||
20.05
17:00
Polet
Vučje
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Polet | 2 : 1 | Vučje | |||||
20.05
17:00
OFK Brza
Sloga
5
3
|
20.05.2018 17:00 | OFK Brza | 5 : 3 | Sloga | |||||
20.05
17:00
Bobište
Železničar
0
1
|
20.05.2018 17:00 | Bobište | 0 : 1 | Železničar | |||||
20.05
17:00
Mladost (V)
Mladi borac
0
0
|
20.05.2018 17:00 | Mladost (V) | 0 : 0 | Mladi borac | |||||
20.05
17:00
Umac
Jedinstvo (GS)
1
1
|
20.05.2018 17:00 | Umac | 1 : 1 | Jedinstvo (GS) |
20.05
17:00
7. Juli
Crvena zvezda
2
3
|
20.05.2018 17:00 | 7. Juli | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
20.05
17:00
Polet
Osipaonica
4
3
|
20.05.2018 17:00 | Polet | 4 : 3 | Osipaonica | |||||
20.05
17:00
Proleter 1947
Pobeda
0
3
|
20.05.2018 17:00 | Proleter 1947 | 0 : 3 | Pobeda | |||||
20.05
17:00
Obilić
SASK
1
2
|
20.05.2018 17:00 | Obilić | 1 : 2 | SASK | |||||
20.05
17:00
Radnik
Vrbovac
0
3
|
20.05.2018 17:00 | Radnik | 0 : 3 | Vrbovac | |||||
20.05
17:00
Borac
Šumadija
6
0
|
20.05.2018 17:00 | Borac | 6 : 0 | Šumadija | |||||
20.05
17:00
Sloboda
Cerovac
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Sloboda | 2 : 1 | Cerovac | |||||
20.05
17:00
Podunavac
Sloga
6
2
|
20.05.2018 17:00 | Podunavac | 6 : 2 | Sloga |
20.05
16:30
Brezak 1936
Jedinstvo (K)
0
4
|
20.05.2018 16:30 | Brezak 1936 | 0 : 4 | Jedinstvo (K) | |||||
20.05
16:30
Lunjevica
Jedinstvo (GG)
5
0
|
20.05.2018 16:30 | Lunjevica | 5 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
20.05
16:30
Rudar
Backovac Junajted
6
3
|
20.05.2018 16:30 | Rudar | 6 : 3 | Backovac Junajted | |||||
20.05
16:30
Zadrugar
Prijevor
0
5
|
20.05.2018 16:30 | Zadrugar | 0 : 5 | Prijevor | |||||
20.05
16:30
Šumadija 1923
Polet (T)
1
1
|
20.05.2018 16:30 | Šumadija 1923 | 1 : 1 | Polet (T) | |||||
20.05
16:30
Napredak
Omladinac (Z)
1
1
|
20.05.2018 16:30 | Napredak | 1 : 1 | Omladinac (Z) | |||||
20.05
16:30
Mladost (P)
Spartak
3
1
|
20.05.2018 16:30 | Mladost (P) | 3 : 1 | Spartak |
20.05
17:00
Naupare
Knez Lazar 2015
5
3
|
20.05.2018 17:00 | Naupare | 5 : 3 | Knez Lazar 2015 | |||||
20.05
17:00
Ribnik
Sloga (D)
4
1
|
20.05.2018 17:00 | Ribnik | 4 : 1 | Sloga (D) | |||||
20.05
17:00
Sloga (M)
Šanac
2
2
|
20.05.2018 17:00 | Sloga (M) | 2 : 2 | Šanac | |||||
20.05
17:00
13. April
Kupci
5
3
|
20.05.2018 17:00 | 13. April | 5 : 3 | Kupci | |||||
20.05
17:00
Parunovac
Vinogradar
1
3
|
20.05.2018 17:00 | Parunovac | 1 : 3 | Vinogradar | |||||
20.05
17:00
Mačkovac
FUD
3
1
|
20.05.2018 17:00 | Mačkovac | 3 : 1 | FUD | |||||
20.05
17:00
Jastrebac
Donji Kopaonik
4
2
|
20.05.2018 17:00 | Jastrebac | 4 : 2 | Donji Kopaonik |
20.05
17:00
Borac (K)
Mladost (B)
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Borac (K) | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
20.05
17:00
Radnik
Makce
3
2
|
20.05.2018 17:00 | Radnik | 3 : 2 | Makce | |||||
20.05
17:00
Budućnost (V)
Trgovački
2
3
|
20.05.2018 17:00 | Budućnost (V) | 2 : 3 | Trgovački | |||||
20.05
17:00
Mlava (ML)
Rudar (K)
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Mlava (ML) | 2 : 1 | Rudar (K) | |||||
20.05
17:00
Rudar (S)
Zadrugar (T)
2
3
|
20.05.2018 17:00 | Rudar (S) | 2 : 3 | Zadrugar (T) |
20.05
17:00
Padež
Mladost
3
4
|
20.05.2018 17:00 | Padež | 3 : 4 | Mladost | |||||
20.05
11:00
Jedinstvo
Dragoš
3
2
|
20.05.2018 11:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Dragoš | |||||
20.05
17:00
Spartak
Borac
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Spartak | 3 : 0 | Borac |
20.05
11:00
Stubal
Radnik
2
3
|
20.05.2018 11:00 | Stubal | 2 : 3 | Radnik | |||||
20.05
17:00
Novi Pazar 1928
Polet
4
1
|
20.05.2018 17:00 | Novi Pazar 1928 | 4 : 1 | Polet | |||||
20.05
11:00
Popovići
Omladinac
2
1
|
20.05.2018 11:00 | Popovići | 2 : 1 | Omladinac | |||||
20.05
17:00
Budućnost
Real
2
2
|
20.05.2018 17:00 | Budućnost | 2 : 2 | Real | |||||
20.05
17:00
Mataruge
Borac
1
0
|
20.05.2018 17:00 | Mataruge | 1 : 0 | Borac | |||||
20.05
17:00
Ibar
Proleter
3
2
|
20.05.2018 17:00 | Ibar | 3 : 2 | Proleter | |||||
20.05
17:00
OFK Ras
Ribnica
4
2
|
20.05.2018 17:00 | OFK Ras | 4 : 2 | Ribnica |
20.05
17:00
Železničar
Jasen
3
2
|
20.05.2018 17:00 | Železničar | 3 : 2 | Jasen | |||||
20.05
17:00
Čajetina
Savinac
1
2
|
20.05.2018 17:00 | Čajetina | 1 : 2 | Savinac | |||||
20.05
17:00
Jedinstvo
Polet
0
1
|
20.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Polet | |||||
20.05
17:00
Perućac
Ariljska rampa
2
0
|
20.05.2018 17:00 | Perućac | 2 : 0 | Ariljska rampa | |||||
20.05
17:00
Lazarica
Ježevica
0
4
|
20.05.2018 17:00 | Lazarica | 0 : 4 | Ježevica | |||||
20.05
11:00
Lauš
Višesava
1
0
|
20.05.2018 11:00 | Lauš | 1 : 0 | Višesava |
20.05
17:00
Mladost
Vrelo Sport
0
1
|
20.05.2018 17:00 | Mladost | 0 : 1 | Vrelo Sport | |||||
20.05
17:00
Iskra
Brezovica
0
1
|
20.05.2018 17:00 | Iskra | 0 : 1 | Brezovica | |||||
20.05
17:00
Kačer
Tešnjar
0
1
|
20.05.2018 17:00 | Kačer | 0 : 1 | Tešnjar | |||||
20.05
17:00
Trlić
Pepeljevac
2
4
|
20.05.2018 17:00 | Trlić | 2 : 4 | Pepeljevac | |||||
20.05
17:00
Ribnikar
Tulari
2
2
|
20.05.2018 17:00 | Ribnikar | 2 : 2 | Tulari | |||||
20.05
17:00
ZSK
Tvrdojevac
2
2
|
20.05.2018 17:00 | ZSK | 2 : 2 | Tvrdojevac |
20.05
17:00
Partizan
Sloboda
1
0
|
20.05.2018 17:00 | Partizan | 1 : 0 | Sloboda | |||||
20.05
17:00
Jadran
Šumadija 1934
1
3
|
20.05.2018 17:00 | Jadran | 1 : 3 | Šumadija 1934 | |||||
20.05
17:00
Erdoglija 1931
Zastava
0
3
|
20.05.2018 17:00 | Erdoglija 1931 | 0 : 3 | Zastava | |||||
20.05
17:00
Srbija
Budućnost
3
1
|
20.05.2018 17:00 | Srbija | 3 : 1 | Budućnost | |||||
20.05
17:00
Borac (D)
Korićani
1
2
|
20.05.2018 17:00 | Borac (D) | 1 : 2 | Korićani | |||||
20.05
17:00
Vodojaža
Kolonija
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Vodojaža | 3 : 0 | Kolonija | |||||
20.05
17:00
Šumadinac (KG)
Kutlovo
2
0
|
20.05.2018 17:00 | Šumadinac (KG) | 2 : 0 | Kutlovo |
20.05
17:00
Sloga
Radnički 1924
3
1
|
20.05.2018 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Radnički 1924 | |||||
20.05
17:00
Orljane
Doljevac 1971
2
4
|
20.05.2018 17:00 | Orljane | 2 : 4 | Doljevac 1971 | |||||
20.05
17:00
Rasovača
Moravac (ZT)
4
3
|
20.05.2018 17:00 | Rasovača | 4 : 3 | Moravac (ZT) | |||||
20.05
17:00
Mladost (B)
Zemljoradnik
0
0
|
20.05.2018 17:00 | Mladost (B) | 0 : 0 | Zemljoradnik | |||||
20.05
17:00
Jedinstvo GVD
Morava (Ž)
2
3
|
20.05.2018 17:00 | Jedinstvo GVD | 2 : 3 | Morava (Ž) | |||||
20.05
17:00
Moravac (Č)
Crvena zvezda
6
1
|
20.05.2018 17:00 | Moravac (Č) | 6 : 1 | Crvena zvezda |
20.05
17:00
Budućnost
Vulkan 1963
1
1
|
20.05.2018 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Vulkan 1963 | |||||
20.05
17:00
Jedinstvo (GM)
Proleter (DV)
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Jedinstvo (GM) | 2 : 1 | Proleter (DV) | |||||
20.05
17:00
Vrtište
Mladost (M)
3
5
|
20.05.2018 17:00 | Vrtište | 3 : 5 | Mladost (M) | |||||
20.05
17:00
Mladost (L)
Morava
1
2
|
20.05.2018 17:00 | Mladost (L) | 1 : 2 | Morava | |||||
20.05
17:00
Stevan Nešticki
Čegar 2013
4
0
|
20.05.2018 17:00 | Stevan Nešticki | 4 : 0 | Čegar 2013 | |||||
20.05
17:00
Rudar
Crvena zastava
0
0
|
20.05.2018 17:00 | Rudar | 0 : 0 | Crvena zastava |
20.05
17:30
OFK Sirig
RFK Novi Sad 1921
2
2
|
20.05.2018 17:30 | OFK Sirig | 2 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
20.05
17:30
Jedinstvo (R)
Šajkaš 1908
3
0
|
20.05.2018 17:30 | Jedinstvo (R) | 3 : 0 | Šajkaš 1908 | |||||
20.05
17:30
Jedinstvo (G)
Petrovaradin
0
4
|
20.05.2018 17:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 4 | Petrovaradin | |||||
20.05
17:30
Proleter
Sofeks
1
1
|
20.05.2018 17:30 | Proleter | 1 : 1 | Sofeks | |||||
20.05
17:30
Bačka 1923
Fruškogorski partizan
2
2
|
20.05.2018 17:30 | Bačka 1923 | 2 : 2 | Fruškogorski partizan | |||||
20.05
17:30
ŽSK
Tatra
4
3
|
20.05.2018 17:30 | ŽSK | 4 : 3 | Tatra |
20.05
17:30
Sloga
OFK Rtanj
2
1
|
20.05.2018 17:30 | Sloga | 2 : 1 | OFK Rtanj | |||||
20.05
17:30
Bučje
Mladost
1
1
|
20.05.2018 17:30 | Bučje | 1 : 1 | Mladost | |||||
20.05
17:30
Trebič
Graničar
4
2
|
20.05.2018 17:30 | Trebič | 4 : 2 | Graničar | |||||
20.05
17:30
Kosovo
Malinik
2
1
|
20.05.2018 17:30 | Kosovo | 2 : 1 | Malinik | |||||
20.05
17:30
Osnić
OFK 019
0
2
|
20.05.2018 17:30 | Osnić | 0 : 2 | OFK 019 | |||||
20.05
17:30
OFK Knjaz
Rgotina
2
0
|
20.05.2018 17:30 | OFK Knjaz | 2 : 0 | Rgotina | |||||
20.05
17:30
Omladinac
Radnički (L)
0
2
|
20.05.2018 17:30 | Omladinac | 0 : 2 | Radnički (L) |
20.05
17:00
Kosovac
Spartak
4
2
|
20.05.2018 17:00 | Kosovac | 4 : 2 | Spartak | |||||
20.05
17:00
Borac
Omladinac
0
3
|
20.05.2018 17:00 | Borac | 0 : 3 | Omladinac | |||||
20.05
17:00
Pobeda
Polet
1
4
|
20.05.2018 17:00 | Pobeda | 1 : 4 | Polet | |||||
20.05
17:00
Mladost 1982
Real
4
5
|
20.05.2018 17:00 | Mladost 1982 | 4 : 5 | Real |
20.05
16:30
OFK Rota
Vihor
0
3
|
20.05.2018 16:30 | OFK Rota | 0 : 3 | Vihor | |||||
20.05
16:30
Čelik
FSU Južna pruga
2
1
|
20.05.2018 16:30 | Čelik | 2 : 1 | FSU Južna pruga | |||||
20.05
16:30
Mladost (B)
Pavlovac
5
0
|
20.05.2018 16:30 | Mladost (B) | 5 : 0 | Pavlovac |
20.05
17:00
Rudar
Ropotovo
3
1
|
20.05.2018 17:00 | Rudar | 3 : 1 | Ropotovo | |||||
20.05
15:00
Izmornik
Oskar
3
0
|
20.05.2018 15:00 | Izmornik | 3 : 0 | Oskar | |||||
20.05
17:00
Mineralac
Glama
2
4
|
20.05.2018 17:00 | Mineralac | 2 : 4 | Glama |
20.05
17:00
Lasta
Mladost
1
0
|
20.05.2018 17:00 | Lasta | 1 : 0 | Mladost | |||||
20.05
17:00
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (D)
3
1
|
20.05.2018 17:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
20.05
17:00
Lazac
Mlada krila
3
1
|
20.05.2018 17:00 | Lazac | 3 : 1 | Mlada krila | |||||
20.05
17:00
Gruža
Grdica
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Gruža | 2 : 1 | Grdica | |||||
20.05
17:00
Magnohrom
Tavnik
2
5
|
20.05.2018 17:00 | Magnohrom | 2 : 5 | Tavnik | |||||
20.05
17:00
Partizan
Napredak
0
4
|
20.05.2018 17:00 | Partizan | 0 : 4 | Napredak | |||||
20.05
17:00
Mineral 2015
Borac (A)
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Mineral 2015 | 2 : 1 | Borac (A) | |||||
20.05
17:00
Kraljevo Hajduk
Metalac
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Kraljevo Hajduk | 3 : 0 | Metalac |
20.05
17:30
Istok 63
15. Avgust 1950
3
3
|
20.05.2018 17:30 | Istok 63 | 3 : 3 | 15. Avgust 1950 | |||||
20.05
17:30
Javor
Mladost (GM)
2
1
|
20.05.2018 17:30 | Javor | 2 : 1 | Mladost (GM) | |||||
20.05
17:30
Budućnost
Mladost (J)
4
3
|
20.05.2018 17:30 | Budućnost | 4 : 3 | Mladost (J) | |||||
20.05
17:30
Pomoravlje
Omladinac
2
3
|
20.05.2018 17:30 | Pomoravlje | 2 : 3 | Omladinac | |||||
20.05
17:30
Šumadija
Borac 1805
1
2
|
20.05.2018 17:30 | Šumadija | 1 : 2 | Borac 1805 |
20.05
17:00
Šantarovac
Sloga
3
5
|
20.05.2018 17:00 | Šantarovac | 3 : 5 | Sloga | |||||
20.05
17:00
Mladost (T)
Jedinstvo
2
2
|
20.05.2018 17:00 | Mladost (T) | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.05
17:00
Morava (R)
Kupinovac
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Morava (R) | 3 : 0 | Kupinovac | |||||
20.05
17:00
Šumadinac
Mladost (G)
4
0
|
20.05.2018 17:00 | Šumadinac | 4 : 0 | Mladost (G) | |||||
20.05
17:00
Mladost (D)
Morava (KS)
2
0
|
20.05.2018 17:00 | Mladost (D) | 2 : 0 | Morava (KS) | |||||
20.05
17:00
Mladost (K)
Sinđelić 1934
4
3
|
20.05.2018 17:00 | Mladost (K) | 4 : 3 | Sinđelić 1934 | |||||
20.05
17:00
Budućnost (Đ)
Zenit
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Budućnost (Đ) | 3 : 0 | Zenit | |||||
20.05
17:00
Ursule
Vinorača
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Ursule | 2 : 1 | Vinorača |
20.05
17:00
Fruškogorac
Graničar (K)
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Fruškogorac | 3 : 0 | Graničar (K) | |||||
20.05
17:00
Sloga
Mitros
2
0
|
20.05.2018 17:00 | Sloga | 2 : 0 | Mitros | |||||
20.05
17:00
Napredak
Hajduk
0
1
|
20.05.2018 17:00 | Napredak | 0 : 1 | Hajduk | |||||
20.05
17:00
Donji Petrovci
OFK Zeka Buljubaša
3
2
|
20.05.2018 17:00 | Donji Petrovci | 3 : 2 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
20.05
17:00
Graničar (O)
Donji Srem 2015
0
1
|
20.05.2018 17:00 | Graničar (O) | 0 : 1 | Donji Srem 2015 | |||||
20.05
17:00
OFK Bikić
Fruška Gora
3
1
|
20.05.2018 17:00 | OFK Bikić | 3 : 1 | Fruška Gora | |||||
20.05
17:00
Polet
Sloboda
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Polet | 3 : 0 | Sloboda | |||||
20.05
17:00
OFK Brestač
Mladost (B)
2
3
|
20.05.2018 17:00 | OFK Brestač | 2 : 3 | Mladost (B) |
20.05
17:30
Borac (VS)
Vinogradar
5
1
|
20.05.2018 17:30 | Borac (VS) | 5 : 1 | Vinogradar | |||||
20.05
17:30
Budućnost (A)
Dobrica
6
0
|
20.05.2018 17:30 | Budućnost (A) | 6 : 0 | Dobrica | |||||
20.05
17:30
Polet
Hajdučica
1
1
|
20.05.2018 17:30 | Polet | 1 : 1 | Hajdučica | |||||
20.05
17:30
Borac (VG)
Karaš (K)
2
2
|
20.05.2018 17:30 | Borac (VG) | 2 : 2 | Karaš (K) | |||||
20.05
17:30
Potporanj
Ratar
4
1
|
20.05.2018 17:30 | Potporanj | 4 : 1 | Ratar | |||||
20.05
17:30
Janošik
Partizan (K)
4
1
|
20.05.2018 17:30 | Janošik | 4 : 1 | Partizan (K) |
20.05
17:00
Jedinstvo
Zlatica
8
5
|
20.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 8 : 5 | Zlatica | |||||
20.05
ASK
OFK Stajićevo
1
0
|
20.05.2018 | ASK | 1 : 0 | OFK Stajićevo | |||||
20.05
Tamiš
MSK
0
1
|
20.05.2018 | Tamiš | 0 : 1 | MSK | |||||
20.05
OFK Gradnulica
ŽFK Banat
2
1
|
20.05.2018 | OFK Gradnulica | 2 : 1 | ŽFK Banat | |||||
20.05
OFK Klek
Potisje
1
1
|
20.05.2018 | OFK Klek | 1 : 1 | Potisje | |||||
20.05
Zadrugar
Radnički 1911
0
2
|
20.05.2018 | Zadrugar | 0 : 2 | Radnički 1911 |
20.05
17:30
Rudar
Jedinstvo (MZ)
0
5
|
20.05.2018 17:30 | Rudar | 0 : 5 | Jedinstvo (MZ) | |||||
20.05
17:30
Sloga (ST)
Borac
1
0
|
20.05.2018 17:30 | Sloga (ST) | 1 : 0 | Borac | |||||
20.05
17:30
Mladost (BR)
Prva Iskra
5
2
|
20.05.2018 17:30 | Mladost (BR) | 5 : 2 | Prva Iskra | |||||
20.05
17:30
Sloga (LŠ)
Jedinstvo (ZA)
3
0
|
20.05.2018 17:30 | Sloga (LŠ) | 3 : 0 | Jedinstvo (ZA) | |||||
20.05
17:30
7. Juli
Milan Orlić
0
3
|
20.05.2018 17:30 | 7. Juli | 0 : 3 | Milan Orlić | |||||
20.05
17:30
Antimon
Stolice
5
2
|
20.05.2018 17:30 | Antimon | 5 : 2 | Stolice |
20.05
16:30
Sveti Stefan
Šećeranac Ada
0
1
|
20.05.2018 16:30 | Sveti Stefan | 0 : 1 | Šećeranac Ada | |||||
20.05
10:30
011
BUSK
9
1
|
20.05.2018 10:30 | 011 | 9 : 1 | BUSK | |||||
20.05
16:30
Atakante
Ajaks
3
1
|
20.05.2018 16:30 | Atakante | 3 : 1 | Ajaks | |||||
20.05
16:30
Busije
Sparta Železnik
3
6
|
20.05.2018 16:30 | Busije | 3 : 6 | Sparta Železnik | |||||
20.05
12:30
Rekreativo 011
Novi Beograd
0
1
|
20.05.2018 12:30 | Rekreativo 011 | 0 : 1 | Novi Beograd |
20.05
16:30
Minel
Poštar
0
1
|
20.05.2018 16:30 | Minel | 0 : 1 | Poštar | |||||
20.05
16:30
Hajduk
Pionir
0
2
|
20.05.2018 16:30 | Hajduk | 0 : 2 | Pionir | |||||
20.05
16:30
Podunavac
PKB (K)
0
5
|
20.05.2018 16:30 | Podunavac | 0 : 5 | PKB (K) | |||||
20.05
16:30
Siti Sport Klub
Pinosava
4
1
|
20.05.2018 16:30 | Siti Sport Klub | 4 : 1 | Pinosava | |||||
20.05
16:30
Mladost
Umčari
6
0
|
20.05.2018 16:30 | Mladost | 6 : 0 | Umčari | |||||
20.05
16:30
Lepušnica
Partizan
3
1
|
20.05.2018 16:30 | Lepušnica | 3 : 1 | Partizan |
20.05
16:30
OFK Borac
Velika Mostanica
2
1
|
20.05.2018 16:30 | OFK Borac | 2 : 1 | Velika Mostanica | |||||
20.05
16:30
Guncate
Beljina
1
4
|
20.05.2018 16:30 | Guncate | 1 : 4 | Beljina | |||||
20.05
16:30
Barajevo
Veliki Borak
2
1
|
20.05.2018 16:30 | Barajevo | 2 : 1 | Veliki Borak |
20.05
17:30
Cer
Proleter
1
2
|
20.05.2018 17:30 | Cer | 1 : 2 | Proleter | |||||
20.05
17:30
Premijer
Drina
1
1
|
20.05.2018 17:30 | Premijer | 1 : 1 | Drina | |||||
20.05
17:30
Napredak
Gorki
1
0
|
20.05.2018 17:30 | Napredak | 1 : 0 | Gorki | |||||
20.05
17:30
Mladost
Hajduk Stanko
1
4
|
20.05.2018 17:30 | Mladost | 1 : 4 | Hajduk Stanko | |||||
20.05
17:30
Milicionar
Omladinac 2013
4
2
|
20.05.2018 17:30 | Milicionar | 4 : 2 | Omladinac 2013 |
20.05
17:30
Šipurske livade
Vlašić
1
2
|
20.05.2018 17:30 | Šipurske livade | 1 : 2 | Vlašić | |||||
20.05
17:30
Radnički
Trešnjevka
3
1
|
20.05.2018 17:30 | Radnički | 3 : 1 | Trešnjevka | |||||
20.05
17:30
Pričinović
Pocerina
3
1
|
20.05.2018 17:30 | Pričinović | 3 : 1 | Pocerina | |||||
20.05
17:30
Miloš Pocerac 2013
Dobrava
3
4
|
20.05.2018 17:30 | Miloš Pocerac 2013 | 3 : 4 | Dobrava | |||||
20.05
17:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Mladost (PP)
5
1
|
20.05.2018 17:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 5 : 1 | Mladost (PP) | |||||
20.05
17:30
Sloga
Karađorđe
1
3
|
20.05.2018 17:30 | Sloga | 1 : 3 | Karađorđe | |||||
20.05
11:00
Provo 2015
Dušan Silni
3
2
|
20.05.2018 11:00 | Provo 2015 | 3 : 2 | Dušan Silni |
20.05
17:00
Omladinac
Marjan MB
0
3
|
20.05.2018 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | Marjan MB | |||||
20.05
17:00
Sušica 2012
Moravac (P)
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Sušica 2012 | 3 : 0 | Moravac (P) | |||||
20.05
17:00
Radnički
Milanovo
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Radnički | 2 : 1 | Milanovo | |||||
20.05
17:00
Plantaža
Bratstvo
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Plantaža | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
20.05
17:00
Mladost (B)
Lemind 1953
4
2
|
20.05.2018 17:00 | Mladost (B) | 4 : 2 | Lemind 1953 | |||||
20.05
17:00
Gradac
Šumadija
1
0
|
20.05.2018 17:00 | Gradac | 1 : 0 | Šumadija | |||||
20.05
17:00
OFK Morava
ŠFU Derbi 2016
3
2
|
20.05.2018 17:00 | OFK Morava | 3 : 2 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
20.05
17:00
Real
BSK
4
1
|
20.05.2018 17:00 | Real | 4 : 1 | BSK |
20.05
17:00
Dimitrije Tucović
Vrelo
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Dimitrije Tucović | 3 : 0 | Vrelo | |||||
20.05
17:00
Joševa
Rudar
4
0
|
20.05.2018 17:00 | Joševa | 4 : 0 | Rudar | |||||
20.05
17:00
Polet (T)
Čučuge
4
0
|
20.05.2018 17:00 | Polet (T) | 4 : 0 | Čučuge |
20.05
17:00
Kolubara 2
Rajac
2
0
|
20.05.2018 17:00 | Kolubara 2 | 2 : 0 | Rajac | |||||
20.05
11:00
Bujačić
Borac
2
2
|
20.05.2018 11:00 | Bujačić | 2 : 2 | Borac | |||||
20.05
17:00
Mladost (VK)
Polet
1
4
|
20.05.2018 17:00 | Mladost (VK) | 1 : 4 | Polet | |||||
20.05
17:00
Mladost (L)
Rakac Stave
0
0
|
20.05.2018 17:00 | Mladost (L) | 0 : 0 | Rakac Stave | |||||
20.05
17:00
Kotešica
Komanice
1
4
|
20.05.2018 17:00 | Kotešica | 1 : 4 | Komanice | |||||
20.05
17:00
Stari drugari
OFK Brđanac
0
4
|
20.05.2018 17:00 | Stari drugari | 0 : 4 | OFK Brđanac |
20.05
17:00
Jugovići
Polet 57
1
3
|
20.05.2018 17:00 | Jugovići | 1 : 3 | Polet 57 | |||||
20.05
17:00
Trudbenik
Velika Drenova
4
1
|
20.05.2018 17:00 | Trudbenik | 4 : 1 | Velika Drenova | |||||
20.05
17:00
Mladi Gorani
Omladinac
3
4
|
20.05.2018 17:00 | Mladi Gorani | 3 : 4 | Omladinac | |||||
20.05
17:00
Rubin (DS)
Stari Trstenik
2
4
|
20.05.2018 17:00 | Rubin (DS) | 2 : 4 | Stari Trstenik | |||||
20.05
17:00
Sloga (L)
Beli Orlovi
3
2
|
20.05.2018 17:00 | Sloga (L) | 3 : 2 | Beli Orlovi | |||||
20.05
17:00
Varvarin
Borac
7
0
|
20.05.2018 17:00 | Varvarin | 7 : 0 | Borac | |||||
20.05
17:00
Mladost (DK)
Gradina
0
3
|
20.05.2018 17:00 | Mladost (DK) | 0 : 3 | Gradina | |||||
20.05
17:00
14. Oktobar
Ušće
1
2
|
20.05.2018 17:00 | 14. Oktobar | 1 : 2 | Ušće |
20.05
17:00
Napredak Č
Bega
5
2
|
20.05.2018 17:00 | Napredak Č | 5 : 2 | Bega | |||||
20.05
17:00
Napredak BT
1.Oktobar
4
3
|
20.05.2018 17:00 | Napredak BT | 4 : 3 | 1.Oktobar | |||||
20.05
17:00
2. Oktobar
Omladinac
11
1
|
20.05.2018 17:00 | 2. Oktobar | 11 : 1 | Omladinac | |||||
20.05
Terekves
Proleter
2
0
|
20.05.2018 | Terekves | 2 : 0 | Proleter |
20.05
17:00
Košutnjak
OFK Žeželj
1
0
|
20.05.2018 17:00 | Košutnjak | 1 : 0 | OFK Žeželj | |||||
20.05
12:00
21. oktobar
Seljak
2
1
|
20.05.2018 12:00 | 21. oktobar | 2 : 1 | Seljak | |||||
20.05
17:00
Pobeda
OFK Bagremar
2
2
|
20.05.2018 17:00 | Pobeda | 2 : 2 | OFK Bagremar |
20.05
17:00
Polet (V)
Ratar
4
1
|
20.05.2018 17:00 | Polet (V) | 4 : 1 | Ratar |
20.05
17:00
Aleksa Šantić
Dunav
5
0
|
20.05.2018 17:00 | Aleksa Šantić | 5 : 0 | Dunav | |||||
20.05
17:00
Radnički 1918
Omladinac (B)
7
0
|
20.05.2018 17:00 | Radnički 1918 | 7 : 0 | Omladinac (B) | |||||
20.05
17:00
Jedinstvo
Hajduk
5
3
|
20.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 5 : 3 | Hajduk | |||||
20.05
17:00
Dinamo 1923
Partizan
2
2
|
20.05.2018 17:00 | Dinamo 1923 | 2 : 2 | Partizan |
20.05
17:00
Jasenica
Šumadinac
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Jasenica | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
20.05
17:00
Sloga
Mladi rudar
2
0
|
20.05.2018 17:00 | Sloga | 2 : 0 | Mladi rudar | |||||
20.05
11:00
B 2000
Brezovac
5
1
|
20.05.2018 11:00 | B 2000 | 5 : 1 | Brezovac | |||||
20.05
17:00
Vrbica
Plaskovac
3
5
|
20.05.2018 17:00 | Vrbica | 3 : 5 | Plaskovac | |||||
20.05
17:00
Šamot
Kralj Petar I
3
2
|
20.05.2018 17:00 | Šamot | 3 : 2 | Kralj Petar I |
20.05
17:00
Napredak (P)
Stig 1955
6
2
|
20.05.2018 17:00 | Napredak (P) | 6 : 2 | Stig 1955 | |||||
20.05
17:00
Obilić (Ž)
Sirakovo
2
0
|
20.05.2018 17:00 | Obilić (Ž) | 2 : 0 | Sirakovo | |||||
20.05
17:00
Žika Marković Uča
Radnički (P)
3
4
|
20.05.2018 17:00 | Žika Marković Uča | 3 : 4 | Radnički (P) | |||||
20.05
17:00
Dunavac (P)
Napredak 1934
0
5
|
20.05.2018 17:00 | Dunavac (P) | 0 : 5 | Napredak 1934 |
20.05
17:00
Bata Bulić
Napredak (S)
3
4
|
20.05.2018 17:00 | Bata Bulić | 3 : 4 | Napredak (S) | |||||
20.05
17:00
Krilaš
Integral
1
2
|
20.05.2018 17:00 | Krilaš | 1 : 2 | Integral | |||||
20.05
17:00
BSK 1924
Mladost (R)
4
3
|
20.05.2018 17:00 | BSK 1924 | 4 : 3 | Mladost (R) | |||||
20.05
17:00
Radnički (K)
Omladinac (B)
2
5
|
20.05.2018 17:00 | Radnički (K) | 2 : 5 | Omladinac (B) | |||||
20.05
17:00
Sloga 1952
Manastirica
2
0
|
20.05.2018 17:00 | Sloga 1952 | 2 : 0 | Manastirica |
20.05
17:00
Bratstvo
Palić
0
5
|
20.05.2018 17:00 | Bratstvo | 0 : 5 | Palić | |||||
20.05
17:00
Hajduk
Udarnik Višnjevac
0
0
|
20.05.2018 17:00 | Hajduk | 0 : 0 | Udarnik Višnjevac | |||||
20.05
17:00
Bikovo
Žednik
1
1
|
20.05.2018 17:00 | Bikovo | 1 : 1 | Žednik | |||||
20.05
17:00
Čantavir
Đurđin
1
1
|
20.05.2018 17:00 | Čantavir | 1 : 1 | Đurđin | |||||
20.05
17:00
Solid
OFK Mala Bosna 2015
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Solid | 2 : 1 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
20.05
17:00
Lokomotiva
Elektrovojvodina
1
0
|
20.05.2018 17:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Elektrovojvodina |
20.05
14:00
Mladost (MI)
Vojvoda
9
0
|
20.05.2018 14:00 | Mladost (MI) | 9 : 0 | Vojvoda | |||||
20.05
11:00
Nemenikuće
Mladost (G)
2
1
|
20.05.2018 11:00 | Nemenikuće | 2 : 1 | Mladost (G) | |||||
20.05
16:30
Popović
OFK Rogača
1
4
|
20.05.2018 16:30 | Popović | 1 : 4 | OFK Rogača | |||||
20.05
14:00
Rudar 2012
Vis
1
5
|
20.05.2018 14:00 | Rudar 2012 | 1 : 5 | Vis |
20.05
17:00
Susek
Titel
1
2
|
20.05.2018 17:00 | Susek | 1 : 2 | Titel | |||||
20.05
17:00
Borac
Železničar
4
1
|
20.05.2018 17:00 | Borac | 4 : 1 | Železničar | |||||
20.05
17:00
Fruškogorac
Miletić
0
3
|
20.05.2018 17:00 | Fruškogorac | 0 : 3 | Miletić | |||||
20.05
17:00
Centar
Čenej
2
3
|
20.05.2018 17:00 | Centar | 2 : 3 | Čenej | |||||
20.05
17:00
Dinamo
Bačka
1
0
|
20.05.2018 17:00 | Dinamo | 1 : 0 | Bačka | |||||
20.05
17:00
Hajduk
Obilić
0
3
|
20.05.2018 17:00 | Hajduk | 0 : 3 | Obilić |
20.05
17:00
Jedinstvo (M)
Jadran
3
1
|
20.05.2018 17:00 | Jedinstvo (M) | 3 : 1 | Jadran | |||||
20.05
17:00
Sloga
Graničar
4
1
|
20.05.2018 17:00 | Sloga | 4 : 1 | Graničar | |||||
20.05
17:00
Šampion
Jedinstvo (SK)
1
1
|
20.05.2018 17:00 | Šampion | 1 : 1 | Jedinstvo (SK) | |||||
20.05
17:00
Bačka
Hajduk
2
0
|
20.05.2018 17:00 | Bačka | 2 : 0 | Hajduk | |||||
20.05
17:00
Tromedja
Tisa
2
3
|
20.05.2018 17:00 | Tromedja | 2 : 3 | Tisa |
20.05
16:30
Jedinstvo
Budućnost
0
2
|
20.05.2018 16:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Budućnost | |||||
20.05
16:30
Eđšeg
Tomislavci
0
2
|
20.05.2018 16:30 | Eđšeg | 0 : 2 | Tomislavci | |||||
20.05
16:30
Mladost
Mladost Radost
2
4
|
20.05.2018 16:30 | Mladost | 2 : 4 | Mladost Radost | |||||
20.05
16:30
Obilić
Pobeda
5
0
|
20.05.2018 16:30 | Obilić | 5 : 0 | Pobeda |
20.05
17:00
Željuša
Rongo Siti
9
0
|
20.05.2018 17:00 | Željuša | 9 : 0 | Rongo Siti | |||||
20.05
17:00
Temac
Lokomotiva
3
1
|
20.05.2018 17:00 | Temac | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
20.05
17:00
Sloga
Veliki Suvodol
8
0
|
20.05.2018 17:00 | Sloga | 8 : 0 | Veliki Suvodol |
20.05
18:00
Naša Zvezda
Kulpin
2
3
|
20.05.2018 18:00 | Naša Zvezda | 2 : 3 | Kulpin | |||||
20.05
18:00
Tvrdjava
Borac
6
0
|
20.05.2018 18:00 | Tvrdjava | 6 : 0 | Borac | |||||
20.05
18:00
Borac 46
Krivanj
6
0
|
20.05.2018 18:00 | Borac 46 | 6 : 0 | Krivanj | |||||
20.05
18:00
Maglić
Sloga
4
0
|
20.05.2018 18:00 | Maglić | 4 : 0 | Sloga | |||||
20.05
18:00
Neštin
Bačka
5
2
|
20.05.2018 18:00 | Neštin | 5 : 2 | Bačka |
20.05
Gorušica
Bratstvo
2
1
|
20.05.2018 | Gorušica | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
20.05
Prilike
Dedinje Junajted
5
1
|
20.05.2018 | Prilike | 5 : 1 | Dedinje Junajted | |||||
20.05
Jedinstvo
Vrelo
5
0
|
20.05.2018 | Jedinstvo | 5 : 0 | Vrelo | |||||
20.05
Voćar
Jelica
2
2
|
20.05.2018 | Voćar | 2 : 2 | Jelica | |||||
20.05
Radnički
Sloga
7
0
|
20.05.2018 | Radnički | 7 : 0 | Sloga |
20.05
11:00
Rakova
Mladost (A)
2
0
|
20.05.2018 11:00 | Rakova | 2 : 0 | Mladost (A) | |||||
20.05
16:30
Malba
Morava (K)
0
3
|
20.05.2018 16:30 | Malba | 0 : 3 | Morava (K) | |||||
20.05
16:30
Prijatelji
Gavrilo Princip
2
2
|
20.05.2018 16:30 | Prijatelji | 2 : 2 | Gavrilo Princip | |||||
20.05
16:30
Planinac
Lugovi
1
1
|
20.05.2018 16:30 | Planinac | 1 : 1 | Lugovi | |||||
20.05
16:30
Čačak 94
Vujan
3
1
|
20.05.2018 16:30 | Čačak 94 | 3 : 1 | Vujan | |||||
20.05
16:30
Budućnost
Morava (M)
6
0
|
20.05.2018 16:30 | Budućnost | 6 : 0 | Morava (M) |
20.05
11:00
Karađorđe (V)
Sloga (M)
1
3
|
20.05.2018 11:00 | Karađorđe (V) | 1 : 3 | Sloga (M) | |||||
20.05
17:00
BSK
Udarnik Trska 1947
6
1
|
20.05.2018 17:00 | BSK | 6 : 1 | Udarnik Trska 1947 | |||||
20.05
17:00
Mladost (R)
Pobeda (Đ)
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Mladost (R) | 3 : 0 | Pobeda (Đ) |
20.05
16:30
Takovski Ustanak
Ozremica
1
2
|
20.05.2018 16:30 | Takovski Ustanak | 1 : 2 | Ozremica | |||||
20.05
16:30
Mladost 09
Velereč 94
0
4
|
20.05.2018 16:30 | Mladost 09 | 0 : 4 | Velereč 94 | |||||
20.05
16:30
Donja Vrbava
Jablanica
4
3
|
20.05.2018 16:30 | Donja Vrbava | 4 : 3 | Jablanica | |||||
20.05
16:30
Ozrem
Šilopaj
6
2
|
20.05.2018 16:30 | Ozrem | 6 : 2 | Šilopaj |
20.05
17:00
Omladinac
Milutinovac
6
3
|
20.05.2018 17:00 | Omladinac | 6 : 3 | Milutinovac | |||||
20.05
17:00
Lokomotiva
Egeta
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Egeta | |||||
20.05
17:00
Dunavac
Lovćen
1
4
|
20.05.2018 17:00 | Dunavac | 1 : 4 | Lovćen | |||||
20.05
17:00
Koča Andjelković
Velika Vrbica
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Koča Andjelković | 3 : 0 | Velika Vrbica | |||||
20.05
17:00
Rtkovo
Mala Vrbica
0
0
|
20.05.2018 17:00 | Rtkovo | 0 : 0 | Mala Vrbica |
20.05
16:30
Kosmajac
Napredak
2
4
|
20.05.2018 16:30 | Kosmajac | 2 : 4 | Napredak | |||||
20.05
16:30
Vlaška 1950
Markovac
0
3
|
20.05.2018 16:30 | Vlaška 1950 | 0 : 3 | Markovac | |||||
20.05
16:30
Rabrovac
Sloga
6
4
|
20.05.2018 16:30 | Rabrovac | 6 : 4 | Sloga | |||||
20.05
16:30
OFK Student
Šepšin
2
1
|
20.05.2018 16:30 | OFK Student | 2 : 1 | Šepšin | |||||
20.05
16:30
Dedinje
Radnički PDM
1
8
|
20.05.2018 16:30 | Dedinje | 1 : 8 | Radnički PDM | |||||
20.05
16:30
Borac
Omladinac
1
4
|
20.05.2018 16:30 | Borac | 1 : 4 | Omladinac |
20.05
17:30
Borac
Posavina
2
2
|
20.05.2018 17:30 | Borac | 2 : 2 | Posavina | |||||
20.05
17:30
Partizan
Rvati
1
4
|
20.05.2018 17:30 | Partizan | 1 : 4 | Rvati | |||||
20.05
17:30
Rojkovac
Polet
3
2
|
20.05.2018 17:30 | Rojkovac | 3 : 2 | Polet | |||||
20.05
17:30
Ljubinić
Zadrugar
0
5
|
20.05.2018 17:30 | Ljubinić | 0 : 5 | Zadrugar | |||||
20.05
17:30
Zvezda
Krtinska
2
0
|
20.05.2018 17:30 | Zvezda | 2 : 0 | Krtinska | |||||
20.05
17:30
Belo Polje
Jedinstvo
3
0
|
20.05.2018 17:30 | Belo Polje | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.05
17:30
Sloga
Duboko
0
2
|
20.05.2018 17:30 | Sloga | 0 : 2 | Duboko |
20.05
17:30
Bistrica
20. Oktobar
3
0
|
20.05.2018 17:30 | Bistrica | 3 : 0 | 20. Oktobar | |||||
20.05
17:30
Mladi borac
Petka
1
3
|
20.05.2018 17:30 | Mladi borac | 1 : 3 | Petka | |||||
20.05
17:30
Rudar
BSK
1
3
|
20.05.2018 17:30 | Rudar | 1 : 3 | BSK | |||||
20.05
17:30
Šumadija (MC)
Mladost (Č)
2
1
|
20.05.2018 17:30 | Šumadija (MC) | 2 : 1 | Mladost (Č) | |||||
20.05
17:30
Sloga
Vreoci
4
0
|
20.05.2018 17:30 | Sloga | 4 : 0 | Vreoci | |||||
20.05
17:30
Sloboda
Polet
1
3
|
20.05.2018 17:30 | Sloboda | 1 : 3 | Polet |
20.05
15:00
Dobrinjac
Plavi Tok
5
2
|
20.05.2018 15:00 | Dobrinjac | 5 : 2 | Plavi Tok | |||||
20.05
15:00
Gorobilje
Avijatičar
0
1
|
20.05.2018 15:00 | Gorobilje | 0 : 1 | Avijatičar | |||||
20.05
14:30
Duškovci
Glumač
2
6
|
20.05.2018 14:30 | Duškovci | 2 : 6 | Glumač |
20.05
Pobeda
10. februar
2
1
|
20.05.2018 | Pobeda | 2 : 1 | 10. februar | |||||
20.05
Mekiš
Knežica
5
2
|
20.05.2018 | Mekiš | 5 : 2 | Knežica | |||||
20.05
17:00
Elid
Klisura
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Elid | 3 : 0 | Klisura |
20.05
17:00
Beli Orlovi
Železničar
3
1
|
20.05.2018 17:00 | Beli Orlovi | 3 : 1 | Železničar | |||||
20.05
Budućnost
Palanka
5
1
|
20.05.2018 | Budućnost | 5 : 1 | Palanka | |||||
20.05
Bačinac
Udarnik
6
2
|
20.05.2018 | Bačinac | 6 : 2 | Udarnik |
20.05
14:30
Gol
Sloga
0
3
|
20.05.2018 14:30 | Gol | 0 : 3 | Sloga | |||||
20.05
17:00
Slemen
Napredak
4
1
|
20.05.2018 17:00 | Slemen | 4 : 1 | Napredak |
20.05
17:00
Rasina
Čarapan
5
0
|
20.05.2018 17:00 | Rasina | 5 : 0 | Čarapan | |||||
20.05
11:00
Zdravinje
Meševo
3
2
|
20.05.2018 11:00 | Zdravinje | 3 : 2 | Meševo | |||||
20.05
17:00
Sebečevac
Gornji Stepoš
2
2
|
20.05.2018 17:00 | Sebečevac | 2 : 2 | Gornji Stepoš | |||||
20.05
17:00
Mudrakovac
Kapidžija
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Mudrakovac | 2 : 1 | Kapidžija |
20.05
10:00
Borac
Banaćanin
0
3
|
20.05.2018 10:00 | Borac | 0 : 3 | Banaćanin | |||||
20.05
17:00
Sloga
Baličevac
4
4
|
20.05.2018 17:00 | Sloga | 4 : 4 | Baličevac | |||||
20.05
17:00
Arbanasce
Koprijan
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Arbanasce | 3 : 0 | Koprijan |
20.05
17:00
Timok 1928
Šljivar
3
2
|
20.05.2018 17:00 | Timok 1928 | 3 : 2 | Šljivar |
20.05
16:30
Landol
Sloga
1
1
|
20.05.2018 16:30 | Landol | 1 : 1 | Sloga | |||||
20.05
16:30
Jezava
Omladinac
1
0
|
20.05.2018 16:30 | Jezava | 1 : 0 | Omladinac |
20.05
16:30
Lunjevac
Petrijevac
5
0
|
20.05.2018 16:30 | Lunjevac | 5 : 0 | Petrijevac |
20.05
16:30
Budućnost
Hajduk Veljko 1934
4
2
|
20.05.2018 16:30 | Budućnost | 4 : 2 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
20.05
16:30
Vučak
Skobalj
5
3
|
20.05.2018 16:30 | Vučak | 5 : 3 | Skobalj |
20.05
17:00
Sloga 1949
Jedinstvo 2014
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Sloga 1949 | 2 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
20.05
11:00
Skupljen 2013
Hajduk
1
1
|
20.05.2018 11:00 | Skupljen 2013 | 1 : 1 | Hajduk | |||||
20.05
11:00
Mladost (Z)
Dragojevac
1
2
|
20.05.2018 11:00 | Mladost (Z) | 1 : 2 | Dragojevac | |||||
20.05
11:00
Sloga (R)
Torpedo
1
4
|
20.05.2018 11:00 | Sloga (R) | 1 : 4 | Torpedo |
20.05
17:30
Donja Mutnica
Jedinstvo
1
3
|
20.05.2018 17:30 | Donja Mutnica | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
20.05
17:30
Napredak (St)
OFK Juhor 2016
1
0
|
20.05.2018 17:30 | Napredak (St) | 1 : 0 | OFK Juhor 2016 | |||||
20.05
17:30
Popovac
Budućnost
1
2
|
20.05.2018 17:30 | Popovac | 1 : 2 | Budućnost | |||||
20.05
17:30
Razvitak
BSK Buljane
1
0
|
20.05.2018 17:30 | Razvitak | 1 : 0 | BSK Buljane | |||||
20.05
17:30
Heroj
Sloboda
0
2
|
20.05.2018 17:30 | Heroj | 0 : 2 | Sloboda | |||||
20.05
17:30
ISK Izvor
Napredak (Sv)
1
1
|
20.05.2018 17:30 | ISK Izvor | 1 : 1 | Napredak (Sv) |
20.05
16:30
Moravac
Jašunja
0
3
|
20.05.2018 16:30 | Moravac | 0 : 3 | Jašunja | |||||
20.05
16:30
Donja Lomnica
Mladost (K)
4
1
|
20.05.2018 16:30 | Donja Lomnica | 4 : 1 | Mladost (K) |
20.05
16:30
Badince
Turekovac
6
1
|
20.05.2018 16:30 | Badince | 6 : 1 | Turekovac |
20.05
17:00
Dupljaj 2016
Gradac Pričević
2
3
|
20.05.2018 17:00 | Dupljaj 2016 | 2 : 3 | Gradac Pričević | |||||
20.05
11:00
Žabari
OFK Povlen
4
1
|
20.05.2018 11:00 | Žabari | 4 : 1 | OFK Povlen | |||||
20.05
17:00
Lukavac
Beloševac
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Lukavac | 3 : 0 | Beloševac |
20.05
11:00
Sloga
Šarbane
1
3
|
20.05.2018 11:00 | Sloga | 1 : 3 | Šarbane | |||||
20.05
11:00
OFK Takovo
Omladinac
1
1
|
20.05.2018 11:00 | OFK Takovo | 1 : 1 | Omladinac | |||||
20.05
11:00
Vukona
Strelac 001
1
3
|
20.05.2018 11:00 | Vukona | 1 : 3 | Strelac 001 | |||||
20.05
11:00
Pambukovica
Kolubara
3
0
|
20.05.2018 11:00 | Pambukovica | 3 : 0 | Kolubara | |||||
20.05
11:00
Dokmir
Jedinstvo
0
2
|
20.05.2018 11:00 | Dokmir | 0 : 2 | Jedinstvo |
20.05
17:30
Omladinac (D)
Bogutovačka Banja
1
2
|
20.05.2018 17:30 | Omladinac (D) | 1 : 2 | Bogutovačka Banja | |||||
20.05
17:30
Morava (M)
Progorelica
0
2
|
20.05.2018 17:30 | Morava (M) | 0 : 2 | Progorelica | |||||
20.05
17:30
Studen Vitez
Budućnost (S)
3
0
|
20.05.2018 17:30 | Studen Vitez | 3 : 0 | Budućnost (S) | |||||
20.05
17:30
Bane 1931
Koštam Polje
1
6
|
20.05.2018 17:30 | Bane 1931 | 1 : 6 | Koštam Polje |
20.05
17:30
Mladost 1925
Šumadija (Š)
2
0
|
20.05.2018 17:30 | Mladost 1925 | 2 : 0 | Šumadija (Š) | |||||
20.05
17:30
Zgodačica
Miločajac
6
4
|
20.05.2018 17:30 | Zgodačica | 6 : 4 | Miločajac | |||||
20.05
17:30
Jovo Kursula
Vrnjci
3
2
|
20.05.2018 17:30 | Jovo Kursula | 3 : 2 | Vrnjci | |||||
20.05
11:00
Stara čaršija
Mladost 1981
1
2
|
20.05.2018 11:00 | Stara čaršija | 1 : 2 | Mladost 1981 |
20.05
17:30
OFK Borac
Belica
4
2
|
20.05.2018 17:30 | OFK Borac | 4 : 2 | Belica | |||||
20.05
17:30
Trnava
Omladinac
3
1
|
20.05.2018 17:30 | Trnava | 3 : 1 | Omladinac | |||||
20.05
17:30
Crni Vrh
Osaonica
2
1
|
20.05.2018 17:30 | Crni Vrh | 2 : 1 | Osaonica | |||||
20.05
17:30
Partizan
Domaćin
0
1
|
20.05.2018 17:30 | Partizan | 0 : 1 | Domaćin |
20.05
17:30
Mladi Radnik
Rudar
2
0
|
20.05.2018 17:30 | Mladi Radnik | 2 : 0 | Rudar | |||||
20.05
17:30
Planinac
Sindjelić
1
5
|
20.05.2018 17:30 | Planinac | 1 : 5 | Sindjelić | |||||
20.05
17:30
Mladi Borac
Resava
2
7
|
20.05.2018 17:30 | Mladi Borac | 2 : 7 | Resava |
20.05
17:00
Proleter 1932
Sopot
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Proleter 1932 | 3 : 0 | Sopot | |||||
20.05
17:00
Dunav
Morava 1932
1
4
|
20.05.2018 17:00 | Dunav | 1 : 4 | Morava 1932 | |||||
20.05
17:00
Batovac
Rudar Kostolac 2008
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Batovac | 3 : 0 | Rudar Kostolac 2008 | |||||
20.05
17:00
Ljubičevo
Sloga (Du)
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Ljubičevo | 3 : 0 | Sloga (Du) | |||||
20.05
17:00
Sloga (L)
Sloga (Ć)
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Sloga (L) | 3 : 0 | Sloga (Ć) |
20.05
17:00
OFK Građanski
Napredak (Bu)
1
5
|
20.05.2018 17:00 | OFK Građanski | 1 : 5 | Napredak (Bu) | |||||
20.05
17:00
Pobeda (SK)
Sloga (Dr)
2
2
|
20.05.2018 17:00 | Pobeda (SK) | 2 : 2 | Sloga (Dr) | |||||
20.05
17:00
Mlava (B)
Metalac
9
5
|
20.05.2018 17:00 | Mlava (B) | 9 : 5 | Metalac | |||||
20.05
17:00
Zemljoradnik
Vihor
0
4
|
20.05.2018 17:00 | Zemljoradnik | 0 : 4 | Vihor |
20.05
17:30
Banat
Sloga
3
3
|
20.05.2018 17:30 | Banat | 3 : 3 | Sloga |
20.05
17:00
Električar
Borac 2016
4
1
|
20.05.2018 17:00 | Električar | 4 : 1 | Borac 2016 | |||||
20.05
17:00
OFK Vinci
Mrčkovac
1
3
|
20.05.2018 17:00 | OFK Vinci | 1 : 3 | Mrčkovac | |||||
20.05
17:00
Dobra
Mladost 1970
0
3
|
20.05.2018 17:00 | Dobra | 0 : 3 | Mladost 1970 |
20.05
11:00
Jarmenovci
Borac
3
1
|
20.05.2018 11:00 | Jarmenovci | 3 : 1 | Borac | |||||
20.05
11:00
Mladost (R)
Radoje Domanović
1
5
|
20.05.2018 11:00 | Mladost (R) | 1 : 5 | Radoje Domanović | |||||
20.05
11:00
Budućnost (B)
Krćevac 04
2
0
|
20.05.2018 11:00 | Budućnost (B) | 2 : 0 | Krćevac 04 | |||||
20.05
11:00
Budućnost MI (DT)
Maskar
6
1
|
20.05.2018 11:00 | Budućnost MI (DT) | 6 : 1 | Maskar |
20.05
11:00
Udarnik 2015
Melnica
1
4
|
20.05.2018 11:00 | Udarnik 2015 | 1 : 4 | Melnica |
20.05
17:30
Dimitrije Tucović
Borac (A)
1
0
|
20.05.2018 17:30 | Dimitrije Tucović | 1 : 0 | Borac (A) | |||||
20.05
17:30
Šumadinac
Strmovo
1
3
|
20.05.2018 17:30 | Šumadinac | 1 : 3 | Strmovo |
20.05
11:00
BSK
Veliko Laole
4
0
|
20.05.2018 11:00 | BSK | 4 : 0 | Veliko Laole | |||||
20.05
11:00
Zabrđe 1936
Dragoš
3
0
|
20.05.2018 11:00 | Zabrđe 1936 | 3 : 0 | Dragoš |
20.05
16:00
Lovac
Kameni
7
2
|
20.05.2018 16:00 | Lovac | 7 : 2 | Kameni | |||||
20.05
16:00
Vitez
Sremac
3
0
|
20.05.2018 16:00 | Vitez | 3 : 0 | Sremac | |||||
20.05
16:00
Mladost
Šumar
0
2
|
20.05.2018 16:00 | Mladost | 0 : 2 | Šumar | |||||
20.05
16:00
Hajduk
Sloven
4
2
|
20.05.2018 16:00 | Hajduk | 4 : 2 | Sloven |
20.05
17:00
Mladi Borac
Pek (K)
1
2
|
20.05.2018 17:00 | Mladi Borac | 1 : 2 | Pek (K) | |||||
20.05
17:00
Ram
Stiški Kurjak
4
1
|
20.05.2018 17:00 | Ram | 4 : 1 | Stiški Kurjak | |||||
20.05
17:00
Baštovan 2015
Kumane
3
0
|
20.05.2018 17:00 | Baštovan 2015 | 3 : 0 | Kumane | |||||
20.05
17:00
Srednjevo
Sloga Top
2
3
|
20.05.2018 17:00 | Srednjevo | 2 : 3 | Sloga Top | |||||
20.05
17:00
Mirko Tomić
Dunavac 1929
1
1
|
20.05.2018 17:00 | Mirko Tomić | 1 : 1 | Dunavac 1929 |
20.05
17:30
Pobeda
Karaš
1
2
|
20.05.2018 17:30 | Pobeda | 1 : 2 | Karaš | |||||
20.05
17:30
Banat (D)
Omladinac
3
1
|
20.05.2018 17:30 | Banat (D) | 3 : 1 | Omladinac | |||||
20.05
17:30
Vitorul
Hajduk
3
0
|
20.05.2018 17:30 | Vitorul | 3 : 0 | Hajduk |
20.05
11:00
Napredak 1927
Jedinstvo (S)
2
1
|
20.05.2018 11:00 | Napredak 1927 | 2 : 1 | Jedinstvo (S) | |||||
20.05
11:00
Stig (C)
Sloga 1945
2
3
|
20.05.2018 11:00 | Stig (C) | 2 : 3 | Sloga 1945 |
20.05
17:00
Terekveš
OFK Šikara
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Terekveš | 2 : 1 | OFK Šikara | |||||
20.05
17:00
Graničar
Telečka
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Graničar | 2 : 1 | Telečka | |||||
20.05
17:00
Dinamo
Panonija
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Dinamo | 2 : 1 | Panonija |
20.05
16:30
BSK
Pomoravlje
2
1
|
20.05.2018 16:30 | BSK | 2 : 1 | Pomoravlje | |||||
20.05
16:30
Jedinstvo
Budućnost
3
1
|
20.05.2018 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Budućnost | |||||
20.05
16:30
Udarnik
Proleter
4
2
|
20.05.2018 16:30 | Udarnik | 4 : 2 | Proleter |
20.05
17:30
Dobričevo
Polet
1
0
|
20.05.2018 17:30 | Dobričevo | 1 : 0 | Polet |
20.05
Šumadija
Levač 2
4
6
|
20.05.2018 | Šumadija | 4 : 6 | Levač 2 |
20.05
16:00
KMF Aranđelovac
Tulež
0
7
|
20.05.2018 16:00 | KMF Aranđelovac | 0 : 7 | Tulež |
20.05
16:30
Mladost (B)
Badnjevac
0
4
|
20.05.2018 16:30 | Mladost (B) | 0 : 4 | Badnjevac | |||||
20.05
16:30
Karađorđe 2013
Mladost (CK)
5
2
|
20.05.2018 16:30 | Karađorđe 2013 | 5 : 2 | Mladost (CK) |
20.05
Mladost
OFK Orašje
3
0
|
20.05.2018 | Mladost | 3 : 0 | OFK Orašje | |||||
20.05
Parcane
Velika Morava
0
3
|
20.05.2018 | Parcane | 0 : 3 | Velika Morava |
20.05
11:00
Štitari
Polet (K)
0
3
|
20.05.2018 11:00 | Štitari | 0 : 3 | Polet (K) | |||||
20.05
11:00
Grkljane
Padež
6
3
|
20.05.2018 11:00 | Grkljane | 6 : 3 | Padež | |||||
20.05
11:00
Globoder
Lomnica
2
0
|
20.05.2018 11:00 | Globoder | 2 : 0 | Lomnica | |||||
20.05
11:00
Polet (Š)
Gaglovo
3
3
|
20.05.2018 11:00 | Polet (Š) | 3 : 3 | Gaglovo | |||||
20.05
17:00
Mladost 2015
Kruševica
2
3
|
20.05.2018 17:00 | Mladost 2015 | 2 : 3 | Kruševica |
20.05
11:00
Bojić
Rankovac
0
2
|
20.05.2018 11:00 | Bojić | 0 : 2 | Rankovac |
20.05
17:30
Dražmirovac
Napredak
0
2
|
20.05.2018 17:30 | Dražmirovac | 0 : 2 | Napredak |
20.05
17:00
Radnik
Široki Brijeg
3
3
|
20.05.2018 17:00 | Radnik | 3 : 3 | Široki Brijeg | |||||
20.05
17:00
Zrinjski
Krupa
4
0
|
20.05.2018 17:00 | Zrinjski | 4 : 0 | Krupa |
20.05
17:30
Čelik
Jezero
0
0
|
20.05.2018 17:30 | Čelik | 0 : 0 | Jezero | |||||
20.05
17:30
Cetinje
OFK Mladost Lješkopolje 1970
1
0
|
20.05.2018 17:30 | Cetinje | 1 : 0 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
20.05
17:30
Ibar
Bokelj
0
3
|
20.05.2018 17:30 | Ibar | 0 : 3 | Bokelj | |||||
20.05
17:30
Igalo
Lovćen
1
1
|
20.05.2018 17:30 | Igalo | 1 : 1 | Lovćen | |||||
20.05
17:30
Jedinstvo
Otrant
0
2
|
20.05.2018 17:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Otrant | |||||
20.05
17:30
Mornar
Berane
3
1
|
20.05.2018 17:30 | Mornar | 3 : 1 | Berane |
20.05
16:15
Athletic Club
Espanyol
0
1
|
20.05.2018 16:15 | Athletic Club | 0 : 1 | Espanyol | |||||
20.05
20:45
Barcelona
Real Sociedad
1
0
|
20.05.2018 20:45 | Barcelona | 1 : 0 | Real Sociedad | |||||
20.05
12:00
Valencia
La Coruña
2
1
|
20.05.2018 12:00 | Valencia | 2 : 1 | La Coruña | |||||
20.05
18:30
Atlético Madrid
Eibar
2
2
|
20.05.2018 18:30 | Atlético Madrid | 2 : 2 | Eibar |
20.05
18:00
Cagliari
Atalanta
1
0
|
20.05.2018 18:00 | Cagliari | 1 : 0 | Atalanta | |||||
20.05
18:00
Chievo
Benevento
1
0
|
20.05.2018 18:00 | Chievo | 1 : 0 | Benevento | |||||
20.05
18:00
Udinese
Bologna
1
0
|
20.05.2018 18:00 | Udinese | 1 : 0 | Bologna | |||||
20.05
18:00
Napoli
Crotone
2
1
|
20.05.2018 18:00 | Napoli | 2 : 1 | Crotone | |||||
20.05
18:00
Milan
Fiorentina
5
1
|
20.05.2018 18:00 | Milan | 5 : 1 | Fiorentina | |||||
20.05
20:45
Lazio
Internazionale
2
3
|
20.05.2018 20:45 | Lazio | 2 : 3 | Internazionale | |||||
20.05
20:45
Sassuolo
Roma
0
1
|
20.05.2018 20:45 | Sassuolo | 0 : 1 | Roma | |||||
20.05
18:00
SPAL
Sampdoria
3
1
|
20.05.2018 18:00 | SPAL | 3 : 1 | Sampdoria | |||||
20.05
15:00
Genoa
Torino
1
2
|
20.05.2018 15:00 | Genoa | 1 : 2 | Torino |
20.05
11:00
Sava
Galeb
5
1
|
20.05.2018 11:00 | Sava | 5 : 1 | Galeb | |||||
20.05
11:00
OFK Jelen
Korman
4
4
|
20.05.2018 11:00 | OFK Jelen | 4 : 4 | Korman |
20.05
11:00
Culjković
Zadrugar
3
6
|
20.05.2018 11:00 | Culjković | 3 : 6 | Zadrugar |
20.05
17:00
TSC
Sloboda
3
0
|
20.05.2018 17:00 | TSC | 3 : 0 | Sloboda | |||||
20.05
17:00
Radnički 1923
Proleter
1
3
|
20.05.2018 17:00 | Radnički 1923 | 1 : 3 | Proleter | |||||
20.05
17:00
ČSK Pivara
Metalac
1
3
|
20.05.2018 17:00 | ČSK Pivara | 1 : 3 | Metalac |
20.05
17:00
Crvena zvezda
Vojvodina
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
20.05
17:00
Spartak
Mašinac
6
0
|
20.05.2018 17:00 | Spartak | 6 : 0 | Mašinac |
20.05
12:30
Požarevac
Sloga Radnički
1
1
|
20.05.2018 12:30 | Požarevac | 1 : 1 | Sloga Radnički | |||||
20.05
19:00
Napredak
Rad
4
0
|
20.05.2018 19:00 | Napredak | 4 : 0 | Rad |
20.05
13:30
Spartak
Partizan
3
0
|
20.05.2018 13:30 | Spartak | 3 : 0 | Partizan | |||||
20.05
13:00
Moravac Orion
Rad
1
5
|
20.05.2018 13:00 | Moravac Orion | 1 : 5 | Rad | |||||
20.05
14:00
OFK Beograd
Internacional
0
8
|
20.05.2018 14:00 | OFK Beograd | 0 : 8 | Internacional | |||||
20.05
11:00
Inđija
Voždovac
0
5
|
20.05.2018 11:00 | Inđija | 0 : 5 | Voždovac |
20.05
10:00
Vojvodina
OFK Bačka
2
3
|
20.05.2018 10:00 | Vojvodina | 2 : 3 | OFK Bačka |
20.05
17:00
Radnički (O)
IMT
2
1
|
20.05.2018 17:00 | Radnički (O) | 2 : 1 | IMT | |||||
20.05
10:00
Kolubara
Zemun
1
1
|
20.05.2018 10:00 | Kolubara | 1 : 1 | Zemun | |||||
20.05
10:00
BASK
Siti Sport Klub
10
0
|
20.05.2018 10:00 | BASK | 10 : 0 | Siti Sport Klub |
20.05
11:30
Budućnost
DIF
0
5
|
20.05.2018 11:30 | Budućnost | 0 : 5 | DIF |
20.05
10:00
Zvezdara
Palilulac
0
6
|
20.05.2018 10:00 | Zvezdara | 0 : 6 | Palilulac | |||||
20.05
10:00
GSP Polet
Posavina
9
0
|
20.05.2018 10:00 | GSP Polet | 9 : 0 | Posavina |
20.05
10:00
Krila Krajine
ČSK Pivara
3
1
|
20.05.2018 10:00 | Krila Krajine | 3 : 1 | ČSK Pivara | |||||
20.05
10:00
Radnički (S)
Hajduk junior
7
3
|
20.05.2018 10:00 | Radnički (S) | 7 : 3 | Hajduk junior |
20.05
10:00
Radnički (Z)
Begej
1
4
|
20.05.2018 10:00 | Radnički (Z) | 1 : 4 | Begej | |||||
20.05
10:00
Železničar (P)
RFK NS 1921
0
5
|
20.05.2018 10:00 | Železničar (P) | 0 : 5 | RFK NS 1921 |
20.05
10:00
Radnički (SM)
Veternik
3
0
|
20.05.2018 10:00 | Radnički (SM) | 3 : 0 | Veternik | |||||
20.05
10:00
Crvena zvezda
Omladinac (NB)
2
2
|
20.05.2018 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Omladinac (NB) |
20.05
20:15
011 MK
Radnički MK
3
0
|
20.05.2018 20:15 | 011 MK | 3 : 0 | Radnički MK | |||||
20.05
14:00
Zemun MK
Internacional MK
1
3
|
20.05.2018 14:00 | Zemun MK | 1 : 3 | Internacional MK | |||||
20.05
09:00
Sinđelić MK
Rad MK
2
1
|
20.05.2018 09:00 | Sinđelić MK | 2 : 1 | Rad MK |
20.05
14:30
Lokomotiva 2 MO
Bežanija MO
6
2
|
20.05.2018 14:30 | Lokomotiva 2 MO | 6 : 2 | Bežanija MO |
20.05
15:30
Spartak
Partizan
1
2
|
20.05.2018 15:30 | Spartak | 1 : 2 | Partizan | |||||
20.05
17:00
OFK Beograd
Dinamo
1
3
|
20.05.2018 17:00 | OFK Beograd | 1 : 3 | Dinamo |
20.05
10:00
Studenski grad
Teleoptik
1
1
|
20.05.2018 10:00 | Studenski grad | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
20.05
12:00
Sindjelić
011
2
1
|
20.05.2018 12:00 | Sindjelić | 2 : 1 | 011 | |||||
20.05
09:00
Lokomotiva
Bežanija
0
1
|
20.05.2018 09:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Bežanija |
20.05
11:00
Poštar 1930
Beograd 1929
11
3
|
20.05.2018 11:00 | Poštar 1930 | 11 : 3 | Beograd 1929 | |||||
20.05
15:00
Omladinac
Balkan
3
1
|
20.05.2018 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Balkan |
20.05
17:00
Novi Beograd
Prva Iskra
4
0
|
20.05.2018 17:00 | Novi Beograd | 4 : 0 | Prva Iskra |
20.05
10:00
Preporod
Tavankut
2
1
|
20.05.2018 10:00 | Preporod | 2 : 1 | Tavankut |
20.05
12:00
Šumadija 1903
Bane
7
0
|
20.05.2018 12:00 | Šumadija 1903 | 7 : 0 | Bane |
20.05
AFK
Senta
1
3
|
20.05.2018 | AFK | 1 : 3 | Senta | |||||
20.05
Potisje
Tisa
3
4
|
20.05.2018 | Potisje | 3 : 4 | Tisa |
20.05
10:00
Index
Radnički (SM)
2
0
|
20.05.2018 10:00 | Index | 2 : 0 | Radnički (SM) |
20.05
11:45
Lokomotiva MK
Sinđelić MK
2
2
|
20.05.2018 11:45 | Lokomotiva MK | 2 : 2 | Sinđelić MK | |||||
20.05
11:00
OFK Beograd MK
Voždovac MK
1
0
|
20.05.2018 11:00 | OFK Beograd MK | 1 : 0 | Voždovac MK | |||||
20.05
10:00
Mladenovac MK
011 MK
0
3
|
20.05.2018 10:00 | Mladenovac MK | 0 : 3 | 011 MK |
20.05
18:30
011 MK
Kolubara MK
5
2
|
20.05.2018 18:30 | 011 MK | 5 : 2 | Kolubara MK | |||||
20.05
10:00
DIF MK
Lola MK
4
4
|
20.05.2018 10:00 | DIF MK | 4 : 4 | Lola MK | |||||
20.05
15:00
IMT
Nord Star MK
4
1
|
20.05.2018 15:00 | IMT | 4 : 1 | Nord Star MK | |||||
20.05
09:00
Rad B MK
Zemun MK
0
2
|
20.05.2018 09:00 | Rad B MK | 0 : 2 | Zemun MK |
20.05
10:00
Sopot MK
Leštane MK
6
0
|
20.05.2018 10:00 | Sopot MK | 6 : 0 | Leštane MK | |||||
20.05
11:30
Zemun MK
Bežanija MK
1
4
|
20.05.2018 11:30 | Zemun MK | 1 : 4 | Bežanija MK | |||||
20.05
10:00
Institut MK
Radnički (NB) MK
2
2
|
20.05.2018 10:00 | Institut MK | 2 : 2 | Radnički (NB) MK | |||||
20.05
10:00
Banja MK
Jedinstvo MK
3
0
|
20.05.2018 10:00 | Banja MK | 3 : 0 | Jedinstvo MK | |||||
20.05
12:00
Rakovica MK
OLE MK
0
2
|
20.05.2018 12:00 | Rakovica MK | 0 : 2 | OLE MK |
20.05
10:00
OLE
BASK
4
2
|
20.05.2018 10:00 | OLE | 4 : 2 | BASK | |||||
20.05
08:30
Dominus
Radnički (O)
1
2
|
20.05.2018 08:30 | Dominus | 1 : 2 | Radnički (O) | |||||
20.05
19:30
Studentski Grad
BSK
0
5
|
20.05.2018 19:30 | Studentski Grad | 0 : 5 | BSK | |||||
20.05
10:00
Lola
Sinđelić
2
0
|
20.05.2018 10:00 | Lola | 2 : 0 | Sinđelić |
20.05
09:00
Proleter
Sloboda
11
1
|
20.05.2018 09:00 | Proleter | 11 : 1 | Sloboda |
20.05
10:00
Spartak
Njerš Ištvan
2
2
|
20.05.2018 10:00 | Spartak | 2 : 2 | Njerš Ištvan | |||||
20.05
15:00
Čantavir
Bačka 1901
3
1
|
20.05.2018 15:00 | Čantavir | 3 : 1 | Bačka 1901 |
20.05
10:00
Sloga
Hajdučica
1
2
|
20.05.2018 10:00 | Sloga | 1 : 2 | Hajdučica | |||||
20.05
10:00
Budućnost (A)
Partizan (U)
2
4
|
20.05.2018 10:00 | Budućnost (A) | 2 : 4 | Partizan (U) | |||||
20.05
12:00
Jedinstvo (V)
Proleter
6
10
|
20.05.2018 12:00 | Jedinstvo (V) | 6 : 10 | Proleter | |||||
20.05
11:00
Vojvodina (CC)
Mladost
0
18
|
20.05.2018 11:00 | Vojvodina (CC) | 0 : 18 | Mladost |
20.05
09:00
Krtinska
Zvezda
3
0
|
20.05.2018 09:00 | Krtinska | 3 : 0 | Zvezda | |||||
20.05
10:00
Posavina
Urovci
6
1
|
20.05.2018 10:00 | Posavina | 6 : 1 | Urovci | |||||
20.05
10:00
Zadrugar
Zabrezje
5
2
|
20.05.2018 10:00 | Zadrugar | 5 : 2 | Zabrezje |
20.05
13:30
Borac
Sinđelić
0
1
|
20.05.2018 13:30 | Borac | 0 : 1 | Sinđelić |
20.05
Sloga
AFK
6
10
|
20.05.2018 | Sloga | 6 : 10 | AFK |
20.05
11:00
Homoljac
Pinkum
3
0
|
20.05.2018 11:00 | Homoljac | 3 : 0 | Pinkum |
20.05
12:00
KMF Aranđelovac
Venčani
4
0
|
20.05.2018 12:00 | KMF Aranđelovac | 4 : 0 | Venčani |
20.05
10:00
Bečej 1918
Arena SU
0
3
|
20.05.2018 10:00 | Bečej 1918 | 0 : 3 | Arena SU |
20.05
10:00
Brodarac MK
Rad MK
2
0
|
20.05.2018 10:00 | Brodarac MK | 2 : 0 | Rad MK |
20.05
10:00
Vrčin MK
Ada MK
0
7
|
20.05.2018 10:00 | Vrčin MK | 0 : 7 | Ada MK | |||||
20.05
12:30
Brodarac MK-B
GSP Polet MK
3
0
|
20.05.2018 12:30 | Brodarac MK-B | 3 : 0 | GSP Polet MK | |||||
20.05
13:30
Milutinac MK
PKB MK
5
3
|
20.05.2018 13:30 | Milutinac MK | 5 : 3 | PKB MK |
20.05
09:30
BSK 1926 MK
Lokomotiva MK
0
6
|
20.05.2018 09:30 | BSK 1926 MK | 0 : 6 | Lokomotiva MK |
20.05
09:00
Radnički (O)
Čukarički
0
4
|
20.05.2018 09:00 | Radnički (O) | 0 : 4 | Čukarički | |||||
20.05
11:00
Radnički (NB)
Brodarac 1947
0
3
|
20.05.2018 11:00 | Radnički (NB) | 0 : 3 | Brodarac 1947 |
20.05
10:00
Spartak '05
TSC
9
0
|
20.05.2018 10:00 | Spartak '05 | 9 : 0 | TSC | |||||
20.05
10:00
Bačka 1901
Bajša
1
8
|
20.05.2018 10:00 | Bačka 1901 | 1 : 8 | Bajša |
20.05
11:00
Jedinstvo
Dominus
0
0
|
20.05.2018 11:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Dominus | |||||
20.05
09:00
Budućnost
Srem
4
2
|
20.05.2018 09:00 | Budućnost | 4 : 2 | Srem |
20.05
11:00
Beograd 1929
Balkan
3
2
|
20.05.2018 11:00 | Beograd 1929 | 3 : 2 | Balkan | |||||
20.05
12:00
Banja
Zvezdara
12
1
|
20.05.2018 12:00 | Banja | 12 : 1 | Zvezdara | |||||
20.05
09:00
Torlak
Hajduk
2
2
|
20.05.2018 09:00 | Torlak | 2 : 2 | Hajduk |
20.05
10:00
Borac
Velika Moštanica
3
3
|
20.05.2018 10:00 | Borac | 3 : 3 | Velika Moštanica | |||||
20.05
15:00
Heroj Polet
Munja Barič
1
6
|
20.05.2018 15:00 | Heroj Polet | 1 : 6 | Munja Barič |
20.05
09:30
Zemun
Leštane
9
1
|
20.05.2018 09:30 | Zemun | 9 : 1 | Leštane |
20.05
19:45
OFK Beograd
DIF
3
1
|
20.05.2018 19:45 | OFK Beograd | 3 : 1 | DIF | |||||
20.05
09:00
Ada
Zemun
5
1
|
20.05.2018 09:00 | Ada | 5 : 1 | Zemun |
20.05
Omladinac
Buducnost
3
0
|
20.05.2018 | Omladinac | 3 : 0 | Buducnost | |||||
20.05
Skela
Krtinska
3
2
|
20.05.2018 | Skela | 3 : 2 | Krtinska |
20.05
19:00
Loznica
Vrbas Petrol
33
33
|
20.05.2018 19:00 | Loznica | 33 : 33 | Vrbas Petrol |
20.05
19:00
Pobednik
Župa 54
34
28
|
20.05.2018 19:00 | Pobednik | 34 : 28 | Župa 54 | |||||
20.05
19:00
Bane
Napredak
22
26
|
20.05.2018 19:00 | Bane | 22 : 26 | Napredak | |||||
20.05
17:00
Trepča
Metalac
25
26
|
20.05.2018 17:00 | Trepča | 25 : 26 | Metalac |
20.05
19:00
Metalac Gorenje
SC Voždovac 2012
33
30
|
20.05.2018 19:00 | Metalac Gorenje | 33 : 30 | SC Voždovac 2012 | |||||
20.05
21:00
Partizan 2
BASK Soko
37
35
|
20.05.2018 21:00 | Partizan 2 | 37 : 35 | BASK Soko | |||||
20.05
19:30
Sloga
Novi Beograd
27
25
|
20.05.2018 19:30 | Sloga | 27 : 25 | Novi Beograd | |||||
20.05
20:30
Beograd
Radnički
31
37
|
20.05.2018 20:30 | Beograd | 31 : 37 | Radnički |
20.05
16:00
Hisar
Paraćin
30
30
|
20.05.2018 16:00 | Hisar | 30 : 30 | Paraćin | |||||
20.05
19:00
Vlasotince
Pirot
40
33
|
20.05.2018 19:00 | Vlasotince | 40 : 33 | Pirot |
20.05
18:30
Titel
Radnički (JT)
22
20
|
20.05.2018 18:30 | Titel | 22 : 20 | Radnički (JT) | |||||
20.05
19:30
Potisje Pleteks
Dalmatinac
35
35
|
20.05.2018 19:30 | Potisje Pleteks | 35 : 35 | Dalmatinac |
20.05
14:00
Rembas
Hajduk Veljko 2
27
27
|
20.05.2018 14:00 | Rembas | 27 : 27 | Hajduk Veljko 2 | |||||
20.05
19:00
Jagodina
Hajduk Veljko 2
33
28
|
20.05.2018 19:00 | Jagodina | 33 : 28 | Hajduk Veljko 2 |
20.05
12:00
Sivac 69/2
Borac
27
24
|
20.05.2018 12:00 | Sivac 69/2 | 27 : 24 | Borac |
20.05
18:00
Obilić
Senta
17
24
|
20.05.2018 18:00 | Obilić | 17 : 24 | Senta | |||||
20.05
18:00
Naftagas
Jedinstvo
40
21
|
20.05.2018 18:00 | Naftagas | 40 : 21 | Jedinstvo |
20.05
12:00
Vladimirovac
Omladinac
19
30
|
20.05.2018 12:00 | Vladimirovac | 19 : 30 | Omladinac |
20.05
19:00
Ruma
Inđija 2
34
28
|
20.05.2018 19:00 | Ruma | 34 : 28 | Inđija 2 | |||||
20.05
19:00
Radnički
Hajduk
21
21
|
20.05.2018 19:00 | Radnički | 21 : 21 | Hajduk |
20.05
19:00
Petrovaradin
Želja
32
21
|
20.05.2018 19:00 | Petrovaradin | 32 : 21 | Želja | |||||
20.05
20:00
Ravangrad
Laki
28
29
|
20.05.2018 20:00 | Ravangrad | 28 : 29 | Laki | |||||
20.05
18:00
Jadran
Mladost
33
28
|
20.05.2018 18:00 | Jadran | 33 : 28 | Mladost | |||||
20.05
19:00
Radnički
Deronje
36
28
|
20.05.2018 19:00 | Radnički | 36 : 28 | Deronje |
20.05
19:00
Radan
Dubočica
21
16
|
20.05.2018 19:00 | Radan | 21 : 16 | Dubočica |
20.05
20:30
Pčinja
Hajduk
8
6
|
20.05.2018 20:30 | Pčinja | 8 : 6 | Hajduk |
20.05
15:00
Partizan
BRK Crvena Zvezda
34
22
|
20.05.2018 15:00 | Partizan | 34 : 22 | BRK Crvena Zvezda |
20.05
16:00
Indians Inđija
Golden Bears Bor
45
0
|
20.05.2018 16:00 | Indians Inđija | 45 : 0 | Golden Bears Bor | |||||
20.05
12:00
Blue Dragons Beograd
Vukovi Beograd
16
39
|
20.05.2018 12:00 | Blue Dragons Beograd | 16 : 39 | Vukovi Beograd |
20.05
17:00
Pastuvi Požarevac
Royal Crowns Kraljevo
0
19
|
20.05.2018 17:00 | Pastuvi Požarevac | 0 : 19 | Royal Crowns Kraljevo | |||||
20.05
13:00
Novi Sad Wild Dogs
Angel Warriors Čačak
22
0
|
20.05.2018 13:00 | Novi Sad Wild Dogs | 22 : 0 | Angel Warriors Čačak | |||||
20.05
16:00
Knights Klek
Celtis Sombor
32
21
|
20.05.2018 16:00 | Knights Klek | 32 : 21 | Celtis Sombor |